Token2049 – Intervija ar Veinu Trenču, Octagon Strategy izpilddirektoru

Veins Trencs, uzņēmuma vadītājs Astoņstūra stratēģija, lielāko digitālo aktīvu starpniecību Āzijā, aizrauj radošie prāti, kas strādā ar tradicionālo industriju izjaukšanu ar blokķēdi ar tokenizāciju. Veins arī domā, ka profesionāli naudas pārvaldnieki, piemēram, ģimenes biroji, kriptogrāfijas tirgu sāka pieņemt 2018. gadā. Pēc tam, kad būs izveidoti atbilstoši normatīvie regulējumi, nākotnē parādīsies institucionāls pieprasījums. Noskatieties mūsu interviju ar Veinu vietnē Token2049, lai uzzinātu vairāk. 

Timotijs Tam: Tātad, Veins, jūs esat no Octagon Strategy, jūs esat tur izpilddirektors, un mēs runājam TOKEN2049. Tāpēc es domāju, vienkārši vēlaties sākt sarunu, vai vēlaties pastāstīt mums kādu jautru faktu par sevi, ko citi cilvēki nemaz nezina?

Veina tranšeja: Labi. Tāpēc mana izcelsme ir kalnrūpniecība, bet ne kriptogrāfijas ieguve.

Timotijs Tam: Kriptogrāfijā ir tikai kalnrūpniecība, vai ne?

Veina tranšeja: Jā. Tātad sākotnēji mana izcelsme ir minerālu pārstrāde un ieguve. Sākotnēji no Dienvidāfrikas, tāpēc, manuprāt, tas bija manā asinīs. Man bija savs minerālu pārstrādes piegādes bizness, kuru es pārdevu pirms dažiem gadiem. Tātad tas varbūt ir jautrs fakts.

Timotijs Tam: Oho. Lūdzu. Tātad miljonārs ieguves rūpniecībā un pēc tam būs arī miljonārs kriptogrāfijā.

Veina tranšeja: Ak, var tikai cerēt, var tikai cerēt, jā.

Timotijs Tam: Forši. Tāpēc es domāju, vai vēlaties mazliet parunāt par savu izcelsmi. Jūs zināt, ka es zinu, ka jūs agrāk strādājāt institucionālo finanšu jomā. Tad kas jūs ieveda kriptogrāfijā? Un varbūt ievadiet astoņstūra stratēģiju un to, ko viņi dara.

Veina tranšeja: Protams. Jā, tāpēc man bija lomas tradicionālajā finansēšanā gan Macquarie Bank, gan Morgan Stanley elektroniskajā tirdzniecības telpā. Es domāju, ka mana pieredze tradicionālajos finanšu tirgos, domājams, manuprāt bija sava veida noderīga biznesam, kurā šobrīd esmu daļa. Mana ekspozīcija vai pirmais veids, kā es nokļuvu blokķēdes iedarbībā, es domāju, bija iepriekšējā pasaulē, vecās pasaules kalnrūpniecības telpā, kur mēs centāmies izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai izsekotu un izsekotu daļas, kad tās nolietojās.

Timotijs Tam: Interesanti.

Veina tranšeja: Tas tradicionāli tika darīts ar tādām lietām kā RFID marķēšana, taču tagad blockchain ir jēga. Mēs faktiski nesaņēmām īstenot to, kā mēs savlaicīgi, pirms mēs izgājām, bet tā bija mana pirmā saskare ar pašu blockchain. Tad, kad esam atgriezušies Honkongā, ar draugiem, kas faktiski dibināja mūsu vecāku grupu A & X International, man bija diezgan labs ieskats par to, kā viņu bizness aug. Es cieši sekoju viņu progresam, un mēs pa ceļam kopā ieguldījām pāris lietās. Es domāju, ka tas tiešām ir izraisījis manu interesi par kriptogrāfiju. Es domāju, ka viens no tiem, kad es domāju par šo kriptogrāfisko telpu, iespējams, ka man vispirms bija jāapmeklē sava galva, kāpēc mums ir vajadzīgas kriptovalūtas? Tokenizācija man bija pilnīga jēga, bet vai ir vajadzība vai es varu pamatot savā prātā vajadzību pēc kriptonauda? Es domāju, ka, pārdomājot 2008. un 2009. gada notikumus un redzot, kā vairākas pasaules valdības pārvalda fiskālo un monetāro politiku, es domāju, ka tas man patiešām bija ūdensšķirtnes brīdis. Vai tas dominēs pasaules finanšu tirgos, vai nē, ir cits stāsts. Bet vai ir vajadzība? Es domāju, ka noteikti. Tas ir mans viedoklis.

Timotijs Tam: Jā, nē. Tas ir interesanti. Es domāju, ka 2008. gads, jūs runājat par to, ka jūs esat nepārprotami saslimuši, tradicionālais finansējums, un viss sabruka, tāpēc redzot nepieciešamību pēc kriptovalūtas. Ko dara astoņstūris? Tāpat kā mēs, protams, esam veikuši tirdzniecību ar jums. Mēs veicām ārpusbiržas tirdzniecību. Vai varat paskaidrot auditorijai, kāds ir pakalpojums, ko sniedz astoņstūris, un kas ir ārpusbiržas tirdzniecība?

Veina tranšeja: Protams. Īsāk sakot, Octagon stratēģija ir lielākā Āzijas digitālo aktīvu starpniecība. Mēs atvieglojam bloku lieluma kriptogrāfijas pirkšanu un pārdošanu.

Timotijs Tam: Nav paredzēts puncis, pareizi?

Veina tranšeja: Jā, tieši tā. Bet, jā, bloka lielums nozīmētu pasūtījuma lielumu, kuru mazumtirdzniecības biržā ir grūti izpildīt ātri, nevainojami un viegli. Es domāju, ka bloku definīcija laika gaitā attīstīsies. Tas, kas šodien veido bloku, atšķiras no tā, kas būtu bijis bloks pirms 12 mēnešiem. Es domāju, ka tas laika gaitā turpinās mainīties. Mēs saviem klientiem piedāvājam vienu cenu, pret kuru var izpildīt, un pēc tam stundas laikā mēs nodrošinām sava veida vienmērīgu norēķinu, lai, domājams, padarītu pārvietojamā izmēra likviditāti daudz vienkāršāku un vieglāku nekā tas, ko jūs varētu veikt mazumtirdzniecības biržā..

Timotijs Tam: Saprata. Ja kāds vēlas pirkt vai pārdot lielu daudzumu kriptonauda, ​​jūs sakāt, ka viņš varētu izpildīt ar jums? Jūs viņiem norādītu cenu, un tad nauda vai kriptonauda stundas laikā nonāktu viņu kontā.

Veina tranšeja: Pareizi. Jums ir taisnība.

Timotijs Tam: Saprata. Un vai tad jūs varat nodrošināt nedaudz fona vai krāsas, piemēram, acīmredzot mums pašiem ir ICO, tāpēc mums nācās to pārveidot, lai izveidotu operācijas. Es domāju, kas ir citi cilvēki, kas veic dažus no šiem darījumiem? Vai tas ir tāpat kā daudziem cilvēkiem, mūsu auditorija runās par vaļiem, cilvēkiem ar daudz kriptovalūtu. Vai jūs varat runāt augstā līmenī, kas ir klientūra?

Veina tranšeja: Jā, tas ir jaukts. Es domāju, ka mūsu bizness nāk no dažādiem klientu segmentiem. ICO emitenti, kas būtu viens no klientu segmentiem, taču augsta tīrā vērtība un īpaši augstas privātpersonas ir arī cita veida cilvēki, ir bijuši diezgan nozīmīgi spēlētāji šajā telpā. Tad es domāju, ka arvien vairāk viņi ir institucionālāki plūsmas veidi, kas sāk ienākt tirgū, neatkarīgi no tā, vai tie ir uz kriptogrāfiju vērsti riska ieguldījumu fondi vai mazākā mērā, bet tradicionālie garo un īso riska ieguldījumu fondi, , sākot iegremdēt pirkstu ūdenī, un tad, protams, ģimenes biroji, iespējams, ir nedaudz veiklāki nekā teikts, privātās bankas un aizdod tikai S&M vadītāji. Pēdējo sešu mēnešu laikā mēs noteikti esam redzējuši lielāku koncentrāciju institucionālajā telpā nekā pirms kādiem 18 mēnešiem. Es ceru, ka tas turpināsies.

Timotijs Tam: Jā. Es domāju, ka jūs pats esat no institucionālās vides, Veins, un jūs ļoti interesējaties par šo telpu, un kāds ir jūsu kopējais viedoklis, piemēram, šogad? Vai šis gads būs sprādzienbīstams attiecībā uz ienākošajiem profesionālajiem naudas pārvaldniekiem, vairākiem ģimenes birojiem, vai jūs domājat, it īpaši ar neseno korekciju, ka cilvēki ir mazliet, sper soli atpakaļ?

Veina tranšeja: Mēs kaut kā uzskatām, ka 2017. gads ir pieņemšanas gads, bet 2018. gads – kā pieņemšanas gads. Lai reāls institucionāls pieprasījums būtu liels, joprojām ir jānotiek vairākām lietām. Es domāju, ka tas galvenokārt ir saistīts ar normatīvajiem norādījumiem un regulatoriem, kas, domājams, sniedz skaidrību par viņu rīcību. Tas sāk notikt. Izveicīgākā ekonomika visā pasaulē ir sava veida palikšana, iespējams, ir daudz attīstītāka nekā dažas citas, bet tas patiešām dos, tas man būs tas, par ko 2018. gads ir. Mums būs daži atbilstoši normatīvie ietvari, kuros darboties. Pēc tam mums būs vesela virkne citu lietu. Tam sekos tādas lietas kā apcietinājums un kas cits. Un, kad šīs lietas ir savās vietās, tad es domāju, ka institucionālā prasība patiešām var rasties.

Timotijs Tam: Sapratu. Sapratu. Daudzi cilvēki aplūko, kādu apjomu Bitcoin tirgo katru dienu. Es domāju, ka monētu tirgus ierobežojumā visās biržās, viņi, sakot, pielīdzina apmēram 10 miljardus ASV dolāru. Cik liela daļa tirdzniecības darījumu faktiski notiek tikai augstā līmenī, pēc jūsu domām, jo ​​jūs, puiši, redzat ļoti specifisku tirgus segmentu, kur tas tiek darīts ārpus tirgus? Vai tā ir maza summa? Vai tā ir ievērojama summa, salīdzinot ar biržās tirgoto? Vai arī to ir grūti pateikt?

Veina tranšeja: Tā ir, jā. Tas ir interesants jautājums. Mūsu aprēķini joprojām ir tādi, ka lielākā daļa likviditātes vai vismaz ļoti nozīmīga summa tiek tirgota ārpus biržas. Tagad es domāju, ka vēl viena interesanta lieta, par kuru domāt, ir ziņotie biržā tirgotie apjomi salīdzinājumā ar faktiskajiem biržā tirgotajiem apjomiem, manuprāt, ir divas ļoti atšķirīgas lietas. Neregulētā telpā, tāpat kā mēs darbojamies, tādas lietas kā pulksteņu tirdzniecība un vēl nekas šajā posmā netiek aktīvi uzraudzīts. Jūs droši vien lasāt tos pašus rakstus, kas man ir apkārt, un kuri lēš, ka līdz pat 95% no dažiem biržā tirgotajiem apjomiem, iespējams, nav reāli. Tas ir jauki, un kas zina precīzus skaitļus, bet ne tik sen mēs citējām vai vismaz jutāmies, it kā 70% no kopējā apjoma, kas tika tirgots ārpus biržas. Es domāju, ka tas, iespējams, ir mainījies, vai ne? Jo īpaši ar mazumtirdzniecības ieviešanu, it īpaši Korejā un Japānā, bet tomēr tas ir nozīmīgs gabals, kas ir ārpus biržas.

Timotijs Tam: Protams. Vai jūs varat paskaidrot mūsu auditorijai, kāda ir mazgāšanas tirdzniecības definīcija? Vai tas ir viltus apjoms? Daļa auditorijas nepārzina dažus terminus.

Veina tranšeja: Jā. Ja es esmu pircējs un pārdevējs konkrētā monētā un eju un pērku pats savu piedāvājumu, vai arī es pārdodu vai sasniedzu savu cenu, faktiskais īpašnieks nemainās. Tas tiek ierakstīts kā darījumu apjoms, bet patiesībā nekas īsti nenotika.

Timotijs Tam: Sapratu. Es domāju, ka tas, iespējams, ir pārsteigums auditorijai, man ir arī līdzīgs viedoklis. Daudzi skaitļi, kurus jūs, iespējams, redzat biržās, kā jūs esat formulējuši, iespējams, nav patiesie tirdzniecības apjoma rādītāji. Patiesībā daudzi darījumi faktiski tiek veikti ar skaitļiem, kas nav kotēti Monētu tirgus vāciņā, bet tiek veikti ar ārpusbiržas brokeru starpniecību, piemēram, Octagon un Octagon’s the most of the Asia Āzijā.

Veina tranšeja: Pareizi. Tas ir ļoti interesanti.

Timotijs Tam: Jā. Tas, iespējams, daudziem cilvēkiem ir pārsteigums.

Veina tranšeja: ES piekrītu.

Timotijs Tam: Lieliski. Vai jūs varat runāt par to, kādās monētās darbojas astoņstūris, protams, Bitcoin un Ethereum? Vai jūs aktīvi izmantojat citas monētas??

Veina tranšeja: Jā, noteikti. Mēs teiktu, ka mēs tirgojam visus lielos uzņēmumus. Tipiskais tirdzniecības apjoms ir koncentrēts ap BTC, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash utt. Mēs varam tirgot arī jebkuru no vecajām monētām. Tas patiešām ir par to, vai biļetes lieluma mērogam ir jēga mums iesaistīties.

Timotijs Tam: Protams.

Veina tranšeja: Likviditātes profili ir acīmredzami sarežģītāki, jo tālāk tirgus ierobežojumu sarakstā jūs ejat. Bet, es teiktu, mūsu tirdzniecības apjoma lauvas daļa būtu vērsta ap pieciem vai sešiem labākajiem.

Timotijs Tam: Labi. Lieliski. Un es domāju, ka tikai pēdējais jautājums, Veins. Par ko jūs šajā telpā esat visvairāk sajūsmināts, sakiet, ka nākat klajā nākamā vai divu gadu laikā?

Veina tranšeja: Mani vienkārši fascinē radošie prāti, kas strādā ar tradicionālo industriju izjaukšanu ar blokķēdi, ar tokenizāciju. Ja jūs domājat par iespēju marķēt un pārskaitīt vērtību daudz vieglāk, nekā mēs to darījām līdz šim, kā arī nodrošināt piekļuvi, lai iegūtu saskari ar lietām, kurām, teiksim, diviem miljardiem bez bankām pasaulē nekad nav bijusi piekļuve uz banku, un vai viņiem tas ir vajadzīgs? Nu, varbūt kriptogrāfija viņiem sniedz atbildi un iespēju savienoties ar finanšu sistēmu nevainojamāk, nekā citādi būtu varējis. Tad, ja mēs varam tokenizēt nekustamo īpašumu vai ja mēs varam tokenizēt kapitāla instrumentus, tas var būt muni obligācijas vai vēl kas, un nodrošināt cilvēkiem piekļuvi lietām, kas vēsturiski bijušas dažiem izredzētajiem, kuriem ir bijusi iespēja tajā iesaistīties. sava veida lietas. Es neesmu pārliecināts, kur tieši tas viss nonāk, bet es domāju, ka tā ir daļa no aizraujošā skaņdarba.

Timotijs Tam: Jā es zinu. Es esmu ļoti satraukti par to, ka spēju piesaistīt un savienot daudzus cilvēkus pasaulē ar šo tehnoloģiju, kuras tradicionāli, īpaši banku jomā, daudziem cilvēkiem nav. Es domāju, ka tas ir ļoti aizraujoši. Lieliski. Paldies par jūsu laiku, Veins. Es to novērtēju, un ceru uz drīzu sarunu ar jums vēlreiz.

Veina tranšeja: Paldies, ka mani esat.

Timotijs Tam: Paldies.

Veina tranšeja: Paldies.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me