Vitalika Buterina neto vērtība pieaug, kad ETH sasniedz rekordaugstu līmeni

Vitalik Buterin neto vērtība

Vitalik Buterin ir nosaukums, kas jāpiemin kriptovalūtu nozares aprakstā. Viņš ir slavens ar to, ka vada komandu, kas izveidoja Ethereum, kas ir otra lielākā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas pēc Bitcoin. Ne tikai tas ir populārs altcoin, un daudzi to uzskata par alternatīvu Bitcoin. Šī iemesla dēļ nav pārsteidzoši, ka kriptogrāfijas entuziasti ir ieinteresēti Vitalik Buterin neto vērtībā.

Buterin’s Ethereum, kas tika palaists 2013. gadā, ir ļoti strauji pieaudzis, kļūstot par viedo līgumu un dappu platformu numur viens. Lai gan tas ir ārkārtīgi veicinājis telpas attīstību ar daudziem dažādiem lietojuma gadījumiem, kas izpētīti Ethereum tīklā, tas ir novedis arī pie nepanesamām darījumu maksām, īpaši ar DeFi parādīšanos. Tas noveda pie tīkla jaunināšanas uz Ethereum 2.0 2020. gadā. Par to mēs īsumā runāsim vairāk.

Vitalik Buterin neto vērtība

forbes.com

Buterīns, bez šaubām, ir palīdzējis attīstīt kriptovalūtu un blokķēdes telpu ar Ethereum projektu. Viņš ir arī viens no tiem, kam kosmosā ir visaugstākā neto vērtība. Janvārī Forbes ziņots ka viņš kļuva par vienu no miljardieriem, kas nopelnīti pēdējā Bitcoin sūkņa laikā, kura cena pārsniedza 41000 USD. Ir vērts atzīmēt, ka Buterīnu vairāk interesē blokķēdes tehnoloģija kā zinātne, nevis kā ieguldītājs. Forbes ziņojumā teikts, ka Vitalika Buterina tīrā vērtība ir aptuveni 360 miljoni dolāru kriptogrāfijā.

Tas galvenokārt ir no viņa atlicinātā ETH, kas, kā ziņots, ir 330000 monētu. Daudzi domāja, ka tas ir neliels monētu daudzums Ethereum līdzdibinātājam, ņemot vērā, ka Bitcoin radītājs Satoshi Nakamoto paņēma sev miljonu no 21 miljona monētas. Nav šaubu, ka Buterina interese attīstīt tehnoloģiju ir tā, kas veicina Ethereum 2.0 projektu.

Ethereum 2.0

cybavo.com

Kriptovalūtas telpa jau sen ir gaidījusi Ethereum 2.0 palaišanu. Šis ir jauninājums, kas palīdzēs uzlabot Ethereum tīkla mērogojamību un tā vispārējo veiktspēju. Tas notiks, īpaši samazinot darījumu maksas. Viena no svarīgākajām projekta iezīmēm tomēr ir ETH likme.

Tas ir iespējams, pārejot no Ethereum no Proof-of-Stake tīkla. Citiem vārdiem sakot, kalnračiem vairs nav vajadzības. Jaunas monētas nav jāizrok, bet tās var pasniegt kā atlīdzību tiem, kas pieder savam īpašumam, lai aizsargātu tīklu.

Stake aspekts ieguva lielu Ethereum lietotāju atzinību. Pirmais Ethereum 2.0 ieviešanas posms bija 2020. gada 1. decembris. Laikā no tā brīža līdz 2021. gada janvāra vidum tīklā bija iesaistīts vairāk nekā 3 miljardu ASV dolāru vērtībā Ethereum. Ja viņš uzkrāj savu ETH tāpat kā daudzi citi aktīvu turētāji, iespējams, ka Vitālika Buterina neto vērtība 2021. gadā ievērojami palielināsies.

Ethereum sasniedz rekordaugstu līmeni

quoteinspector.com

Ethereum ir bijis tirgus veiktspējas priekšgalā kopš 2020. gada beigām, tāpat kā Bitcoin. Lai gan daudzi uzskata, ka ETH seko Bitcoin cenu tendencēm, tieši notiekošie cenu triki varētu būt saistīti ne tikai ar sekošanu Bitcoin ceļā. Kriptovalūtas parasti kļūst vērtīgākas, palielinoties tīkla iesaistei.

Miljardiem dolāru ETH ieguldīšana tīklā, iespējams, ir galvenais faktors, kas ietekmē cenu, kā arī DeFi un viedā līguma un dapps infrastruktūras izmantošanu. Analītiķi vairākas reizes ir minējuši Ethereum pārvērtēšanu. Tas ir saistīts ar tīklā atrodamo infrastruktūru.

Pēc tam, kad tika pārkāpts 2017. gada visu laiku augstākais līmenis, nedaudz virs 1400 ASV dolāriem, kriptonauda tagad ir USD 1 707,37. Analītiķi sagaida, ka Ethereum turpinās ceļu uz augšu un varētu pārsniegt 2 USD,000 2021. gadā, kas nozīmē, ka Vitālika Buterina neto vērtība pieaugs. Tāpat kā Bitcoin, arī šo cenu pieaugumu var veicināt nepārtraukta aktīva pirkšana pelēktoņos. Starp citu, tas ir vadošais digitālo aktīvu pārvaldnieks pasaulē. Tikai pagājušajā nedēļā pelēktoņi nopirka Ethereum 76 miljonu ASV dolāru vērtībā, savukārt 2020. gadā tā nopirka pusi no visām nesen kaltajām ETH.

Tomēr ir konkurenti, no kuriem viens ir Trons. Tron bloku ķēde iznāca no Ethereum 2018. gadā un tika kritizēta par pārāk daudz Ethereum īpašību. Kā jūs varat uzminēt, tas galvenokārt bija vieds līgums un dapp platforma, tāpat kā Ethereum. Kad DeFi turpina ziedēt Ethereum, Tron ir pastiprinājis spēli, lai savā platformā iekļautu DeFi žetonus..

Tron dibinātājs ir atkārtoti lielījies, ka Tron drīz apsteigs Ethereum kā DeFi un viedo līgumu centru. Tron galvenais pārdošanas punkts ir tā zemās darījumu maksas, kas ir milzīgs atvieglojums no arvien pieaugošajām Ethereum nodevām. Šobrīd Tron ir pieejami divi visbiežāk izmantotie DeFi žetoni WrappeBTC un WrappedETH. Tas nozīmē, ka ir tikai laika jautājums, kad liels skaits Ethereum lietotāju pāriet uz Tron. Ir vērts atzīmēt, ka TRX vērtība tagad ir aptuveni 0,03722 USD.

Secinājums

Ja 2021. gadā Vitalik Buterin neto vērtība palielināsies, Ethereum ir jāpastiprina sava spēle un jo īpaši jāstrādā pie tīkla paplašināšanas drīz, vai arī konkurenti, piemēram, Tron, to apsteigs. Tīkla iesaistīšanās līmenim ar lietotājiem ir izšķiroša loma kriptovalūtas vērtības un līdz ar to cenas uzlabošanā, taču Ethereum var būt uz šīs zaudēšanas robežas..

Vienīgais iemesls, kāpēc daži lietotāji joprojām izmanto Ethereum, var būt tas, ka piemērots aizstājējs vēl nav pieejams. Drīz Trons var kļūt par piemērotu iespēju ar daudz lielāku mērogojamību, un būs tikai laika jautājums, kad Ethereum zaudēs savu nozīmi. Ir pienācis laiks Ethereum 2.0 mērogojamības uzlabošanas aspektam pilnībā stāties spēkā, lai glābtu ETH nākotni.

Piedāvātais attēls: forklog.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me