Ātrākais VPN

Vai vēlaties sērfot internetā ar minimālu risku? Vai vēlaties piekļūt saturam, kas nav pieejams jūsu atrašanās vietā? Vai vēlaties saglabāt drošību, pārlūkojot vietnes? Jūs to vēlaties bez kompromisiem savienojamības un ātruma ziņā? Nu, atbilde ir vienkārša, izmantojiet a VPN apkalpošana.

Bet kuru? Iespēju jūrā nav neviena, kas derētu visiem. Daudzi VPN nodrošinātāji apgalvo, ka viņiem ir ātrākais VPN. Esmu veicis dažus detalizētus pētījumus par šo tēmu, un šeit es jums parādīšu visstraujāko VPN pakalpojumu sarakstu.

Ātrā informācija

Ātrākais VPN

SALĪDZINĀJUMS

NordVPN logotips

Nord VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU ExpressVPN logotips

Express VPN

 • Lielākā daļa privātā VPN
 • Ātri degošs
 • Lielākā daļa visu VPN serveru un valstu

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Proton VPN logotips

Proton VPN

 • Šveices VPN
 • Privātuma eksperti
 • Nav ātrākais

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Surfshark logotips

Surfshark VPN

 • Liels ātrums
 • Lielisks drošības rekords
 • Jauns VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

koda modelis

Nav tādas lietas kā “ātrākais VPN pakalpojums”. Savienojuma ātrums ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Atrašanās vieta ir galvenais faktors. Nākamais ir tas, ko jūs to izmantojat, piemēram, straumēšanai, sērfošanai, lejupielādei vai tiešsaistes spēlēm. Drošības protokoli, pārlūks un daudz kas cits ietekmē ātrumu.

Pirms kopīgoju sarakstu un testus, kurus izmantoju, lai noteiktu uzvarētāju, šeit ir sniegts vispārīgs pārskats par VPN pamatiem.

Kas ir VPN?

VPN apzīmē virtuālo privāto tīklu. Šis pakalpojums paplašina privātā tīkla konfidencialitātes iestatījumus. Tas ļauj lietotāju trafiku, kas iet caur publisko tīklu, uzskatīt par privātā tīkla sastāvdaļu.

VPN tehnoloģija sākās kā veids, kā korporācijām ir drošs savienojums ar visām filiālēm. Bet tas izplatījās un ir vēlamā savienojamība daudzajām tā piedāvātajām priekšrocībām. Galvenais VPN piedāvātais aspekts ir datplūsmas šifrēšana, kā arī drošība un funkcionalitāte.

Visas šīs iezīmes ir par maksu, un šīs izmaksas ir savienojuma ātrums. Tomēr ne visi VPN pakalpojumi ir vienādi, runājot par to piedāvāto ātrumu un pakalpojumiem. Tāpēc esmu izstrādājis testu, lai uzzinātu, kurš ir ātrākais VPN.

tīkla modelis

Visaugstāk novērtētie VPN pakalpojumi

Šeit es sniegšu jums nelielu priekšstatu par maniem kandidātiem.

NordVPN

Dibināta uz Ziemeļvalstu uzticības, uzticības un inovācijas principiem, NordVPN ir lielisks VPN pakalpojums. Pakalpojumiem un funkcijām ir domāts par lietotāju drošību. Šim VPN ir 5542 serveri 59 valstīs, un tam ir ātrs serviss un liela uzmanība tiek pievērsta lietotāju privātumam.

Lai uzlabotu aizsardzību, tas ir pieejams visās platformās un viedās TV sistēmās. ar vienu abonementu var savienot līdz sešām ierīcēm. Lai palīdzētu klientiem, NordVPN piedāvā lielisku diennakts uzturēšanas tērzēšanas atbalstu. NordVPN ir lieliski piemērots ģeogrāfiski bloķēta satura atbloķēšanai. Turklāt piekļuve tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, HBO, BBC iPlayer, Hulu un citiem.

Izlasiet NordVPN pārskatu

ExpressVPN

Šis VPN pakalpojums ir viens no labākajiem biznesā. Tā ir slavena ar savām labajām īpašībām un drošības protokoliem un piedāvā ātrus pakalpojumus. ExpressVPN ir tīkls ar vairāk nekā 3000 serveriem 94 valstīs. Viņi ir pazīstami arī ar savu nevainojamo klientu apkalpošanu, kas pieejama visu diennakti. Ar vienu abonementu var savienot līdz piecām ierīcēm.

Lai apkalpotu savus klientus, ExpressVPN ir lietotnes visām platformām, viedās TV sistēmas un daudz Wi-Fi maršrutētāju. Tas ir viens no labākajiem, lai piekļūtu ģeogrāfiski bloķētām funkcijām un tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ESPN un HBO.

Lasiet ExpressVPN pārskatu

Sērfošanas haizivs

Runājot par ātru VPN savienojumu, Surfshark nodrošina ātru un uzticamu savienojumu. Nav svarīgi, ka tam ir mazāks serveru tīkls nekā pārējiem šajā sarakstā. Tam ir 1700+ serveri 63+ vietās, un tam ir lieliski maksājumu plāni.

Visām platformām ir vietējās lietotnes, un tām ir vienkārša lietotāja saskarne, kas ir ļoti draudzīga iesācējiem. Surfshark ir laba izvēle VPN, lai atbloķētu ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus. Tas atbalsta piekļuvi tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, HBO, Netflix, Hulu un citiem. Lieliska lieta par Surfshark ir tā, ka to var ievietot neierobežotā daudzumā ierīču ar vienu abonementu un tai ir pieejams diennakts atbalsts

Izlasiet SurfsharkVPN Review

ProtonVPN

ProtonVPN nav tik slavens kā citi VPN šajā sarakstā, taču pēc testēšanas tas nopelnīja savu vietu šajā sarakstā. Ar tīklu, kurā ir aptuveni 800 serveri 50 valstīs, varētu sagaidīt, ka ProtonVPN ātrums būs lēnāks. Tomēr tie piedāvā ātru ātrumu un uzticamus, drošus savienojumus.

Šis VPN ir labs arī piekļuvei ģeogrāfiski bloķētam saturam. Tas ir piemērots, lai skatītos tiešsaistes straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon un citus. Tam ir vietējās lietotnes visām galvenajām platformām, un vienu abonementu var izmantot piecās ierīcēs.

Lasiet ProtonVPN pārskatu

VPN ātruma testi

Lai veiktu šo analīzi, šodien tiešsaistē esmu paņēmis četrus populārākos VPN pakalpojumus un pārbaudījis to veiktspēju. Tie tika pārbaudīti pēc iespējas objektīvāk vairākas reizes 24 stundu laikā. Lai veiktu ātruma pārbaudi, es izmantoju katru no šiem VPN un izmērīju lejupielādes ātrumu.

Es neiekļāvu ping laiku. Es atrodos Eiropā, un, izveidojot savienojumu ar tālu serveri, ping laiks būs lēnāks. Bet tas nepavisam nav VPN nodrošinātais lejupielādes ātrums. Tomēr, ja jūs vēlaties izmantot VPN tiešsaistes spēlēm, ping laiks ir svarīga iezīme.

Šai lietojumprogrammai iesaku izveidot savienojumu ar drošu serveri, kas atrodas vistuvāk jūsu atrašanās vietai. Es iesaku arī atturēties no tā saukto “ātruma palielināšanas lietotņu” izmantošanas. Šīs ir visbiežāk krāpnieciskas lietotnes, kas apkopo jūsu datus un noraida visu VPN pakalpojuma izmantošanas mērķi.

Tā kā es nevaru pārbaudīt katra VPN katra servera ātrumu, lai noteiktu patiesi vidējo ātrumu, es veicu apaļo testu. Šajā testā es izmantoju Windows 10 un Chrome pārlūku un kā universālāko ātruma testu izpildīju Ookla ātruma testu.

Es izveidoju savienojumu ar Nīderlandē bāzētu serveri, izmantojot visus šos VPN, un trīs reizes dienā veicu ātruma pārbaudi. Reiz pusdienlaikā, plkst.20 un pusnaktī. Ņemot vērā to, ka mans interneta pakalpojumu sniedzējs ir nedaudz skops ar ātrumu, vidējais savienojuma ātrums bez VPN labākajā gadījumā sasniedz 7Mbps. Pēc visu datu apkopošanas un apkopošanas šeit ir ātruma testa rezultāti.

Kā jau bija paredzēts, pusdienlaikā visi VPN rādīja labu ātrumu.

NordVPN:

Nord-VPN-pusdienlaiks

ExpressVPN:

Express-VPN-pusdienlaiks

Sērfošanas haizivs:

Surfshark-VPN-pusdienlaiks

ProtonVPN:

. Protons-VPN-pusdienlaiks

8 PM tests parādīja būtiskas ātruma atšķirības, kā gaidīts no lielāka lietotāju skaita.

NordVPN:

Nord-VPN-8-pm

ExpressVPN:

Express-VPN-8-pm

Sērfošanas haizivs:

Surfshark-VPN-8-pm

ProtonVPN:

Protons-VPN-8-pm

Pusnakts tests dažiem no dalībniekiem uzrādīja nedaudz lēnāku ātrumu. Kā jau bija paredzēts, lielākā daļa cilvēku savu VPN savienojumu mēdz izmantot sērfošanai vēlu vakarā.

NordVPN:

Nord-VPN-pusnakts

ExpressVPN:

Express-VPN-pusnakts

Sērfošanas haizivs:

surfshark pusnakts ātruma testi

ProtonVPN:

Protons-VPN-pusnakts

SALĪDZINĀJUMS

NordVPN logotips

Nord VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU ExpressVPN logotips

Express VPN

 • Lielākā daļa privātā VPN
 • Ātri degošs
 • Lielākā daļa visu VPN serveru un valstu

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Proton VPN logotips

Proton VPN

 • Šveices VPN
 • Privātuma eksperti
 • Nav ātrākais

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Surfshark logotips

Surfshark VPN

 • Liels ātrums
 • Lielisks drošības rekords
 • Jauns VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Rezultāti!

Lejupielādes ātrumu izmantoju tikai kā atskaites punktu, kas ekrānuzņēmumos apvilkts ar dzeltenu krāsu. Saskaņā ar vidējiem dienas ātrumiem, pamatojoties uz ātruma testiem, NordVPN ir uzvarētājs ar vidējo ātrumu 6,33 Mbps. Mana vēlamā izvēle ātram un uzticamam VPN ir NordVPN, kas uzvarēja visos manis veiktajos ātruma testos.

Pērciet NordVPN

Pirmā otrā vieta ir ExpressVPN ar vidējo dienas ātrumu 6,04 Mbps. Šis ir lielisks VPN pakalpojums ar visu drošību un anonimitāti, ko var sagaidīt no VPN pakalpojuma.

Trešo vietu iegūst Surfshark serviss ar vidējo ātrumu 5.57Mbps. Šis ir visizdevīgākais VPN no visiem četriem šajā sarakstā.

Ceturtais šeit pārbaudītais VPN ProtonVPN uzrādīja labu vidējo dienas ātrumu 5,34 Mbps. Tomēr tas uzrādīja vislielākās atšķirības starp testa laikiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me