Virsgrāmata Nano S vs Trezor vs KeepKey | Kripto aparatūras maka salīdzinājums

Mūsdienās kriptogrāfijas tirgotājiem un entuziastiem ir plaša izvēle, kad viņi vēlas uzglabāt savus digitālos aktīvus un kriptogrāfijas monētas. Lai kā arī būtu, tas ir saskaņots fakts, ka drošāko kriptovalūtu glabāšanas izvēli pārstāv aparatūras maki.

Aparatūras maki tiek veidoti tā, ka tie būtībā ir pasargāti no datorvīrusiem. Turklāt jūsu privātās atslēgas informācija nekad netiks pakļauta darba sistēmai. Lielākā daļa aparatūras maku lepojas arī ar labu šifrēšanas tehnoloģiju un atbalstu desmitiem kriptovalūtu.

Kādu laiku tirgotājiem un kriptogrāfijas entuziastiem, kuri vēlas droši uzglabāt savus digitālos līdzekļus aparatūras makā, bija tikai viena izvēle: Trezors. Trezor ir pirmais aparatūras seifs, kas ienācis tirgū (2014. gadā), un, neraugoties uz nedaudz agrīnu „vadošo lomu”, tas zaudēja zināmu dominanci pārējiem diviem konkurentiem: Virsgrāmata Nano S, un KeepKey.

Šodien šīs trīs tiek uzskatītas par izvēles iespējām jebkuram kriptogrāfijas tirgotājam, kurš ir ļoti pievilcīgs drošībai un privātumam. Šajā rakstā mēs aplūkosim dažādus aspektus un salīdzināsim trīs aspektus, lai palīdzētu jums noteikt, kurš no tiem ir vislabākais.

Cenu noteikšana

Mēs sāksim ar cenu noteikšanu, jo tas ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, pērkot kaut ko iekļautu aparatūras maku. Ledger Nano S ir lētākais no trim – tikai 79,99 USD. Trezor un KeepKey nav daudz dārgāki, jo pirmais var būt 129 ASV dolāri, bet otrais 149 ASV dolāri..

Izskats un ekrāns

Kaut arī Trezor ir oriģināls aparatūras maks starp trim, tas daudz nezaudē attiecībā uz dizainu pār saviem kolēģiem. Tas ir nedaudz apjomīgāks nekā gan Ledger Nano S, gan KeepKey, kas, iespējams, nav nekas slikts, jo to ļoti viegli var darbināt pat lietotāji ar lielākiem pirkstiem.

trezor.io

Ledger Nano S izskatās ļoti līdzīgs tipiskam USB zibatmiņas diskam, un tam ir mazākais ekrāns no trim, turklāt tas ir arī viskompaktākais no trim, tiklīdz tā aizsargvāks ir “salocīts”. Kaut arī Trezor ekrāns ir lielāks nekā Ledger Nano S, tas neatbilst visam KeepKey atrodamajam lielajam ekrānam. Bez šaubām, KeepKey ir vismodernākais seifs no trim ar alumīnija korpusu, atšķirībā no plastmasas, ko izmanto abi pārējie.

Atbalstītās monētas


Ciktāl tas attiecas uz atbalstītajām monētām, Ledger Nano S ir karalis, savukārt KeepKey ir vismazākais atbalstīto monētu skaits no trio. Visu atbalstīto līdzekļu saraksts ir atrodams visu trīs seifu oficiālajās vietnēs: Virsgrāmata Nano S, Trezors, un KeepKey.

Programmatūras saderība

Lai izmantotu seifus, lietotājiem tie ir jāpievieno sava veida programmatūrai. Tas nozīmē, ka gan Trezor, gan Ledger Nano S ir ļoti labi, jo tie abi piedāvā skaitļošanas atbalstu Electrum, Mycelium, MyEtherWallet, Copay, GreenBits, GreenAddress. KeepKey ir pēdējais attiecībā uz programmatūras saderību.

Drošība

Lieki piebilst, ka visi trīs maki ir veidoti, ņemot vērā lielu uzmanību drošībai. Piemēram, Ledger Nano S var lepoties ar divu mikroshēmu arhitektūru, bet pārējie divi izmanto dažāda veida drošus elementus, ne vienmēr zemākus par pirmajiem. Visi trīs maki saviem lietotājiem piedāvā iespēju droši nostiprināt un dublēt savus makus. Vēl iespaidīgāks ir fakts, ka šie maki ir paredzēti lietošanai pat datoros, kurus vismaz teorētiski inficē ļaunprātīga programmatūra.

Uzstādīt

Darba sākšana ar visiem trim seifiem ir diezgan vienkārša, un tam nevajadzētu ilgt vairāk nekā dažas minūtes. Lai sāktu, lietotājiem ir nepieciešams mikro USB kabelis, lai izmantotu visus trīs.

Trezor iestatīšana

Trezor instalējiet Trezor Bridge programmatūru vai Trezor Chrome paplašinājumu (vai Android lietotnes Trezor pārvaldnieku, kuram lietotājiem būs nepieciešams OTG kabelis). Pēc programmatūras instalēšanas un ar ierīci pievienotā datora lietotājiem ir jāpievieno ierīce atkārtoti un jāizvēlas vai nu izveidot jaunu maku, vai importēt, izmantojot atkopšanas frāzi.

Virsgrāmatas Nano S iestatīšana

Ledger Nano S seifa iestatīšana ir diezgan līdzīga. Lietotājiem ir nepieciešams izmantot komplektācijā iekļauto USB kabeli, lai savienotu virsgrāmatu ar datoru un izpildītu ekrānā redzamos norādījumus. Ir arī iespēja izveidot jaunu vai svarīgu maku, izmantojot atkopšanas frāzi. Nākamais solis ietver PIN izvēli (ir svarīgi atcerēties PIN, jo, saņemot trīs nepareizus secīgus ierakstus, seifa saturs tiks pilnībā izdzēsts). Visbeidzot, lietotājiem ir vai nu jālejupielādē Virsgrāmatas maks Bitcoin Chrome lietotne vai Virsgrāmatas maks Ethereum Chrome lietotne.

KeepKey iestatīšana

Sagatavot KeepKey maku ir vēl vieglāk, jo lietotājiem no Chrome interneta veikala ir jālejupielādē klienta lietotne KeepKey un jāpievieno ierīce datoriem, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli. No šī brīža ir tikai jāievēro ekrānā redzamās instrukcijas, lai inicializētu ierīci.

Kurš ir labākais?

Pirmais, kas potenciālajiem pircējiem būtu jāzina, ir tas, ka viņi nevar kļūdīties neatkarīgi no viņu izvēles, izmantojot šos trīs aparatūras maciņus. Lai iegūtu visplašāko monētu atbalstu un mazāko izmēru, Ledger Nano S noteikti ir labākā izvēle. Tomēr, ja potenciālie pircēji vēlas kaut ko ar mazliet augstāku izjūtu, tad KeepKey ir nepārspējams ar savu gludo izskatu. Trezor ir nedaudz lielāks par Ledger Nano S, un tam ir lielāks ekrāns, tāpēc tas var izrādīties daudz mazāk smalks lietošanai, kas varētu būt liela priekšrocība lietotājiem, kuri vēlas plašu atbalstīto monētu sarakstu, bet netiek galā mazais Ledger Nano S izmērs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector