Drīzumā gaidāmās ziņas un komanda turpina pieaugt

Tas ir bijis aizraujošs mēnesis CoinFi, strauji augot gan klātienes, gan attālinātām komandām, un paātrinoties produktu attīstībai.

Pagājušajā mēnesī mēs turpinājām koncentrēties uz vervēšanu un to funkciju izstrādi, kuras plānots izlaist šovasar. Mēs esam priecīgi par piedāvāto funkciju izlaišanu, un līdz brīdim, kad iestājas kritums, mēs sagaidām, ka CoinFi beidzot atstās beta stadiju.

Produktu atjauninājumi

Tiem, kas to nezina, mums ir pieejams atjaunināts ceļvedis mūsu lapas apakšā. Mēs centīsimies atjaunināt ikmēneša kadences ceļvedi.

TradingView diagrammas ir tiešraidē

Mēs esam pievienojuši mūsu TradingView diagrammas Monēta lapas pēc vairākiem kopienas ieteikumiem. Kā vienmēr, mēs novērtējam visas atsauksmes un iekļausim ieteikumus mūsu attīstības ceļvedī.

Mūsu datu cauruļvada uzlabošana

Kā minēts pagājušā mēneša atjauninājumā, mēs pašlaik uzlabojam datu plūsmu, lai uzlabotu datu precizitāti un konsekvenci. Mēs sagaidām, ka tas tiks ieviests jūnijā. Tas novērsīs lielāko daļu kļūdu un datu neprecizitātes problēmu, par kurām ziņots.

CoinFi jaunumi drīzumā

Tiks panākts progress saistībā ar ziņu plūsmas produktu. Sākotnējā projekta darbības jomā esam pievienojuši vairākas jaunas funkcijas, kuras, mūsuprāt, būs milzīga pievienotā vērtība CoinFi platformas lietotājiem. Šobrīd mēs paturam šo informāciju iekšējā līmenī, taču jūs par to drīz uzzināsit!

Pēdējo pāris mēnešu laikā visā monētu visumā esam lietojuši kriptogrāfijas ziņas. Tagad mūsu datu bāzē ir simtiem tūkstošu ziņu un daudz teoriju, kuras mūsu pieaugošā datu zinātnes komanda ir priecīga pārbaudīt. Mēs strādājam pie analīzes ar dažiem mūsu provizoriskajiem atklājumiem, kurus paredzēts publicēt nākamajā nedēļā.

CoinFi News lietotāja saskarnē ir agrīna ielavīšanās virsotne.

coinfi news ux 1

Uzlabota marķieru metrika


In iepriekšējie atjauninājumi mēs esam apsprieduši dažas uzlabotās žetonu metrikas, pie kurām strādājam, tostarp žetonu saglabāšanas līmeni un žetonu izplatīšanas diagrammu.

Kā koncepcijas pierādījumu mūsu galvenais datu zinātnieks Alekss publicēja analīzes gabals pagājušajā mēnesī, parādot COFI un vairāku citu marķieru, kas tika palaisti aptuveni tajā pašā laikā kā COFI, marķieru saglabāšanas rādītājus.

Žetonu saglabāšana 3 1

Nākamais solis ir sākt pievienot uzlaboto marķieru metriku atsevišķām marķieru lapām. Meklējiet pirmās uzlabotās marķieru metrikas, kas šomēnes parādīsies marķieru lapās!

CoinFi sieti

Mēs turpinām gūt panākumus CoinFi sietu jomā. Gadījumā, ja nokavējāt pēdējo progresa atjauninājumu, mūsu monētu skrīneri ir lietotāja noteikti filtri, kas ļaus jums:

 1. Noteikt tirdzniecības iespējas
 2. Izvēlieties monētas, pamatojoties uz noteiktiem tehniskiem rādītājiem
 3. Ātri sašauriniet monētu visumu

Pašreizējais CoinFi skrīneru plānotais izlaišanas datums ir trešajā ceturksnī. Mērķis ir atbrīvot CoinFi sietus kopā ar CoinFi mājas lapas atjaunošanu.

Monētu skrīneri arī liek pamatu CoinFi tirdzniecības signāliem, kas saskaņā ar Aprīļa anketa, ir platformas funkcija, par kuru jūs esat visvairāk satraukti! Tirdzniecības signāli tiks ieviesti kā brīdinājumi, kas saistīti ar atsevišķiem skrīneriem.

Tātad, lai gan skrīneri tiek izmantoti, lai sašaurinātu monētu visumu, tirdzniecības signāli ļauj aktīvi identificēt iespējas, kas saistītas ar jūs interesējošo skrīnera metriku.

Kad būs pieejami skrīneri, apkoposim lietotāja datus, lai identificētu metriku, kuru CoinFi lietotāji vērtē visvairāk, un šos datus izmantosim, lai noteiktu prioritāti katra CoinFi tirdzniecības signāla ieviešanai..

Pētījumi & Analīze

CoinFi plašsaziņas līdzekļu platformas vīzija vienmēr ir bijusi tāda ekosistēma, kurā darbojas daudz cilvēku, kur labākie kriptogrāfijas analītiķi tiek stimulēti, izmantojot COFI marķieri un platformas kvalitāti, lai dalītos savos pētījumos un idejās. Tas joprojām ir galīgais mērķis CoinFi platformas plašsaziņas līdzekļu pusē.

Pa to laiku mēs vēlamies noteikt jaunu pētījumu standartu & analīze kriptogrāfiskajā telpā. Gaidiet vairāk iekšējo pētījumu & analīze, kas nāk no CoinFi šovasar, sākot ar aizraujoši rakstu mēs tikko publicēts aplūkojot, kā jūs varat izmantot jaunu mūsu definēto metriku (marķiera vērtība apjoma apmaiņai), lai kvantitatīvi cenu maiņas marķierus, piemēram, Binance monētu (BNB), Huobi marķieri (HT) un KuCoin akcijas (KCS).

CoinFi komanda strauji aug

Pieņem darbā atjauninājumus

Pagājušajā mēnesī, Alekss Svaneviks pievienojās CoinFi komandai uz pilnu slodzi kā mūsu galvenais datu zinātnieks. Pirms tam Alekss strādāja attālināti CoinFi Barselonā. Šomēnes Alekss un viņa līgavainis oficiāli pārcēlās no Spānijas uz Honkongu, un mēs esam priecīgi, ka Alekss atrodas CoinFi galvenajā mītnē.

CoinFi HK birojsAlekss birojā ar trim līdzdibinātājiem

Turklāt jūnija sākumā ar komandu oficiāli tiek uzņemts pilnas slodzes datu inženieris. Komandai esam pievienojuši arī citu pilnas slodzes tīmekļa inženieri uz pilnu slodzi. Tagad ar pieciem pilna laika un vienu nepilna laika inženieriem, kā arī ar vienu pilna laika UX dizaineru mūsu produktu / inženieru komanda lieliski izveidojas.

Pieņemšana darbā ir bijusi liela daļa no mūsu ikdienas darba kopš tā laika, kad pabeidzām ICO. Iegūt labu talantu noteikti nav viegli, un tas nenotiek vienā dienā, taču labā ziņa ir tā, ka mēs esam sarunās ar vairākiem ļoti kvalificētiem kandidātiem uz šādiem amatiem:

 • Algo Trading Developer (trīs galvenie kandidāti)
 • Kriptovalūtas analītiķis (vairāki labi kandidāti divām atvēršanas reizēm)
 • Datu zinātnieks (sašaurināts līdz vienam galvenajam kandidātam)
 • Datu zinātnes interns (sašaurināts līdz vienam galvenajam kandidātam)
 • Produktu vadītājs (trīs galvenie kandidāti)

Mēs joprojām turpinām meklēt augstākos talantus, lai aizpildītu citas iespējas. Pārbaudiet mūsu karjeras lapa ja jūs vai kāds jums zināms varētu būt ieinteresēts pievienoties CoinFi komandai. Mēs labprāt redzētu jūsu pieteikumus!

Sasniedz biroju ar pilnu jaudu

Kad visi jaunie komandas locekļi pievienojas CoinFi galvenajai mītnei, mēs esam sasnieguši maksimālo kapacitāti mūsu pašreizējā birojā. Šodien mēs pārcelsimies uz lielāku biroju tajā pašā ēkā, gatavojoties mūsu jauno komandas dalībnieku ierašanās brīdim.

Līdzdalība konsensā 2018

Maijā mūsu izpilddirektors Tims Tams lidoja uz NYC, lai to apmeklētu Vienprātība, lielākā blokķēdes konference pasaulē. Tims devās turp, domājot par vienu skaidru mērķi – biznesa attīstību un potenciālās sadarbības atrašanu.

VienprātībaConrad Lin no FintruX, Tim Tam no CoinFi un David Chin no Thortoken kopā Consensus 2018

Pēc Tima atgriešanās viņš no konferences atveda dažas labas atziņas. Šeit ir daži galvenie momenti:

 • Kriptogrāfijas nozare uzplaukst. Šogad konsensā bija vairāk nekā 8000 cilvēku. Tas ir četrreiz vairāk nekā pagājušajā gadā. Lai reģistrētos pasākumā, cilvēkiem bija jāgaida trīs stundas, lai saņemtu savas nozīmītes!
 • Kosmosā ienāk daudz vairāk finanšu cilvēku. Tās ir lielas izmaiņas salīdzinājumā ar dažiem gadiem. Vai atceraties ICO laikā, kad mēs teicām, ka Volstrīta nāk uz kriptogrāfiju? Tas notiek tieši tagad, vai jums tas patīk vai nepatīk.
 • SIO joprojām ir karsts. Arvien vairāk riska kapitāla finansētu uzņēmumu vēlas veikt ICO nevis A sēriju.
 • CoinFi gatavojas paplašināties Korejas tirgū. Mēs strādājam pie CoinFi projekta ieviešanas Korejas tirgū. Sekojiet līdzi jaunumiem.

Pēdējās domas

Tirgus iet uz augšu un uz leju, bet kā vienmēr mūsu uzmanība tiek koncentrēta uz ilgtermiņa perspektīvu. Mūsu mērķis ir piegādāt platformu, kas būs pirmais un pēdējais kriptogrāfijas tirgotāju galamērķis, un mēs sagaidām, ka šovasar sasniegsim daudz progresa šī mērķa sasniegšanā.

Jūsu uzticība un atbalsts CoinFi komandai nozīmē pasauli. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, turpiniet tos saņemt Telegram, Twitter vai pa e-pastu. Mēs lasām katru mūsu ziņojumu (pat ja mēs ne vienmēr varam atbildēt) un darīsim visu iespējamo, lai tos risinātu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector