Indija: vēl viena kriptogrāfijas birža Koinex paziņo par slēgšanu; Lūk, kāpēc!

reklāma Phemex

Kamēr kriptogrāfijas kopiena joprojām apspriež #CoinbaseDown, Indijas kriptogrāfijas kopiena pauž viedokli par pēkšņo Koinex paziņojumu “Shutdown”, kas ir viena no vecākajām kriptogrāfijas valūtas maiņas vietām.

Koinex slēgšana

2019. gada 27. jūnijā Koinex Indijas šifrēšanas birža nāca klajā ar jaunu paziņojumu, kas piešķīra tiesības uz “Koinex slēgšanas paziņojumu – apmaiņas pakalpojumu pārtraukšana”, pamatojot to ar regulējuma kavēšanos & banku spiediens uz darbinieka bankas kontu. Koinex īsā laikā pēc tās uzsākšanas 2017. gada augustā spēja būt viena no uzticamajām biržām, taču patiesībā jāsaka, ka bailes no Koinex slēgšanas parādījās sociālajos medijos, kad viņi drīz pēc Coindelta paziņojuma par slēgšanu izslēdza NEO, GAS un ACT žetonus. 2019. gada aprīļa laikā.

U var atrast 1000 cilvēku, kas turētos $ neo visu mūžu. Tas ir kauns, un jums nav pietiekami daudz skaļuma.

– N Baramy (@ naseef36) 2019. gada 10. aprīlis

Faktiski šajās dienās Koinex lietotāji sociālajos tīklos kliedza par gaidāmo izņemšanas pieprasījumu Koinex biržā. Mēs esam panākuši Nišals Šeti, Indijas WazirX biržas izpilddirektors un jautāja, kāds būtu iespējamais un galvenais iemesls, izņemot banku aizliegumu. Saskaņā ar Mr.Shetty banku aizliegumu, protams, bija lielākais iemesls visiem Indijas valūtas pārtraukumiem līdz šim, piebilstot, ka viņš turpināja;

To apjoms bija krasi samazinājies, un tas apgrūtina apmaiņas rīkošanu, jo apjomi veicina ieņēmumus. Ja viņiem tagad būtu labi apjomi, tad esmu pārliecināts, ka viņi nebūtu slēgti.

To sakot, birža beidzot paziņoja par savas darbības pārtraukšanu 27. jūnijā un paziņoja, ka tirdzniecība tiks pārtraukta plkst. 14.00 IST ceturtdien, 2019. gada 27. jūnijā..

Paziņojums par Koinex slēgšanu – apmaiņas pārtraukšana Ceturtdien, 2019. gada 27. jūnijā plkst. 14.00 IST digitālo aktīvu tirdzniecības pakalpojumi tiks neatgriezeniski atspējoti visās mūsu platformās. Visi atvērtie pasūtījumi pēc šī termiņa tiks automātiski atcelti un līdzekļi tiks atgriezti attiecīgajiem maki. Lietotāji tiek aicināti rūpīgi plānot savu tirdzniecības darbību un slēgt tirdzniecības pozīcijas.

Bet kāpēc?

Līdz šim ir daudz Indijas biržu, kas ir slēgušas savu tirdzniecības darbību Indijā – tostarp Zebpay, Coindelta, Coinome -, un ļoti izplatīts iemesls, kāpēc katra birža ir detalizēti aprakstījusi savos emuāros, ir – regulatīvā nenoteiktība kriptonauda valstī. Pēc tam Koinex birža uzrakstīja emuāra ziņojumu, pievienojot slēgšanas iemeslu: “Valsts aģentūru vairākkārtēja kavēšanās skaidrot kriptovalūtu normatīvo regulējumu”. Turklāt regulatīvais aspekts Koinex pieminēja arī grūtības, ar kurām saskārās bankas un maksājumu vārti. Tajā tas tika minēts;

Koinex piebilda, ka mēs pastāvīgi esam noraidījuši maksājumu pakalpojumus no maksājumu vārtejām. Viena no vissarežģītākajām lietām ir paskaidrot mūsu komandas locekļiem, kāpēc viņiem algas zvana laikā katru mēnesi zvans no savas bankas.

Turklāt mēs vaicājām citu esošo apmaiņu dibinātājiem, kā pārvaldīt darbinieka algu, taču līdz ziņošanas laikam jautājums paliek neatbildēts.

Ko tagad?

Turklāt, uzrunājot savus lietotājus, Koinex piebilst, ka nākamo 5 nedēļu laikā viņi rakstīja;

Nākamo 5 nedēļu laikā mēs mēģināsim atbrīvot visus lietotāju depozītus uz viņu reģistrētajiem bankas kontiem pēc ērtības maksas iekasēšanas (no INR 10 līdz INR 2000, atkarībā no INR maka atlikuma). Digitālo aktīvu maciņi arī turpmāk darbosies, un lietotājiem būs jāizņem visi līdzekļi no platformas līdz 2019. gada 15. jūlija plkst. 21.00 IST

Koinex paziņojums ir izrādījies potenciālā iespēja apmaiņai, piemēram, WazirX, kurš ātri atzīmē, ka “tas ir laipni aicināts uzņemt visus Koinex lietotājus”. MrShetty par turpmākajām sarunām ar Coingape paziņoja;

Panika nav nepieciešama. Koinex ir devis pietiekami daudz laika, lai pārvietotu jūsu kriptogrāfijas aktīvus, un WazirX uzņem visus no Koinex.

Ir vērts atzīmēt, ka birža jau iepriekš ir saņēmusi riska kapitālu, kas izsaka jaunu jautājumu par to, kāpēc apmaiņa nevar atļauties reģistrēt biroju ārpus Indijas – tāpat kā citas esošās biržas paziņoja par savu uzlaboto plānu – ja vispār regulatori uzliek stingru aizliegt.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me