Reģistrēts ziemeļrietumu reģistrētais aģents

Ziemeļrietumu reģistrētais pārstāvis ir LLC veidošanas pakalpojums, kas ir izveidots vairāk nekā 20 gadus. Tas tiek uzskatīts par vienu no visuzticamākajiem LLC aģentiem tirgū, ar atzinīgām atsauksmēm no citiem juridiskajiem dienestiem un atsauksmju vietnēm.

Vietnes northwestregisteredagent.com ekrānuzņēmums Northwestregisteredagent.com mājas lapa – vietne

Šodienas ziņojumā mēs aplūkosim, kas tieši ir LLC un ko Ziemeļrietumu reģistrētais pārstāvis īpaši piedāvā saviem klientiem saistībā ar šiem pakalpojumiem.

Galu galā, runājot par jūsu biznesu, jūs vēlaties nodrošināt, ka esat aizsargāts pret visu juridisko problēmu pilnu smagumu. Atkarībā no tā, kurā valstī jūs dzīvojat, tiesību sistēma būs ļoti atšķirīga.

Šeit ir viss, kas jums jāzina.

Kas ir LLC?

Sieviete dzeltenā žaketē, kas raksta uz papīra

LLC pirmo reizi tika izgudrots Vaiomingas štatā 1979. gadā, tāpēc joprojām ir diezgan jauns juridiskajā ziņā, tomēr tas ir svarīgs uzņēmējdarbības aizsardzības veids. LLC apzīmē a Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.

Vārda “ierobežots” iekļaušana ir būtiska, jo tas nozīmē, ka dalībnieku atbildība nav pilnīga. Tātad, lai to vēl vairāk sadalītu, tas nozīmē, ka, ja kāds vērstos tiesā pret šo uzņēmumu, viņš to var darīt tikai ierobežoti, nevis pilnībā piekļūt saviem personīgajiem aktīviem.

LLC darbojas kā šķērslis, kas aizsargā šo organizāciju (un tās vadītājus) no pilnīgas finanšu sagraušanas.

Katrai valstij ir dažādi noteikumi un noteikumi, kad jāveido LLC. Piemēram, dažās valstīs nav nepieciešams darbības līgums (lai gan joprojām ir ieteicams, ja tāds ir).

Tātad, pirms turpināt darbu, ir svarīgi izpētīt konkrētā štata noteikumus, tostarp atrast reģistrēts aģents stāvoklī, kurā vēlaties izveidot LLC.

Kāpēc man ir nepieciešama LLC?

Ir daudz priekšrocību, ja LLC aizsargā jūsu uzņēmumu. Šeit ir dažas galvenās priekšrocības:

Ierobežota atbildība

Atbildība Premium Photo

Pirmkārt, ierobežota atbildība ir LLC lielākā priekšrocība. Ja jūsu uzņēmumam nav LLC un kāds uzsāk tiesvedību pret jums vai ja jūsu bizness nonāk finansiālās grūtībās, jūsu personiskie aktīvi netiek aizsargāti.


LLC var arī samazināt atbildību darbinieka personiskas neuzmanības gadījumā. Tātad tas aptver ļoti plašu spektru.

Nodokļu priekšrocības

Kalkulators finanšu grafikā, finanšu

LLC nav klasificētas saskaņā ar parasto federālo nodokļu sistēmu, un tās arī gūst labumu no aplikšanas ar nodokļiem, kas nozīmē, ka nav jāmaksā LLC nodokļi vai uzņēmuma nodokļi.

LLC korporāciju LLC ieguvums ir tas, ka tās parasti divreiz apliktu ar nodokļiem gan korporatīvajā, gan individuālajā līmenī.

Līdzīgas priekšrocības ir arī S korporācijām, kuras kvalificējas.

Samazināta dokumentu noformēšana

Sieviete grāmatvede vai baņķieris izmanto kalkulatoru

Viena no korporāciju galvassāpēm ir dūšīgā lietvedība, kas ir milzīga resursu iztukšošana. Tas papildus prasībai sastādīt gada pārskatus, rīkot ikgadējas akcionāru sapulces un maksāt ikgadējās valsts nodevas.

Tomēr LLC neprasa neko no tā, kas ievērojami samazina dokumentus, kas saistīti ar uzņēmuma vadīšanu.

Uzticamība

Izmantojiet palielināmo stiklu, lai atrastu laimes emocijas starp skumjām un regulāru garastāvokli

Līdzīgi tam, kā “zilā ķeksīša” vai “verificēta” simbols sociālajos medijos piedāvā uzticamības līmeni šim kontam, tā pati mantra attiecas arī uz uzņēmumiem, kuriem ir LLC. Partneri, piegādātāji un aizdevēji, iespējams, labvēlīgāk skatās uz uzņēmumiem, kas izveidojuši LLC.

Ziemeļrietumu reģistrētais pārstāvis – pārskats

Reģistrētais ziemeļrietumu pārstāvis tika izveidots 1998. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Vašingtonā. Viņu uzmanības centrā ir LLC izveidošana, kā arī pastāvīgu pakalpojumu sniegšana to uzturēšanai.

Interesanti, ka Ziemeļrietumu reģistrētie aģenti paši ir LLC, kas viņiem dod virsroku, palīdzot uzņēmumiem, kuri vēlas izveidot savu, jo viņi pilnībā saprot klientu sāpju punktus, kas jārisina.

Ar saukli “mēs esam ne tikai kaitinoši”, Ziemeļrietumu reģistrētais pārstāvis ir apzināti vienkāršs savā pieejā. Reģistrēšanās process ir ļoti vienkāršs, un tam ir nepieciešami tikai daži soļi.

Lai gan dažus no šiem pakalpojumiem varētu saņemt bez maksas, Northwest mērķis ir racionalizēt procesu attiecībā uz samazinājumu un laiku, kas citādi būtu vajadzīgs uzņēmuma īpašniekam, lai tos pabeigtu..

Ziemeļrietumu reģistrētais pārstāvis ne tikai izveidos jūsu LLC jums, bet arī darbosies kā jūsu reģistrētais aģents. Tas nozīmē, ka visi juridiskie paziņojumi, kas tiek saņemti, tiek apstrādāti, nevis nonāk tieši jūsu biznesa telpā.

Vietnes northwestregisteredagent.com ekrānuzņēmums Northwestregisteredagent.co – Reģistrēto aģentu pakalpojums

Daudziem uzņēmumiem izraudzītā reģistrētā aģenta darbība ir daudz ērtāka, jo īpaši tāpēc, ka pastāv ierobežojumi attiecībā uz fiziskās adreses un darba laika ievērošanu, kas jāievēro arī reģistrētajam aģentam..

Ziemeļrietumu reģistrētais aģents uzņēmumiem piedāvā dažādus galvenos pakalpojumus, izmantojot trīs paketes, kas ir Basic, Deluxe un Premium. Paketes ir arī pilnībā pielāgojamas, izmantojot papildu papildinājumus, kuriem visiem ir pārredzama cena.

Ziemeļrietumu reģistrēto aģentu pakalpojumi

 • Gada pārskatu iesniegšanas dienests
 • Boc-3 segas aģentu serviss
 • Uzņēmējdarbības licences reģistrācija
 • Reģistrētā aģenta maiņa
 • Korporatīvā grāmata & Ronis
 • Pielāgoti korporatīvie nolikumi
 • Pielāgots darbības līgums
 • Federālā IRS reģistrācija
 • Pasta pārsūtīšana
 • Daudzvalstu reģistrācija
 • Uzņēmumu dibināšana ārpus ASV
 • Reģistrētā aģenta pakalpojums
 • Skenēšanas pakalpojumi
 • S Corp nodokļu vēlēšanas
 • Virtuālā līzings
 • Virtuālais birojs

Ziemeļrietumu reģistrēto aģentu paketes

Ziemeļrietumu reģistrētais pārstāvis vadīja 3 līmeņu paku sistēmu, kas ļauj jums izvēlēties pareizo opciju savam biznesam. Katra pakete ir reģistrēta aģenta pakalpojums, kas pirmo gadu ir bez maksas un pēc tam ir 125 USD.

Ziemeļrietumu reģistrēto aģentu paketes

Pakām līgums nav saistošs, un tās var atcelt jebkurā laikā. Turklāt katra iesniegšana tiek nodrošināta ar 100% bez kļūdām garantiju, kas piedāvā lielu mieru.

Katrā paketē ir iespēja nosūtīt tiesas procesu un juridisko paziņojumu kopijas tieši savam advokātam. Šeit ir katras paketes pārskats, ieskaitot funkcijas un izmaksas (atskaitot valsts nodevas):

Pamata

 • Uzņēmējdarbības veidošana
 • Reģistrēts pārstāvis
 • Mūža klientu apkalpošana

Luksusa

 • Uzņēmējdarbības veidošana
 • Reģistrēts pārstāvis
 • Mūža klientu apkalpošana
 • EIN
 • Darbības līgums

Starp Basic un Deluxe paketēm ir 100 ASV dolāru lēciens, tad ko jūs saņemat par papildu ieguldījumu? Papildus visam, kas norādīts pamata paketē, jūs saņemsit arī divas papildu funkcijas.

Tas ietver EIN (darba devēja identifikācijas numuru), kas ir būtisks darbinieku algošanai vai biznesa bankas konta atvēršanai. Lai gan jūs varat saņemt EIN arī bez maksas, izmantojot IRS, tas racionalizē procesu.

Premium

 • Uzņēmējdarbības veidošana
 • Reģistrēts pārstāvis
 • Mūža klientu apkalpošana
 • EIN
 • Darbības līgums
 • Apstrāde tajā pašā dienā

Premium pakete ir identiska Deluxe paketei, kas aizliedz apstrādāt tajā pašā dienā.

Papildu paketes funkcijas

Nav divu vienādu uzņēmumu, tāpēc ir jēga, ka arī jūsu LLC nedrīkst būt identisks citiem.

Līdztekus 3 dažādu paku izvēlei, par papildu samaksu ir iespējams pievienot arī citas funkcijas. Šo funkciju cena ir individuāli no 9 līdz 400 ASV dolāriem, un attiecīgā gadījumā tās atšķiras atkarībā no štata.

Funkcijas ietver: Gada pārskatu iesniegšanas dienests, apostille, uzņēmuma tālruņa numurs, apliecināta kopija, labas reputācijas sertifikāts, uzņēmuma grāmata, uzņēmuma zīmogs, EIN, pasta pārsūtīšana un S uzņēmuma ienākuma nodokļa vēlēšanas.

Vietnes northwestregisteredagen.com ekrānuzņēmums Northwestregisteredagen.com – Valsts gada pārskata sadaļa

Ziemeļrietumu reģistrētie aģentu plusi

 • Dibināts 20 gadus
 • Reģistrēta aģenta pakalpojums
 • Ļoti vienkāršs reģistrēšanās process
 • Dažādu iepakojumu izvēle
 • Pieejami arī pakešu papildinājumi
 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Nav slēptu maksu
 • Viņi nepārdod jūsu informāciju trešajām pusēm

Ziemeļrietumu reģistrētā aģenta klientu atsauksmes

Uzņēmuma Google pārskatu lapā Ziemeļrietumu reģistrētajam aģentam ir vidējais klientu vērtējums 4,6, pamatojoties uz pašreizējām 135 atsauksmēm. Vietnē Yelp viņiem ir cienījamas 4/5 zvaigznes, pamatojoties uz 30 atsauksmēm.

Google pārskata lapa

Ņemot vērā to, ka abas šīs platformas var izmantot anonīmi (tādējādi neapmierinātiem klientiem tiek veikta skarbāka pārskatīšana), tas ir ļoti iepriecinoši.

Vārdu sakot

Pats par sevi saprotams, ka uzņēmumam, kas darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, kaut kas jādara pareizi. Kad runa ir par uzticēšanos uzņēmumam rūpēties par jūsu LLC, tas ir tieši tāds apbalvojums, kāds jums jāmeklē.

Ziemeļrietumu reģistrētais aģents ir smagi strādājis, lai atšķirtu sevi no citiem LLC nodrošinātājiem. Viņi to dara, paturot lietas klientiem vienkārši un piedāvā pilnībā pielāgojamas paketes, kas piemērotas dažādām uzņēmējdarbības vienībām.

Lai gan noteikti ir tā, ka dažas no šīm funkcijām var atrast bez maksas, pašām par tām rūpējoties, uzņēmumu īpašniekiem patiesībā ir tāda, ka šādi uzdevumi bieži vien prasa dārgu laiku un resursus..

Ņemot vērā, ka tie darbojas visās štatos un pat starptautiskā mērogā, kas nav ASV rezidenti, jums būtu grūti atrast LLC uzņēmumu, kas piedāvā tik daudz funkciju tikpat daudziem cilvēkiem kā Ziemeļrietumu reģistrētais pārstāvis.

FAQ

Kas ir “reģistrēts pārstāvis”?

Reģistrēts pārstāvis ir norīkota persona vai uzņēmums, kuru jūs piešķirat, lai saņemtu procesu. Tātad, ja kāds jums izsniegtu juridiskos dokumentus, tas nonāktu šim aģentam. Reģistrētajam aģentam ir jābūt fiziskai adresei (pasta kastes netiek pieņemtas). Kaut arī jūs varat kļūt arī par savu reģistrēto aģentu, ja jums pieder klients, kas saskaras ar uzņēmējdarbību, tas var nebūt piemērots, jo šādus tiesas procesus vai citus juridiskus jautājumus jums varētu pasniegt jūsu telpās jūsu patronu priekšā. Reģistrētam aģentam ir jābūt pieejamam arī parastajā darba laikā, kas jums var nebūt piemērots, ja jūs nestrādājat šajos laikos vai ja jums nav norādītas darba vietas. Ir arī vērts pieminēt, ka reģistrētais ziemeļrietumu pārstāvis ne tikai izveidos jūsu LLC jūsu vietā, bet arī darbosies kā jūsu reģistrētais aģents.

Vai man ir nepieciešams advokāts, lai izveidotu LLC?

Īsā atbilde ir nē, lai izveidotu LLC, jums nav nepieciešams advokāts. Tomēr, ņemot vērā, ka jūsu LLC var būt saistīti ar sarežģītiem juridiskiem jautājumiem (piemēram, personāla pieņemšana darbā un līgumu izveidošana), varētu būt vērts to konsultēties, ja neizmantojat oficiālu reģistrētu aģentu uzņēmumu.

Kādā valstī man jāveido sava LLC?

LLC var izveidot jebkurā valstī neatkarīgi no tā, vai tā ir jūsu mītnes valsts. Lai gan, ņemot vērā to, ka katrai valstij ir atšķirīgi noteikumi un noteikumi, ir vērts izvēlēties savu mītnes valsti, jo jūs vairāk iepazīsit sīkās drukas. Turklāt, ja izvēlēsieties dibināt savu LLC valstī, kurā jūs nedzīvojat, jums būs jāmaksā papildu reģistrēta aģenta izmaksas. Tāpēc ir vērts izpētīt iespējamos finansiālos ieguvumus vai sekas konkrētajai valstij, kurā vēlaties reģistrēties vispirms.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector