Nedēļas ziņu apkopojums: IOTA Hack, Binance Futures un Coinbase sviras

kriptogrāfijas ziņas

Kripto pasaulē vienmēr kaut kas notiek, vai tas būtu uzbrukums, partnerība vai jauna produkta izlaišana. Šodien mēs koncentrēsimies uz dažiem ievērojamākajiem kriptogrāfijas jaunumiem un notikumiem, kas parādījās šonedēļ.

Nedēļas kriptogrāfijas ziņas:

Uzbrukums aicina IOTA atspējot Trinity

kriptogrāfijas ziņas

Avots: vidējs

Viens no šīs nedēļas visvairāk apspriestajiem kriptogrāfijas jaunumiem bija IOTA uzlaušana. IOTA ir bijusi spiesta uz īsu laiku izslēgt visu tīklu, pateicoties orķestrētai kiberuzbrukumam, kura rezultātā no lietotāju makiem tika zaudēti 891 miljoni ASV dolāru..

IOTA fonds ceturtdien tviterī publicēja, ka viņi “pārtrauca” koordinatoru, kas ir visu IOTA tīkla darījumu apstiprinātājs. Apturot mezgla funkcionalitāti, tas nozīmē, ka neviens pašlaik nevar veikt darījumus ar IOTA.

Pašlaik, # IOTA sadarbojas ar tiesībaizsardzības un kiberdrošības ekspertiem, lai izmeklētu koordinētu uzbrukumu, kura rezultātā tiek nozagti līdzekļi. Lai aizsargātu lietotājus, mēs esam apturējuši koordinatora darbību un iesakām lietotājiem neatvērt Trinity līdz turpmākam paziņojumam. Atjauninājumi: https://t.co/ME3Cvki3k9

– IOTA (@iotatoken) 2020. gada 13. februāris

IOTA minēja, ka tīkla darbība tika apturēta, lai aizsargātu tā lietotājus, un ka viņi sadarbojas ar tiesībaizsardzības iestādēm, lai atrastu uzlaušanas avotu.

Projektā šogad bija plānots iet cauri “Koordicīdam”, kas ietver koordinatora noņemšanu un IOTA padarīšanu par “bez atļaujas” un decentralizētāku sistēmu.

“Nav pārsteidzoši, ka tas nekad nav noticis,” paziņoja Castle Island Ventures partneris Niks Kārters. Kārters arī tvītoja, ka IOTA sasteigtā pārtraukšana nebija tik neraksturīga.

“Pēc administratoru ieskatiem cieto gabalu ar garām astēm [altkoīnus] var vienkārši” izslēgt “,” viņš paziņoja. “Tas vienmēr ir jautri, kad viņi ļauj plīvuram slīdēt.”

“Neskatoties uz pretējiem apgalvojumiem, IOTA nekad nav bijusi jēgpilni decentralizēta. Kamēr pastāv tīkla pārvaldītājs un koordinators, kas nodrošina darījumu konverģenci, tas tiks efektīvi kontrolēts centralizēti. ” – bija Kārtera atbilde intervijā.

Par uzbrukumu pirmo reizi tika ziņots projekta oficiālajā vietnē 12. februārī, pēc dažām stundām paziņojot, ka jūs plānojat izslēgt koordinatoru, lai “pārliecinātos, ka vairs nevar notikt zādzības, līdz mēs uzzinām šo zādzību pamatcēloņu”.


Trinity seifu lietotāji tika brīdināti turēt kontus slēgtus, kamēr problēma nav atrisināta. fonds nosauca vismaz 10 upurus, kuri zaudēja savus līdzekļus uzlaušanas laikā.

kriptogrāfijas ziņas

Avots: IOTA.org

IOTA vietnē ir teikts: “Mēs joprojām vērtējam vairākus iespējamos cēloņus, tostarp iepriekšējās Trīsvienības versijas un visu tās atkarību izmantošanu.”

Viņu jaunākais pastu 14. februārī norādīja, ka drošības jautājums izriet no problēmas ar Trīsvienību, Fonda oficiālo maku. “Komanda pēta katru Trīsvienības atkarību (un viņu atkarību).”

Papildu ārējie kiberdrošības eksperti ir pievienojušies izmeklēšanai ar vairākām drošības komandām, kas strādā pie incidenta analīzes. Izmeklēšana nav devusi pilnīgi nekādas norādes, ka būtu noticis jebkāda veida pamata protokola pārkāpums. Drīzāk visi līdzšinējie pierādījumi norāda uz problēmu ar Trīsvienības maka atkarību. 

Uzbrukuma modeļa analīze parādīja, ka koordinatora apstāšanās pārtrauca uzbrucēja mēģinājumus likvidēt līdzekļus biržās. Nozagtie līdzekļi ir apzināti un atkārtoti apvienoti un sadalīti, lai neskaidru izmeklēšanu, un paturot prātā pašreizējo simbolisko valūtas kursu, kā arī apmaiņas KYC ierobežojumus. Mēs saņēmām papildu atsauksmes no vairākām apmaiņām (vēl ne visām), kas apstiprina, ka neviens no identificētajiem darījumiem nav saņemts vai likvidēts. Mūsu pašreizējais pieņēmums ir tāds, ka vainīgais vispirms ir vērsies pret lielvērtīgiem kontiem, pirms pāriet uz mazākiem kontiem un pēc tam to agri pārtrauc koordinatora apstāšanās. (Atkal: tas neietekmē aparatūras seifa lietotājus.) ”

Šķiet, ka IOTA ir identificējusi nozagtos līdzekļus un novirzījusi viņu centienus novērst noziedzniekus no kriptogrāfijas izņemšanas biržās.

Binance pievieno VET / USDT Perpetual Futures līgumu

kriptogrāfijas ziņas

Avots: ThecoinRepublic

Binance 2020. gada 13. februārī ir atklājis, ka ar VeChain (VET) / Tether (USDT) mūžīgo līgumu tas veiks jaunu papildinājumu savai Futures platformai. Saskaņā ar emuāru līgums ietver 1-50x kredītplecu pastu.

VET / USDT pastāvīgais līgums par Binance Futures tiks uzsākts 2020. gada 14. februārī.

“Mūžīgie līgumi par Binance Futures ir līdzīgi tirdzniecības pāriem spot tirgū. To cena un norēķini ir vienādi. “- savā vietnē paskaidroja Binance.

PIA ir VeChain bloku ķēdes vietējā kriptogrāfija, kas šobrīd ieņem 30. vietu starp kriptām ar visaugstāko tirgus ierobežojumu.

Papildu kriptogrāfijas ziņas: Binance Order Lags

Citās Binance kriptogrāfijas ziņās ir ziņots, ka platformas pasūtījumu grāmatās ir bijušas dažas būtiskas kļūmes, kuru dēļ daudzi tirgotāji zaudēja naudu par pasūtījumiem.

Nozīmīgākos zaudējumus cieta pāris CHZ / BTC, jo monēta piesaistīja jaunu investoru vilni, pateicoties nesen paziņotajai FC Barcelona – Chiliz partnerībai.

Tika ziņots, ka desmitiem tirgotāju radās kavēšanās ar pasūtījumu grāmatām, un pasūtījumi tika bloķēti stundām ilgi.

Apmaiņa uz šo jautājumu Twitter atbildēja vairākas stundas pēc sūdzību iesniegšanas, pārliecinoties, ka visi lietotāju līdzekļi joprojām ir droši.

Dažos tirdzniecības pāros pasūtījumu grāmatas parādīšana nedaudz aizkavējas. Komanda pie tā strādā. Līdzekļi ir #SAFU.

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 2020. gada 13. februāris

Tā kā pasūtījumu grāmatas aizkavēšanās ir radījusi zaudējumus daudziem tirgotājiem, kas darbojas dažādos pāros, šķiet, ka tie, kas tirgoja CHZ / BTC, izrādījās vainīgi..

Spānijas futbola klubs FC Barcelona paziņoja par sadarbību ar Chiliz blockchain platformu, lai veicinātu racionalizētāku mijiedarbību ar tās faniem visā pasaulē.

Klubs plāno 2020. gada otrajā ceturksnī emitēt savu kriptovalūtu ar nosaukumu Barça Fan Token (BAR). Gan fani, gan tirgotāji varēs iegādāties monētu tikai ar Chiliz (CHZ) savā vietējā apmaiņas platformā Socios.com..

Pēc tam, kad FC Barcelona sadarbība ar Chiliz parādījās virsrakstos kriptogrāfisko ziņu vietnēs, monēta nākamajās 24 stundās pieauga par 64 procentiem.

Coinbase pievieno maržas tirdzniecību

kriptogrāfijas ziņas

Avots: Cryptokiemtien

Tirdzniecības platformas filiāle populārā biržas Coinbase, Coinbase Pro, ir padarījusi kriptogrāfijas ziņas, publiski paziņojot, ka piedāvās 3x maržas tirdzniecību atlasītai lietotāju bāzei.

 “Mūsu vairāku piesaistīto līdzekļu pamatā ir tirgus analīze,” sacīja Coinbase pārstāvis, kad Cointelegraph jautāja. “Mēs to ieviešam tādā veidā, ka mēs uzskatām, ka esam atbildīgi par saviem klientiem, vienlaikus piedāvājot viņiem pietiekamu sviru tirdzniecībai.”

Saskaņā ar uzņēmuma emuāru paziņojums, platformas aktīvie lietotāji no 23 valstīm varēs veikt darījumus ar svirām ar Coinbase Pro.

Salīdzinot ar citām biržām, piemēram, BitMEX un Binance, kas piedāvā simtkārtīgu un lielāku kredītplecu, Coinbase Pro ir zems 3x kredītpleca ierobežojums.

“Mēs pārraudzīsim tirgus un klientu lietojumu un plānosim pastāvīgi novērtēt šo funkciju,” sacīja pārstāvis attiecībā uz uzņēmuma nākotnes plāniem..

Sākotnēji Coinbase Pro darīja pieejamu 3x Bitcoin, Litecoin un Ethereum rezervi 2017. gadā, taču platforma šo funkciju noņēma pēc tam, kad Ethereum 2017. gadā piedzīvoja zibspuldzi. Tajā laikā ETH pēkšņi samazinājās no 317 USD līdz 0,10 USD acs.

Coinbase pārstāvis paskaidroja, kāpēc viņi pirmo reizi noņēma maržas funkciju:

“Pirms vairākiem gadiem mums bija atšķirīgs nodrošinājuma piedāvājums, kuru mēs galu galā nolēmām pārtraukt, jo tā nebija pareizā pieredze. Kopš tā laika mēs esam pārdomājuši pirmo principu pieredzi un izveidojuši, mūsuprāt, ārkārtas lietotāja pieredzi, kas ir pietiekami izturīga, lai pielāgotos lielākajiem institucionālajiem lietotājiem, vienlaikus piedāvājot lielisku pieredzi mazumtirdzniecības lietotājiem. “

Piedāvātais attēls: PYMNTS.com 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector