G20 pieņem Finanšu stabilitātes padomes ieteikumu par kriptogrāfijas aktīviem

reklāma Phemex

G20 finanšu ministri & Centrālās bankas vadītāju sanāksme, kas notika nedēļas nogalē, 2018. gada 22. jūlijā, Argentīnā, atsaucās uz tās Finanšu stabilitātes padomes ieteikumu, ka, lai gan kriptotie aktīvi šajā brīdī nerada pasaules finanšu stabilitātes risku, globālā struktūra joprojām paliek modrs. Tas pats tika paziņots oficiālā komunikē sanāksmes sanāksme, kurā apsprieda “darba nākotni, attīstības infrastruktūru un ilgtspējīgu pārtikas nākotni”.

G20 komentāri, kas ir svarīgi kriptogrāfijas aktīviem

G20 komentāri par kriptogrāfijas stendiem ir svarīgi, jo forums ir finanšu un ekonomiskās sadarbības platforma, un to pārstāv valstis, kuru dalībnieki pārstāv 85% no pasaules ekonomiskās produkcijas, divas trešdaļas tās iedzīvotāju un 75% no tās starptautiskās tirdzniecības. Tā kā lielākā daļa dalībvalstu joprojām domā par kriptogrāfijas aktīvu noteikumiem un dinamiku, lēmums par G20 forums varētu atstāt ceļa karti, kas jāievēro dalībvalstīm un citām personām.

Kaut arī secināts, ka kriptogrāfijas aktīviem trūkst galveno suverēnu valūtu atribūtu, tie nerada risku pasaules finanšu stabilitātei, bet vēlas saglabāt modrību. Forumā arī teikts, ka tas ar nepacietību gaidīs FSB darbu, lai uzraudzītu iespējamo kriptogrāfijas aktīvu risku. Tā arī atkārtoja savus marta komentārus par īstenošanu Finanšu darbības darba grupa (FATF) standartiem attiecībā uz kriptogrāfijas aktīviem, kā arī lūdza FATF precizēt, kā tās standarti attiecas uz kriptogrāfijas aktīviem. Paziņojuma oficiālais paziņojums bija šāds,

“Tehnoloģiskie jauninājumi, ieskaitot tos, kas ir kriptogrāfijas aktīvu pamatā, var dot ievērojamu labumu finanšu sistēmai un ekonomikai kopumā. Kripto aktīvi tomēr izvirziet jautājumus par patērētāju un ieguldītāju aizsardzību, tirgus integritāti, izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, naudas atmazgāšanu un teroristu finansēšanu. Kripto aktīvos trūkst galveno suverēnu valūtu atribūtu.

Kaut arī kriptogrāfijas aktīvi šajā brīdī nerada pasaules finanšu stabilitātes risku, mēs joprojām esam modri.

Mēs atzinīgi vērtējam FSB un SSB sniegtos atjauninājumus un ar nepacietību gaidām viņu turpmāko darbu, lai uzraudzītu kriptogrāfijas aktīvu iespējamos riskus un pēc vajadzības novērtētu daudzpusējas atbildes. Mēs atkārtojam savas marta saistības, kas saistītas ar FATF standartu ieviešanu, un lūdzam FATF to precizēt 2018. gada oktobris kā tās standarti attiecas uz kriptogrāfijas aktīviem. ”

Lasiet arī: G20 regulatori izveido sistēmu, vienlaikus uzraugot bankas par kriptogrāfijas iesaisti

FATF loma ir svarīga kā globāliem regulatoriem modriem un piesardzīgiem attiecībā pret kriptogrāfijas aktīviem

2018. gada jūnijā Japānas valdība, Finanšu darbības darba grupa (FATF) apsver “saistošos noteikumus” kriptovalūtas apmaiņai. Tas iezīmētu soli uz stingrāku platformu regulēšanu, kuru vadīja FATF 2015. gada jūnija standarti.

Plenārsēdē, kas notika laikā no 2018. gada 27. līdz 29. jūnijam Parīzē, FATF paziņoja, ka viņi aktīvi uzrauga un saprot, kā noziedznieki un teroristi var izmantot virtuālās valūtas / kriptogrāfijas aktīvus, lai legalizētu ienākumus no noziedzība vai pārvietot līdzekļus atbalstam terors.

FATF piekrita uzsākt projektu par paraugpraksi saistībā ar virtuālajām valūtām / kriptogrāfijas aktīviem, lai palīdzētu tiesībaizsardzībai, ņemot vērā pieaugošos riskus. FATF ir arī sākusi vadlīniju un standartu pārskatīšanu, lai noteiktu, vai ir nepieciešamas izmaiņas, lai precizētu to piemērošanu virtuālajām valūtām / kriptogrāfijas aktīviem un veicinātu konsekventāku regulatīvo pieeju, ņemot vērā FATF dažādu valstu regulatīvo pieeju uzskaites rezultātus.

FATF plāno rīkot arī starpsesiju sanāksme septembrī par to, kā FATF standarti attiecas uz virtuālajām valūtām / kriptogrāfijas aktīviem.

Kad FATF gatavojas septembra sanāksmei par to, kā FATF standarti attiecas uz virtuālajām valūtām / kriptogrāfijas aktīviem, tā iznākums kļūst arvien svarīgāks, jo arī G20 to meklētu oktobrī. Būtu interesanti, kā FATF piemēro savus standartus kriptogrāfijas aktīviem un secinājumiem, jo ​​tas varētu kļūt par ceļvedi pasaules valstīm, lai izstrādātu savus noteikumus.

Vai FATF spēs pozitīvi ieviest savus standartus kriptogrāfijas aktīviem? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me