Stabilas monētas – kas tās ir un ko tās nozīmē?

stabilas monētas

Viena no galvenajām kriptovalūtu pasaules problēmām ir tā, ka lielākā daļa monētu, kuras jūs varat iegādāties un tirgot, visu laiku netur savu vērtību. Patiesībā viņiem ir tendence vai nu ļoti ātri pieaugt vai pazemināties, tāpēc jums jāatrod radošs veids, kā risināt šo procesu. Stabilas monētas varētu palīdzēt.

Kas ir stabilas monētas?

Tās ir kriptovalūtas, kas paredzētas stabilu vērtību uzturēšanai. Piesaiste ir labs piemērs, jo tas ir uz blockchain balstīts aktīvs, ar kuru turpinās tirgoties par 1 USD. Tas ir saistīts ar USD, un tas ilgtermiņā arī turpmāk būs. Kaut arī katrai stabilai monētai ir sava mehānisma daļa, tām visām ir viena un tā pati galvenā ideja. Viņiem ir nodrošinājums, un viņi pārvalda piegādi. Tas piedāvās stimulus tirgum, lai tirgotu monētu par konkrēto cenu.

stabilas monētas

Iekš kriptonauda pasaulē vienmēr būs ierobežojumi un darījumi, kurus jūs vienkārši nevarat izdarīt, jo izmantojat noteiktu valūtu. Tas acīmredzami lielākoties būs diezgan problemātisks, īpaši ierobežojumu un noteikumu dēļ. Biržas nevarēs noslēgt darījumu USD, tāpēc viņiem būs jāpaļaujas uz kriptovalūtām, kas pēc iespējas ilgāk aktīvi uztur savu vērtību stabilu.

Izmantojot stabilas monētas

Kriptovalūtas biržas acīmredzami dod priekšroku stabilu monētu izmantošanai, jo tās saglabā savu vērtību, un cilvēki ir vairāk ieinteresēti tās pārdot un izmantot lieliski un unikāli. Spēja izmantot tādas stabilas monētas vienmēr ir svarīga, jo jums ir daudz lielāka uzmanība un uzticēšanās risinājumiem, uz kuriem fokusējaties. Lielāko daļu laika to var izdarīt ļoti grūti, tāpēc, cenšoties noteikt pareizos risinājumus, kas atbilst jūsu vajadzībām, jums vienmēr ir jāpārsniedz robežas. Nekad nav viegli mēģināt sasniegt izcilību, it īpaši ilgtermiņā, un jo vairāk jūs to darīsit, jo labāk tas būs.

Dažu stabilu monētu problēma ir tā, ka tās ir neaizsargātas pret sabrukšanu. Gadījumā, ja rodas problēmas, monētām, piemēram, Tether, nebūs atbilstoša USD atbalsta summa, lai pārskaitītu atpakaļ uz fiat. Tas var izraisīt sabrukumu, ja tas netiek pareizi apstrādāts, tāpēc zināt, kā to visu pārvaldīt un rīkoties, ilgtermiņā var būt ārkārtīgi svarīgi.

Bet piesiešana nav vienīgā stabilā monēta tur. Gemini stabilajām monētām ir arī 1 līdz 1 pieeja, kad runa ir par USD. Lietas, kas viņus šeit padara labākus, ir tas, ka viņiem ir normatīvā atbilstība un pārredzamība. Tas noteikti atmaksājas diezgan daudz, un tas sniedz jums daudz labāku lomu un lieliskus rezultātus, lai jūs varētu visu laiku izpētīt. Bet iniciatīvā iesaistītās valdības patiešām rada problēmas, jo platforma var iesaldēt jebkuru kontu un neļaut šim īpašniekam pārsūtīt žetonus. Fakts, ka ir viens kļūmes punkts, varētu būt kārtībā, taču, padarot žetonus nepārsūtāmus, acīmredzami ir liels trūkums.

stablecoins

MakerDao

Šī ir decentralizēta autonoma organizācija, kas darbojas arī pret ASV dolāru. Bet to atbalsta Ethereum, kas ir ļoti svarīgi. Viņu DAI stabilās monētas vērtība ir arī 1 ASV dolārs, un tās uztur stabilitāti, izmantojot ļoti jaudīgu viedo līgumu sistēmu, kas paredzēta autonomai. Lai jūs iegūtu DAI monētu, jums būs jānosūta marķieri uz Maker platformu, un viņi tos bloķēs. Šī ir pirmā stabilā monēta, kuru atbalsta ETH. Negatīvie ir tas, ka tas ir ļoti sarežģīts un pārvietojas lēni. Tāpēc tas, iespējams, nespēs piedāvāt kopējo ātrumu un efektivitāti, ko daudzi cilvēki gaida no šāda veida lietām. Sākumā tas joprojām ir tā vērts, taču ar to noteikti var uzlabot rezultātus.

Basecoin

Šis ir vēl viens monētu piemērs, kas saglabā pieeju USD 1, taču šeit galvenā uzmanība tiek pievērsta vienprātībai. Viņi slēdz līgumus un paplašina monētu piegādi, pamatojoties uz situāciju. Gadījumā, ja monētas vērtība nepārsniedz 1 USD, viņi liek monētu īpašniekiem iegādāties obligācijas, un tam izmantotās monētas tiks iznīcinātas. Tātad, palielinoties cenai, tie noņems visas papildu monētas, lai saglabātu stabilitāti. Tas piedāvā lielisku pieeju stabilām monētām un pieeja ir lieliska. Tas tiek nodrošināts, izmantojot ievērojamus līdzekļus, taču tā pamatsaistību procesam ir vajadzīga ticība protokolam, un tas biežāk var būt divvirzienu zobens..

Havven

Havvens arī koncentrējas uz stabilitāti, taču viņu gadījumā viņiem ir sistēma, kas automātiski atbalsta divas monētas. Nomins ir pirmā monēta, un šīs ir stabilās monētas. Havvens ir rezerves žetoni. Maksa par Nomins darījumiem tiek maksāta uzņēmumam, un sistēma atbrīvos Havvens, lai stabilizētos un izvairītos no problēmām.

Plusi un mīnusi kriptogrāfijas nozarei

Kā jūs varat iedomāties, primārais ieguvums ir tas, ka kriptonauda pasaulē mums ir stabilitāte, ko šobrīd ir ļoti grūti sasniegt. Tas ir ne tikai tas, ka ir ļoti iespaidīgi izmantot sistēmas, kas automātiski pielāgojas un koriģējas, lai izvairītos no noteiktu vērtību pārsniegšanas..

Negatīvie ir tas, ka daudzas no šīm sistēmām ir ļoti sarežģītas, un tas nozīmē, ka tās dažkārt var izgāzties, ja ir kaut mazākā kļūda. Tomēr ļoti svarīgs ir fakts, ka mums var būt stabilas monētas un tās jēgpilni izmantot darījumiem. Lielākā daļa stabilo monētu ir spējušas saglabāt savu likviditāti un vērtību jau ilgu laiku. Tas nozīmē, ka stabilu kriptovalūtu potenciāls noteikti pastāv. Mums vienkārši jāuzticas viņiem un jāpaļaujas uz šeit izveidoto sistēmu, lai ilgtermiņā sniegtu labākus un jaudīgākus rezultātus. Noteikti ir vērts pārbaudīt stabilas monētas, ja vēlaties stabilas kriptovalūtas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me