Sākotnējo monētu piedāvājumu plusi un mīnusi

Tā kā Ķīna un Dienvidkoreja aizliedz sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO), ir jābrīnās, kāpēc šādu soli veica valstis, kuras bauda visu kriptogrāfiju. Kas attiecas uz ASV un citām valstīm, kuras nav iesaistījušās, lai neatļautu šos piedāvājumus, ir dīvaini, kāpēc Ķīna un Dienvidkoreja nav veikušas līdzīgus pasākumus. Tātad, mēs aplūkosim ICO plusus un mīnusus un mēģināsim noskaidrot, kāpēc tie ir tik pretrunīgi.

Pirmkārt, mēs sāksim ar PRO

1. Ir galvenie iemesli, kāpēc ICO ir tik izdevīgi kriptonauda ekosistēmai. Pirmkārt, tie ir patiesi izdevīgi jaunizveidotajiem uzņēmumiem, jo ​​tie ir būtisks naudas avots, kas nepieciešams, lai bumbiņa ripotu, bez kā vairums organizāciju neizdotos. Eņģeļu investoru un riska kapitālistu ir maz, un vienīgais veids, kā jaunuzņēmums tos jebkad sasniegtu, būtu ICO.

Šī zemo karājošo augļu iespēja ļauj jaunajiem uzņēmumiem sasniegt investorus, kuriem nauda, ​​kas viņiem nepieciešama, nokāpj no zemes, ja pretējā gadījumā viņu ceļš tiktu bloķēts. Tas ļauj ikvienam neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas, politiskajiem uzskatiem, etniskās piederības vai reliģiskās pārliecības piesaistīt kapitālu. Tas demokratizē telpu un ļauj ikvienam (teorētiski) ar gribu un veidu izveidot savu kriptovalūtu.

2. Startēšanas režīmā laiks vienmēr ir vērsts pret ikvienu, un, ja jums nav pietiekami daudz impulsa, jūs nomirsiet ātri. SIO piedāvā ātrumu, jo, lai sāktu lietas, ir vajadzīgs tikai balts papīrs. Juridiskie dokumenti, kas nepieciešami korporācijas, turēšanas konta vai termiņa lapas izveidošanai, ir ļoti dārgi, un process, kurā ieguldītāji pirms parakstīšanās ir izlasījuši visu šo materiālu, parasti ir diezgan ilgs. Izmantojot ICO, šīm vajadzībām ir ierobežojumi, un laika un naudas daudzumu, kas vajadzīgs, lai lietas tiktu paveiktas, ir daudz vieglāk apstrādāt.

3. SIO arī veido kopienas, pirms viņiem pat ir produkts, kurā ieguldīt, un tas ir svarīgi, jo tas ieguldītājiem rada stimulu veicināt marķiera izaugsmi.

Tagad mēs iekļūsim CONS:

1. Kosmosā ir daudz krāpnieku, kuri ir izmantojuši SIO, lai izkrātu daudzus cilvēkus no naudas. Uz papīra viss var izskatīties labi, un, kad viņiem ir vajadzīgs tikai pievilcīgs balts papīrs, lai ieinteresētu cilvēkus riskēt ar savu naudu, nav grūti saprast, kāpēc krāpnieki izmanto šo vieglo upuri. Izsmalcināti vārdi, vairākas konsultatīvās padomes un profesionāla izskata vietnes var iesūkt neuzmanīgo investoru un nožūt, ja viņi to atļauj.

2. Konceptuāli izstrādājumi, kuriem bez spekulācijām nav vērtības, dod lielu spēku to cilvēku dīvainajiem uzskatiem, kuriem varbūt ir vai nav intereses redzēt projekta veiksmi vai neveiksmi. Interešu konflikts vienmēr ir jāņem vērā, pirms piešķir jebkādu spekulāciju vērtību. 3. Cilvēki, kuriem ir visvairāk naudas telpā, mēdz ar to manipulēt tāpat kā citos tirgos. Šie cilvēki, kas pazīstami kā “vaļi”, var virzīt tirgu ar robotprogrammatūrām, GAS un skriptiem, kas nosaka lietas viņu labā. Viņi var atļauties maksāt vairāk par darījumu maksu, lai tiktu priekšā jums rindā un ICO ietvaros nopirktu žetonus.

4. Organizācijas, kas piedāvā ICO, kurām nav patiesas vadības (kā būtu parastai korporācijai), un kas nesaprot, kā izveidot pareizu, ilgtspējīgu uzņēmumu, kas izturēs laika pārbaudi, ir nonākuši grūtībās. Tas ir kaut kas daudzkārt noticis, iesaistot jaunus iesācējus, jo viņu komandas ir decentralizētas, mērķtiecīgas un tām nepieciešami gudri lēmumu pieņēmēji, kas var vadīt uzņēmumu veiksmīgā pastāvēšanā.

5. Aukstā, cietā realitāte ir tāda, ka 90% no šiem ICO neizdosies, lai arī kāda būtu iemesla dēļ, un neveiksmju skaits pret panākumu skaitu apgrūtina SIO leģitimizāciju tiem, kas veic pienācīgu rūpību. Tomēr; lielākā daļa cilvēku iegulda ICO ar uzliktiem žalūzijām. Viņi nemācās kā tirgot kriptonauda pareizais veids. Tā vietā viņi steidzas un iegulda savu kapitālu, nezinot visus ICO plusus un mīnusus, un cer to sasniegt kā lielu, piemēram, spēlējot loteriju..

Kā redzat, ieguvumi gandrīz vienmēr ir to jaunuzņēmumu un ieguldītāju rokās, kuriem ir visvairāk naudas, savukārt nelabvēlīgie pārstāvji ir rezervēti mazajiem investoriem, kuri tērē savu grūti nopelnīto naudu, cerot to iegūt bagātīgi. Vai cilvēki ir sasnieguši bagātību, ieguldot ICO? Jā. Vai tas nozīmē, ka jūs to darīsit? Var spekulēt, bet mazajam investoram, kurš neizmanto labu prātu un praktizē pienācīgu rūpību, zaudēšanas iespējas vienmēr ir lielākas nekā izredzes uzvarēt.

=== Autors Bio ===

Kriss Douthits @chris_douthit

Kriss Douthits ir akciju un kriptovalūtu analītiķis, kurš gandrīz 20 gadus ir strādājis gan finanšu, gan tehnoloģiju jomā. Ar savu ieskatu un tehnisko analīzi viņš 2017. gadā sasniedza kriptovalūtas telpā vairāk nekā 2000% atdevi. Šodien viņa mācību un pētījumu centrs CryptoInvestingInsider.com ātri kļūst par vietni investoriem, kuri vēlas ātri sekot līdzi saviem panākumiem.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me