Labākās kriptovalūtu grupas, kas pievienosies Facebook 2021. gadā

kriptovalūtu grupas

Kriptovalūtu grupas ir atrodamas katrā sociālo mediju platformā, jo pieaug digitālo aktīvu popularitāte. Lai iegūtu jaunāko informāciju par šādiem aktīviem, jums vienkārši jāpievienojas šīm kriptovalūtu grupām. Šis raksts koncentrējas uz Facebook kriptovalūtu grupām, kurām vajadzētu pievienoties 2021. gadā.

Kriptovalūtu kolekcionāru klubs

kriptovalūtu grupas

Dažas Facebook kriptonauda grupas ir zelta raktuve jaunpienācējiem kriptogrāfijas telpā. Kriptovalūtu kolekcionāru klubs ir viena no tām, kurā ir vairāk nekā 75 000 biedru. Tas padara pieejamu daudz zināšanu no dažādiem pieredzējušiem grupas dalībniekiem. Tādējādi tā ir ideāla vieta iesācējiem, lai uzdotu jautājumus un saņemtu atbildes.

Tiem, kuriem ir jautājumi par kriptogrāfijas tirdzniecību, šī grupa būs īpaši noderīga specializētās dalības dēļ šajā jomā. Lai gan tas ir ideāli piemērots jaunpienācējiem, tas ir piemērots arī ikvienam jebkuram kriptovalūtu nozares zināšanu līmenim. Vienmēr ikvienam ir kaut kas, un tāpēc, ja vēlaties atrast atbildes, pārbaudiet šo grupu.

Kriptovalūtas akadēmija

kriptovalūtu grupas, lai pievienotos

Kā norāda nosaukums, šī ir vieta, kur dalībnieki var uzzināt par kriptonauda. Kaut arī lielākā daļa Facebook kriptovalūtu grupu galvenokārt koncentrējas uz tirdzniecību, Kriptovalūtas akadēmija sniedz informāciju, kas nav tirdzniecības kompetence. Ja jūs meklējat informāciju par blokķēdes tehnoloģiju, šī ir vieta, kur iet.

Grupā atradīsit informāciju par labākajiem ICO, konferenču tiešraidi un vispārīgus kriptovalūtu rakstus, kas ir svarīgs informācijas avots par nozari. Attiecībā uz šīs platformas likumību jums nav jāuztraucas. Atcerieties Bens Ju ir uzņēmuma izpilddirektors StreamToken? Nu, viņš ir grupas administrators, tāpēc varat būt pārliecināts, ka no tā iegūsiet pareizo informāciju.

Bitcoin

Facebook kriptovalūtu grupas

Pareizi. Grupa ir nosaukts pēc pašas kriptonauda numur viens. Šajā grupā jūs atradīsit jaunāko informāciju par Bitcoin. Turklāt, pamatojoties uz jaunākajiem notikumiem, ir apmācības par visinteresantākajiem Bitcoin aspektiem. Nesen aplūkotā tēma ir maksa par darījumiem, kas kļūst par galvassāpēm ikreiz, kad Bitcoin ir vēršu tirgū.

Grupa ir ne tikai aktīva, bet arī atvērta, kas nozīmē, ka ikviens var tai piekļūt bez īpašas atļaujas. Jums ir arī piekļuve Youtube videoklipiem par kritiskām tēmām par lielāko digitālo līdzekli. Tātad, tas ir ideāls veids, kā sekot līdzi kripto telpas notikumu priekšplānā.

SCM – Suppoman’s Crypto Masterminds

kriptovalūtu grupas

Suppoman’s Crypto Masterminds ir viena no uzticamākajām kriptovalūtu grupām Facebook. Tajā ir gandrīz 25 000 biedru, katru dienu tiek pievienoti jauni. Tā ir arī ļoti aktīva grupa, katru dienu publicējot jaunu saturu, lai jūsu prāts būtu piepildīts ar kriptovalūtas informāciju.

Grupu izveidoja Suppoman, ievērojama personība kriptovalūtas telpā saviem studentiem. Suppoman sniedz saturu par kriptovalūtu cenām un sniedz prognozes par to, kas, iespējams, notiks ar kriptogrāfiju. Ja tas jums izklausās labi, pievienojieties grupai, lai tai piekļūtu.

Crypt0’s ziņu grupa

kriptovalūtu grupas, lai pievienotos

Kā norāda nosaukums, Crypt0’s ziņu grupa viss attiecas uz kriptovalūtas jaunumiem. Tas ietver visu par Bitcoin un citām kriptovalūtām. Ir arī tenkas par kriptovalūtu, baumām un cenu diskusijām. Izveidota 2018. gadā, tā ir jauna, bet augoša grupa ar nedaudz vairāk nekā 2000 dalībniekiem. Tāpat kā lielākā daļa citu kriptovalūtu grupu, tā ir privāta grupa, tāpēc jums būs jāpiesakās, lai pievienotos grupai, un jūs varat piekļūt visam saturam, kad jūsu pieteikums būs apstiprināts..

Litecoin (LTC Official) Nav robotu

kriptovalūtu grupas

Vai jūs esat Litecoin ventilators? Šis lappuse ir īpaši paredzēts Litecoin faniem, un tajā atradīsit daudz līdzīgi domājošu cilvēku. Grupa ir jauna, izveidota 2021. gada 10. janvārī un tajā pašlaik ir tikai 74 dalībnieki. Visām diskusijām jābūt saistītām ar Litecoin, un nākamajiem dalībniekiem ir jāatbild uz dažiem jautājumiem, pirms var apstiprināt viņu dalību. Lai gan ikviens var atrast šo grupu, tā ir slēgta grupa, kas ļauj dalībniekiem redzēt tikai citus dalībniekus un to, ko viņi dara.

Investēšana kriptovalūtā

Facebook kriptovalūtu grupas

Investēšana kriptovalūtā ir grupa kriptogrāfijas investoriem. Šajā grupā jūs atradīsit atbilstošu informāciju par ieguldījumiem, tostarp videoklipus, ziņas, kā arī varat uzdot visus jautājumus, kas jums ir par kriptogrāfiju. Grupa arī ievieto ziņas un dažas cenu prognozes. Ja jūs esat sācis lietot kriptogrāfiju un meklējat padomus, kā tajā ieguldīt, izmēģiniet šo atvērto grupu ar vairāk nekā 74 000 dalībnieku. Lai pievienotos grupai, jums nav nepieciešama īpaša atļauja, kāpēc gan nedot to nošaut?

Bitcoin Argentīna

kriptovalūtu grupas

Bitcoin Argentīna ir vieta kriptovalūtas entuziastiem, kuri runā spāņu valodā. Lai arī nosaukumā parādās vienīgais Bitcoin, jūs varēsiet atrast informāciju par kriptonauda kopumā. Ja jūs saprotat spāņu valodu un meklējat atbildes uz jautājumiem, kas skar kriptonauda, ​​tad tā ir vieta, kur doties.

Tagad grupai ir vairāk nekā 62 000 dalībnieku, un tā strauji pieaug. Tas ir privāts, tāpēc jums būs jāpiesakās un jāsaņem apstiprinājums dalībai un jāiekļūst pārsteidzošajā spāņu valodas runātāju kriptogrāfijas pasaulē..

Captain Altcoin – kriptovalūtu kopiena

Captain Altcoin – kriptovalūtu kopiena ir platforma kriptogrāfijas investoriem, tirgotājiem un entuziastiem. Būtībā ikvienam, kas vēlas zināt kriptogrāfiju, grupā ir vieta, kur notiek diskusijas par kriptovalūtām. Grupa katru dienu ir diezgan aktīva ar jaunu saturu. Tas palīdzēs jums labāk izprast kriptovalūtu nozari un iegūt stabilāku pamatu tirdzniecībā un ieguldījumos kopumā.

Kripto karotāji

Kripto karotāji ir unikāla grupa kriptovalūtu informācijai Facebook. Lai gan tā sniedz vispārēju informāciju par kriptovalūtām, tā ir vienīgā grupa, kurai ir savs marķieris Crypto Warriors Token (CWT), kas paredzēts tieši Facebook grupai. Biedri izmanto žetonu, lai piedalītos konkursos un iegūtu balvas.

Grupa cenšas iegūt augstas kvalitātes saturu no lielā informācijas apjoma internetā. Ja vēlaties kvalitatīvu diskusiju par kriptogrāfiju un iespēju iegūt dažas atlīdzības, Crypto Warriors ir jūsu grupa.

Kriptovalūtas ziņas 2021. gads

kriptovalūtu grupas

Šī grupa tika izveidota 2018. gadā un turpina piesaistīt arvien vairāk cilvēku, kurus interesē jaunākās kriptogrāfijas ziņas. Kriptovalūtas ziņas 2021. gads ir izveidots, lai jūs būtu informēts par visvērtīgākajām ziņām. Šie 20,3 000 dalībnieki pierāda, ka ievietotais saturs ir kvalitatīvs, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk kriptogrāfijas entuziastu.

Turklāt ikdienas ieraksti parāda šīs grupas nopietnību. Ja jūs piesaista kriptogrāfijas pasaule un vēlaties bagātināt savas zināšanas šajā jomā, jums vienkārši jāpievienojas, lai nepalaistu garām jaunākās ziņas.

Secinājums

Šīs ir labākās kriptovalūtu Facebook grupas, kas jāievēro 2021. gadā. Neatkarīgi no tā, vai esat investors, tirgotājs vai vienkārši kriptogrāfijas entuziasts, vismaz viena no šīm grupām nodrošinās meklējamo saturu. Ja esat jaunpienācējs kriptogrāfijā, jūs atradīsit arī to, ka daudzas grupas sniedz tādu atbalstu, kādu meklējat. Tāpēc pievienojieties viņiem un sāciet savu ceļu, lai kļūtu par kriptogrāfijas ekspertu.

Piedāvātais attēls: tradersdna.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me