Pārdomājot 2018. gada pirmo pusgadu un veidojot labāku

Šeit ir nefiltrēts ieskats 2018. gada pirmajā pusē – gan par sasniegto progresu, gan par neveiksmēm, kas mums ir bijušas, un par to, ko jūs varat sagaidīt no mums uz priekšu.

Pārdomājot 2018. gada pirmo pusgadu

LinkedIn dibinātājs Reids Hofmans reiz atzīmēja, ka starta izveidošana ir daudz kas līdzīgs lēcienam no klints, pēc tam lidmašīnas montāžai, kad jūs virzāties uz zemi..

Saliekot šo lidmašīnu, mums ir bijušas dažas neveiksmes, taču mēs joprojām esam ļoti tālu no zemes.

Izmantojot pārredzamību, ir dažas galvenās lietas, kuras mēs 2018. gada pirmajā pusē būtu varējuši paveikt labāk. Mēs esam mācījušies no šīm kļūdām un spēruši soļus, lai 2018. gada otrā puse kļūtu par lielu platformas CoinFi platformu..

Labāka CoinFi veidošana

Pēc mūsu ICO mums bija vērienīgs ceļvedis. Mēs cītīgi strādājām, lai izpildītu šo ceļvedi, taču pa ceļam izdarījām dažus kļūdainus aprēķinus.

Tātad, ko mēs izdarījām nepareizi?

Mēs mēģinājām izveidot pārāk daudz funkciju, pārāk ātri, ar pārāk mazu komandu. Tā vietā mums vajadzēja ieguldīt vairāk laika talantu vervēšanai un pareizas datu infrastruktūras veidošanai, pat ja tas nozīmēja sākotnējās beta palaišanas aizkavēšanu.

Mūsu nepareizās aprēķināšanas rezultātā 6. aprīļa beta versija bija (maigi izsakoties) nepietiekama, un mums bija jāsamazina daudzi stūri, lai sasniegtu termiņu. Tā rezultātā radās vilšanās pat beta versijā, kā arī kods un infrastruktūra, kas mums bija jāizmet.

Pēc 6. aprīļa mums būtībā bija jāatjauno, nosakot mūsu attīstības grafiku par vairākiem mēnešiem.

Bija klauvēt arī pie efektiem. Tā kā mēs pilnībā koncentrējāmies uz produktu piegādi ar ierobežotiem resursiem, mēs nepietiekami pavadījām laiku, lai iesaistītu sabiedrību un uzturētu ICO laikā izveidoto mārketinga tendenci..

Pagājušajā mēnesī mēs jau pieminējām, ka jūnijā sāksim izmantot uzlaboto marķieru metriku un jauno uzlaboto datu līniju. Šķiet, ka šīs funkcijas netiks piegādātas līdz 3. ceturksnim.

Ar to sakot, viss ir atgriezies pareizajā sliedē un Q3 izskatās gaišs. Mēs veltījām laiku, lai izveidotu talantīgu galveno datu inženierijas un tīmekļa izstrādes komandu, kas varētu izpildīt mūsu ceļvedi, izveidot labākus izstrādes procesus un koncentrēties uz vienas galvenās produktu iniciatīvas ieviešanu vienlaikus..


Turpmāk mēs arī esam apņēmušies uzlabot saziņu no galvenās CoinFi komandas – it īpaši attiecībā uz produktu un izstrādes grafikiem.

Ko nākotnē gaida COFI marķieris?

Pieprasījums pēc COFI marķiera ir guvis panākumus, kas atbilst plašākai makro videi: lācīgs kriptogrāfijas tirgus.

Esiet drošs, ka joprojām esam ļoti satraukti par CoinFi platformas nākotni un mūsu redzējumu par COFI marķieri. Mēs izlaižam jaunas funkcijas, piemēram, CoinFi News, kas ietvers reāllaika paziņojumus, kad karsti jauni ICO nonāks biržā, izmantojot infrastruktūru, kuru jau esam izveidojuši, lai izveidotu savienojumu ar apmaiņu..

Mēs esam pārliecināti, ka koncentrēšanās uz lieliskas komandas izveidi, vērtīga produkta piegādi, spēcīga marķiera lietderības modeļa piedāvāšanu, kas ir nostiprināts, piesaistot piekļuvi un veicinot žetonu stimulētu pūļu piegādi, kā arī mūsu atjaunotā apņemšanās palielināt CoinFi kopienu, veicinās pieprasījumu COFI marķierim.

Piesakieties, lai pievienotos CoinFi News Closed Beta

Mēs tikko atvērām reģistrāciju CoinFi News slēgtajai beta versijai. Šis ir atjaunotais ziņu dzinējs, kas aizstās koncepcijas pierādījumu, kuru mēs izlaidām 6. aprīļa beta versijas laikā.

CoinFi News beta testētājiem būs savlaicīga piekļuve šai jaunajai funkcijai un viņi sniegs izšķirošas lietotāju atsauksmes, kas vadīs produktu attīstību. Jūs sazināsieties tieši ar produktu komandu, lai palīdzētu mums izveidot perfektu rīku tādu kriptogrāfijas investoru apkalpošanai kā jūs.

Plašai sabiedrībai ir pieejamas tikai 500 vietas (jūs varat pārvietoties uz augšu gaidīšanas sarakstā, atsaucoties uz draugiem), lai gan lietotājiem, kuri iekļauti baltajā sarakstā ICO laikā, tiks automātiski piešķirta piekļuve.

Jūs varat palīdzēt izplatīt informāciju par CoinFi News, šeit piesakoties par beta testētāju un daloties ar savu novirzīšanas saiti.

Ļaujiet citiem kriptogrāfijas investoriem uzzināt, kāpēc jūs esat satraukti par CoinFi News!

Jauns datu cauruļvads

Mēs integrējam jauno datu cauruļvadu platformā CoinFi, taču dažas nedēļas atpaliekam no grafika. Pašlaik tas tiek pārbaudīts mūsu iestudējuma vidē.

Ko tas nozīmēs platformai, kad jaunais cauruļvads sāk darboties?

Pašlaik mūsu datu bāzē ir 1971 monētas un ICO, un, kā daži no jums ir norādījuši, liela daļa datu ir nepilnīgi vai novecojuši. Kad jaunais datu cauruļvads ir izveidots, mūsu datu bāzē redzēsiet vairāk nekā 5000 monētu un ICO ar precīziem, regulāri atjauninātiem datiem un detalizētu informāciju.

Sākot mūsu jauno datu cauruļvadu, CoinFi iegūs vislielāko monētu datu bāzi & SIO tirgū.

Tas arī nodrošinās jaunu un uzlabotu lietotāja pieredzi. Šeit ir īss priekšskatījums:

CoinFi Podcast

Kāpēc podkāsts? Mums ir daudz nejaušu sarunu par kriptogrāfiju birojā, un mēs domājām, ka būtu interesanti vienkārši nospiest ieraksta pogu un kopīgot šīs sarunas ar CoinFi kopienu.

Ideja ir tāda, ka jūs saņemat mušu uz sienas CoinFi birojā. Mēs vēlamies, lai aplāde justos tā, it kā jūs klausītos nejaušu sarunu starp draugiem par kriptogrāfiju.

Pirmās epizodes mēs izlaidīsim nākamnedēļ.

Pētījumi & Analīze

Jūnijā mēs publicējām četrus padziļinātus kriptogrāfijas pētījumu fragmentus & analīze, kas ieguva lielu atsaucību no sociālajiem medijiem, Reddit un mūsu pašu kopienas.

Kamēr mēs skatījāmies dažus CoinFi News jaunumus, mūsu galvenais datu zinātnieks Alekss Svaneviks apskatīja, kā ziņu pieminēšana korelē ar tirdzniecības apjomu.

Vēl viena aktuāla tēma pēdējā laikā ir apmaiņas žetoni. Pēc salīdzinošā pētījuma par Binance, Huobi un KuCoin žetonu publicēšanas Alekss saņēma daudz pieprasījumu segt papildu apmaiņas žetonus. Tātad, šeit ir padziļināts pētījums par 11 kriptogrāfijas apmaiņas žetoniem, kas sakārtoti pēc TVEV attiecības.

Ar to sērija vēl nav galā. Mēs novērtēsim decentralizētas apmaiņas žetonus gaidāmajā analīzes rakstā, tāpēc sekojiet līdzi.

Mēs arī iedziļinājāmies Binance marķiera lietderībā, un mēs identificējām vienkāršu Binance stratēģiju, lai BNB marķiera vērtība dubultotos uz nakti. Pat Binance izpilddirektors CZ tweeted šo rakstu.

Runājot par CZ, pēdējā laikā viņam bija daži spēcīgi vārdi Veibo (Ķīnas ekvivalents twitter) vienam no Binance konkurentiem. Šī birža tirgoja USD 17 miljardus USD tikai 24 stundu laikā, un jūs, iespējams, nekad neesat par to dzirdējis. Dodiet pētījumu izlasīt, ja vēl neesat to izdarījis, tas ir labs!

Pēdējos pāris izpētes darbus uzrakstīja Jonney Liu, mūsu jaunais šifrēšanas pētījumu vadītājs. Jonney nesen pievienojās CoinFi komandai, lai palīdzētu tirdzniecības signālu / algo izstrādē un piedāvātu ieskatu kriptogrāfijas tirgos.

Mūsu biržas kotēšanas stratēģijas sākums

Jūnija beigās mēs uzskaitījām COFI žetonus tirdzniecībai Cobinhood, nulles maksas biržā. Mēs pavadījām mēnešus pēc mūsu KuCoin saraksta, kas koncentrējās uz mūsu komandas palielināšanu un produkta veidošanu. Tā kā ir izveidota lielāka komanda, mēs atkal esam sākuši veltīt resursus uzņēmējdarbības attīstībai – Cobinhood saraksts ir mazs pirmais solis, lai sāktu mūsu jauno biržas kotēšanas stratēģiju.

Kad runa ir par biznesa attīstību, nekad nav nekādu garantiju, taču mēs aktīvi strādājam pie jauniem biržas sarakstiem, tāpēc uzmanieties vairāk.

Gaidāmie notikumi

Kā daļu no mūsu atjaunotās uzmanības uzņēmējdarbības attīstībai un mārketingam visu jūliju mūsu ģenerāldirektors Tims Tams uzstāsies dažādās konferencēs un pasākumos Taivānā, Korejā un Taizemē.

Mērķis ir turpināt veidot mūsu autoritāti mazumtirdzniecības un institucionālo tirgotāju vidū. Mēs vēlamies atgādināt kriptogrāfijas pasaulei, ka CoinFi dara lielas lietas kriptogrāfijas tirdzniecības telpā.

Šeit ir tikai daži no Tima notikumiem nākamā mēneša laikā. Skatiet, vai jūs varat viņu noķert uz ceļa.

Āzijas Blockchain samits

Tims gatavojas Taibei Āzijas Blockchain samits, kas notiks 2. jūlijā un 3. jūlijā.

Viņš ir uzaicināts par paneļdiskusiju dalībnieku uz diviem paneļiem:

  • 2. jūlijs: Kā rūpniecība saskaras ar regulēšanas problēmām
  • 3. jūlijs: Žetonu tirdzniecības un apmaiņas jautājumi: kā žetonu saraksta stratēģijas ietekmē likviditāti un cenu darbību

Ja apmeklējat samitu, sasveicinieties ar Timu!

CoinFi Koreja

19. jūlijā Tims būs Seulā privātā pasākumā, lai iepazīstinātu ar CoinFi projektu Korejas tirgū un atbildētu uz Korejas CoinFi kopienas dalībnieku jautājumiem..

Hibrīds samits

Vēl aprīlī mēs paziņojām par mūsu partnerību ar HybridBlock, lai paplašinātu kriptogrāfijas izlūkošanas piedāvājumus.

Kā stratēģiskais partneris Tims ir uzaicināts uzstāties Hibrīds samits: vērtības internets Bangkokā, Taizemē, 28. jūlijā un 29. jūlijā. Tims uzstāsies ar kriptogrāfisko tirdzniecību un uzsvērs institucionālo investoru stratēģijas.

Pēdējās domas

Uzņēmējdarbības veidošanai ir savas augšupējās un negatīvās puses, taču tā nav pirmā reize, kad CoinFi saskaras ar neveiksmēm. ICO sākumā mēs arī veicām dažus nepareizus aprēķinus, taču mēs mācījāmies no šīm kļūdām un joprojām sasniedzām mērķi par 15 miljoniem ASV dolāru.

Līdzīgi arī 2018. gada pirmā puse ne vienmēr bija gluda CoinFi, un mēs noteikti saskaramies ar vairāk šķēršļiem. Tomēr jūs varat sagaidīt no mums kā komandu, ka mēs divas reizes nepieļausim tās pašas kļūdas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector