Privātuma politika

1. IEDAĻA – KO DARAM AR JŪSU INFORMĀCIJU?

Kad jūs pērkat kaut ko no mūsu veikala, kā daļu no pirkšanas un pārdošanas procesa, mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi. Kad jūs pārlūkojat mūsu veikalu, mēs arī automātiski saņemam jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, kas palīdz mums uzzināt par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu. E-pasta mārketings (ja piemērojams): ar jūsu atļauju mēs varam jums nosūtīt e-pastus par mūsu veikalu, jaunajiem produktiem un citiem atjauninājumiem.

2. IEDAĻA – Piekrišana

Kā jūs saņemat manu piekrišanu? Kad jūs mums sniedzat personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudītu savu kredītkarti, veiktu pasūtījumu, organizētu piegādi vai atgrieztu pirkumu, mēs domājam, ka jūs piekrītat, ka mēs to apkopojam un izmantojam tikai šī konkrētā iemesla dēļ. Ja mēs pieprasīsim jūsu personisko informāciju sekundāra iemesla dēļ, piemēram, mārketinga jomā, mēs vai nu tieši lūgsim jūsu izteikto piekrišanu, vai arī nodrošināsim iespēju pateikt nē.

Kā es varu atsaukt savu piekrišanu? Ja pēc izvēles jūs mainīsit savas domas, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, lai mēs sazinātos ar jums, lai turpinātu jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu vai izpaušanu, sazinoties ar mums pa e-pastu [email protected] vai nosūtot mums e-pastu pie: Billfodl

1385 FM 359 322. kaste

Ričmonda, TX 77406

3. IEDAĻA – INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANA

Mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju, ja mums to prasa likums vai ja jūs pārkāpjat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

4. IEDAĻA – IEPIRKT

Mūsu veikals ir izvietots vietnē Shopify Inc. Viņi mums nodrošina tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj mums pārdot savus produktus un pakalpojumus jums. Jūsu dati tiek glabāti, izmantojot Shopify datu krātuvi, datu bāzes un vispārējo Shopify lietojumprogrammu. Viņi glabā jūsu datus drošā serverī aiz ugunsmūra.

Maksājums: ja pirkuma pabeigšanai izvēlaties tiešo maksājumu vārteju, Shopify saglabā jūsu kredītkartes datus. Tas tiek šifrēts, izmantojot maksājumu karšu nozares datu drošības standartu (PCI-DSS). Jūsu pirkuma darījuma dati tiek glabāti tikai tik ilgi, cik tas nepieciešams pirkuma darījuma pabeigšanai. Pēc tam jūsu pirkuma darījuma informācija tiek dzēsta. Visas tiešo maksājumu vārtejas atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, ko pārvalda PCI Drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, Mastercard, American Express un Discover kopīgs darbs. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drošu kredītkaršu informācijas apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzējos. Lai iegūtu plašāku ieskatu, ieteicams izlasīt arī Shopify pakalpojumu sniegšanas noteikumus (https://www.shopify.com/legal/terms) vai paziņojumu par konfidencialitāti (https://www.shopify.com/legal/privacy).

5. IEDAĻA – TREŠO PERSONU PAKALPOJUMI

Parasti mūsu izmantotie trešo pušu pakalpojumu sniedzēji apkopos, izmantos un atklās jūsu informāciju tikai tiktāl, cik tas nepieciešams, lai ļautu viņiem sniegt mums sniegtos pakalpojumus. Tomēr dažiem trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu vārtejām un citiem maksājumu darījumu apstrādātājiem, ir savas privātuma politikas attiecībā uz informāciju, kas mums viņiem jāsniedz par jūsu pirkumiem saistītajiem darījumiem. Šiem pakalpojumu sniedzējiem iesakām izlasīt viņu konfidencialitātes politikas, lai jūs varētu saprast, kā šie pakalpojumu sniedzēji rīkosies ar jūsu personisko informāciju. Īpaši atcerieties, ka daži pakalpojumu sniedzēji var atrasties vai tiem ir iespējas, kas atrodas citā jurisdikcijā nekā jūs vai mēs. Tātad, ja jūs izvēlaties turpināt darījumu, kas saistīts ar trešās puses pakalpojumu sniedzēja pakalpojumiem, uz jūsu informāciju var attiekties tās jurisdikcijas (jurisdikciju) likumi, kurā atrodas šis pakalpojumu sniedzējs vai tā iekārtas. Piemēram, ja atrodaties Kanādā un jūsu darījumu apstrādā maksājumu vārteja, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tad uz jūsu personisko informāciju, kas izmantota šī darījuma veikšanai, var attiekties atklātība saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktiem, tostarp Patriot Act. Kad esat pametis mūsu veikala vietni vai novirzīts uz trešās puses vietni vai lietojumprogrammu, uz jums vairs neattiecas šī konfidencialitātes politika vai mūsu vietnes pakalpojumu sniegšanas noteikumi..

Saites Noklikšķinot uz saitēm mūsu veikalā, tās var novirzīt jūs prom no mūsu vietnes. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu privātuma praksi un aicinām jūs izlasīt viņu konfidencialitātes paziņojumus.


6. IEDAĻA – DROŠĪBA

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam saprātīgus piesardzības pasākumus un ievērojam nozares paraugpraksi, lai pārliecinātos, ka tā netiek nepareizi pazaudēta, izmantota nepareizi, piekļūst tai, netiek izpausta, mainīta vai iznīcināta. Ja jūs sniedzat mums savu kredītkartes informāciju, informācija tiek šifrēta, izmantojot drošās ligzdas slāņa tehnoloģiju (SSL), un tiek glabāta ar AES-256 šifrēšanu. Lai gan neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskā glabāšana nav 100% droša, mēs ievērojam visas PCI-DSS prasības un ieviešam papildu vispārpieņemtus nozares standartus.

7. IEDAĻA – SĪKDATNES

Šeit ir saraksts ar sīkfailiem, kurus mēs izmantojam. Mēs tos šeit esam uzskaitījuši, lai jūs varētu izvēlēties, vai vēlaties atteikties no sīkfailiem. _session_id, unikāls marķieris, sesijas laiks, ļauj Shopify glabāt informāciju par jūsu sesiju (novirzītājs, galvenā lapa utt.). _shopify_visit, nav datu, pastāvīgi saglabājas 30 minūtes no pēdējā apmeklējuma, ko izmanto mūsu vietnes nodrošinātāja iekšējais statistikas izsekotājs, lai reģistrētu apmeklējumu skaitu _shopify_uniq, nav datu, derīguma termiņš beidzas nākamās dienas pusnaktī (attiecībā pret apmeklētāju). viena klienta veikala apmeklējumu skaits. grozs, unikāls marķieris, pastāvīgs 2 nedēļas, glabā informāciju par jūsu groza saturu. _secure_session_id, unikāls marķieris, sesijas veikala_piederums, unikāls marķieris, nenoteikts. Ja veikalam ir parole, to izmanto, lai noteiktu, vai pašreizējam apmeklētājam ir piekļuve.

8. IEDAĻA – Piekrišanas vecums

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat vismaz pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē vai esat pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē un esat mums devis savu piekrišanu atļaut jebkuru no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamiem izmantot šo vietni.

9. IEDAĻA – ŠĪS PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo konfidencialitātes politiku, tāpēc, lūdzu, bieži to pārskatiet. Izmaiņas un precizējumi stāsies spēkā uzreiz pēc to ievietošanas vietnē. Ja veicam būtiskas izmaiņas šajā politikā, mēs šeit paziņosim, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēts par to, kādu informāciju mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos, ja tādi ir, mēs izmantojam un / vai izpaužam to. Ja mūsu veikals tiek iegādāts vai apvienots ar citu uzņēmumu, jūsu informācija var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs varētu turpināt jums pārdot produktus.

JAUTĀJUMI UN INFORMĀCIJA PAR KONTAKTU

Ja vēlaties: piekļūt, labot, labot vai dzēst personisko informāciju, kas mums ir par jums, reģistrēt sūdzību vai vienkārši vēlaties iegūt vairāk informācijas, sazinieties ar mūsu Privātuma atbilstības amatpersonu pa e-pastu [email protected] vai pa pastu vietnē Billfodl [Re: Privacy Atbilstības amatpersona] Billfodl

1385 FM 359 322. kaste

Ričmonda, TX 77406

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector