Uzziniet, kā izvairīties no augstas maksas maksāšanas kriptogrāfijas biržās

izvairieties no lielu maksu samaksas

Biržas samazina jūsu kriptogrāfijas līdzekļus par saviem pakalpojumiem, un, lai gan jūs nevarat pilnībā izvairīties no maksām, varat izvairīties no lielu maksu maksāšanas, izmantojot dažus trikus.

Pirmā lieta, kas jums jāzina, ir dažādas biržu izmantotās maksu struktūras un tas, kā jūs varat ar tām manipulēt savā labā. Jūs varat ietaupīt naudu, izvēloties pareizo kriptogrāfijas apmaiņu konkrētam darījumam.

Apskatīsim, kādas maksas parasti tiek iekasētas par kriptogrāfijas biržām:

Tirdzniecības maksas

Pamata maksa biržās ir tirdzniecības maksa. Šī maksa tiek piemērota, ja jūs tirgojat kriptogrāfiju pret citu kriptogrāfiju. Vienkāršs padoms būtu atrast biržu, kurai ir viszemākā tirdzniecības maksa. Bet, kā jūs drīz uzzināsiet, tirdzniecības procesam tiek pievienotas daudzas citas maksas.

Maiņas maksa

apmaiņas maksaCitas biržas iekasētās maksas var ietvert adreses izveidošanas maksu, depozīta maksu un maksu par darījumiem. Lielākā daļa biržu neiekasē depozīta maksu, taču tas var izraisīt lielāku izņemšanas maksu.

Arī birža, kas neiekasē nekādas izmaksas par izņemšanu, var atspoguļot augstākas tirdzniecības maksas vai arī neliela tirdzniecības maksa var būt palielinājusi depozīta un izņemšanas maksu.

Jums ir jāuzmanās no šīs stratēģijas slēpt noteiktus maksājumus, vienlaikus stingri reklamējot tos, kas acīmredzami ir mazāki. Lielākā daļa biržu šādā veidā pārdod sevi un slēpj nekonkurējošās maksas sīkā drukā. Tāpēc daudzi lietotāji sūdzas tiešsaistē pēc tirdzniecības, kad uzzina, ka birža paņēma lielāku daļu no viņu līdzekļiem.

Dažas maksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz tirdzniecības procentuālo daļu, savukārt citām ir fiksēta likme visām tirdzniecības summām. Lai izvairītos no lielu maksu maksāšanas, tirgojot mazas summas, neizvēlieties biržas, kurās izmanto fiksētu maksu sistēmu.

Kad redzat biržu, kurā tiek apgalvots, ka tām ir nulle komisijas, nav apmaiņas maksas un pakalpojumu maksas, jūs sākat domāt, kā viņi pelna savu naudu? Vienkārši, viņi vienkārši pārdod pāri par augstāku likmi nekā atvērtais tirgus.

Premium maksa

Reklāmguvuma maksaTiešajiem darījumiem jums būs jāmaksā vairāk apmaiņai par šāda veida premium pakalpojumiem. Tūlītējas pirkšanas iespējas nāk ar paaugstinātām cenām. Pieņemsim, ka birža piedāvā abus pakalpojumu veidus; pērkot Bitcoin, nekavējoties jāpiemēro 7% darījuma maksa, savukārt tirdzniecībai viņu tirgū būtu zemāka cena par darījumu, parasti zem 1%. Protams, jūs izvēlētos izvietot tirgus tirdzniecību, nevis doties uz tūlītēju tirdzniecību.

Reklāmguvuma maksa

Citas slēptās komisijas ietver pārrēķina maksu. Ja jūs iemaksājat jebkuru citu valūtu valūtā, kurā tiek pieņemts tikai dolārs, no jums tiks iekasēta maksa par savas valūtas konvertēšanu. Bet cik var maksāt konversijas maksa? Nu, Coinbase pievieno valūtas kursam 0–2% starpību. Un, ja vēlaties izņemt naudu tajā pašā kontā, jūs divreiz zaudēsiet naudu pēc valūtas kursa. Labs veids, kā izvairīties no lielu maksu par reklāmguvumiem, ir padarīt tos iepriekš reālajā dzīvē pirms depozīta vai izņemšanas no jebkuras valūtas maiņas.

Tagad, kad jums ir labāka izpratne par to, kā maksa darbojas biržās, izpētīsim dažas metodes, kā samazināt šīs maksas, lai jūs varētu saņemt to pašu naudu ikdienas aktīvajos darījumos.

Nekad neizmantojiet kredītkartes

nocreditcardVeicot fiat depozītus, izmantojot kredītkarti vai debetkarti, jebkurā apmaiņas vietā tiek iekasēta astronomiska maksa. Coinbase par kredītkartes depozītu piemēro maksu 3,9%, un maksa var sasniegt pat 5%.

Tāpēc kredītkonta izmantošanas vietā jāizvēlas maiņas depozīta konts, bankas konts vai e-maks.

Valūtas maiņas depozītu kontus var finansēt, izmantojot ACH, un par depozītu parasti netiek iekasēta maksa, un lielākā daļa šo kontu ir USD, kas ir apdrošināti FDIC. Izmantojot šāda veida kontu, tirdzniecības maksas var būt aptuveni 0,25% robežās, nevis 4–5% maksas, kas tiek iekasētas, izmantojot karti.

Pievienojiet likviditāti, izmantojot tirgus rīkojumus

Ir noteiktas biržas, kurās lietotāji tiek apbalvoti par ierobežotu pasūtījumu izmantošanu, kur jūs ne tikai izvairāties no lielu maksu samaksas, bet arī nemaksājat vispār. Tas ir viņu veids, kā apbalvot tirgotājus par tirgus likviditātes palielināšanu. Tomēr jūs maksājat maksu, kad izmantojat likviditāti (to sauc par ņēmēja maksu), tas nozīmē, ka jūs aizpildāt pirkšanas pasūtījumu jautājuma pusē vai pārdošanas uzdevumu piedāvājuma pusē..

Ievērojiet izņemšanas maksu

Tā vietā, lai tieši izņemtu kriptonauda no sava Coinbase maka uz citām apmaiņas vietām, jūs varat izvēlēties vispirms tos pārvietot uz Coinbase Pro.

Pēc tam no sava Coinbase Pro konta jūs varat pārskaitīt savus līdzekļus uz citām biržām. Par naudas pārvietošanu no Coinbase uz Coinbase Pro netiek piemērota maksa, un ir arī jaunas maksas, kas rodas, pārvietojot kriptogrāfiju no Coinbase Pro uz citām biržām.

Vienādranga platformas

vienādranga platformaVienādranga platformas vai tirgus ļauj indivīdiem izveidot savienojumu savā starpā, nepieprasot trešai pusei būt par starpnieku darījumā. Abas puses pašas nosaka tirdzniecības nosacījumus un vienojas par pārdošanas vai pirkšanas cenu, kā arī maksājuma veidu un atrašanās vietu (ja tās nolemj tikties klātienē).

Daži no šiem tirgiem ir LocalBitcoins, Paxful un LocalEthereum. Pat ja nav tirdzniecības, konvertācijas, depozīta vai izņemšanas maksas, platforma pārdevējiem piemēro 1% maksu. Pircējiem nav jāmaksā nekādas nodevas.

Vēl viens trūkums ir tāds, ka šādām platformām ir mazāk lietotāju, tāpēc, lai atrastu pārdevēju, jums būs jāgaida, un, tiklīdz esat to atradis, jums jābūt ļoti piesardzīgam, jo ​​ir daudz krāpnieku.

Tirgot tikai tad, kad jums tas jādara

Vienkāršākais veids, kā izvairīties no lielu nodevu maksāšanas, ir vispār netirgot. Aktīvi tirgojoties, nauda, ​​ko tērēsiet desmitiem maksu, summējas. Tāpēc vislabākais solis būtu tirgoties reti tikai tad, ja ir iespējas, kas var dot augstas peļņas rezultātus.

Secinājums

Ja esat aktīvs tirgotājs, jums rūpīgi jāpārbauda biržas un visas to maksas. Lai arī vienā nodaļā jūs varētu atrast tādu, kura maksa ir zemāka, par citiem aspektiem, visticamāk, būs jāmaksā augstāk. Jums vajadzētu apsvērt savu tirdzniecības stilu un veidu, kā to izmantot, lai izvairītos no nevajadzīgu izmaksu maksāšanas.

Piedāvātais attēls: cryptowisser.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me