Tron vs Cardano: kriptovalūtu salīdzinājums 2020. gadā

Tron vs Cardano

Tron un Cardano ir divi labi pazīstami kriptogrāfijas projekti, un šodien mēs salīdzināsim abas monētas savā Tron vs Cardano salīdzinājumā.

Kas ir Cardano?

kardāno logotipsCardano (ADA) ir trešās paaudzes blokķēde (ar Bitcoin ir pirmās paaudzes blokķēde un Ethereum otrās paaudzes bloku ķēde). Tas ir unikāls šifrēšanas telpā, jo tas tika izstrādāts, izmantojot zinātnisko filozofiju un salīdzinošus akadēmiskos pētījumus.

Cardano izveidoja Čārlzs Hoskinsons, an Ethereum līdzdibinātājs, un to izstrādāja Japānas uzņēmums – EMURGO sadarbībā ar IOHK Vietējās platformas ADA šifrējums tika izlaists 2017. gadā, un pirmajam slānim bija noteikts 45 miljonu monētu vāciņš..

Džeremijs Vuds un Hoskinsons nodibināja IOHK (Input Output Hong Kong), pētniecības un attīstības uzņēmumu, kas “apņēmies izmantot bloku ķēdes vienādranga jauninājumus, lai izveidotu visiem pieejamus finanšu pakalpojumus”.

EMURGO ir uzņēmums, kas “attīsta, atbalsta un inkubē komercuzņēmumus, kuri vēlas revolucionizēt savas nozares, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju”. Uzņēmums nodrošina lielāko daļu IOHK pētījumu finansējuma.

ADA kriptonauda tika izstrādāta, lai atbalstītu ātrus un drošus darījumus, kā arī viedo līgumu izvietošanu.

Kas ir Trons?

tron logo pngTron ir uz blokķēdes balstīts decentralizēts protokols, kura mērķis ir nodrošināt platformu bezmaksas satura publicēšanai, kā arī izplatītas glabāšanas tehnoloģiju.

Projektu izveidoja Džastins Suns, populārās Ķīnas sociālās lietotnes Peiwo dibinātājs, kurā ir miljoniem lietotāju.

Protokols ļauj lietotājiem brīvi publicēt, uzglabāt un piederēt datiem, un viņiem tiek maksāts par viņu saturu TRX, kas ir šīs platformas dzimtā kriptogrāfija.

TRX uzsāka 2017. gadā kā ERC-20 marķieri, bet 2018. gada jūnijā blokķēde uzsāka savu mainnet un migrēja visus marķierus savā patentētajā ķēdē.

Saule ir labi savienota ar Alibaba un Ripple, un viņš ir parādīts Forbes Āzijas “30 Under 30”. Tron dibinātājs ir slavens ar savu neatlaidīgo tiešsaistes darbību Twitter un sociālajos medijos, kur viņš reliģiski izliek ziņas par visu, kas saistīts ar Tronu.

Pat ja daudzi no kriptogrāfijas nozares un kopienas neapstiprina viņa uzmācības taktiku, viņam izdodas radīt satraukumu gaidāmajiem projektiem un paziņojumiem.


Tron vs Cardano: statistika

Tron šobrīd ieņem 12. vietu pēc tirgus ierobežojuma USD 951 226 769 ar 24 darījumu apjomu 1 151 241 784 USD. Pašreizējā TRX cena ir 0,014265 USD. TRX cirkulācijas padeve ir 66.682.072.191 TRX no kopējā 99.281.283.754 TRX.

“Cardano” šobrīd ieņem 13. vietu pēc tirgus ierobežojuma 935 401 060 USD ar 24 tirdzniecības apjomu 30 994 032 USD. Pašreizējā ADA cena ir 0,036078 USD. ADA cirkulācijas padeve ir 25,927,070,538 ADA no kopējā 31,1212,483,745 ADA.

Rangu ziņā ADA un TRX ir ļoti tuvu, lai gan mēs varam pamanīt, ka ikdienas tirdzniecības apjoma ziņā TRX tiek vairāk tirgots.

Tron vs Cardano: tehnoloģija un vienprātība

TVMTron’s blockchain darbojas TVM (Tron Virtual Machine), kas būtībā ir Tron Ethereum Virtual Machine (EVM) versija. TVM ir viegla mašīna, kuras pamatā ir Turing complete, kas arī ievieš joslas platuma jēdzienu, lai novērstu tīkla pārslodzi. TRON izmanto deleģēto apliecinājumu par konsoles vienprātības mehānismu vai DPoS.

DPoS ir decentralizēts konsensa mehānisms, kas neprasa kalnrūpniecību, kurā TRX īpašnieku īpašnieki var likt akcijas un balsot par “superpārstāvi”, kas ir bloku ražotāji TRON blokķēdē, un pārstāvji, kuri neveic savu darbu, zaudē savu pozīciju.

Cardano pamatā ir deleģētā likmes pierādījuma protokola variācija ar nosaukumu Ouroboros, kas tiek reklamēts kā vienīgais PoS protokols ar matemātiski pierādītu drošību.

Ouroboros izstrādāja zinātnieki no Edinburgas universitātes, Konektikutas universitātes (IOHK) un Tokijas Tehnoloģiju institūta.

ADA ieinteresētās puses var arī “balsot un ievēlēt” pārstāvjus, kuru uzdevums ir izpildīt viņu bloku apstiprinājumus.

Lai gan no ārpuses šķiet, ka Cardano un Tron strādā gan pie DPoS vienprātības, gan Cardano ir pielicis vairāk pūļu, lai izveidotu savu unikālo vienprātību. Tas padara ADA par uzvarētāju Cardano vs Tron protokolu salīdzinājumā.

Cardano vs Tron: prognozes 2020. gadam

kardāno logotipsKopš Cardano ienākšanas tirgū tā izstrādes komanda ir guvusi ievērojamus panākumus. Ņemot vērā daudzus tās plāna plānus, investori uzskata, ka Cardano spēs sasniegt USD 1 atzīmi 2020. gadā.

ADA ir unikāla kriptonauda, ​​jo tās kods tika uzrakstīts no nulles, izmantojot Haskell programmēšanas valodu, un tam ir arī savs Proof of Stake algoritms Ouroboros. Šīs funkcijas padara to drošāku nekā citi PoS un DPoS kriptogrāfi.

2020. gadā ADA sagaida savu Goguen atjauninājumu, kas ļaus nodrošināt viedo līgumu funkcionalitāti. Carando plāno izstrādāt arī virtuālo mašīnu ar nosaukumu IELE, kas mainīs turpmāko blokķēdes projektu struktūru.

trona logotipsTRON dažādu iemeslu dēļ ir izraisījis strīdus un skandālus kriptogrāfijas pasaulē. Projekts tika apsūdzēts par viņu baltā papīra un koda (it kā no Ethereum) plaģizēšanu, un nesen TRON līdzdibinātājs bijušais aizrādīja projektu par pārāk centralizētu..

Tika arī noskaidrots, ka 27 labākajiem reprezentatīvajiem mezgliem ir vairāk nekā 170 miljoni TRX balsu, lielāko daļu no tām kontrolē TRON.

TRON izstrādātāji savu ceļvedi ir ieplānojuši 10 gadus iepriekš, kas rada zināmas bažas par to, kā komanda spēs sasniegt savus mērķus.

Tron ir pievērsis uzmanību tam, lai kļūtu par dapp platformu, un attīstītāju un lietotņu skaits ekosistēmā turpina pieaugt.

Analītiķi ir izteikuši lāču prognozes par Tron 2020. gadā, negaidot, ka tā pārsniegs 0,02 dolāru atzīmi.

Tron vs Cardano: Spriedums

No tehniskā viedokļa Cardano ir vairāk salikta komanda, kas sastāv no izstrādes un kodēšanas ekspertiem, kas nodrošina lēnu, bet stabilu progresu viņu projektā.

Tron ir aktīvāks attiecībā uz klātbūtni tiešsaistē, vairāk iesaistoties savā sabiedrībā.

Piezīme. Šī ziņa sākotnēji tika publicēta 2018. gada 3. novembrī, un tās saturs ir pilnībā atjaunināts 2020. gada 7. janvārī..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector