Galvenie spēlētāji, kas vēlas izmantot japāņu kriptotirgus kritumu

reklāma Phemex

Nesen piecās Japānas kriptogrāfijas biržās tika pārtraukta darbība, kā rezultātā Japāna pievelk biržu cilpu. Viss sākās ar Coincheck uzlaušanu šī gada sākumā, kas lika Japānas Finanšu pakalpojumu aģentūrai (FSA) nākt klajā un pastiprināt kriptonauda apmaiņas uzraudzību.

Tas ir veicinājis satricinājumu Japānas kriptogrāfijas tirgū, kā rezultātā šajā ienesīgajā nozarē ienāca lieli vārdi, piemēram, Line, Monex Group un Yahoo Japan. Tā kā kriptogrāfijas valūtas kopējais tirgus lielums ir aptuveni 250 miljardi ASV dolāru, tas nav satricinājums, ka visi kriptogrāfijas tirgu.

Simtiem uzņēmumu, kas ir ieinteresēti vadīt Japānas kriptogrāfijas biržas

Pēc Coincheck neveiksmes FSA ievieš likumu, kas pieprasa, lai kriptogrāfijas biržas reģistrētu sevi no 2017. gada aprīļa. Ņemot vērā šo likumu, FSA veica pārbaudes uz vietas un atklāja, ka daudzām no šīm apmaiņām trūkst korporatīvās pārvaldības un iekšējās kontroles.

Aģentūra lūdza operatoru veikt nepieciešamās izmaiņas un deva viņiem iespēju brīvprātīgi slēgt savu biznesu, pirms FSA pasūta to pašu. Stingrāku noteikumu dēļ piecas biržas atsauca reģistrācijas pieteikumus un slēdza uzņēmējdarbību.

Tomēr tirgū ir daudz jaunu spēlētāju, kuri visi ir gatavi tos aizstāt. Kā ziņots, vairāk nekā 100 uzņēmumi ir izrādījuši interesi par kriptogrāfijas biržu vadīšanu.

Ja ticam avotiem, sacensībās piedalās arī populārā tērzēšanas lietotne Line un interneta pakalpojumu uzņēmums CyberAgent.

Monex grupa vēro satraukto Coincheck

Kopš Coincheck uzlaušanas kriptogrāfijas tirgus ir sarucis, bet tā rezultātā ir radusies viena laba lieta. Tagad tirgus novērš sliktos dalībniekus, t.i., tos kriptogrāfijas biržas, kas nebija uzmanīgi ar klientu aktīviem. Līdz ar lielo spēlētāju ienākšanu kriptogrāfijas tirgū drīz iestāsies vēl viens uzplaukums.

Runājot par kriptogrāfijas biržas vadīšanu, uzņēmumi var nopelnīt lielu peļņu no darījumu maksām un paplašināt savu klientu loku.

1999. gadā dibinātā finanšu pakalpojumu kompānija Monex Group pašlaik risina sarunas par iegādes darījumu, kas ir noslēguma posmā. Darījums, kurā paredzēts iesaistīt vairākus miljardus jenu, visticamāk, tiks paziņots šonedēļ.  

Pēc uzlaušanas FSA vēl nav jāpieņem lēmums par Coincheck reģistrāciju, jo finanšu uzraugs ir lūdzis apmaiņu uzlabot uzņēmējdarbības praksi. Bet, ja iesaistīsies Monex, aģentūra būtu daudz vairāk tendēta apstiprināt reģistrācijas pieteikumu.

Lasiet arī: Galvenās asociācijas, lai cīnītos pret Google kriptogrāfisko reklāmu aizliegumu maijā

Kripto maisījumā ir arī Yahoo Japan

Ar to, kā kriptogrāfijas tirgus virzās uz priekšu, visticamāk, ka lieli tehnoloģiju un finanšu uzņēmumi veidos kriptogrāfijas nozari. Vēl viens liels vārds ir Yahoo Japan, kas, kā ziņots, līdz nākamajam mēnesim plāno iegādāties aptuveni 40 procentus BitARG Exchange Tokyo 2019. gada uzsākšanai.

BitARG nav aktīva šifrēšanas birža vai ir ierobežota tikai ar bitcoin tirdzniecību, lai gan tā ir reģistrēta FSA. Yahoo ienākšana palīdzēs virzīt pašreiz peldošo kriptogrāfijas apmaiņas sektoru uz priekšu.

Darbs ticamas kriptogrāfiskās ekosistēmas izveidē

Pašlaik nemierīgajā kriptogrāfijas nozarē iegādes kļūst arvien straujākas. Kriptogrāfijas biržas, kas neatbilst FSA standartiem, tiek vai nu virzītas sadarbībā ar lielu uzņēmumu, vai arī vienkārši slēgtas.

FSA šeit nedomā apstāties, tā turpinās paplašināt pārbaudes pat reģistrētajās biržās un, ja nepieciešams, veiks korektīvās darbības. Kā paskaidroja FSA amatpersona:

“Pagaidām mēs pastiprināsim noteikumus un iztīrīsim puvi. Tas nākotnē radīs veselīgāku uzņēmējdarbības vidi. ”

Tas varētu šķist negatīvs aģentūras solis no pirmā acu uzmetiena, taču ar to iestādes veicina uzticēšanos un uzticamību potenciālajiem investoriem kriptogrāfijas tirgū. Tas vēl vairāk palīdzētu atsijāt tos uzņēmumus un privātpersonas, kas vienkārši meklēja ātru peļņu.  

Tomēr valdībai ir jāpanāk labs līdzsvars starp tirgus regulēšanu un izaugsmes iespēju nodrošināšanu.

Kāds ir jūsu viedoklis par to, ka FSA stingri ievēro japāņu kriptogrāfijas apmaiņu? Vai jūs domājat, ka lielu spēlētāju ienākšana galu galā būtu izdevīga kriptogrāfijas nozarei? Dalieties savās domās ar mums!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me