Kāpēc Crypto: Scam-Hit PMC Bank krāpj Indijas finanšu regulatoru un miljonus klientu

reklāma Phemex

Uzticēšanās centralizētai finanšu iestādei miljoniem patērētāju Indijā izrādījās dārga lieta. Pendžabas un Maharaštras kooperatīva (PMC) banka ir aizliegusi patērētājiem piekļūt viņu kontos esošajiem līdzekļiem, tādējādi sagraujot viņu dzīvi nesakārtotā stāvoklī. Ne tikai tas ir izdevies to izdarīt, metot putekļus Indijas galvenā finanšu regulatora un centrālās bankas Indijas Rezervju bankas (RBI) acīs. Vai ir pienācis laiks patērētājiem sākt pāriet uz kriptogrāfiju? 

PMC kļūme

PMC banka apmānīja RBI, nepareizi ziņojot par finanšu informāciju finanšu regulatoram. Banka iesniedza manipulētu finanšu informāciju, kurā nebija iekļauti noteiktu neatklātu kontu dati, centrālajai bankai izlases pārbaudēm. Kā ziņots, lielākā daļa kontu bija Housing Development and Infrastructure Limited (HDIL), kuri pēc RBI pārbaudes tika atzīti par aktīviem, kas nenes ienākumus (NPA).

PMC banka ir sankcionējusi arī hipotēkas limitus HDIL meitasuzņēmumam, un interesanti, ka uzņēmuma direktors bija neviens cits kā bankas priekšsēdētājs Varjams Singhs. Singhs pat bija veicis valdes sēdi, lai apstiprinātu hipotēkas overdraftu, kas atkal bija centrālās bankas normu pārkāpums.

Lieta ir kļuvusi atklāta, un Singhs ir arestēts, bet bankas klienti joprojām dodas no pīlāra uz pastu, lai atgūtu savu naudu.

Kā tehnika tika pielāgota

Tech bija svarīga loma šajā krāpnieciskajā shēmā. No bankas 1800 darbiniekiem tikai 25 bija īpaši piekļuves kodi HDIL kontiem. Viņi zināja, kas notiek ar kontiem, bet pārējie darbinieki par to nezināja. Tāpat sazvērestības puses ir izmainījušas vadības informācijas sistēmas un NPC identifikācijas procesu, lai slēptu informāciju, kas saistīta ar HDIL kontiem. NPA sistēmas identifikācijas skripts nevarēja atpazīt HDIL kontus kā NPA, jo tie tika izlaisti no NPA kontiem un Pārzīmēto kontu saraksta.

Tādējādi RBI iesniegtā informācija tika viltota, un uzrādītā peļņa tika palielināta.

Vai Blockchain un Crypto kļūst par nepieciešamību?

PMC kļūme pastiprina gan kriptogrāfijas, gan blokķēdes lietu. Kripto – jo nevar tikt apdraudēta īpašumtiesība uz valūtām. Kriptovalūtu īpašniekiem ir pilnīga kontrole pār viņiem un to, kā viņi to vēlas. Vairāki čivināt lietotāji šīs situācijas kontekstā dalījās ar tiem pašiem viedokļiem par kriptogrāfiju.

Indijas kriptogrāfijas ietekmētājs Šalini uzsvēra, kā tradicionālās banku sistēmas visā pasaulē izgāzās, un tāpēc vajadzēja pāriet uz Bitcoin.

Pagājušā nedēļa bankām bija briesmīga,


?Turcija bez brīdinājuma iesaldēja 4 miljonus kontu

?Honkongas bankomātos beidzās skaidra nauda

?Indijas PMC banka slēdz miljoniem kontu

?Indijas policija tiesā cīnās ar bankām pēc tam, kad RBI Ban aizliedz tām izņemt konfiscēto kriptogrāfiju

Tieši tāpēc #bitcoin

– Shalini⚡ (@DesiCryptoHodlr) 2019. gada 7. oktobris

Cits lietotājs uzsvēra, kā bankas ir alkatīgas, un bitkoīns var būt glābējs vidusmēra cilvēkiem.

#PMCBankCrisis #PMCBankFraud PMC banku krīze parāda banku nožēlojamo stāvokli, kas piepildīts ar alkatību. Bitcoin ir dzimis vidusmēra cilvēkam, lai būtu iespēja bankām. #saynotocentralbanks #bitcoin # brīvībacilvēkiem #banksgoextinct # Kriptogrāfija #BankFraud

– pranav rajan ?? (@ thoughguy1998) 2019. gada 6. oktobris

Twitter lietotājs ar rokturi KryptoSuperman arī to, ka kriptogrāfija bija labākais veids, kā cilvēki varēja kontrolēt savu naudu.

#IndiaWantsCrypto

PNB / PMC … Nirav Modi … Malya … Un saraksts turpinās!

Kurā brīdī Indijas iedzīvotāji sapratīs, ka kriptogrāfija ir labākais veids, kā saglabāt savu naudu rokās, nevis kāds bankas konts, kur viņi to nekontrolē?

– KryptoSuperman (@ KryptoSuperman) 2019. gada 31. oktobris

Jautājums arī prasa ieviest blokķēdes tehnoloģiju finanšu sistēmā. Blockchain nodrošina, ka visi ieraksti tiek uzturēti pārredzami, un kontrole pār tiem netiek centralizēta. Jebkura bloka ķēdē ierakstīto datu sagrozīšana būs redzama tīkla dalībniekiem, un tādējādi viņi šo ierakstu var padarīt nederīgu. Tādējādi blokķēdei ir potenciāls samazināt krāpšanas iespējas un padarīt finanšu sistēmas drošākas un uzticamākas ikvienam.

Vai jūs domājat, ka blokķēde ir atbilde uz tradicionālo finanšu sistēmu esošajām problēmām? Dalieties savos viedokļos ar mums zemāk esošajos komentāros!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector