Indijas ienākuma nodokļu iestādes izsniedz nodokļu paziņojumus kriptogrāfijas tirgotājiem

reklāma Phemex

Neatkarīga bloķēšanas grupa no Indijas, IndiaBits, nesen publicēja oficiālus dokumentus, ko izdevušas Indijas ienākuma nodokļa iestādes. Šie dokumenti ir nodokļu paziņojumi, kas tiek sūtīti kriptogrāfijas investoriem un tirgotājiem visā valstī. 

Indijas IT departaments nosūta paziņojumus kriptogrāfijas tirgotājiem / investoriem

Neskatoties uz neseno kriptovalūtu regulējuma likumprojekta projektu, Indijas normatīvā nostāja attiecībā uz kriptovalūtu joprojām ir neskaidra. Tomēr, neskatoties uz nenoteiktību, kas valda ap kriptovalūtu statusu, Indijas ienākuma nodokļa departaments ir nosūtījis nodokļu paziņojumus kriptovalūtu tirgotājiem un investoriem. Paziņojumos, kas datēti ar 2019. gada 22. jūliju, ir saraksts ar divdesmit sešiem jautājumiem par saņēmēja ienākumiem, kustamajiem un nekustamajiem īpašumiem un viņa / viņas iesaistīšanos kriptovalūtā un bitkoīnā. Pirmo trīs kopīgo lappušu pirmajā lappusē saņēmējiem tiek dots rīkojums noteiktā datumā ierasties ienākuma nodokļa direktora vietnieka birojā, iesniegt pierādījumus vai nu ar grāmatvedības grāmatiņu, vai citiem dokumentiem, un “neatstāt, kamēr viņi nav saņēmuši atļauju no ierēdņi to darīt ”. Turklāt lietotājs tiek informēts par iespējamo naudas sodu līdz 10 000 Rs, ja viņš / viņa neierodas un nesniedz nepieciešamos pierādījumus.

Departamentam ir prasīja kopā 26 jautājumi, kas saistīti ar lietotāju asociāciju kriptogrāfijas nozarē, kur pirmais jautājums ir “Kādi ir ienākumu avoti”. Turklāt jautājumi koncentrējas uz to, cik ilgi lietotājs ir iesaistījies kriptovalūtās un kuras konkrētas kriptovalūtas ir saņēmējs, kas pašlaik nodarbojas ar.

IT iestāde ir uzdevusi arī jautājumus par apmaiņu, kuru lietotāji izmanto darījumiem ar kriptovalūtām. Paziņojumā pieprasīts pieminēt Indijas šifrēšanas biržu nosaukumu, ja tāds ir.

Iesniedziet informāciju par visiem unikālajiem klienta ID / makiem, kas jums un jūsu ģimenes locekļiem pieder Bitcoin / kriptovalūtas biržā Indijā, kā arī ārzemēs.

Vairāku jautājumu mērķis ir uzzināt par indiešu veidiem, kā ieguldīt vai tirgoties ar kriptovalūtām, neraugoties uz stingro banku aizliegumu veikt jebkādus kriptovalūtu darījumus. Interesanti, ka paziņojumā īpaši uzsvērts, vai lietotājs izmanto vietni “localbitcoins.com”;

Lūdzu, norādiet, neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat / pārdodat Bitcoins un citas kriptovalūtas vietnē localbitcoins.com. Ja jā, kāds bija veiktā / saņemtā maksājuma veids? Iesniedziet informāciju.

⚠️ Indijas ienākuma nodokļa pārvalde atkal sūta paziņojumus kriptovalūtu tirgotājiem & Investori

ℹ️ Tāpēc Kripto ir vajadzīgi pozitīvi noteikumi Indijā. Nenojaušošie tirgotāji un investori tiek ievilkti ienākuma nodokļa aprēķināšanas sarežģītībā. pic.twitter.com/uXi6u3kzer

– IndiaBits (@ indiabits21) 2019. gada 30. jūlijs

Ne pirmo reizi


No vienas puses, tādas valstis kā Irāna ir oficiāli paziņojušas par kriptogrāfijas ieguves atļauju kā rūpniecisku darbību, no otras puses, tādas kā Indija joprojām pārbauda kriptogrāfijas ieguves nelabvēlīgo ietekmi. Attiecībā uz kalnrūpniecību iestāde arī lūdza lietotājus dalīties detalizētā informācijā, “ja viņi ir ieguldījuši kriptogrāfijas ieguvē;

  • Neatkarīgi no tā, vai esat iesaistīts kalnrūpniecībā, ieguldot līdzekļus pašu fiziskajā iekārtojumā
  • Neatkarīgi no tā, vai jums ir investīciju alvas mākoņu ieguve, Hash Mining
  • Sīkāka informācija par kopējiem ieguldījumiem ieguves rūpniecībā, ņemot vērā finanšu gadu
  • Sīkāka informācija par atlīdzības maksu, kas nopelnīta, iegūstot Bitcoins un citas kriptogrāfijas valūtas finanšu gadus
  • Sīkāka informācija par ieguves uzņēmumiem, kuros esat ieguldījis, kopā ar detalizētu atlīdzības maksu, kas nopelnīta finanšu gadā, sniedziet detalizētu peļņas grāmatu, kas nopelnīta no Bitcoin un citu kriptovalūtu ieguves.

Paziņojums noslēdzās ar jautājumu, kas pieprasa lietotājiem dalīties detaļās, ja viņi kādreiz ir samaksājuši nodokli par peļņu, ko viņi guvuši no kriptogrāfijas darījumiem.

IT-Indija

Šādu paziņojumu kriptogrāfijas tirgotāju un investoru vidū izplata ne pirmo reizi. Saskaņā ar Blockchain advokāta Varuna Sethi teikto, līdzīgi paziņojumi tika izplatīti arī 2018. gadā. Sethi paziņoja, ka;

Tomēr, neskatoties uz valdības juridisko nostāju attiecībā uz virtuālajām valūtām, rīkojums, kad tas tiek izdots šāda nodokļu paziņojuma rezultātā, netieši apstiprina virtuālo valūtu likumību, kur nodokļu inspektoram var būt vai nu jāapstrādā peļņa no virtuālo valūtu tirdzniecības. kā uzņēmējdarbības ienākumi vai kapitāla pieaugums, tādējādi netieši nodrošinot tā juridisko spēku.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector