Dienvidkorejas jaunie kriptovalūtas noteikumi ir piemērs citiem

reklāma Phemex

Noteikumi cīņai pret naudas atmazgāšanu citu noziegumu kriptonauda tirgū pilnībā stājās spēkā otrdien Dienvidkorejā. Paredzams, ka šie jaunie kriptovalūtas noteikumi ilgtermiņā būs pozitīvi un ienesīs kriptonauda tirgū likumību. Šī mēneša sākumā plāni ieviest noteikumus sākotnēji bija nobiedējuši Dienvidkorejas investorus. Tomēr pēc notikumiem, kas veicināja jaunu kriptonauda noteikumu izstrādi, valsts parāda lielisku piemēru citām ekonomikām, lai attīstītu savu kriptogrāfijas noteikumi.

Dienvidkorejā stājas spēkā jauni kriptovalūtas noteikumi

Šī mēneša sākumā Dienvidkorejas pārvaldes iestāde plānoja vērsties pret ieguldītājiem, kurus izsauc spekulācijas par kriptonauda. Jaunajiem noteikumiem stājoties spēkā otrdien, kriptovalūtu tirgus dalībnieki ir daudz laimīgāki un pozitīvāki.

Saskaņā ar mediju avotu Dienvidkorejas Finanšu pakalpojumu komisija (FSC) otrdien apstiprināja, ka jaunie pasākumi, kurus iestāde mēneša sākumā ir izklāstījusi dokumentā, tagad ir ieviesti. Tomēr FSCF pārstāvis teica, ka vēl ir pāragri apspriest šo noteikumu sekas.

Saskaņā ar dokumentu, kurā izklāstīti noteikumi un kas tika publicēts 23. janvārī, regulators atļauj tirgoties ar kriptovalūtām tikai no īstā bankas kontiem, sākot no 30. janvāra. Noteikumi galvenokārt ļaus bankām ievērot KYC AML ti zināt savu klientu, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pienākumus, kā paskaidrots dokumentā.

Investori uzskata, ka jaunie noteikumi ilgtermiņā izrādīsies pozitīvi

FSC dokumentā arī piebilda, ka izklāstīto pasākumu nolūks ir galvenokārt samazināt kriptovalūtas darījumu iespējas tikt nelegāliem mērķiem, piemēram, izvairīšanās no nodokļu maksāšanas, noziegumiem un naudas atmazgāšanai.

Kriptovalūtas startēšanas līdzdibinātājs un prezidents Džulians Hosps, pozitīvi runājot par šiem jauno kriptovalūtu noteikumu noteikumiem, paskaidroja, ka:

“Es domāju, ka tas ir sākums anonimitātes novēršanai un nelegālas lietošanas gadījumiem, kas varētu būt dažām kriptovalūtām. Ja pēc tam ieguldītājiem un uzņēmumiem ekosistēmā ir lielāka juridiskā drošība, tam būs īstermiņa negatīvās puses, taču ilgtermiņā tam būs patiešām, patiešām liels stimuls. ”

Lēmums par jauno noteikumu ieviešanu tika pieņemts pēc Dienvidkorejas amatpersonu jauktās reakcijas par regulējumu.

Džons Sarsons, Blockchain Momentum vadošais partneris, kurā iegulda blokķēde un kriptonauda saistītie uzņēmumi teica, ka šie noteikumi pieļauj leģitimitāti un lielāku mērogu:

“Protokoli investoru aizsardzībai ir bijuši kriptovalūtu tirgu trūkumi, un to Dienvidkorejas tiesību akti cenšas īstenot. Tā ir laba lieta, kad ieguldījumu birža zina savu klientu un pārliecinās, ka viņu klienti dara lietas, kas likumīgi pārsniedz robežas. “


Saskaņā ar Cryptocompare datiem Korejai bitkoinu tirdzniecībā ir aptuveni 4% nominālvērtība, 40% darījumi veikti Japānas jenās un 30% dolāru izteiksmē. Neskatoties uz nelielu daļu, visticamāk, ka tā ir Dienvidkorejas noteikumi būs liela ietekme uz tirgu.

Ar kriptogrāfijas valūtas uzlaušanu USD 530 miljonu vērtībā no Japāņu apmaiņa Coincheck, noteikumi atkal ir nonākuši uzmanības centrā.

Autora piezīme

Pagājušajā gadā, kad Dienvidkorejas varas iestādes runāja par a potenciālais kriptovalūtu tirgus aizliegums, ierēdnis petīcija tika parakstīta pilsoņi pret valdības soli. Ar vairāk nekā 250 000 parakstu petīcija lika valdībai pārdomāt kriptovalūtu izvēli. Tā rezultātā tika izveidots noteikumu kopums, kas darbojas leģitimitātes un daudz labākas kriptovalūtas telpas izveidē.

Tā kā virtuālā valūta ir aktuāla tēma gan investoriem, gan varas iestādēm, visā pasaulē Dienvidkorejas solis ieviest jaunos noteikumus ir tas, ko citas valstis var gaidīt. Dienvidkoreja ir būtisks kriptovalūtas regulators, kuru var izmantot par paraugu, lai izveidotu demogrāfiskām un topogrāfiskām īpašām kriptogrāfijas kārtulām.

Kā jūs domājat, kāda būs šo noteikumu ietekme uz kriptovalūtu tirgu? Paziņojiet mums savas domas mūsu komentāru sadaļā zemāk! 

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms tam ieguldot kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

 Seko mums plkst

Twitter , Facebook , Reddit

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector