NEO vs ETHEREUM: Kāda ir atšķirība?

neo vs ethereum

Bitcoin bija pirmā kriptovalūta, kas tika uzsākta. Tā ir arī vispopulārākā kriptovalūta pasaulē. Tomēr ir vairāki veidi, kas gadu gaitā sāka darboties, un to uzlaboto funkciju dēļ ir radījuši lielu iespaidu. Divi no šādiem nosaukumiem ir NEO un Ethereum.

NEO un Ethereum ir augsta līmeņa kriptonauda, ​​kas piedāvā uz blokķēdes balstītu sistēmu ar dažādiem rīkiem izstrādātājiem, kurus darbina kriptogrāfijas aktīvi (ETHER Ethereum, GAS NEO). Tie ir izstrādāti, lai decentralizēti uzņemtu viedos līgumus, DApps un ICO. Abiem projektiem ir atvērts avots, Turing ir pabeigts, un tos atbalsta sabiedrība ar lieliskām un atsaucīgām komandām. Apskatīsim šos abus tuvāk.

NEO

NEO ir blokķēdes projekts, kas darbojas ar blokķēdes tehnoloģijas un digitālās identitātes palīdzību, lai pārvaldītu aktīvus, veidotu gudru ekonomiku un digitalizētu aktīvus. NEO ir unikāls algoritms, ko sauc par izplatīto Bizantijas defektu toleranci (dBFT). Unikālais ietaupa enerģiju un noved pie ātriem darījumiem. NEO ļauj lietotājiem palaist decentralizētu lietojumprogrammu un nedarbojas noteiktā valodas prasībā, jo to var izveidot arī Java, Go un C #. Lasiet vairāk par to no aBitGreedy.

Viens no panākumu cēloņiem ir saistīts ar Ķīnas valdības atbalstu. Kopš vēstures Ķīna ir bijusi naidīga pret kriptovalūtu izmantošanu. Tomēr pēdējā laikā valsts ir mainījusies, ieviešot blokķēdes sistēmas. NEO ir partnerattiecības ar daudzām lielākajām firmām, tostarp Coindash un Alibaba.

ETHEREUM

Ethereum radīja vienu no interesantākajām tehnoloģijām blokķēdes nozarē: viedie līgumi. Tas ir palīdzējis tīklam iegūt plašu pielietojumu. Ethereum tagad ir vispopulārākā platforma uz planētas, lai izveidotu un vadītu viedus līgumus. Viedie līgumi attiecas uz kodu, kas palīdz sarežģītiem uzdevumiem, piemēram, īpašuma, naudas vai citu līdzīgu aktīvu apmaiņai. Tā darbojas arī decentralizēto autonomo organizāciju (DAO) attīstībā. DAO veic darbības bez jebkādas vadības struktūras. Viņi seko jau iepriekš noteiktai programmai bez jebkādas krāpšanas vai trešo personu iejaukšanās.

NEO UN ETEREUMA GALVENĀS ATŠĶIRĪBAS

Apskatot kriptotirgu, jūs atradīsit daudz altkoīnu. Bet ir grūti atrast kādu no viņiem, kas konkurē ar Ethereum vai tā alternatīvu. NEO ir uzskatīts par vienīgo altcoin, kas varētu būt iespējamais konkurents vai alternatīva Ethereum. Tālāk ir norādītas galvenās atšķirības starp šiem diviem.

  • Viņi izmanto dažādus algoritmus.

Neo izmanto deleģēto bizantiešu defektu tolerantu (pazīstams arī kā dBFT), kas ir uzlabota likmju pierādīšanas (PoS) vienprātības mehānisma forma, kas atšķiras no Ethereum mehānisma, kurā tiek izmantots intensīvāks un dārgāks energoietilpīgs mehānisms Proof-of-work PoW). Nesen Ethereum ir guvis panākumus, pieņemot likmju pierādīšanas algoritmu, kas palielinās tā ātrumu un energoefektivitāti, taču joprojām nav salīdzināms ar NEO.

  • Atbalsts

Vēl viena atšķirība starp šiem diviem ir tā pamats. NEO atbalsta Ķīnas valdība, kas ir izraisījusi tās plašu popularitāti un atzīšanu Ķīnā un tādējādi dod NEO iespēju gūt labumu no milzīgā Ķīnas tirgus. Bez tam to atbalsta arī valsts un nacionālās bankas. To atbalsta arī Microsoft un Alibaba. Savukārt Ethereum neatbalsta neviena valdība. Tam ir tikai zināms atbalsts no EEA-Enterprise Ethereum Alliance, kas palīdz popularizēt savus panākumus pasaules platformās.

  • Funkcionālā un tehniskā atšķirība

NEO nevar iziet cietu dakšiņu, kamēr Ethereum jau ir sadalīts divās daļās: Ethereum un Ethereum Classic. Funkcionāli NEO ir pārāks par Ethereum.

  • Valoda

NEO viedos līgumus un DApps var rakstīt vairākās programmēšanas valodās, kurās ietilpst Java, C # utt., Savukārt Ethereum ir īpaša programmēšanas valoda, kas pazīstama kā Solidity; tas nav labi zināms, un daudzi programmētāji to vēl nav apguvuši.

  • Dalāmība

NEO eksistē tikai veselos skaitļos, un to nevar sadalīt decimāldaļās, atšķirībā no Ethereum, kas izmanto kriptogrāfisko degvielu, un to var sadalīt decimāldaļās.

  • Ātrums

Neo ir ievērojami ātrāks, salīdzinot ar Ethereum. Tas var apstrādāt aptuveni 10 000 darījumus sekundē, daudz vairāk nekā Ethereum 15. Šis lielais Ethereum trūkums ir radījis ilgtermiņa mērogojamības plānu, kas var atrisināt problēmu.

  • Degviela blokķēdei

Kamēr NEO ražo NeoGAS izmantošanai kā kriptogrāfisko degvielu, Ethereum savu tīklu darbina ar nelielu ētera vienību starpniecību.

  • Drošība

Drošības ziņā NEO tiek dēvēts par kvantu datoru drošu, jo tā ir vienīgā blokķēdes platforma, kurā nav kvantu datoru draudu. Viņi ir izstrādājuši anti-kvantu kriptogrāfijas mehānismu, ko sauc par NeoQS. Kvantu datoriem ir tiesības manipulēt ar blokķēdes sistēmām. Tomēr neatkarīgi no tā, vai šī negatīvā parādība parādās vai nē, tā neietekmē NEO.

  • Starptautiskā auditorija

Lielākā daļa rakstu par Neo parasti ir ķīniešu valodā, un ļoti maz tulkojumu ārvalstu investoriem angļu valodā lasošajai auditorijai nav uzticami. Ethereum tulkojumi nav nepieciešami. Tas ir globāls uzņēmums, kas pilnībā nodrošina gan starptautisko, gan angļu lasītāju auditoriju.

  • Virziens

Neo digitalizē tradicionālos reālos aktīvus, izmantojot digitālo identitāti, kā arī viedos līgumus un DApps. Lai izveidotu gudru ekonomiku, kamēr Ethereum rīko daudzus digitālās identitātes, decentralizētas apmaiņas, skaitļošanas, naudas pārvedumu un KYC gadījumus, kuru mērķis ir kļūt par vienīgo superdatoru pasaulē.

SECINĀJUMS

Kura ir labāka: NEO vai Ethereum?

Šajā brīdī ir grūti pateikt, kurš ir labāks. Ir arī vilinoši ieguldīt abos, jo abi projekti ir atvērta pirmkoda, Turīna ir pabeigta, un tiem ir milzīgs sabiedrības atbalsts. NEO ir paziņojusi savu motīvu pozicionēt sevi pastāvīgā un tiešā konkurencē ar Ethereum. Tomēr abiem ir jākoncentrējas uz funkcijas trūkumu, galvenokārt par vispārēju pieņemšanu. Tehnoloģiju aspektos Ethereum ir labi pozicionēts kriptogrāfijas tirgū.

Neviens nezina, kāda ir viņu attiecīgā nākotne; ņemot vērā lielo lietu shēmu, gan NEO, gan Ethereum ir salīdzinoši jauni, un kriptosfērā noteikti ir vieta abiem altkoīniem.

Tāpat abiem ir jāpilda galvenie solījumi. Kad tas notiks, mums noteikti būs skaidrs priekšstats par to, kurš kriptovalūtas tīkls ir labāks.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me