Nedēļas ziņu apkopojums: Coinmarketcap iegāde, Binance Mining Pool, OkCoin Japan, Huobi Kreditēšana

kriptogrāfijas ziņas

Ja vēlaties uzzināt jaunākos notikumus, kas pagājušajā nedēļā parādījušies kriptogrāfijas pasaulē, taču nevarat uztraukties, apskatot visas ziņu vietnes, šeit ir mūsu iknedēļas ziņu kopsavilkums:

Binance pērk CoinMarketcap

Binance oficiāli atklāts ka tā ir ieguvusi CoinMarketCap, vienu no visbiežāk izmantotajiem kriptogrāfijas un apmaiņas datu apkopotājiem.

Tika apgalvots, ka iegādes vērtība bija aptuveni 400 miljoni. Binance izpilddirektors Čangpens Žao (CZ) paziņoja, ka darījums tika noslēgts 31. martā.

Saskaņā ar apmaiņas ziņojumu 2. martā: “CoinMarketCap kodols DNS ir cieši saskaņots ar Binance ētiku un kultūru, sākot no tā integritātes līdz pat brīvības, pārredzamības un uzmanības pievēršanai lietotājiem. Šī iegāde stiprinās mūsu kopējo redzējumu, lai turpinātu izaugsmi un ieviestu pārredzamību nozarē. Tas mums ļaus balstīties uz otra stiprākajām pusēm, kopīgi darbojoties kā kriptogrāfijas infrastruktūras nodrošinātāji. ”

Zhao arī atklāja, ka tas arī turpmāk palīdzēs CoinMarketCap attīstīties un nodrošinās turpmāk noderīgus produktus kriptogrāfijas kopienai. Nenotveramais CoinMarketCap dibinātājs Brendons Čess atkāpās no sava vadītāja amata, kamēr pašreizējā CSO Kerilina Čana ieņēma viņa pagaidu izpilddirektora vietu..

Brendons Čess paziņoja:

“Es uzskatu, ka no visām kosmosa komandām, kas varētu iegūt CoinMarketCap, Binance ir viena no labākajām iespējām. Viņi ir komanda, kas atkal un atkal ir pierādījusi, ka viņi rūpējas par saviem lietotājiem un darīs viņu labā pat vissarežģītākajos laikos. Šis gars turpinās atkārtoties mūsu pašu uz lietotājiem vērstajā filozofijā vietnē CoinMarketCap. ”

 “Kopš mūsu pazemīgajiem pirmsākumiem 2013. gadā mēs esam publiski izteikušies par apņemšanos palikt neitrāli, izvairoties no uzskaitīto projektu vai apmaiņas cenzūras un vērtēšanas, dodot priekšroku ļaut lietotājiem pašiem pieņemt lēmumus, pamatojoties uz datiem. Mēs priecājamies, ka Binance komanda ir bijusi nepārprotama, nodrošinot, ka mēs varam turpināt ievērot mūsu metodoloģiju bez aizspriedumiem. ”- šādu paziņojumu izteica Kerilina Čana..

“Daudziem CoinMarketCap ir mūsu nozares galvenā lapa, un tāpat kā Binance, tā savu sabiedrību ir veidojusi, balstoties uz lietotāju uzticību. Mēs plānojam dot iespēju CoinMarketCap turpināt veidot inovatīvus, noderīgus produktus lietotājiem un globālajai sabiedrībai, ”paziņoja CZ.

Avots ar iekšējām zināšanām par iegādi paziņoja, ka darījums galvenokārt tika veikts pašu kapitāla veidā, kā arī BNB, kas ir Binance vietējais marķieris. Cita persona paziņoja, ka darījuma vērtība faktiski bija 300 miljoni USD.

Vairāki Binance darbinieki (kuri TheBlock intervijā ir izvēlējušies palikt anonīmi) ir paziņojuši, ka birža domāja pilnībā mainīt CoinMarketCap biznesa modeli, pārejot no modeļa, kas balstīts uz reklāmām, uz abonēšanas modeli, kas nozīmē, ka biržām ir jāmaksā. Featured vietnē.

CoinMarketCap ir tweeted, ka tā “turpinās darboties kā neatkarīga biznesa vienība. Binance nevar vienpusēji veikt izmaiņas mūsu biznesa modelī. ”


Binance uzsāk kalnrūpniecības baseinu

Pagājušajā otrdienā tika apstiprināts, ka Binance izpilddirektors Čangpens Žao sāks savu ieguves baseinu.

“Uzņēmums šim nolūkam jau ir pieņēmis dažus profesionāļus, no kuriem daži bijušie Bitmain darbinieki. Uzsākšana ir plānota 2020. gada otrajā ceturksnī, ”publicēja Coinlife publikācija.

Jā, ir #BinanceMiningPool drīzumā. &# 128064;

Jauns papildinājums mūsu #BinanceFinance mūsu piedāvātie produkti, tostarp: iemaksa, nopelni, uzkrājumi un aizdevumi.# izmantotBNB https://t.co/hYa48hynX4

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 2020. gada 1. aprīlis

Sigmapool kalnrūpniecības baseina vadītājs Džahons Habilovs ir atklājis, ka Binance jau piedāvā “dāsnas” nodošanas prēmijas saviem potenciālajiem klientiem un ka birža ir sazinājusies ar vairākiem kalnračiem Ķīnā, lai apstiprinātu gaidāmo jauno pakalpojumu.

Binance ir sekojusi OKex un Huobi pēdām, kas savus ieguves baseinus izveidoja attiecīgi 2019. gada augustā un septembrī.

Poolina viceprezidents Alehandro de la Torre saka, ka iemesls, kāpēc birža nonāca bitcoin ieguves procesā, ir likviditāte. Kalnrūpniecība ir lētākais veids, kā palielināt likviditāti biržās, sacīja viceprezidents.

Krievijā esošās kalnrūpniecības “Bitriver” izpilddirektors Igors Runets uzskata šo soli par loģisku soli kriptogrāfijas apmaiņai: “Abi šie uzņēmumi ir balstīti uz programmatūru, tāpēc nav nepieciešamas papildu profesionālās prasmes. Klientu bāze lielā mērā pārklājas: daudzi kalnrūpniecības baseina lietotāji ir arī apmaiņas klienti. ”

Okcoin uzsāka jaunu biržu Japānā

OKCoin paplašināsies Japānā, pieņemot iepriekšēju pierakstīšanos tagad ...

Avots: insidebitcoins

OKCoin izveidota oficiālu filiāli Tokijā un pabeidza reģistrācijas procesu, lai uzsāktu savu kriptogrāfijas apmaiņas biznesu.

Filiāles mātes uzņēmums OK Group ir paziņojis, ka tā mērķis ir pilnībā ievērot ar kriptogrāfiju saistīto likumu Maksājumu pakalpojumu likums, administratīvās vadlīnijas un Japānas Finanšu pakalpojumu aģentūras (FSA) un Japānas ieviestos pašregulācijas noteikumus. Attiecīgi Virtuālās valūtas maiņas asociācija (JVCEA).

Apmaiņai vajadzēja arī meklēt licencēšanu “operētājsistēmai, lai droši izmantotu pakalpojumus, un lietotāja īpašuma un informācijas nošķiršanas pārvaldībai”.

Džons Fengs, OKCoin Japan izpilddirektors teica Bitcoinist:

“Neskatoties uz nopietno koronavīrusa situāciju Tokijā, šodien piešķirtā licence mums bija paglauda. Tas parāda ne tikai regulatora uzticību kriptogrāfijas nozarei, bet arī spēcīgo atbalstu OKCoin Japan. Šī ir pirmā licence, kas izsniegta šogad – un pirmā vispārējai kriptogrāfijas biržai, kas to ieguva, izmantojot regulāru pieteikšanās procesu. ”

Grupa arī atklāja, ka viņiem ir vairāk plānu nekā tikai uzsākt kriptogrāfijas apmaiņu valstī:

“Papildus virtuālās valūtas maiņas darbībai mēs sadarbojamies ar blokķēdes tehnoloģijas izstrādi un komercializāciju sadarbībā ar vadošajiem vietējiem partneriem ārzemēs. Izpētot progresīvas tehnoloģijas ar blokķēdes ideāliem, mēs saprotam tehnoloģiskos jauninājumus un rūpniecības pārstrukturēšanu un aktīvi dodam ieguldījumu nozares attīstībā. ”

Lai piekļūtu jaunajai platformai, lietotājiem būs jāreģistrējas iepriekš. OKCoin Japan atbalstīs Japānas jenu un vairākus kriptotipus, piemēram, BTC, ETH, ETC, LTC un BCH.

Huobi tagad piedāvā kripto kreditēšanu

Huobi maks papildina atbalstu kreditēšanas un aizņēmumu pakalpojumiem ...

Avots: ihold.com

Kriptogrāfijas apmaiņa Huobi tagad ļauj lietotājiem nopelnīt procentus, turot savus aktīvus, sadarbojoties ar decentralizētu kriptogrāfijas kreditēšanas platformu Cred.

Apmaiņa paziņoja 1. aprīlī, ka tā ir integrējusi Cred aizdevumu un aizņēmumu pakalpojumus savā Huobi makā, kas pašlaik atbalsta vairāk nekā 1000 kriptogrāfijas aktīvus.

Lai gan vēl nav zināms pilns pakalpojuma atbalstīto kriptogrāfisko aktīvu saraksts, tika atzīmēts, ka kreditēšanas funkcionalitātē tiks iekļauti Bitcoin (BTC), ēteri (ETH) un stablecoīni, piemēram, universālais dolārs (UPUSD)..

Cred ir licencēts aizdevējs un kriptovalūtu un blokķēdes firmu koalīcijas, kas saucas Universālā protokola alianse, dibinātājs. Kalifornijas firmu atbalsta tādi top uzņēmumi kā Binance Labs, Arrington XRP Capital, Blocktower un FBG Capital.

Cred izpilddirektors Dens Šats pauda entuziasmu par jauno partnerību, norādot, ka uzņēmums šajos “finanšu nestabilitātes laikos” ļoti vēlas sniegt lietotājiem decentralizētus finanšu pakalpojumus.

“Huobi maka lietotāji varēs aizdot savus kriptogrāfijas aktīvus un saņemt ikmēneša procentu maksājumus, ar iespēju nomainīt aktīvus uz papildu periodiem. Minimālās prasības nav nepieciešamas, un procentus var maksāt stablecoins vai kriptovalūtā. Huobi maka lietotāji, kuru digitālie aktīvi ir USD 150 000 vai vairāk, var arī ieplānot zvanu ar Cred’s Private Client Associates, lai izstrādātu pielāgotu programmu. ”- lasiet ziņu.

Piedāvātais attēls: ico.li

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector