Ripple vs Litecoin – galvenās atšķirības starp šīm divām kriptovalūtām

Ripple vs Litecoin nebūs viegls salīdzinājums, ņemot vērā to, cik dažādi ir šie digitālie aktīvi. Tomēr mums ir dažas atšķirības, kuras mums vajadzētu izdarīt un ņemt vērā. Ātrums, uzticamība, maksas un vienprātības algoritmi ir dažas no lietām, kuras mēs varētu apskatīt.

Ripple (XRP) ir viena no lielākajām un visātrāk augošajām kriptovalūtām tirgū. Līdzīgā veidā Litecoin (LTC) ir bijis nozīmīgs spēlētājs kriptogrāfijas telpā. Abām šīm virtuālajām valūtām ir savi plusi un mīnusi, un katra no tām lietotājiem piedāvā lieliskus risinājumus.

Ripple vs Litecoin – atšķirības

Ripple (XRP) ir ceturtā lielākā virtuālā valūta pasaulē. Uzņēmumi to izmanto, lai ātrāk apstrādātu pārrobežu darījumus un samazinātu izmaksas. Šo kriptovalūtu var izmantot arī, lai iegūtu likviditāti pēc pieprasījuma starp fiat tirgiem. Tas ir ļoti noderīgi, ņemot vērā, ka fiat darījumu veikšana īpašos koridoros ir ļoti dārga un lēna.

Arī Ripple ir uzņēmums. Šis uzņēmums ir aiz galvenā XRP attīstības un tā, kā to var izmantot, lai uzlabotu finanšu tirgu. Līdz šim Ripple varēja piedāvāt pakalpojumus vairāk nekā 300 klientiem.

Tā vietā Litecoin ir 8. lielākā kriptonauda. Šis digitālais aktīvs tika izveidots, lai piedāvātu ātrākus un lētākus pārskaitījumus nekā Bitcoin (BTC). Pēdējo gadu laikā izstrādātāji to izmantoja arī, lai pārbaudītu plašu jaunu uzlabojumu klāstu. Šos uzlabojumus bija plānots izmantot Bitcoin tīklā. Tādējādi Litecoin strādāja par Bitcoin testēšanas tīklu.

Šo virtuālo valūtu pašlaik vada Litecoin fonds. Šis fonds strādā, lai popularizētu LTC, uzlabotu visu tīklu un paplašinātu tā lietojamību. Tas ir līdzīgs tam, kā Ripple darbojas ar XRP digitālo līdzekli.

Nākamās sadaļas tiks izmantotas, lai sīkāk aprakstītu, kā darbojas Litecoin un Ripple. Mēs ņemsim vērā viņu vienprātības algoritmus, cenas un nākotnes projektus.

Vienprātības algoritms

Ripple un Litecoin ir atšķirīgi vienprātības algoritmi. Ripple darbojas ar serveru tīklu, kas tiek izplatīts visā pasaulē, padarot visu tīklu decentralizētu. Šie serveri ļauj tīklam darboties un būt tikpat veiklam, kāds tas šobrīd ir. Tas pilnīgi atšķiras no Proof-of-Stake (PoS) vai Proof-of-Work (PoW) blokķēdes tīkliem.

Šī vienprātīgā algoritma galvenās iezīmes ir ātrums, uzticamība un zemas darījumu maksas. Tajā pašā laikā šis tīkls darbībai nepatērē lielu enerģijas daudzumu.

Tā vietā Litecoin darbojas ar Proof-of-Work (PoW) vienprātības algoritmu. Tas padara to par ļoti drošu tīklu un arī uzticamu. Neskatoties uz to, ka ikvienam var būt piekļuve šim tīklam, tas ir ļoti centralizēts. Vairākas kalnrūpniecības, kas atrodas Ķīnā, koncentrē lielu daļu no kopējā Litecoin jaukšanas līmeņa.

Salīdzinot ar Bitcoin, Litecoin ir ātrāka un lētāka lietošana. Neskatoties uz to, tas joprojām ir mazāk energoefektīvs nekā Ripple un tā sistēma.

Kaut arī Ripple darījumi ir gandrīz bezmaksas un tūlītēji, Litecoin darījumu apstiprināšana var ilgt dažas sekundes. Arī LTC pārskaitījumi ir dārgāki nekā XRP darījumi.

Ripple vs Litecoin cenu salīdzinājums

Pirms izprast galvenās atšķirības starp Ripple vs Litecoin, mums jāaplūko, cik daudz monētu viņi ir izlaiduši. Ir izkalti 100 miljardi XRP (100 000 000 000 XRP), no kuriem apgrozībā ir aptuveni 43 810 000 000 XRP. Tikmēr LTC nekad nebūs vairāk par 84 miljoniem, pašlaik apgrozībā ir 65 864 560 LTC.

Šī raksta tapšanas laikā XRP cena ir USD 0,255266 un novērtējums ir USD 11 566 743 830. Litecoin lietas ir atšķirīgas. Katru LTC var iegādāties par 58,62 USD, un tā tirgus kapitalizācija ir 3 860 807 166 USD.

Augstākā cena, ko jebkad sasniegusi Litecoin, 2017. gadā bija tuvu 375 USD. XRP visu laiku augstāko līmeni – 3,84 USD – 2018. gada janvārī, dažas nedēļas pēc Litecoin. Tas parāda, kā kriptovalūtu tirgus ir ļoti nepastāvīgs un cik daudz lietas var mainīties. Tirgus tagad gaida jaunus visu laiku rekordus abās šajās kriptovalūtās.

Ir vērts atzīmēt, ka gan Litecoin, gan Ripple ir bijuši lāču tirgū 2018. un 2019. gadā. Litecoin piedzīvoja zināmu impulsu 2019. gadā pirms tā uz pusi samazināšanas notikuma. Tikmēr XRP investori aizrāvās, un Ripple reklamēja Swell pasākumus.

Ripple un Litecoin iegūšana un uzglabāšana

Ripple un Litecoin pirkšana un glabāšana nedrīkst būt sarežģīta lieta. Patiešām, lielākā daļa biržu atbalsta gan XRP, gan LTC. Tas atvieglo lietas tiem, kuri vēlas, lai kriptovalūtās būtu daudzveidīgs portfelis.

Divas no šīm platformām, kurās varat iegādāties iepriekš minētās divas virtuālās valūtas, ir Coinbase un Binance. Papildus tam lietotājiem būs iespēja uzglabāt savus līdzekļus šajās platformās. Tomēr vislabāk ir virtuālās valūtas glabāt aparatūras makā.

Viens no labākajiem makiem abu virtuālo valūtu glabāšanai ir virsgrāmata. Ir arī citas platformas, kas piedāvātu jums dažādus risinājumus atbilstoši jūsu vajadzībām. Tas palīdzētu jums izlemt, kuras ir labākās biržas, kur nopirkt Ripple vai Litecoin.

Ripple un Litecoin nākotne

Ripple plāno turpināt augt visā pasaulē. Patiešām, viņi vēlas piesaistīt lielāku skaitu uzņēmumu, kas strādā ar pārrobežu darījumiem. Ja tas notiks, pieaugs arī jaunu XRP lietotāju iespējas.

Pasaule ar XRP pārskaitījumiem būtu labāka privātpersonām un uzņēmumiem. Izmaksas tiks samazinātas, un arī investīcijas nozarē varētu pieaugt.

Turklāt Ripple ir plašs projektu klāsts, piemēram, Xpring. Paredzams, ka šīm iniciatīvām būs pozitīva ietekme uz XRP cenu. Citi risinājumi ir Likviditāte pēc pieprasījuma un Ripple Net. Jaunām partnerattiecībām ar citiem uzņēmumiem būs galvenā loma XRP paaugstināšanā.

Tā vietā Litecoin ir jauni plāni, kā savus risinājumus pārnest citiem lietotājiem. Tagad viņi strādā pie vairākām privātuma funkcijām. Paredzams, ka tas palīdzēs lietotājiem rūpēties par viņu privātumu, veicot pārsūtīšanu.

Turklāt Litecoin varētu izmantot jaunu Bitcoin ieviešanas testēšanai nākotnē. Tas noteikti palielinātu pieprasījumu pēc LTC un palīdzētu tam sasniegt jaunus augstākos līmeņus nākotnē. Ir vērts pieminēt, ka LTC uz pusi mazāku notikumu piedzīvoja pirms nepilna gada.

Secinājums

Gan Ripple, gan Litecoin ir ļoti noderīgas virtuālās valūtas nišām, pie kurām viņi pašlaik strādā. Katram no tiem ir priekšrocības un trūkumi. Ripple strādā, lai piedāvātu labākus risinājumus finanšu uzņēmumiem visā pasaulē. Litecoin tiek izstrādāts, lai palīdzētu Bitcoin mērogam un augtu vēl vairāk.

Skaidrs, ka abiem šiem digitālajiem aktīviem bija pozitīva ietekme uz tirgu. Litecoin un Ripple noteikti ir virtuālās valūtas kriptogrāfijas entuziasti, un ieguldītājiem tie būtu jāpieder.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me