Vispārīgs ceļvedis: kā ziedot ar Bitcoin (BTC)

Labdarība, jēdziens, kas pastāv kopš mūsu pasaules sākuma, un kaut kas, kas ir ne tikai ārkārtīgi iepriecinošs, bet arī visdārgākais un dvēseliskākais, ko cilvēks var veikt.

Neapšaubāmi, labdarība ir svarīga, jo tā pieskaras cilvēka kodolam tik daudzos līmeņos. Dažādi pētījumi ir parādījuši, ka laipnības paplašināšana ar citiem bez ierunām, pašaizliedzīgi un neko negaidot pretī ir būtisks garastāvokļa veicinātājs, un tam ir daudz citu priekšrocību, tostarp personisko vērtību stiprināšana..

Labdarības nozīme mūsu sabiedrībā mūsu vēstures laikā nav tik ļoti mainījusies. Tomēr, pateicoties fenomenālajai tehnoloģiju izaugsmei, ko cilvēce ir piedzīvojusi pēdējās desmitgadēs, labdarība tiek veikta ne tikai vieglāk, bet arī tagad daudz ietekmīgāk nekā jebkad agrāk.

Šodienas rakstā mēs apspriedīsim jaunāko (un, iespējams, labāko) ziedošanas veidu, proti, ar Bitcoin, kriptogrāfijas valūtas un platformas / pakalpojuma palīdzību, par kuru mums jāpateicas par lielo skaitu jauninājumu, kas mūs izmaina. ko šobrīd redzam mūsu pasaulē.

Mēs rūpīgi iziesim lielāko daļu tehnisko līdzekļu ziedošanā, izmantojot Bitcoin, kā arī kādas ir minētās metodes priekšrocības un trūkumi..

Kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju ziedot ar Bitcoin?

Ja jūs zināt mazliet par Bitcoin un kriptovalūtām kopumā, tad jūs noteikti jau zināt, ka Bitcoin lepojas ar dažādām priekšrocībām, salīdzinot ar tradicionālajām maksājumu sistēmām. Pirmkārt un galvenokārt, pateicoties sistēmai, ko sauc par “blockchain”, Bitcoin decentralizētais raksturs, iespējams, ir tā lielākais pārdošanas punkts.

Tas ļauj ikvienam izlaist starpnieka nodevas. Šīs maksas tiek aizstātas ar tīkla maksām, kuras īpaši tiek piešķirtas kalnračiem kā atlīdzība par viņu pakalpojumiem. Ne tikai tas, bet arī Bitcoin darījumi nav cenzējami. Tas nozīmē, ka neviena ārēja (vai iekšēja) iestāde nevar noteikt, kuri darījumi ir vai nav jāveic.

Citas lielas Bitcoin darījumu priekšrocības atspoguļo to anonimitāte un pārredzamība. Tā kā blokķēde nodrošina, ka ieraksti ir nemainīgi un publiski pieejami, Bitcoin darījumi nodrošina maksimālu pārredzamības un drošības līmeni. Vairumā gadījumu, ņemot vērā, ka ir izpildīti dažādi specifiski nosacījumi, Bitcoin var arī palīdzēt ikvienam saglabāt savu privātumu.

Tādējādi ir viegli saprast, kā Bitcoin ir atvēris jaunas durvis tiem labdarības locekļiem, kuri vēlas atbalstīt iemeslus, kuriem viņi tic. Īsāk sakot, Bitcoin ziedojumi ļauj filantropiem palikt anonīmiem, precīzi sekot viņu ziedojumiem un izlaist starpnieks, kā arī parastās pārejas maksas.

Visbeidzot, Bitcoin var arī būt atbilde uz vienu no problemātiskākajiem jautājumiem visā labdarības biznesā – ēnu labdarības organizāciju. Pateicoties visām iepriekš aprakstītajām priekšrocībām, Bitcoin var ļoti labi atturēt dažādas apšaubāmas labdarības organizācijas no ievērojamas nelikumīgas peļņas uzkrāšanas, kas nozīmē, ka ziedojumi nonāks tur, kur tie patiešām nepieciešami.

Kādi ir potenciālie trūkumi, ziedojot ar Bitcoin?

Cik ideāla varētu šķist šī metode, tāpat kā visas lietas šajā dzīvē, tā nav perfekta. Pirms apņematies ziedot Bitcoin, ir vērts atcerēties pāris trūkumus. Pirmais ir saistīts ar vienu no lielākajām kriptovalūtu problēmām – nestabilo, nestabilo tirgu.


Tas nozīmē, ka Bitcoin cena ļoti labi varētu piedzīvot astronomisku kāpumu, tādā gadījumā viss ir labi. Un otrādi, tas varētu arī strauji samazināties, padarot jūsu ziedojumu daudz mazāk apmierinošu un noderīgu. Tomēr labā ziņa ir tā, ka maz labdarības organizāciju, visticamāk, pārāk ilgi noturēs minētos Bitcoin ziedojumus.

Vēl viens Bitcoin ziedojumu trūkums ir saistīts ar sarežģīto kriptovalūtu veidu un blokķēdes tehnoloģiju kopumā. Tomēr, ja jūs esat kriptogrāfijas cienītājs un jums jau ir Bitcoins, ir liela iespēja, ka viss process jūs nebaidīs.

Kā faktiski ziedot, izmantojot Bitcoin (vispārīgs ceļvedis)

Protams, ziedošanas process var atšķirties atkarībā no labdarības organizācijas rakstura un politikas, taču šajā rakstā izskaidrotajam pamatprocesam jābūt pietiekami precīzam, lai palīdzētu jums gūt vispārēju ideju.

Acīmredzot, lai ziedot Bitcoin, jums būs jāpieder nedaudz Bitcoin. Bitcoin var iegūt divos veidos, jūs varat vai nu to raktuvēs, vai arī varat iegādāties no tādām biržām kā Binance, OKEx, Huobi, Bithumb, un tā tālāk.

Nākamais solis ir saistīts ar to, ka BTC jāuzglabā Bitcoin saderīgā makā. Acīmredzot jūs varat uzglabāt savu Bitcoin pamata makos, ko piedāvā lielākā daļa apmaiņas, taču tas nav ieteicams lielo drošības risku dēļ.

Kad būsiet gatavs savam Bitcoin un pēc rūpīgas izpētes organizācijā, kurai vēlaties ziedot, jums būs jāsāk faktiskais ziedošanas process, piekļūstot organizācijas oficiālajai vietnei un meklējot sadaļu vai pogu “Ziedot”..

Īsāk sakot, jums būs jāizvēlas vēlamais Bitcoin daudzums un jānosūta tas uz organizācijas oficiālo seifa adresi. Atliek tikai gaidīt, kamēr jūsu darījums tiks pilnībā reģistrēts blokķēdē. Atkarībā no tīkla pieejamības tas var ilgt no dažām minūtēm līdz pat dažām stundām.

Kur es atradu labdarības mērķus vai organizācijas, kas pieņem Bitcoin ziedojumus?

Laba vieta, kur sākt meklēt labdarības organizācijas, kas pieņem Bitcoin ziedojumus, ir pārbaudīt sarakstā uz Bitcoinforcharity.com vietne. Dažas no populārākajām Bitcoin pieņemošajām labdarības organizācijām ir Ūdens projekts, Omni Nano, Seans Outpost, Glābiet bērnus, AntiWar, TunaPanda un Run 2 Rescue.

Neskatoties uz tirgus kāpumiem un kritumiem, 2018. gads ir bijis aizraujošs kriptovalūtu un blokķēdes sektoriem. Tomēr viena lieta ir droša: kriptonauda un to pamatā esošā tehnoloģija turpinās uzlabot dažādus mūsu dzīves aspektus. Tas ir tikai dabiski, ka nākotnē mēs redzēsim arvien vairāk labdarības mērķu vai organizāciju, kas pieņem Bitcoin ziedojumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector