Poloniex apskats

Kriptos

Papildus informācija

Mērķa tirgus

  • Globāls

Depozīts

  • Tikai kriptogrāfija

Valūtas

  • Tikai kriptogrāfija

Plusi

  • Piedāvātajā tonī kriptogrāfijas
  • Šķiet, ka tas ir tīrākais no vairāk nekā 100 kripto apmaiņām
  • Lieliska vairāku monētu tirdzniecības platforma

Cons

  • Neregulējamas, piedāvājiet viltīgas monētas, nevis caurspīdīgas
  • Iepriekš bija ar drošību saistīti jautājumi
  • Nepiedāvājiet mobilo risinājumu

Kopsavilkums

Poloniex ir ASV kriptovalūtu birža, kas tirdzniecībai piedāvā plašu alternatīvu valūtu klāstu. Bieži vien tas ir pieci lielākie likviditātes nodrošinātāji altcoiniem, kas tirgojas ar bitcoin, un piedāvā īpaši labu likviditāti vairākiem krustojumiem..

Poloniex izpildvaras līmenis tiek turēts anonīmi, un lietotāji no visas pasaules – ārpus Ņujorkas, Ņūhempšīras un Vašingtonas štatiem – var tirgoties, kaut arī viņi ir sākuši pieprasīt KYC informāciju. Vai kāds no tiem jūs izslēdz? Pārbaudiet Binance.

Drošība

Tāpat kā vairums biržu, arī Poloniex piedāvā divu faktoru autorizāciju, lai nodrošinātu pieteikšanos un autorizētu izņemšanu. Turklāt e-pasta verifikācija tiek piedāvāta atsaukšanai, kas nozīmē, ka pieprasījumiem jābūt dublētiem gan ar e-pastu, gan tālruni, kas saistīts ar kontu. Poloniex apgalvo, ka “lielākā daļa” lietotāju līdzekļu tiek turēti saldētavā un ka “biržu pastāvīgi pārbauda un pārbauda, ​​vai nav neparastu darbību”..

2014. gada martā, tikai divus mēnešus pēc palaišanas, lietotājs izmantoja Poloniex izņemšanas apstiprināšanas koda ievainojamību un varēja nozagt 12,3% no biržas bitcoin, aptuveni 50 000 USD. Hakeris atklāja kļūdainu loģiku, kurā tūlītējie izņemšanas pieprasījumi faktiski tiks pārsūtīti, kā rezultātā negatīva bilance (kas, protams, nekad netiks atmaksāta). To bija salīdzinoši viegli novērst – ieviešot izņemšanu rindā, kas jāmaksā pa vienam, tiek nodrošināta integritāte.

Pēc īpašnieka Tristana D’Agostas teiktā, ātri tika ieviesti papildu drošības pasākumi: “Kopš uzlaušanas mēs ieviesām nepārtrauktu visas biržas automātisko revīziju, nostiprinājām visu serveru drošību un pārveidojām komandu apstrādi, lai izmantotu tāpat kā martā, nav iespējams. ”

Gravitas


Poloniex birža nespēja absorbēt zaudējumus. Saskaņā ar foruma ziņojumu tūlīt pēc uzbrukuma D’Agosta kungs paziņoja: “Ja man šobrīd būtu nauda visa parāda segšanai, es to nosegtu ar sirdsdarbību. Man vienkārši nav, un es to nevaru vienkārši izvilkt no gaisa ”. Tā vietā no visiem klientu kontiem uz laiku tika atskaitīta nozagtā summa – 12,3%. Maksa atkal tika uz laiku palielināta no 2 līdz 1,5%, līdz tika piesaistīti papildu līdzekļi. Atlikumi tika atjaunoti nedaudz mazāk nekā divus mēnešus vēlāk, jūlija sākumā, un tika atjaunots regulārais maksas grafiks.

No vienas puses, D’Agosta kungs ārkārtīgi labi tika galā ar šo lietu. Viņš nekavējoties publiskoja šo incidentu, precīzi paskaidroja, kas noticis, kāpēc tas notika, un izklāstīja pasākumus, kas veikti, lai nodrošinātu, ka tas vairs neatkārtosies. Gandrīz pēc gada nav notikuši nekādi papildu incidenti, tāpēc līdz šim viņa pieeja ir attaisnojusies. Sabiedrība bija ļoti atbalstoša un aplaudēja viņa taisnīgumam un pieejai.

No otras puses, fakts, ka birža nespēja novērst 12,3% pārkāpumu, ilustrēja nopietnus rezervju trūkumus un atbilstoša finansiālā nodrošinājuma trūkumu. Kaut arī birža tika tikko uzsākta un tādējādi nespēja organiski izveidot atbilstošas ​​rezerves, nav pierādījumu, ka šāda rezerve kopš tā laika ir izveidota.

Konta atvēršana

Tā kā tirdzniecība attiecas tikai uz kriptovalūtām, Poloniex gūst labumu no ārkārtīgi vienkārša reģistrācijas procesa, ja nav KYC / AML prasību, kas atrodamas fiat / kriptogrāfijas biržās. Vienkārši ievadiet savu e-pastu, izveidojiet paroli un noklikšķiniet uz lodziņa, kas pierāda, ka neesat robots un esat biedrs labā stāvoklī.

Programmatūras pārskats

Tirdzniecības ekrāns ir ļoti gudrs. Vietas lepnums ir rezervēts lielam grafikam, kas piedāvā vairākus laika rāmjus, svečturus ar soli no 5 minūtēm līdz 1 dienai, kā arī iespēju pievienot bullingera lentes un šķiedru līmeņus. Visiespaidīgākais ir tas, ka tas aptver visus piedāvātos ~ 200 pārus. Kad tiek atlasīts konkrēts tirdzniecības pāris, diagramma ātri tiek ielādēta, un rīkojumu grāmatas, kas tiek parādītas apakšā, pārslēdzas, lai parādītu attiecīgos pirkšanas un pārdošanas rīkojumus. Ir pirkšanas un pārdošanas pasūtījumi, kā arī ierobežo un ņem peļņu, un tos visus var izmantot jebkuram vēlamam pārim.

Poloniex piedāvā trīs galvenos tirgus – Bitcoin, Monero (XMR) un Tether (USDT). Katrs tirgus tiek parādīts savā lodziņā platformas labajā pusē, un visi krustu pāri ir norādīti zemāk. Mums ir īpašs prieks redzēt, ka Tether, kas, mūsuprāt, piedāvā būtiskus jauninājumus tirgū, sasniedz pietiekamu likviditāti, lai to varētu iekļaut savā tirgū. Sākot ar 2015. gada aprīli, šķiet, ka Poloniex veido gandrīz 100% no Tether tirdzniecības apjoma.

Ir dažas lietotājam draudzīgas piezīmes iezīmes – lietotāji var atzīmēt savus augstākos altcoin tirgus un ierobežot attēlošanu tikai ar šiem izlasēm. Tāpat kā btc-e, ir arī troļļu kaste, taču tā šķiet samērā pieradināta, un lietotājus var ignorēt, kas ir jauka funkcija. Tirdzniecības vēstures lapā ir izveicīga tirdzniecības analīzes funkcija, kurā lietotājs var aplūkot vēsturiskos peļņas zaudējumus par katru konkrēto tirgoto valūtu pāri. Turklāt lietotājiem ir skaidri redzams brīdinājums par jebkuru svarīgu informāciju, piemēram, par monētu izņemšanu no tirgus.

Ekrāns “Mani atlikumi” piedāvā lietotājiem iespēju ar vienu klikšķi ģenerēt seifu jebkuram altcoinam, kuru pēc tam var finansēt. Izņemšana ir tikpat vienkārša – ievadiet mērķa maka adresi, norādiet summu un noklikšķiniet uz “izņemt”.

Mobilais

Nav lietotnes, un dizains nav atsaucīgs. Lai gan jūs varētu veikt tirdzniecību ar šķipsnu, tas burtiski prasīs daudz ekrāna saspiešanas un pārvietošanas. Nav ieteicams tiem, kuriem ir resni pirksti.

Jums var būt labāk ar citu apmaiņu, ja:

Jums ir jāiemaksā vai jāizņem fiat.  

Poloniex ir tikai kriptogrāfija, tāpēc, iegādājoties iecienīto jauno ICO shitcoin, jums būs jāpērk bitcoin apmaiņā, jāpārsūta bitcoin uz poloniex, jānotirgo tur par shitcoin un pēc tam jānosūta tas uz savu ārējo maku. Biržās, piemēram, Bitfinex, pret USD ir pieejami vairāki dažādi kriptotipi, kas vienkāršo jūsu procesu.

Jūs vēlaties tirgot dažus galvenos kriptotipus ar sviras palīdzību.

Bitmex gan spot, gan nākotnes tirgos un par nelielu maksu jūs varat tirgot daudz augstākus kredītplecus, lai gan ir pieejami tikai aptuveni duci kriptogrāfiju.

Apakšējā līnija

Ja Poloniex integrētu pareizu mobilo produktu, tas būtu augstāk. Tādā gadījumā galddatoru lietotāji, Poloniex produkts un maksas ir jāapsver.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector