OKCoin apskats

Kriptos

Papildus informācija

 • Taker: 0,2%; Veidotājs: 0.0% tirdzniecības maksa
 • Nākotnes starpības tirdzniecība
 • [email protected] E-pasts

Mērķa tirgus

 • Globāls

Depozīts

 • Bankas vads

Valūtas

 • USD

Plusi

 • Lieliski nākotnes instrumenti Āzijas auditorijai.
 • Lielisks produkts ar uzlabotām tirdzniecības iespējām
 • Zemas maksas, lieli apjomi

Cons

 • Atbalsts ir mazliet atkritums
 • Pastāvīga izpildvaras mainība liek uzacis
 • Daudzas atkārtotas baumas par manipulācijām ar viņu tirgiem.

Kopsavilkums

OKcoin, viena no trim lielākajām Ķīnas bitcoin biržām, veica pirmo un veiksmīgāko virzību uz USD tirgu, stingri nostiprinoties kā otrais lielākais USD / BTC aiz bitfinex. Tas liecina par tās izcilo tirdzniecības platformu, konkurētspējīgo maksu struktūru, nepārtrauktu produktu inovāciju un visaugstāko starptautisko atbalstu.

Ņemot vērā zemās maksas, uzlabotās funkcijas, piemēram, nākotnes līgumus, maržinālo tirdzniecību un aizdevumu tirgu, kā arī dažus unikālus pasūtījumu veidus, kas izstrādāti, domājot par lielākiem tirgotājiem, OKcoin jāuzskata par labāko iespēju jebkuram nopietnam tirgotājam. Kaut arī tiek ierobežoti noguldījumi un izņemšana no ASV tirgotājiem, un bankas atrašanās vieta nav optimāla no elektroniskās komisijas maksas viedokļa, tikai e-pasts un parole ir vajadzīgi, lai atvērtu tikai bitcoin kontu. Ir vērts apsvērt iespēju izmantot vietējo biržu kā depozīta un izņemšanas vārteju un OKcoin kā bitcoin tirdzniecības platformu.

Drošība

OKcoin piedāvā sms vai google autentifikatoru divu faktoru autentifikācijai (2fa) līdzekļu izņemšanai un pārskaitīšanai, paroles un drošības funkciju modifikācijai. Kad 2fa ir iestatīts, ir izvēles administratora paroles funkcija, kas, uzsākot darbību, ir nepieciešama, tirgojot, atsaucot un modificējot drošības iestatījumus. Lietotājiem ir atļauts noteikt biežumu, kādā tiek pieprasīta administratora parole tirdzniecībai. Turklāt drošības sadaļā ir pieteikšanās vēsture, kurā ir detalizēta informācija par katru pieteikšanos, ieskaitot IP adresi un laiku. To klienti var izmantot, lai identificētu aizdomīgas pieteikšanās darbības.

Saskaņā ar atbalstu riska pārvaldības sistēma automātiski pārbauda lielu skaitu dažādu parametru, kas domāti, lai identificētu aizdomīgas konta darbības, piemēram, ziņkārīgas konta izmaiņas pirms izņemšanas pieprasījuma. Ja konts ir atzīmēts ar risku, izņemšana tiks bloķēta līdz verifikācijai.

Lielākā daļa līdzekļu tiek glabāti multisig saldētavās – un 2014. gada augustā okcoin audits parādīja, ka 105% no visiem klientu līdzekļiem tika turēti rezervē. Šķiet, ka tas ļautu 100 +% līdzekļu glabāt saldētavā, vienlaikus nodrošinot pietiekami daudz naudas maka likviditātes, lai uzturētu šķidrumu tirdzniecību. Ja būtu kāds karsts maciņa pārkāpums, OKcoin nebūtu problēmu absorbēt trāpījumu.

OKcoin uz vienu aukstu seifa adresi glabā ne vairāk kā 1000 bitcoin, un katram no tiem ir nepieciešami divi taustiņi, lai parakstītu pārskaitījumus. Viens no tiem atrodas bankas seifā, kas atrodas Pekinā, otrs – pilsētā ASV rietumu krastā. Lai piekļūtu apsardzes kastei jebkurā pilsētā, ir vajadzīgi divi dažādi cilvēki. Viņi nedodas kopā.


atverot okcoin kontu

Individuālais līmenis 0 1. līmenis 2. līmenis
Dienas iemaksu un izņemšanas limiti 0 2000 USD – nav atļauta USD izņemšana 50 000 USD
Verifikācijas prasības E-pasts un parole personīgā informācija – dzimšanas diena, vārds, tautība, pases / ID numurs, adrese Pases / ID augšupielāde, dzīvesvietas pārbaude – komunālo pakalpojumu rēķins vai bankas izraksts
Korporatīvais 0 līmenis 1. līmenis 2. līmenis
Dienas noguldījumu un izņemšanas limiti 0 2000 USD – nav atļauta USD izņemšana 500 000 USD
Verifikācijas prasības E-pasts un parole Uzņēmuma nosaukums, ja tas ir reģistrēts, uzņēmuma numurs, dibināšanas datums, reģistrētā adrese sazinieties ar atbalsta dienestu, lai saņemtu papildu prasības

OKcoin programmatūras apskats

OKcoin platforma ir viena no stabilākajām, likvīdākajām un progresīvākajām tirgū. BTC / USD tirdzniecības likviditātes ziņā tas izseko tikai Bitfinex, bet profesionālam tirgotājam tas ir nepārspējams.

Tirdzniecības platforma ir sadalīta spot un nākotnes tirdzniecības kategorijās, katrā no tām tiek piedāvāti litecoin un bitcoin. Īsi un ilgi tirgus / limita rīkojumi ir viegli izvietojami, kā arī vairāki uzlaboti rīkojumu veidi, piemēram, aizturēšanas orderi, Iceberg pasūtījumi un TWAP. Ir pasūtījumu ekrāns, kurā tiek parādīti standarta atvērtie rīkojumi, kā arī konta tirdzniecības vēsture.

Noklikšķinot uz “pilnekrāna” pogas, kas atrodas tieši virs pasūtījumu grāmatas, tiks atvērta sarežģīta kartēšanas funkcija ar integrētu tirdzniecības portālu un dziļuma diagrammu. Ir daudz dažādu tehniskās analīzes iestatījumu vairākos laika periodos, rādītājos un diagrammu veidos, un tie ir pieejami gan spot, gan nākotnes darījumiem. Starp jums esošajiem tehniskajiem analītiķiem varat izveidot tendenču līnijas, izmantojot fibonači retracementus, ventilatorus un līnijas. Kaut arī daži no uzlabotajiem tirdzniecības rīkojumiem nav pieejami pilnekrāna tirdzniecības platformā, tas ir paredzēts tirdzniecībai ar vienu klikšķi, izmantojot tirgus un limita rīkojumus. Vairākas procentuālās pogas – 10, 20, 50 un 100% – ļauj tirgotājam ērti ieguldīt atbilstošo sava konta atlikuma procentu jebkurā darījumā.

Maržas tirdzniecība

Tieši virs galvenā tirdzniecības slīpuma ir skaidri redzama poga “aizņemties”, kas piedāvā tirdzniecību ar piesaistītiem līdzekļiem, ko finansē citi lietotāji. atkarībā no VIP līmeņa (paskaidrots zemāk) lietotājiem ir atļauts izmantot 2 līdz 3 reizes lielāku kredītplecu, un aizdevumus var ņemt no 5 līdz 360 dienām. Aizņēmumu pasūtījumi tiek veikti atsevišķā biržā, kur aizņēmēji un aizdevēji izvēlas sev vēlamo dienas procentu likmi, un attiecīgi tiek veiktas spēles. Kad mēs pēdējoreiz pārbaudījām, aizņēmuma pusē bija samērā maz likviditātes, piedāvājot divus piedāvājumus, kuru dienas procentu likme bija 02%, 90 dienas jeb kopā 1,8%. Aizdevuma pusē tika piedāvātas diezgan lielas summas, un ceturtdaļa miljonu bija pieejama ar dienas procentu likmi.05%.

Maržas izsaukums tiek veikts, ja lietotāja bilance ir mazāka par 20%, bet pozīcijas netiek piespiedu kārtā slēgtas, kamēr lietotāja konta atlikums nav samazinājies līdz 10% no atvērtajām tirdzniecības pozīcijām, un tajā brīdī pozīcijas tiek likvidētas un atgrieztas tirgotājam, atskaitot procentu maksājums aizdevējam. Pamatojoties uz OKcoin lielajiem tirdzniecības apjomiem, aizdevēju fondiem jābūt samērā labi aizsargātiem šādos starpības pieprasījuma līmeņos, taču masveida tirgus satricinājumi var izraisīt nespēju likvidēt pozīcijas un zaudēt dažus vai visus aizņemtos līdzekļus. OKcoin neuzņemas nekādu atbildību šādā gadījumā.

OKcoin nākotnes tirdzniecība

OKcoin bija pirmais, kurš piedāvāja nākotnes tirdzniecību BTC / USD tirgū un joprojām ir vislielākais likviditātes ziņā.

Trīs pogas virs tirdzniecības platformas atbilst līgumu norēķinu datumiem – katrs tiek vērtēts 100 ASV dolāru apmērā – vienu nedēļu, divas nedēļas un ceturksni. Pēdējie četri cipari, kas attēloti uz katras pogas, norāda piegādes datuma mēnesi un dienu ar līgumiem, kas noslēgti plkst. 8:00 pēc GMT.

Tirgojot nākotnes darījumus, ir pieejami visi tie paši tirdzniecības pasūtījumi, kas pieejami tūlītējā tirgū. Tirgotāji var izvēlēties 10x vai 20x kredītplecu – mēs ļoti iesakām nepārsniegt 10 kredītplecu – īsos vai garos darījumos un ievadīt limitu vai tirgus rīkojumu. Pilna ekrāna opcija nodrošina lielāku kartēšanas funkcionalitāti, taču piedāvā ierobežotus pasūtījumu veidus.

OKcoin izsniedz nodrošinājuma pieprasījumu ar 20% vai mazāk, un automātiski likvidē pozīcijas ar 10% vai mazāk. Tirgotājiem tiek piedāvātas divas starpības variācijas – fiksētās un savstarpējās. Pirmais nosaka rezervi katrai pozīcijai, bet otrais vidēji nosaka visas pozīcijas veiktspēju, lai noteiktu maržas pieprasījumu un likvidācijas līmeni.

Tā kā bitcoīnu nākotnes līgumu tirgus parasti ir mazāk likvīds un svārstīgāks nekā tradicionālie nākotnes tirgi, var gadīties, ka nodrošinājuma pieprasījumi netiek savlaicīgi likvidēti, kā rezultātā konta bilance ir negatīva. Lai apdrošinātu, ka tas nenotiek, OKcoin ir apdrošināšanas fonds. OKcoin finansē kontu ar 25 BTC nedēļā un pievieno tam tā saukto “likvidācijas atlikumu” vai atlikušo rezerves atlikumu, kas būtu atgriezts lietotājam pēc tam, kad pozīcija tika automātiski slēgta. Tas ir paredzēts, lai atturētu lietotājus no viņu kontiem atļaut sasniegt automātiskās likvidācijas līmeni. Gadījumā, ja lielu tirgus kustību rezultātā negatīvie atlikumi pārsniedz summu apdrošināšanas fondā, pastāv socializēto zaudējumu mehānisms, kas atskaita procentus no tā paša perioda ienesīgajām nākotnes pozīcijām..

VIP līmeņi

Lietotāja VIP līmeni nosaka uzkrāto “atlīdzības punktu” skaits, kurus galvenokārt nopelna ar tirdzniecības darbību, bet arī piešķir par KYC prasību izpildi. VIP līmenis nosaka lietotāja maksas, aizņemšanās ierobežojumus un pieļaujamo tirdzniecības sviru. Atalgojuma punktu derīguma termiņš nekad nebeidzas, tāpēc, kad lietotājs ir sasniedzis noteiktu VIP līmeni, viņam šis statuss jāsaglabā, lai gan VIP politikas var mainīties.

Lietotāja līmenisVajadzīgie punkti
Pamata lietotājs <8888
VIP 1 >8888
VIP 2 >88,888
VIP 3 >288,888
VIP 4 >588,888
VIP 5 >888,888
Zelta konts Apmaksāta jaunināšana no VIP 5

Maksas struktūra

Tirdzniecības maksas

Maksa par maksu * Maksa par maksu **
30 dienu tirdzniecības apjoms btc Maksa Lietotāja līmenis Maksa
0 0 Pamata lietotājs 0,2%
500 0 VIP 1 0,18%
2000. gads 0 VIP 2 0,16%
5000 0 VIP 3 0,14%
15 000 0 VIP 4 0,12%
25 000 0 VIP 5 0,1%
0 Zelta konts 0,1%

* Makera maksa tiek piemērota, pērkot bitcoin

** Pārdevēja bitcoin tiek piemērota maksa par Taker

Depozīta / izmaksas izmaksas

Par digitālās valūtas izņemšanu ir jāmaksā 0001 kalnraču maksa.

USD depozīta minimālā izņemšanas summa
Bankas pārskaitījums (depozīts / izņemšana) 0% /. 1%, min. 15 USD Minimums 500 USD
OKpay 1,5% maksa Nav minimuma
Perfekta nauda 3% Nav minimuma

* OKcoin neiekasē maksu par depozīta darījumiem. Lūdzu, konsultējieties ar banku, lai noteiktu to piemērojamos maksājumus.

Mobilais

Visas funkcijas, ieskaitot nākotnes tirdzniecību, ir pieejamas lietotnē okcoin android. OKcoin pašlaik gaida Apple apstiprinājumu par nākotnes darījumu iekļaušanu IOS veikalā, taču visas citas funkcijas ir pieejamas lietotājam draudzīgā lietotnē.

OKCoin var nebūt piemērots jums, ja:

Jūs esat Rietumu valsts iedzīvotājs.  

Kaut arī OKCoin patiešām ir produkts, kas vērsts uz angļu valodu, tas var būt nedaudz raupjš ap malām, un ir daudz alternatīvu, kas galvenokārt ir vērsti uz rietumu auditoriju. Ja jūs vienkārši vēlaties iegādāties bitcoīnu vai kriptogrāfiju, monētu bāze ir laba alternatīva ASV investoriem, bitfinex – iedzīvotājiem citur. Ja esat ieradies OKcoin nākotnes tirgos, mēs iesakām tā vietā apskatīt bitmex. Joprojām nezināt? Apskatiet mūsu apmaiņas salīdzināšanas rīku, lai atrastu produktus, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Apakšējā līnija

Vai jūs dzīvojat Ķīnā? Japāna? Dienvidkoreja? Šī ir lieliska apmaiņa jums. Rietumu valstu iedzīvotāji novērtēs arī lielus likviditātes apjomus un lielisku nākotnes platformu, taču, visticamāk, tos labāk apkalpos citur.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector