Populārākās kriptovalūtu entuziastu vietnes

Kriptovalūtas entuziasti

Daudz kas ir mainījies no 2008. gada – gada, kad Satoshi Nakamoto neapšaubāmi mainīja pasaules finansiālo stāvokli, ieviešot nozīmīgākos mūsu paaudzes izgudrojumus: Bitcoin un tā pamatā esošo tehnoloģiju, blokķēdi.

Ātri uz priekšu 11 gadus, kriptonauda un blokķēdes šobrīd ir ne tikai visu cilvēku lūpās, bet tās ir arī inovāciju priekšgalā līdzās tehnoloģijām, piemēram, AI un IoT. Lai gan tie pastāv jau vairāk nekā desmit gadus, evolūcijai joprojām ir daudz vietas, un gan tirgus, gan tehnoloģija vēl nav sasniegusi briedumu.

Sākums ar kriptovalūtām var būt ārkārtīgi biedējošs uzdevums jebkuram jaunpienācējam. Par laimi, ir daudz ļoti aktuālu tiešsaistes resursu, kas var dot interesantas un labas darba zināšanas par kriptotehnoloģiju, par tirgu un galu galā pat par gaidāmo.

Šajā rakstā mēs uzskaitīsim visnoderīgākās vietnes (un tiešsaistes resursus) jebkuram kriptovalūtas entuziastam. Tālāk ir sniegti daži vērtīgi tiešsaistes resursi, kurus jebkurš kripto iesācējs var izmantot, lai labāk iepazītos ar kriptogrāfijas pasauli un visām tās nepilnībām..

CoinMarketCap

CoinMarketCap.com ir vispopulārākā kriptogrāfijas salīdzināšanas vietne visā kriptosfērā. Tā ir vieta ikvienam kriptogrāfijas entuziastam, kurš vēlas pārbaudīt kaut ko no monētu sarakstiem, cenu izsekošanas un daudz ko zināt.

Visa informācija, ko vietne tiek atjaunināta reizi pāris minūtēs. Platforma ir būtiska ikvienam, kurš vēlas ieguldīt tirgū. CoinMarketCap parāda arī uzlabotu analīzi tādām lietām kā dienas, nedēļas un mēneša tirdzniecības vērtības, kā arī perioda cenu izmaiņas. Lietotājiem tiek nodrošināta iespēja filtrēt projektus, cirkulējot piegādi, kopējo piegādi, kā arī citus parametrus, kā arī visaptverošu apmaiņas sarakstu.

CoinMarketCap nav vienīgā šāda veida vietne. Labākās alternatīvas ietver tādas platformas kā OnChainFX, CoinCodex, CryptoCompare, BitInfoCharts, CoinCheckup, CoinGecko, CoinCap, Coinlib.

Finder.com

Meklētājs ir slavena pasaules finanšu salīdzināšanas vietne, kuru atbalsta ļoti kaislīga komanda, kas nodrošina atbilstošas ​​izpētītas rokasgrāmatas, tirgus analīzi, pārskatus, finanšu salīdzinājumus, intervijas, ziņas un pat aplādes. Tas ir arī viens no visuzticamākajiem resursiem sfērā, lai iepazītos ar kriptogrāfijas projektiem, blokķēdes tehnoloģijām un pat pētītu apmaiņu.

Platforma piedāvā arī plašu video šovu, aplāžu, interviju un video ceļvežu klāstu YouTube, Telegramma, Facebook, Twitter, Raustīties, vai Kripto meklētāja televizors.

BitMap.org

Bitcoin ATM lietotne ir mobilā lietojumprogramma, kas pieejama gan iOS, gan Android, kas ļauj jums atrast kriptogrāfijas bankomātu atrašanās vietas un dažādas kripto-skaidras naudas apmaiņas vietas jūsu tuvumā. Platforma ir ļoti pārdomāta, jo tajā ir ietverta pat visjaunāko Bitcoin un kriptogrāfisko bankomātu atrašanās vieta, kā arī to attēli un darba laiks.

CryptoPanic.com


Kā jau minēts iepriekš, ir daudz noderīgu un labu tiešsaistes resursu, kas ir gatavi rūpēties par kriptogrāfijas entuziastu vajadzībām no visas pasaules. Tomēr vairāk nekā divu vai trīs acu novērošana var kļūt par problēmu un sāpēm. Tāpēc kriptovalūtu ziņu apkopotāji, iespējams, ir viena no labākajām platformām, ko izmantot, ja vēlaties pārliecināties, ka esat lietas kursā ar visām jaunākajām norisēm.

CryptoPanic ir viena no populārākajām ziņu apkopotāju platformām šajā sfērā. Specializēta komanda pārvalda visu, kas tiek parādīts platformā. Lietotājiem tiek piedāvāti dažādi veidi, kā filtrēt saturu un izveidot pielāgotus sarakstus ar vietnēm, kas viņiem ir svarīgas. Premium lietotājiem tiek nodrošināta virkne ekskluzīvu funkciju, piemēram, iespēja konfigurēt tūlītējus brīdinājumus un izveidot pielāgotas RSS / Atom plūsmas.

Airdrops.io

Airdrops.io ir vietne, kas specializējusies visu aktuālāko kriptovalūtu gaisa pilienu apkopošanā. Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss ar mūsdienīgu izkārtojumu, un tas ļauj lietotājiem piekļūt dažādām sadaļām, piemēram, Ekskluzīvie gaisa pilieni, Karstie gaisa pilieni, Jaunākie gaisa pilieni utt. Viena no labākajām lietām šajā platformā ir fakts, ka tajā ir arī dažādi informatīvi raksti, pārskati un salīdzinājumi.

CryptoCompare.com

Kriptogrāfijas salīdzinājums ir vēl viena platforma, kas kriptogrāfijas kopienai sniedz statistikas datus un reāllaika apmaiņas kursus. Tas lietotājiem sniedz detalizētu pārskatu par digitālajām valūtām, seifa nodrošinātājiem, apmaiņu un visa veida noderīgu kalnrūpniecības informāciju (piemēram, kalnrūpniecības kalkulatorus). Tāpat kā jebkurai visaptverošai platformai, CryptoCompare lietotājiem nodrošina arī īpašu ceļvežu sadaļu.

TradingView.com

Kā norāda tās nosaukums, TradingView ir platforma, kas galvenokārt paredzēta kriptogrāfijas investoriem. Tas ir mākoņdatošanas kartēšanas un sociālo tīklu rīks, kas paredzēts gan pieredzējušiem, gan iesācējiem. Platforma ir unikāla tādā ziņā, ka tā nodrošina lietotājiem iespēju tiešsaistē dalīties un sadarboties ar citiem aktīviem tirgotājiem, kā arī pielāgot diagrammas un rādītājus.

Etlance

Etlance iespējams, ir viena no vispievilcīgākajām platformām, kas ir saistīta ar Ethereum. Īsāk sakot, Ethlance.com ir pilnīgi jauna un revolucionāra darba tirgus vietne, kas darbojas Ethereum tīklā. Tas ir salīdzinoši līdzīgs citām ārštata platformām, piemēram, Freelancer.com vai Upwork, taču tas neprasa nekāda veida maksu. Turklāt lietotāji saņem algu par viņu pakalpojumiem un iemaksām Ethereum.

BitcoinWiki.org

BitcoinWiki ir ļoti noderīga platforma, kas lietotājiem nodrošina iespaidīgu kriptogrāfijas rakstu kolekciju. Kolekcijā ir aptuveni no 5500 līdz 6000 rakstu angļu valodā, un tajā ir viss, sākot no Bitcoin vēstures līdz visdažādākajām ziņām un citiem specializētiem ceļvežiem.

Pēdējie vārdi

Protams, internetā ir daudz citu izcilu tiešsaistes resursu. Šis saraksts nav pilnīgs, taču ar to pietiek iesācējam, kurš vēlas uzzināt vairāk par kriptosfēru kopumā.

Piedāvātais attēls: namecoinnews.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector