Indijai ir pilns loks par kriptogrāfijas legalizāciju; Indijas kripto jaunizveidotie uzņēmumi tic tam, ka tas ir FUD

reklāma Phemex

Kā ziņots, Indijas Finanšu ministrija ir pārvietojusi piezīmi, kurā mudināts aizliegt kriptovalūtas Indijā pēc tam, kad Augstākā tiesa atcēla aizliegumu 2020. gada martā. Indijas kriptogrāfijas ietekmētāji uzskata, ka valdībai pirms lēmuma pieņemšanas ir jākonsultējas ar attiecīgajiem kriptogrāfijas kopienas cilvēkiem..

Indiešu kriptogrāfiskā aina apgriežas 360 grādos

Runājot par ieviešanu, kriptovalūtu nozare ir piedzīvojusi ievērojamu augšupejošu tendenci. Kaut arī šie digitālie aktīvi ir legalizēti dažās valstīs, dažas citas valdības uzskata, ka tā ir valūta, kas paver ceļu nelegālām darbībām. Tomēr daudzu citu valstu kriptovalūtu aina joprojām ir neskaidra.

Indija, valsts, kurā dzīvo vairāk nekā 1 miljards cilvēku, varētu būt paaugstinājusi kriptovalūtu pieņemšanas līmeni jaunos augstumos. Kaut arī digitālo aktīvu statuss valstī daudzus gadus bija neskaidrs, pagājušā gada jūlijā Subhash Chandra Garg, bijušais valsts finanšu sekretārs, bija izstrādājis likumu, aicinot aizliegt kriptovalūtas, kas aizliedz Indijas pilsoņiem raktuves, saimniecības , kriptovalūtu pārdošana, pirkšana vai izmantošana jebkādā veidā. Iedzīvotājiem, kas pārkāpj likumu, bija jāsadod naudas sods Rs 25, kā arī 10 gadu cietumsods..

2020. gada 4. marts, diena, kad Indijas kriptogrāfijas kopiena bija gaidījusi, kad valsts Augstākā tiesa atcēla Indijas Rezervju bankas aizliegumu kriptovalūtām. Kamēr SC mazināja RBI aizliegumu to marķēt kā “antikonstitucionālu”, valsts priecājās par kriptovalūtu legalizāciju.

Jaunākais ziņojums no The Economic Times paziņo, ka Indijas Finanšu ministrija atkal ir veicinājusi kriptovalūtu aizliegumu. Valdības amatpersona atklāja, ka priekšlikums tiks iesniegts Parlamentā tikai pēc tam, kad to būs izskatījusi Savienības Ministru padome. Amatpersona teica,

“Finanšu ministrija ir pārvietojusi piezīmi starpministriju konsultācijām.”

Kaut arī kriptogrāfijas kopiena atkal ir pakļauta nenoteiktības stāvoklim, Indijas kriptogrāfijas ainas redzamās sejas ir pārbaudījušas šo jautājumu. Nischal Shetty, Binance iegādātās platformas dibinātājs, WazirX pastāstīja CoinGape, ka jautājuma status quo joprojām ir neskaidrs, jo sabiedrība ir gaidījusi piekļuvi piezīmē esošajai informācijai. Šetija ieteica, ka Indijas finanšu ministrija varētu strādāt pie vecā kriptogrāfijas rēķina vai arī strādāt pie atjaunināta rēķina izveides.

Shetty pievienots,

“Pašlaik Indijas Interneta un mobilo sakaru asociācija (IAMAI) izstrādā rīcības kodeksu kriptovalūtas uzņēmumiem Indijā. Mums ir sagatavota melnraksta versija, un mēs strādājam pie vadlīniju atjaunināšanas atbilstoši tehnoloģiju izmaiņām, kas notikušas pēdējos gados. ”

Turklāt viņš apgalvoja, ka valdībai drīzāk jāizmanto kriptonauda kā vairāki konti, lai izsekotu noziedzniekus, varētu izsekot tirdzniecību, nevis aizliegt ar kriptogrāfiju saistītus uzņēmumus. Noziedzības apkarošanai un inovāciju veicināšanai vajadzētu iet roku rokā, sacīja Šetija.

CoinDCX līdzdibinātājs un izpilddirektors, Sumits Gupta runāja arī par jaunāko atjauninājumu ar CoinGape. Gupta ieteica, lai kriptogrāfijas kopienai būtu jāskatās uz ziņām ar objektīvu objektīvu, nevis jālieto dezinformācija un jāizraisa panika. Viņš arī paziņoja,


“Mēs ticam un ticam, ka Indijas valdība pirms jebkādu lēmumu pieņemšanas konsultēsies ar attiecīgajām ieinteresētajām personām no Indijas kriptogrāfijas kopienas un uzklausīs mūsu viedokli. Viedi un saprātīgi kriptogrāfijas noteikumi ir pareizs ceļš uz priekšu, un CoinDCX, kā arī Indijas kriptogrāfijas kopiena ir gatava veicināt atklātu un pārredzamu dialogu ar valdību, lai iepazīstinātu ar mūsu gadījumu, kāpēc kriptogrāfijai ir nākotne Indijā. ”

Augstākās tiesas zaļais signāls pret kriptovalūtām bija izraisījis vairākas apmaiņas, kas devās valstī. Tomēr jaunākās ziņas var apdraudēt šo kriptovalūtu biržu likteni. Komentējot to pašu, Gupta uzsvēra faktu, ka Augstākā tiesa, atceļot kriptovalūtu aizliegumu, ir veicinājusi Indijas ekonomiku, kā arī Indijas kriptogrāfijas nozari. Viņš pievienoja,

“Rezultāts bija tāds, ka kriptogrāfijas tirgi uzplauka, un mēs esam redzējuši rekordlielu tirdzniecības apjomu skaitu un kriptovalūtu lietotāju pieņemšanu pēc

lēmumu, pierādot tā kā aktīvu klases stiprās puses, lai aizsargātu Indijas investoru bagātības. ”

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector