Pērciet Bitcoin Kanādā

Mūsu apmaiņas izvēle ir balstīta uz četriem aspektiem. Vissvarīgākais ir btc / cad apmaiņas apjoms, vislielākā bitkoina iegūšana par naudu, kam seko vietējo maksājumu iespēju integrēšana un visbeidzot sākotnējās pārbaudes reizes.

Kriptos

Maksas

 • Veidotājs. 1% -. 2%, Taker. 2% -. 4%

Mērķa tirgus

 • Kanāda

Valūtas

 • CAD

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, interac, Flexepin

Coinsquare 2017. gada beigās žēlsirdīgi atjaunināja savu lietotāja saskarni, un tā ir galva un pleci virs iepriekšējā produkta. Vietne ir asiņojusi klientus apmēram pagājušajā gadā, un atsākšana, iespējams, ir aizkavējusi asiņošanu. Coinsquare tagad ir ierobežojis Kanādas tirgu tirdzniecību ar btc / cad, kam ir diezgan pienācīgs apjoms, un dažreiz tas parāda labākus starpības nekā Quadriga. Viņi tomēr iekasē vairāk naudas izņemšanas pusē. Jāatzīmē.

Viena joma, kurā viņi ir pārāki par Kraken un dažreiz Quadriga, ir viņu verifikācija, daļēji ierobežotu pārbaudes pieprasījumu dēļ.

Starptautiskās biržas, kas pieņem Kanādas noguldījumus

Krakena

Kraken ir viena no galvenajām biržām Eiropas tirgos, un tā ir labs arguments, lai ieņemtu pirmo vietu. Laba likviditāte EUR un pieejamas tonnas kriptogrāfijas.

 • Lieliska platforma un daudzas kriptogrāfijas
 • Zaudēja viņu vietējās depozīta iespējas
 • CAD apjoms zem Quadriga un Coinsquare

Kriptos

Maksas

 • Veidotājs: 0,16-0,0%; Taker: 0,26-0,1%

Mērķa tirgus

 • Kanāda, Eiropas Ekonomikas zona

Valūtas

 • eiro

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, SEPA

Ir divi iemesli, kāpēc jūs varat izvēlēties Kraken, nevis QuadrigaCX. Pirmkārt, tirdzniecības maksas ir zemākas. Lai gan Quadriga apjoms un starpība Kanādas tirdzniecības stundās vairāk nekā kompensē 0,2% tirdzniecības maksas starpību, Kraken piedāvā lielāku likviditāti ārpus Kanādas tirdzniecības stundās. Ja jūs tirgojat tajā laikā, varbūt Kraken ir jēga.


Turklāt Kraken piedāvā XRPCAD tirgu, tāpēc ikviens, kurš vēlas izmēģināt veiksmi Ripple vilcienā, Kraken ir jūsu vienīgais Kanādas dolāru tirgus. Mēs neuzskatām, ka papildu kriptonauda, ​​kas tiek piedāvāta USD vai starpvalstu tirgos, ir liela priekšrocība. Kad esat samainījis savus Kanādas dolārus bitcoin, nekas neliedz jums iesaistīties lielākajās starptautiskajās biržās, lai pirktu vai tirgotu jebkādu papildu monētu skaitu. Es neieteiktu Kraken tikai, piemēram, iegādāties Monero. Jums būtu labāk pārvērst savu CAD uz bitcoin pie Quadriga un brīvi pārsūtīt bitcoīnu uz citu biržu, kas piedāvā Monero tirgus.

Goda raksts attiecas uz:

Monētu bāze

Apdrošinātie konti, milzīgi likviditātes apjomi un integrētas debetkartes pret apšaubāmām prioritātēm, pārlieku dedzīga atbilstība un nepietiekams atbalsts. Iegūstiet 10 ASV dolārus bez maksas augstākajā Bitcoin biržā ASV.

 • Vogogo slēgšana bija efektīva Coinbase beigas Kanādā
 • Nav piešķīris prioritāti vietējam produktam
 • Joprojām ir lieliska apmaiņa, ja esat gatavs konvertēt USD

Kriptos

Maksas

 • Veidotājs: 0%; Taker: 0,25-0,1%

Mērķa tirgus

 • Austrālija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Kanāda, Horvātija, Kipra, Čehijas Republika, Dānija, Somija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lihtenšteina, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Sanmarīno, Singapūra, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis

Valūtas

 • USD, EUR, GBP

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, ACH, ātrāki maksājumi

2016. gadā izskatījās, ka Coinbase bija gatava dominēt Kanādas tirgū. Sadarbība ar Kanādas gatavo norēķinu procesoru Vogogo ļāva Coinbase iepazīties ar savu reputāciju un produktu un uzņemt milzīgu apjomu. Tomēr Vogogo tika slēgts, un Coinbase izrādījās nevēlama piešķirt resursus, kas nepieciešami vietējā Kanādas biznesa vadīšanai. Tas nozīmēja, ka depozītu maksas krasi pieauga, padarot neekonomisku biržas izmantošanu kā Kanādas dolāru uz rampas. Coinbase lietotāji atgriezās QuadrigaCX, kur bija lēti vai bez maksas iemaksāt vai izņemt naudu.

Kanādas trīs galveno biržu salīdzinājums

QuadrigaCX bija noteikti izcēlies kā kriptonauda biržas numur viens pēc skaita Kanādas tirgū, un tas nav īpaši tuvu. Ar patiešām traģisko apmaiņas sabrukumu mēs gaidām, lai redzētu, kurš parādās kā top suns.

Bija brīdis, kad Krakena šķita izaicinoša. Quadriga bija izteikta priekšrocība salīdzinājumā ar Kraken, jo tā dzīvo un elpo Kanādas kriptovalūtu tirgū. Visticamāk, var teikt, ka, ņemot vērā Krakenas prioritātes, makro jautājumi, piemēram, platformas stabilitāte, kas ir nobažījusies vēlu, kā arī specifiski jautājumi, kas saistīti ar tās vadošo eiro tirgus platformu, būtu vienkārši prioritāri vietējiem Kanādas jautājumiem . Tāpēc, piemēram, vietējās depozīta iespējas, kas savulaik bija pieejamas Cavirtex klientiem, ir atspējotas un ir pieejama tikai bankas pārskaitījums.

Depozīta maksa

CADQuadrigaCXKrakenCoinsquare
Maksa Dienas limits Maksa Dienas limits (3. līmenis) Maksa Dienas limits
Mijiedarbība 1,5% 4000 USD 2,5% 3000 USD
Bankas vads 1% 500 000 USD Bezmaksas * 25 000 USD .5% 300 000 USD
Flexepin 2,5% 2500 USD 2,5% 500 USD
Kredītkarte 7% 500 USD
Bankas melnraksts 2,5% 9 000 USD
Naudas pārvedums 2,5% 1000 USD

* Tiek piemērota starptautiska bankas pārskaitījuma maksa

Izstāšanās maksa

CADQuadrigaCXKrakenCoinsquare
Maksa Dienas limits Maksa Dienas limits (3. līmenis) Maksa Dienas limits
Bankas vads Bezmaksas 500 000 USD Bezmaksas 25 000 USD .5% 100 000 USD
ELP Bezmaksas 100 000 USD
Pārbaudiet 1% 500 000 USD
Dāvanu karte 5,85 USD 100 USD
Tiešais bankas depozīts 2% 100 000 USD 1% 9 000 USD

Ņemiet vērā, ka QuadrigaCX sedz ieguves maksu, izņemot kriptogrāfiju.

Tirdzniecības maksas

ExchangeFees
QuadrigaCX No 0,5% līdz 0,2% atkarībā no pāra.
Coinsquare no 0,4% līdz 0,1%, pamatojoties uz pāru un veidotāju / spēlētāju sadalījumu.
Krakena Pamatojoties uz apjomu, Maker no 0,16% līdz 0%; Taker no 0,26% līdz 0,1%

Kanādas dolāru / kriptogrāfijas tirgi

QuadrigaCX: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold

Krakena: Bitcoin, Ethereum, Ripple

CoinSquare: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Doge, Dash

Pārbaudes laiki

Jūs varētu gūt veiksmi Coinsquare un saņemt automātisku verifikāciju no viņu trešās puses KYC procesora. Tomēr, ja šis process nedarbojas, gaidiet, ka Coinsquare manuālās pārbaudes gaidīs daudz ilgāku laiku. Ir grūti precīzi noteikt, cik laika Krakenai nepieciešams pārbaudījums – tas var aizņemt vairākas nedēļas, ja tirgus ir karsts. Kopumā QuadrigaCX ir visuzticamākais, lai gan Coinsquare to var pārspēt labu laiku.

Kanādas p2p apmaiņa

P2p bitcoin apmaiņa ir piemērota dažām lietām. Viņi decentralizē pirkšanas un pārdošanas procesu, tieši savienojot pircēju un pārdevēju par katru darījumu. Platforma galvenokārt tiek izmantota kā rīks piedāvājumu parādīšanai, kā arī darījuma un strīdu izšķiršanas funkcijām. Tas nozīmē, ka kriptonauda netiek glabāta platformas makos – kaut arī bieži tur tiek turēta pārdevēja monēta, lai to varētu izlaist pircējiem; KYC informācija parasti ir ierobežota vai nav nepieciešama. Vietējie p2p pārdevēji parasti izmantos arī vietējās norēķinu iespējas.

Kvebeksa

Šķiet, ka tam ir labākas cenas nekā citiem Kanādas p2p konkurentiem, taču pārbaude ir kā ceļojums pie proktologa. Quebex noņem privātumu no p2p.

 • Laba cena salīdzinājumā ar citām vietējām p2p biržām
 • Uzmācīgas KYC prasības un atbalsts saņem sliktas atzīmes
 • Visiem jūsu darījumiem tiek piemērota maksa par 1%

Kriptos

Maksas

 • 1%

Mērķa tirgus

 • Kanāda

Valūtas

 • CAD

Depozīts

 • Bankas projekts, Paypal, interakts

Quebex ir lieliska p2p apmaiņa, kad runa ir par cenu noteikšanu un vietējo maksājumu iespējām; tomēr, runājot par KYC, tas faktiski ir vairāk uzmācīgs nekā standarta apmaiņa, un bieži tiek teikts, ka atbalsts ir nepietiekams. Mēs uzskatām, ka p2p apmaiņa bez paaugstināta privātuma līmeņa patiesībā nav nepieciešama tirgos ar kvalitatīvām apmaiņas iespējām.

LocalBitcoins

Neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat, LocalBitcoins savienos jūs ar bitcoin pārdevējiem, kas pielāgosies vietējiem apstākļiem, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku bitcoin pirkšanu.

 • Parasti to izplatība ir plašāka nekā Kvebeksā
 • KYC nepieciešama pēc noteikta tirdzniecības apjoma
 • Nav pievienotas papildu maksas

Kriptos

Maksas

 • Nosaka pārdevējs

Mērķa tirgus

 • Globāls

Valūtas

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, HKD, HUF, IDR, INR, JPY, KES, KRW, MXN, MYR, NGN, NIS, PLN, RON, RUB, SEK, SGD, ZAR

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, ACH, SEPA, Paypal, debetkarte, interakts, skaidra nauda, ​​OKPay, ideāla nauda, ​​tikai kriptogrāfija, e-pārskaitījums, Neteller, Skrill, naudas pārskaitījums

Vietējie bitkoini piedāvā nedaudz sliktāku cenu nekā Quedex – starpība starp pirkšanas un pārdošanas pasūtījumiem bieži ir plašāka. Tomēr pastiprināta pārbaude ir prasība tikai pēc noteikta tirdzniecības apjoma, un uzlabotā pārbaude ne tuvu nav tik uzmācīga. Ņemiet vērā arī to, ka, lai gan starpības ir plašākas, tām netiek piemērota nekāda papildu maksa, savukārt Quedex tagi uz 1%.

Apakšējā līnija

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pirkt un turēt vai aktīvi tirgot kriptonauda, ​​konta atvēršana vietējā Kanādas biržā ir obligāta. Coinsquare tagad ir vislielākais tirdzniecības apjoms ar tālmetienu, kas nozīmē, ka tas ir visrentablākais veids, kā nopirkt Bitcoin Kanādā. Vietējās depozīta un naudas izņemšanas iespējas padara skaidru naudas iegūšanu biržā un izņemšanu no tās.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector