Top 8 Blockchain un kriptogrāfijas krājumi, ko ieguldīt 2021. gadā

blockchain krājumi

Kriptovalūtas ir vērtīgu ieguldījumu centrā. Pat galvenās korporācijas, kas kādreiz kritizēja ieguldījumus, tagad pērk digitālos aktīvus. Jaunākais ir Tesla, elektrisko transportlīdzekļu ražotājs, kurš pērk Bitcoin USD 1,5 miljardu vērtībā. Paredzams, ka 2021. gadā kosmosā ieplūdīs vairāk šādu ieguldījumu.

Tā kā kriptonauda kļūst arvien populārāka, visticamāk, pieaugs arī blokķēde, tehnoloģija, uz kuras tās balstās. Tāpēc blokķēdes akcijas var būt potenciāli dzīvotspējīgas ieguldījumu iespējas 2021. gadā un pat pēc tam.

Ir vērts atzīmēt, ka dažiem investoriem ir izdevīgāk tieši ieguldīt tehnoloģijā, uz kuras balstās kriptogrāfija, un jūs varat apskatiet cenas šeit lai analizētu tirgu, lai pieņemtu labāko ieguldījumu lēmumu.

Šajā rakstā mēs izceļam lielākos blokķēdes un kriptogrāfijas krājumus, kuru iegāde jums būtu jāapsver 2021. gadā. Tie ir krājumi ar visaugstāko potenciālu kļūt rentabli, pamatojoties uz to uzņēmējdarbības modeļu atbilstību. To sakot, ienirsim un apskatīsim augšējos blokķēdes un kriptogrāfijas krājumus, kurus nopirkt 2021. gadā.

1. NVIDIA

Nvidia - kriptogrāfijas krājumi

Ja jums ir kāda ziņkārība par kriptonauda ieguvi, jums noteikti ir dzirdējuši NVIDIA. Uzņēmums ir līderis grafisko procesoru (GPU) ražošanā. Lai gan GPU tiek izmantoti daudziem mērķiem, tostarp spēlēm, AI un citiem, daži no NVIDIA GPU tiek izmantoti tādu kriptovalūtu ieguvei kā Bitcoin.

Kā jūs zināt, Bitcoin cena pēdējā laikā ir eksplodējusi, un ikreiz, kad tas notiek, kalnrači gūst neticamu peļņu. Tā rezultātā daudzi ir nolēmuši veikt lēcienu ieguves baseinā, lai iegūtu savu peļņas daļu. Tas tieši nozīmē lielāku pieprasījumu pēc ieguves rīkiem, piemēram, GPU, un viena no pirmajām vietām, kur to meklēt, ir NVIDIA.

Tas nozīmē, ka, kamēr kalnrūpniecība būs ienesīga (un, iespējams, tā būs vienmēr), NVIDIA turpinās gūt peļņu un, visticamāk, tās rezultātā palielināsies krājumi. Jūs nedrīkstat tieši raktuves, bet jūs varat gūt labumu no augošās nozares, pērkot uzņēmuma krājumus 2021. gadā.

2. Mastercard

Mastercard krājumi

Vārds Mastercard ir mājsaimniecība, ja runa ir par kredītkartēm un maksājumiem, taču tajā ir kas vairāk. Pat ja tas ir vecs maksājumu uzņēmums, Mastercard pastiprina savu spēli, lai plūstos ar strauji attīstošo tehnoloģisko pasauli, kuras pamatā ir blokķēde.

Lai uzlabotu sava pakalpojuma kvalitāti, uzņēmums ir sadarbojies ar blokķēdes uzņēmumu R3, lai atvieglotu pārrobežu maksājumus tā miljoniem lietotāju. Tas samazinās darījumu izmaksas, kā arī laiku, kas vajadzīgs darījumu nokārtošanai. Turklāt Mastercard ir ļāvis kriptogrāfijas uzņēmumiem savā platformā izdot kriptogrāfijas maksājumu kartes, kas padara to aktuālu kriptogrāfijas revolūcijā. Tāpēc paredzams, ka Mastercard krājumu vērtība šogad pieaugs, un tas varētu veikt dzīvotspējīgu ieguldījumu gadā.

3. DocuSign

DocuSign krājumi

DocuSign ir uzņēmums, kas ļauj elektroniski parakstīt dokumentus. Ja kādreiz esat pieteicies tiešsaistē, kas prasa parakstīt akreditācijas datus tiešsaistē, iespējams, esat saskāries ar šo pakalpojumu. Uzņēmums ir iekļāvis blokķēdi savā biznesā kopš 2015. gada un izmanto Ethereum blokķēdi, lai atvieglotu vienošanos starp cilvēkiem.

Blokķēdes izmantošana samazina uzņēmējdarbības izmaksas un ir uzticama, tāpēc nav labāka veida līgumu parakstīšanai. Ethereum ir viedo līgumu līgumu blokķēde numur viens, un vairāk cilvēku to ikdienā izmanto šim nolūkam, tāpēc nevajadzētu pārsteigt, ka DocuSign krājumi tuvākajā nākotnē var eksplodēt.


4. Amazon

Amazon - kriptogrāfijas krājumi

Amazon ir kā Tiger Woods tiešsaistes tirdzniecībā. Uzņēmums ir kļuvis par vairāku miljardu dolāru kompāniju, pārdodot, bet tajā ir kas vairāk. Amazon ir arī milzis bloku ķēdes telpā. Tas nodrošina vadošo uz bloku ķēdes balstītu mākoņu infrastruktūru, kas pazīstama kā Amazon Web Service. Šī infrastruktūra ļauj citiem cilvēkiem izveidot un pārvaldīt savus blokķēdes tīklus.

Lai gan blokķēdes aspekts joprojām ir tikai neliela daļa no visa uzņēmuma biznesa, iedomājieties, kas notiks, kad Amazon beidzot integrēs blokķēdi savā e-komercijas platformā ar miljardiem ikdienas lietotāju. Ja vēlaties gūt peļņu šajā nākotnē, ceļš ejams Amazon blokķēdes krājumiem.

5. Microsoft

Šis ir datoru programmatūras gigants, kas pazīstams ar savu nozīmi ar Windows datoriem. Tomēr ārpus datoriem, Microsoft ir iesaistījies arī blokķēdes tehnoloģijā, padarot to vēl aktuālāku šodien. Tas izstrādāja Azure mākoni, pakalpojumu, kas kodu atjaunināšanai izmanto Ethereum blokķēdi. Kad Ethereum kļūst arvien populārāks, Azure, visticamāk, sekos un izraisīs ievērojamu krājumu pieaugumu.

6. Kvadrāts

Kvadrāts ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas pazīstams ar kredītkaršu maksājumu apstrādi. Tomēr tā ir blokķēdes tehnoloģija kā nozīmīga biznesa sastāvdaļa. Uzņēmumam ir Bitcoin attīstībai veltīta roka, kas pazīstama kā Square crypto. Tas ir arī Cash App īpašnieks, vienādranga maksājumu lietotne, kurai ir BTC integrācija, ļaujot lietotājiem nosūtīt, saņemt un uzglabāt Bitcoin. Tas padara tās krājumus par vienu no tiem, kam ir neticami potenciāls izaugsmei nākotnē bloku ķēdes telpā.

7. CME grupa

CME ir vienīgā plaša patēriņa preču tirdzniecības platforma, kas nodarbojas arī ar BTC nākotnes darījumu tirdzniecību. Pieaugot interesei par BTC, uzņēmumam noteikti būs jāpalielina ieņēmumi, un tā akcionāri varētu gūt milzīgu labumu.

Visticamāk, ka birža palielinās kriptovalūtas nākotnes līgumu skaitu savā platformā, kas vēl vairāk palielinās ieņēmumus. Ja jūs meklējat potenciāli ienesīgus blokķēdes krājumus, CME Group ir tas, kas jums jāapsver.

8. BroadRidge

BroadRidge kriptogrāfijas krājumi

PlašsRidžs ir Kanādas blockchain uzņēmums, kas vada vairākus ar blockchain saistītus uzņēmumus. To regulāri patronē galvenās bankas, piemēram, JP Morgan, kas izmanto izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju. Šādu banku gigantu patronāža padara BroadRidge kriptogrāfijas akcijas par reālu ieguldījumu iespēju, kas jāņem vērā jūsu ieguldījumu piedzīvojumā.

Secinājums

Šie ir vieni no labākajiem blokķēdes un kriptogrāfijas krājumiem, kuru iegāde jāapsver 2021. gadā. Lai gan noteikti ir arī citi veidi, kā ieguldīt blokķēdes uzņēmumos, piemēram, SIO, STO un citi, daudzas no šīm metodēm lielākajā daļā tirgu joprojām nav reglamentētas. Vai vēlaties, lai jūsu nauda tiktu ieguldīta uzreiz? Ja jums ir nepieciešams neliels stimuls, lai sāktu, mēģiniet izmantot tiešsaistes bagātības pārvaldības platformas, piemēram, Einvestment, tas var noapaļot augstas procentu likmes kontus, lai iegūtu ērtākus un drošākus ieguldījumus. Profesionāli vadītāji var dažādot jūsu finanšu instrumentus vienā lielā apjomā lielas peļņas investīcijas portfelis.

Piezīme. Šis ziņojums sākotnēji tika publicēts 2020. gada 9. februārī, un tā saturs un pilnīgums un patiesums ir pilnībā atjaunināts 2021. gada 11. februārī..

Piedāvātais attēls: marconisociety.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector