Pi tīkla (PI) vērtības un tirgus analīze 2021. gadā

Pi tīkla vērtība

Pi kriptonauda ir projekts, kura mērķis ir padarīt digitālās valūtas ieguvi iespējamu jūsu mobilajās ierīcēs. Populāru kriptogrāfiju, piemēram, Bitcoin, ieguve ir dārgs pasākums, īpaši ar ASIC parādīšanos. Pastāv ilgstošs arguments, ka BTC ieguve patērē daudz enerģijas, kas, pēc Bitcoin kritiķu domām, ir izšķērdīga.

Pašlaik ir vismaz 8000 kriptovalūtu, no kurām daudzas ir uzlabojušas noteiktus Bitcoin aspektus. Piemēram, Bitcoin Cash (BCH), kas ir Bitcoin dakša, lepojas ar ātrākiem un lētākiem darījumiem, tāpat kā Litecoin (LTC). Pi uzlabojums ir kalnrūpniecības aspekts, cenšoties padarīt kriptogrāfijas ieguvi tikpat vienkāršu kā jebkuru sociālo mediju lietotni.

Pi tīkla pārskats

Projekts, kas tika uzsākts 2019. gada martā, ir balstīts uz visprogresīvākajām tehnoloģijām, kas nodrošina tīkla sākotnējās valūtas PiCoin efektīvu ieguvi. Kriptogrāfijas entuziasti, kas interesējas par kriptovalūtas ieguvi, var viegli nopelnīt PiCoin, instalējot mobilo lietotni.

Viena ievērojama lieta Pi tīklā ir tā, ka tā ir tik efektīva kalnrūpniecībā, ka jums nav jātur tālrunis pieslēgts pie sienas, lai to varētu rakt. Šis process ir patiešām energoefektīvs, un to var izdarīt, neiztukšojot tālruņa akumulatoru. Izmantojot tālruni, jūs varat arī iegūt PiCoin, atrodoties ceļā, neatkarīgi no tā, vai dodaties ceļojumā vai vienkārši mājās. Tas lieliski iekļaujas saspringtajos grafikos, kas šodien raksturo vidusmēra cilvēka dzīvi.

Lai nodrošinātu uzticēšanos, Pi tīklā tiek izmantots Zvaigžņu konsensa protokols – konsensa algoritms, ko Zvaigžņu tīkls izmanto darījumu pārbaudei. Tomēr tas ir pārveidots, lai ļautu personām iegūt PiCoin mīnusus mobilajās un citās ierīcēs. Saskaņā ar Pī baltais papīrs, viens no kriptovalūtas izveides iemesliem ir līdzsvarot trūkumu un piekļuvi naudai. Tādējādi ļaujot indivīdiem saņemt atlīdzību ar kalnrūpniecību pa tālruņiem, kas ir nozīmīgs veids, kā to panākt.

Pi tikai tīkla kriptovalūtas ieguves iespējošana mobilajās ierīcēs, Pi tīkla vērtība ieaudzina viedos līgumus, kurus galvenokārt atbalsta Ethereum (ETH). Izmantojot Pi tīklu, lietotājiem var būt piekļuve viedajiem līgumiem un tos izmantot dažādiem mērķiem.

Kas ir Pi tīkla lietotāji?

Pi tīkla lietotāji tiek izplatīti visā pasaulē. Tie palīdz paplašināt tīklu, veicot dažādas funkcijas, lai tīkls darbotos. Ir trīs šo lietotāju kategorijas, proti:

Pionieri: viņi uztur tīklu aizņemtu, ikdienā vienkārši piesakoties savā lietotnē un apstiprinot, ka viņi nav roboti.

Atbalstītāji: viņi izveido uzticamu tīklu, nodrošinot pionieru sarakstu, kurus viņi pazīst personīgi.

Vēstnieki: viņi izmanto Pi tīklu un arī ar novirzīšanas palīdzību iepazīstina citus lietotājus. Citiem vārdiem sakot, viņi ir komandas veidotāji.

Mezgls: Lietotājs, kurš apvieno pirmo divu lomas un pārvalda Pi tīkla mezglu. Šī tīkla lietotāju kategorija palīdz S apstiprināt tīklu un saglabāt tā integritāti papildus citu lomu spēlēšanai. Ikviens, kurš spēlē kādu no iepriekšminētajām lomām, var nopelnīt jaunas Pi monētas par lomu tīkla uzturēšanā.

Pi tīkla dizains padara to ļoti ērtu lietošanu, un tāpēc lietotāji ir pārcēlušies uz to. Divu mēnešu laikā pēc tā palaišanas tīkls jau bija ierakstīts vairāk nekā 200 000 aktīvo lietotāju. Tā kā 2021. gada februāra sākumā tīklā bija vismaz 2,5 miljoni kalnraču, kas kriptonaudu iegūst, izmantojot dažādas ierīces, un vairāk nekā 10 miljoni lietotāju visās valstīs.

Pat ar šādu progresu Pi tīkls joprojām atrodas pirmajā no trim projekta fāzēm. Pi kriptogrāfija būs pieejama kriptovalūtas biržās trešās fāzes beigās. Šajā posmā tie, kas tagad iegūst raktuves, varēs tirgot savu Pi kriptovalūtu pret citām valūtām. Projekts joprojām ir beta fāzē, un jaunus kalnračus var pievienot tikai pēc uzaicinājuma. Pi ieguve turpināsies, līdz tīkls sasniegs 10 miljonus iesaistīto pionieru (kalnraču). Šis ir brīdis, kad ieguves atlīdzība samazināsies līdz nullei.

Ar tik ierobežotu jaunu monētu ieguvi tīkla valūta, iespējams, varētu kļūt ļoti maza, un tāpēc tā varētu būt vērtīgāka, jo apgrozībā esošais krājums būs fiksēts tāpat kā Bitcoin.

Pi tīkla vērtība un cenu prognozēšana

Tā kā Pi joprojām ir Beta fāzē, ir diezgan grūti paredzēt Pi tīkla vērtību. Kalnračnieki ir pauduši optimismu par tā nākotnes vērtību, jo kalnrūpniecībā izmantojamā efektivitāte un vieglums.

Tomēr, neskatoties uz to, ka tā vēl nav uzsākta biržās un tāpēc tai nav reālas vērtības, pagaidām kriptovalūtas maiņa Changelly ir sniegusi dažas cenu prognozes. Birža paredzēja, ka Pi tīkla vērtība līdz 2020. gada sākumam būs 0,16 ASV dolāri. Tas nenotika, un pašlaik vērtība ir 0,00 USD.

Šī ir iespēja jaunajiem kalnračiem iekļūt projektā un sākt kalnrūpniecību. Lai viņiem pirms tirdzniecības sākšanas būtu pēc iespējas vairāk kriptogrāfijas. Čanelijs arī prognozē, ka līdz 2025. gadam cena var pieaugt līdz 5 ASV dolāriem, un tie, kuriem jau ir kriptonauda, ​​līdz tam laikam varētu ievērojami gūt peļņu.

Secinājums

Pi tīkla vērtība, visticamāk, pieaugs, kad tā beidzot iekļausies biržās. Pi tīkla komanda plāno padarīt Pi kriptogrāfiju par vispopulārāko nākotnē. Daži cilvēki to jau sauc par “nākotnes Bitcoin”. Ja vēlaties būt daļa no šī revolucionārā kriptovalūtas projekta un izmantot mobilo ierīču kriptogrāfiju, jūs to varat darīt tagad un būt daļa no nākotnes.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me