Kripto pret RBI – advokāts izvirza spēcīgu lietu pret RBI kripto aizliegumu

reklāma Phemex

Agrākā tiesas sēdē, kas notika 14. augustā, kriptogrāfijas kopiena bija liecinieks internetam & Indijas mobilās asociācijas (IAMAI) nostāja attiecībā uz kriptovalūtu, kas mudināja valdību drīzāk izveidot noteikumus par kriptovalūtām, nevis tos aizliegt. Šodienas uzklausīšana vairāk koncentrējās uz to, kāpēc RBI kriptovalūtas aizliegums ir netaisns un tam nav bijis nekāda mērķa.

Saskaņā ar tiešraides atjauninājumiem dalīts izveidojusi Indijas kriptogrāfijas platforma Crypto Kanoon, kas sniedz informāciju par kriptovalūtu statusu valstī. IAMAI padomnieks Ašims Sods turpināja argumentēt par labu kriptovalūtu regulēšanai. Ilgā uzklausīšana koncentrējās uz to, kā citas valstis regulē kriptonauda un kā RBI tos nepareizi aizliedza citu tēmu starpā. Strīds vēl nav beidzies, un tas tiks atsākts rīt.

Jūs varat izsekot argumentam, kas izteikts iepriekšējās sēdes laikā, 14. augustā, – ŠEIT

IAMAI padomnieks – kriptogrāfiju nevar aizliegt tikai tāpēc, ka tas ietver risku

Kas attiecas uz šodienas sēdi, Suds mudināja, ka RBI dekrēts ir “pret proporcionalitātes doktrīnu”, kas nozīmē, ka RBI 2018. gada apkārtraksts, lai aizliegtu kriptogrāfiju, bija pārāk skarbs. Tas nebija samērīgs ar kriptovalūtu problēmu. Advokāts iepazīstināja Augstāko tiesu ar dažādām pieejām kriptogrāfijai, ko regulatori visā pasaulē izmanto, tostarp Vaiomingu, ASV likumus attiecībā uz kriptogrāfijas aktīviem un brīvības atņemšanas pakalpojumiem, Ņujorkā izmantotajām licencēšanas prasībām un G20 valstu vadlīnijām kriptogrāfijas regulēšanai.

Daloties AK simboliskajā klasifikācijā, padomnieks salīdzināja RBI aizliegumu ar Apvienotās Karalistes regulatoru pieeju. Kripto Kanoon ziņots;

Lielbritānija ir viens piemērs, kuram bija tādi paši riski kā Indijai. Tur esošie regulatori saprātīgi izmantoja savas pilnvaras un pētīja tehnoloģiju. Lielbritānija saprata, ka jūs nevarat liegt nevienam pārvaldīt savas lietas, kas nodarbojas ar kriptogrāfiju. Tā kā RBI nav izmantojusi prātu.

Soda kunga argumenti turpinājās ap to, kā RBI apkārtraksts neatklāj nekādu mērķi un tas parāda, ka pirms aizlieguma ieviešanas neviens pētījums netika veikts. Viņš uzsver, ka Indijas regulatori piedāvā kriptogrāfijas aizliegumu tikai tāpēc, ka tas saistīts ar risku, bet pat akciju tirgos ir risks. Cilvēki ir pārcēlušies no centralizētas kriptogrāfijas apmaiņas uz P2P kriptogrāfijas apmaiņu, un tāpēc, neskatoties uz banku aizliegumu 2018. gada sākumā, RBI neko nav sasniegusi.

RBI it kā rīkojās patērētāju aizsardzībā, naudas atmazgāšanas apkarošanā, teroristu finansēšanā utt. Tomēr vienā no saviem dokumentiem (pasta apkārtraksts) RBI saprata, ka caurspīdīgās apmaiņas virzīja uz tumšo ostu, cilvēki izmanto vienaudžus, izmantojot skaidru naudu.

Tā kā Indijā jau ir spēkā patērētāju tiesību aizsardzības likumi, Sood teica, ka tos varētu attiecināt uz kriptogrāfiju, turpretī citus / īpašus noteikumus varētu formulēt arī savdabīgu situāciju risināšanai..

Tiesnesis – ziņojums, šķiet, vada tikai tehnoloģiju, nevis kriptogrāfiju

Pēc ilgiem Mr.Sood strīdiem Ld. Vecākais advokāts Nakuls Dewans, kurš pārstāvēja biržas petīciju, paskaidroja, kas ir nauda un ko nozīmē kriptogrāfija pret fiat. Viņš iepazīstināja ar to, kā Indijai un Irānai bija iespēja veikt vienādranga darījumus, lai piekļūtu degvielai, kad ASV iebilda. Arī seši RBI kritiskie jautājumi tika izvirzīti ar pretargumentiem.


rbiAvots: Twitter

Ņemot vērā sīki izklāstītos faktus, kā arī Starpministriju komitejas ziņojumu (IMC), tiesnesis beidzot atbildēja, sakot: “Šķiet, ka šis ziņojums ir orientēts tikai uz to, kā tehnoloģiju var izmantot iekšējos / starpbanku pārskaitījumos. Un ne kriptogrāfija ”.

RBI – Bitcoin un Crypto ir Ponzi shēma, cenu burbulis

Pēc pusdienām tiesa atsāka sēdi, un sākās strīds par labu RBI rīcībai. Tajā tika aprakstīts, kā kriptogrāfijai ar nedaudzām monetārām īpašībām bija tieša ietekme uz monetāro un maksājumu sistēmu.

Ja arvien vairāk cilvēku turpina tos izmantot kā maksāšanas līdzekli, tas var nopietni apdraudēt mūsu monetāro sistēmu. Tam ir arī iespēja veikt pārrobežu darījumus. Tieši tur slēpjas problēma.

Advokāts arī uzsvēra bijušā finanšu ministra Aruna Jaiteta ziņojumu, kurš apstiprināja Blockchain tehnoloģiju, taču noliedza domāt par kriptovalūtām. Uzklausīšana arī uzsvēra RBI lielākas bažas par kriptovalūtām – tās izmantošanu kā apmaksas veidu par nelikumīgām darbībām.

Šodien notikušajā tiesas sēdē netika pieņemts pārliecinošs lēmums, bet sesija tiks atsākta rīt.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector