Lielā kara vilkšana starp Bitcoins un Altcoins

kara bitcoin altcoin

Neatkarīgi no tā, cik novecojis bitkoins ir vai kļūs, neviens nekad nevar teikt, ka tas nebija pirmais. “King Coin” augstais nosaukums ir pelnīts, jo bitkoīns ir maza, lokalizēta vētra, kas galu galā radīja pietiekami daudz turbulences, lai kļūtu par īstu investoru interešu cunami. Kriptovalūtu tirgus, kas tagad lepojas ar kopējā kapitalizācija ir aptuveni 400 miljardi USD, var pateikties bitkoīnam par pasaules uzmanības pievēršanu un noturēšanu gadiem ilgi un tāda impulsa radīšanu, kas kādreiz bija zīdaiņu vecumā, piemēram, Ethereum. Tagad ir rosīgs altkoīnu tirgus, kas brauca uz bitkoina kaisītēm, ar ambīcijām sasniegt augsti vērtētu žetonu un plaukstošu sabiedrību, piemēram, viņu kopīgo patriarhu..

Šie altkīni neatkarīgi no tā, cik izturīgi vai iespaidīgi ir to lietderība, vienmēr būs otrajā vietā pēc bitcoin. Dihhotomija vairāk nekā sentimentā, tehniskās attiecības starp bitkoīnu un altkoīniem arī izceļ to unikālās attiecības. Bitcoin un praktiski visam altcoin tirgum ir ziņkārīgas apgrieztas attiecības—Kad bitcoin palielinās fiat vērtībā, altkīni samazinās. Pieredzējuši kriptovalūtu investori atzīst šo parādību un var to izmantot, taču to nevajadzētu uzskatīt par galvojumu. Lai iegūtu vairāk informētu tirdzniecības stratēģiju, tas palīdz izprast impulsu, kas slēpjas aiz Bitcoin noslēpumainās saiknes ar tā radītajiem altkoīniem.

Galvenais investīciju līdzeklis

Bitcoin ir de facto valūta ieguldījumiem citās kriptovalūtās. Nozare joprojām ir jauna un, protams, stratificēta, trūkst nevainojamas savietojamības, ko domājams panākt blokķēde, tāpēc bitcoīns darbojas kā piltuve fiat naudai lielākajā altcoin tirgū. Ir maz biržu, kas ļauj tirgotājiem savienot fiat bankas kontu, taču viņi pārdod tikai visplašāk izmantotās kriptovalūtas: bitcoin, Ethereum un dažreiz Ripple vai Litecoin. Bitcoin ir viegli iegādājams arī tādās vietnēs kā Localbitcoins.com vai tiek iegūts. Lai ieguldītu jaunākos altkoīnos, ir daudz vairāk biržas, kas darbojas, izmantojot bitcoin kā vienīgi finanšu nesēju.

Šīs apmaiņas vairs nav niša, un katru dienu tās var nopelnīt miljoniem dolāru bitcoīnā, neieviešot fiat savā ekosistēmā. Tirgotājiem ir jāizmanto blokķēdes infrastruktūra, piemēram, maki, lai Bitcoin nosūtītu uz biržu, un pēc tam viņi to var izmantot, lai iegādātos BTC denominētus altkoīnus, piemēram, Zvaigžņu lūmenus (XLM), Pieprasījumu tīklu (REQ), Kardano (ADA) un neskaitāmus citus. Kad šie tirgotāji vēlas slēgt savu pozīciju, viņi pārdod šos altkīnus apmaiņā pret bitcoin. Tāpēc pieprasījums pēc altkoīniem baro pieprasījumu pēc bitcoin. Daudzi dod priekšroku saglabāt atdevi bitcoin, nevis pārsūtīt atpakaļ uz fiat, ja viņi to var, jo, ja rodas iespējas altcoin tirgū, viņi var ātrāk atjaunot jaunas pozīcijas. Šis jēdziens runā par spekulatīvajām saitēm, ar kurām dalās bitcoin un altcoins.

Altcoins kā Bitcoin Booster

Ir daudz veidu, kā uzkrāt vairāk bitcoin. Acīmredzot to var iegādāties par fiat naudu biržā vai pat skaidrā naudā, bet tiem, kas jau ir iztērējuši visu, ko ir gatavi zaudēt, ir arī citas iespējas. Zemu bitcoin pirkšana un augsta pārdošana ir viens no veidiem, lai gan to ir grūti paveikt. Riskantāka, tomēr ienesīgāka metode ir ieguldīt altkīnos. Tā kā altkīnus un bitkoīnus ietekmē ziņu cikli, nevis konkrēta, noenkurota vērtība, cilvēki var pārvietoties starp altkoīniem un bitkoiniem, lai iegūtu vairāk bitcoin. Tas tiek panākts, izmantojot bitcoin balstītas apmaiņas, kas minētas iepriekš.

Piemēram, Pamata uzmanības marķieris varētu sasniegt svarīgu pagrieziena punktu, kas noteikts tās ceļvedī, piemēram, interneta pārlūka Brave izlaišana, uzskatāmi palielinot LPTP cenu. Pārdodot bitcoin par BAT, tirgotāji var ieņemt pozīciju ar savu bitcoin, kas tajā pašā periodā iegūst ievērojami vairāk nekā pats bitcoin. Altkoīni fiat naudas izteiksmē parasti ir lētāki nekā bitcoīns, tāpēc to virzība uz augšu (vai uz leju) ir izteiktāka. Ar 2BTC ieguldījumu, kas palielinās par 50%, gudrs tirgotājs var nopelnīt 1BTC (ekvivalents vairāk nekā USD 10 000 mūsdienu cenās) tikai stundās.

Šīs funkcionālās un spekulatīvās attiecības, kā arī sentimentālās un ekonomiskās atšķirības starp tām ir iemesls, kāpēc bitcoin un altcoins cikliski barojas viens no otra. To gandrīz var pielīdzināt akciju tirgum, kur cilvēki var iegādāties “blockchain akcijas”, bet, pārdodot akcijas, viņi iegūst aktīvu, kas būtībā atspoguļo visa tirgus kustības, nevis skaidru naudu. Vecāka un daudz dārgāka monēta, kad bitkoinam ir “kārta” uzplaukt, ir vajadzīga daudz vairāk naudas un apjoma, lai pārvietotos, zaudējot spēku no visiem, izņemot visizturīgākajiem altkoīniem.

Cīnās pret Bitcoin

Dažus altkīnus vairs nevar uzskatīt par “alternatīviem”. Viņi ir diferencējuši sevi, pierādījuši savus lietošanas gadījumus vai kā citādi paļāvušies uz spēcīgu pamatvērtību, lai pretotos visvarenā bitkoina pievilkšanai. Lai gan joprojām ir fakts, ka krītošais bitcoin samazina arī visu tirgu, tas ir kriptovalūtas noskaņojuma barometrs, tā korelācija ar dažiem altkoīniem ir spēcīgāka nekā ar citiem. Piemēram, Ethereum no Bitcoin tiek noņemtas vērtības piedāvājuma līgas, un ir zināms, ka bieži atkāpjas no bitcoin diagrammas.

Jaunās un nākamās monētas un pat dažas, kas vēl nav izlaistas, visticamāk, demonstrēs arī pretestību bitkoina tendencēm. Piemēram, NEO ir līdzīgs Ethereum, taču tas novērš dažus trūkumus, kuru dēļ attīstība ERC20 ir nedrošs darbs. Daļa no NEO noturības ir arī tā īpašnieki nopelna dividendes GAS veidā, kas tiek izmantots arī viedajiem līgumiem, kas izveidoti uz platformas. Tirgus arī liecinās par pārpilnību jaunu žetonu, kas izdoti nākamajā gadā – daudzi ar spēcīgiem lietošanas gadījumiem ir paredzēti, lai pārstrādātu vērtību un izveidotu savu ekonomiku, nevis kapitulētu bitkoina smagumā..

Starp tiem izcilu dalībnieku vidū ir Coinseed, kas palīdz cilvēkiem ieguldīt kriptovalūtās, izmantojot savāktās rezerves (digitālās vai fiziskās), un pēc tam izveidot portfeli, kuru var salīdzināt ar citiem. HoToKeN ir vēl viens daudzsološs, jau Taizemē lietojams iesācējs, kas veicina veselīgu vērtības apriti starp mazumtirgotājiem un viņu klientiem. Par to, ka viņi darbojas kā advokāti sociālajos medijos, ievieto attēlus un veic citas īpašas pievienotās vērtības darbības, mazumtirgotāji apbalvos HTKN, kuru varēs izmantot par atlaidēm viņu veikalos. Liekamība ar mazumtirdzniecības precēm ir noderīga klientiem, kuri beidzot tiek apbalvoti par lojalitāti zīmolam, bet arī veikaliem, kuri iegūst gan lojalitāti, gan biznesu.

Lai izvairītos no jebkuras kriptonauda, ​​nav nepieciešams daudz, lai vērtība būtu. Tomēr ar inteliģentu attīstību, kas vienādi atalgo visus dalībniekus, bloku ķēdes projekti var aizsargāties pret spekulatīvām aizplūšanām, tā vietā piedāvājot tāda paša veida stimulus, lai bloķētu vērtību. Šī jaunā tirgus straumes joprojām ir mežonīgas, taču tās arī pārvar pamatakmeni un kļūst labāk paredzamas. Jaunākās paaudzes kriptovalūtu uzņēmumi to iespaidīgi demonstrē, un pasaule ar aizturētu elpu gaida, līdz tie nobriest, un, iespējams, kādu dienu atlaidīs karali.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me