Bitu savienojums Slapped Big-Time ar vērtspapīru ārkārtas pārtraukšanu un atteikšanos no pasūtījuma

reklāma Phemex

Kad investori bija priecīgi par kriptovalūtu uzpūšanās likmēm, ceturtdiena bija diena, kad Bitkoīns aizturēts kā Teksasas vērtspapīru komisārs (TSC) atzīmēja ārkārtas pārtraukšanas un atteikšanās rīkojumu, lai novērstu Bit connect darbību. Mulsinošā organizācija ir plaši pazīstama bitcoin aizdevumu stadija ar 4,1 miljardu USD vitrīnas kapitalizāciju, un jau ilgu laiku tiek vainota pēkšņu lēmumu pieņemšanā.

Bitu savienojums Pasūtīts Ne ar putru ar Teksasu

Viņu pieņemtajam rīkojumam ir jāpārtrauc dažādas spekulācijas programmas, kuras strādā Bit-connect, “publiskajā paziņojumā tiek aplūkots,” ārzemju organizācija, kas par savu digitālās valūtas monētām pieprasa daļu no kopējās nozares 4,1 miljardu ASV dolāru apmērā. ” Coingape.com profilēts, pēc tam bioloģiskās sistēmas iekšējais spriedzes paziņojums par Bitconnect spekulācijām jau novembrī un arī ar novērtējuma rakstu. Tajā brīdī, kā tagad tas parādās autoritatīvi, stresu lielākoties izraisīja angļu organizācijas garantijas, kas, šķiet, bija nesaprotami Ponzi.

“Bit connect pieprasa finanšu speciālistus par kriptogrāfijas naudu balstītiem projektiem, kas organizācijas gadījumiem nodrošinās vismaz 100% gada atdevi,” TSC plāno. Pēc tam, kad tiek precizēts, kā viņi izlaiž savas monētas ar maksimālo summu 28 miljoni, TSC turpina: “Organizācija sagaida, ka cilvēki izmantot Bitcoin, digitālāka valūta, kurā ir vairāk norēķinu, lai resursus ievietotu dažādās Bit connect programmās. Vienā spekulācijā, ko dēvē par Bit connect aizdevumu programmu, finanšu speciālisti iegādājas Bit connect monētas, kuras tiek piešķirtas ‘Bit connect Trading Bot’, lai ražotu ‘peļņu pat 40% mēnesī’. ”

Šajā gadījumā kontrolieri, visticamāk, noberzē iespēju, ka vairāk monētu piedāvājumu, neregulēti, tiks reklamēti viņu vēlētājiem. Patiesībā oficiālajā paziņojumā ir norādīts: “Bit connect piedāvājumu operatori koncentrējas uz Teksasas iedzīvotājiem un papildus dažādu valstu iemītniekiem, izmantojot vietnes, tīmekļa sociālos tīklus un tiešsaistes tirdzniecības centrus, piemēram, craigslist,” viņi apstiprina. Paturot prātā, ka ir neparasti, labākajā gadījumā sagaidīt, ka Teksasa uzņemas lielu daļu no pieņemtā trika, šeit atkal ir kontroliera pamatojums: “Biznesa speciālisti nekādā gadījumā nav iekļauti Bit connect operatoros, lai piedāvātu vērtspapīrus. Teksasā. ”

TSC paziņojumi, kas pamato viņu lēmumu:

TSC sk. Papildus teikts, ka topošais un gaidāmais organizācijas sākotnējais monētu piedāvājums, kas rezervēts tikai dažas dienas, un kā tas “darbojas vietnēs un nodrošina tīmekļa reklamēšanu, lai piesaistītu darījumu speciālistus, kurus tā dēvē par” atvasēm “. Organizācija dod dalībniekiem demonstrācijas materiālu, tostarp tīmekļa ievados, un maksā viņiem komisijas par novirzīšanu, kuras rezultāts ir organizācijas projekti ”.

Vērtspapīru komisārs Treviss J. Īls papildus vēlreiz apstiprina to, ko daži kriptogrupas dalībnieki ir atklājuši arī satraucošu, ka organizācija “nav atklājusi neko par saviem pamatiem, monetārajiem apstākļiem vai metodikām finanšu speciālistu ieguvumu iegūšanai. Fizisko adresi Anglijā tā nav norādījusi. ”

Diemžēl dīvainās organizācijas ministru vērtējums pauž nožēlu par korelācijas veidošanos ar neskaidro raksturu Satoshi Nakamoto un centralizācijas trūkums ap Bitcoin sakārtot. Tas ir dubļains kriptogrāfijas ūdeņi, kas jāņem vērā.

Apkopojot visu jautājumu, mēs varam tikai teikt, ka neatkarīgi no tā, vai tas jums šķiet saprātīgs vai nē, viens viedoklis par asociācijas darbību ir acīmredzams: viņi ir ieguvuši siltus kontrolieru nosacījumus, kuri pašlaik satver pieejas šādu uzņēmumu izsmēķēšanai, izmantojot likumīgus pasākumus, citus autentiskus un atzīstamus uzdevumus galu galā var noskaidrot 2007.

Paziņojiet mums savas domas par bitconnect zemāk esošajos komentāros vai rakstiet mums vietnē [e-pasts aizsargāts]


Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector