Lūk, kāpēc pašreizējais Bitcoin rallijs var tikt pārspīlēts

Pārspīlēts rallijs

Pirms tā samazināšanas uz pusi Bitcoin palielinājās līdz gandrīz 10 000 USD, taču daudzi analītiķi un tirgotāji uzskata, ka pašreizējais buļļu rallijs var tikt pārspīlēts.

Pēc 11. maija, kad Bitcoin uz pusi samazināja atlīdzību par bloku, monēta nokrita līdz $ 8,600 – $ 8,800, taču tai izdevās atjaunot tempu un atkal sākt pulcēties, lai nodotu $ 9000 līmeni.

Labākais tirgotājs JOE007, kurš mēneša laikā zaudēja 20 miljonus USD no savām pretrallija Bitcoin pozīcijām, paziņoja, ka pašreizējais vēršu skrējiens ir pārsniedzis savas robežas.

bitcoin, btcusd, kriptonauda, ​​kriptogrāfija

Viņš nosauca Bitcoin ralliju par “organizētu FOMO ralliju”, kur lielie vaļi manipulēja ar cenu, izmantojot “uz pusi” motīvu.

“Nedēļas Bitcoin diagramma ir nelikvīda altkoina definīcija. Jautrs cikls, kas ir pagājis. Es ceru, ka uz pusi samazināsies finansiāls postījums pēc iespējas vairāk ķīniešu kalnračiem, un mums faktiski var būt likumīgs buļļu tirgus šīs pump and dump filmas vietā. “

Binance līdzdibinātājs un izpilddirektors Changpeng Zhao par šo jautājumu bija priecīgāks, jo viņa birža sasniedza jaunu 24 stundu tirdzniecības apjoma rekordu (16 miljardi USD), čivināt publicējot, ka “FOMO mode now”.

Sasodītais dēls, pāris stundas vēlāk – 15,9 miljardi ASV dolāru.

Joprojām iet spēcīgi. FOMO režīms tagad. Pagāja kādu laiku, lol.

Lēnām, bet pārliecinoši. https://t.co/Fe1PPX0kim pic.twitter.com/gsgfDyVsbQ

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 2020. gada 30. aprīlis

Nigel Green, neatkarīgas finanšu konsultācijas deVere dibinātājs un izpilddirektors, uzskatīja, ka šī FOMO tuvāko nedēļu laikā varētu paaugstināt kriptogrāfijas un tradicionālo tirgu cenu vēl augstāk.

“Atgūstoties, viņi nevēlas ilgtermiņā palaist garām pašreizējo vērtību tirgū, kas ietekmē tirgus virzību. Mēs esam liecinieki tam, kas, iespējams, kļūs par spēcīgu atveseļošanos pasaules akciju tirgos, kad investori gaida 2020. gada otro pusi un 2020. gadu, ”- paziņoja Grīns.


Pēc marta vidus tirgus sabrukuma, kas noveda Bitcoin līdz 2020. gada zemākajam līmenim – 4.106,98 USD, ar zaudējumiem gandrīz par 50% uz nakti, noskaņojums, kas saistīts ar periodu pirms pusi, ir palielinājis cenu līdz gandrīz 10 000 USD, kas ir izšķirošs pretestības līmenis.

Tirgotāji bija ļoti optimistiski, ka cena turpinās pieaugt pat pēc uz pusi, taču viņu vilšanās dēļ tā tajā pašā dienā samazinājās līdz 8 601,80 USD. 13. maijā Bitcoin atguvās līdz 9.317,88 dolāriem un apmēram nedēļu turpināja pieaugt līdz jauniem pretestības līmeņiem, bet pēc tam atkal samazinājās un stagnēja starp 8800 un 9 300.

Bloķētās atlīdzības samazināšanās daudzos veidos ietekmē Bitcoin kopienu un tirgu. Daži kalnrači būs spiesti pārtraukt darbību, jo viņu bizness vairs nav izdevīgs. Lai iztiktu, viņiem būtu jāpārdod izgatavotais Bitcoin par augstāku cenu, lai segtu darbības izmaksas.

Tad šis pirkšanas spiediens atspoguļojas tūlītējā tirgū. Ņemot vērā COVID19 pandēmiju, kas lielā mērā ir ietekmējusi visus finanšu tirgus, visi aktīvu pārvaldītāji, riska ieguldījumu fondi, ģimenes biroji un pat regulāri cilvēki panikā un likvidētu svārstīgos aktīvus skaidrā naudā, lai tie varētu samazināt turpmāku zaudējumu risku..

Šāda veida parādību sauc par likviditātes krīzi. Galvenais cenu kritums marta vidū Bitcoin un ASV etalonā S&P 500 notika panikas izraisītas pārdošanas dēļ. Tad centrālās bankas un valdības uzsāka likviditātes palielināšanas programmas, lai kapitāla pieplūdums nonāktu riska tirgos. Tā rezultātā palielinājās arī Bitcoin cena.

Bet krīze joprojām turpinās, un tās ietekme uz tirgu, visticamāk, būs ilgstoša. Tātad, vēl nav skaidrs, vai investori turpinās izmantot riskam pakļautos aktīvus, kamēr koronavīrusa pandēmija joprojām spēlē. Un, protams, tas ietekmē arī Bitcoin cenu.

Saskaņā ar JOE007, daudzi neņem vērā BTC tirgus zemo likviditāti. Tirgotājs arī izteica pieņēmumu, ka pastāv iespēja, ka Tether’s stablecoin, USDT, varētu izmantot, lai mākslīgi paaugstinātu Bitcoin cenu, lai piesaistītu cilvēkus pirkt uz pusi samazinošā stāstījumā.

Turklāt tirgotājs sagaida, ka Bitcoin ilgtermiņa bullish impulss joprojām turpināsies, ko veicina sistemātisks institucionālo un privāto investoru pieprasījums.

bitcoin, btcusd, kriptonauda, ​​kriptogrāfija

Tirgotājs, kas saucas Big Chonis Trading, arī ieteica iepriekšējā čivināt, ka viņš pamanīja TD9 signāla veidošanos ikdienas grafikā 30. aprīlī. TD9 ir TD secīga sistēma, kas iedegas, kad kriptogrāfijas monēta iziet pārspīlētu mītiņu, un gaidāma gaidāma cenu korekcija.

“#Bitcoin uz pusi samazinās 11 dienu laikā … Daudz laika vēl vienam FOMO sūknim…? Tomēr grūti ignorēt, kā vakardienas svece aizvērās, šodien atverot uz TD9, ”tvītoja vaļu tirgotājs.

Kriptovalūtas tehniskais analītiķis Zorans Kole uzskata, ka tuvākajā nākotnē Bitcoin atkal samazināsies līdz atbalsta diapazonam starp 7 700–8 000 USD. Monētas laikā līdz 9500 ASV dolāriem Bitcoin tirgus pārspīlēti pulcējās, buļļiem spiežot varbūtību, ka tā būs vietējā virsotne.

“Es personīgi domāju, ka vietējais tops ir iekšā. Maz pāragri to nosaukt, bet izskatās kā SFP ar 9,2 likviditāti. Lāči izpūta f. Bullievers eiforiski. Gribētos redzēt, ka 84xx tiek turēts, lai turpinātu, pretējā gadījumā 7,7–8 tūkstoši ir nākamā ilgi interesējošā joma, ”- sacīja Kole..

Bitcoin noraida pie galvenās tendences. Avots: Nunya Bizniz

Thies sagaida, ka, ja BTC nokritīsies zem atbalsta līmeņa 7000 USD, tas, visticamāk, sāktu lāča tendences atjaunošanos.

“Ja nepieciešams, 6,8 tūkstoši un 6,4 tūkstoši dolāru atrodas zemāk, bet pāreja uz šiem līmeņiem liecinātu par lāču tendences turpināšanos, kas pēdējā gada laikā ir devusi tik zemas cenas kā 3800 ASV dolāru pēc tam, kad 2019. gada jūlijā sasniedza aptuveni 15 000 ASV dolāru,” – paskaidroja Tīss.

Kopš 12. marta Bitcoin konverģence, kas saskaras ar noraidījumu ar lielu pretestību 10 000 ASV dolāru apmērā, TD9 pārdošanas signāls, mītiņa apstāšanās tūlīt pēc BTC samazināšanās uz pusi un monētas izvietošana sāniski tirdzniecības modelī, norāda, ka Bitcoin ir vērša beigām . Tomēr pozitīva impulsa turpināšanos nevar pilnībā izslēgt.

Piedāvātais attēls: fortune.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector