Labākās aviokompānijas, kas pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu

Aviosabiedrības, kas pieņem Bitcoin

Bitcoin ļauj veikt finanšu darījumus ar lielāko daļu pakalpojumu un būtiski ietekmē tūrisma nozari. Nepatiesa ir atziņa, ka bitkoīns vairāk ir prece, nevis valūta. Daudzi uzņēmumi to ir pieņēmuši kā savu maksājuma veidu un kriptovalūtas saņem fonda formā, jo tās ir drošas.

Lielākā daļa aviosabiedrību ir arī pieņēmusi Bitcoin kā maksājuma veidu. Ja vēlaties ceļot kopā ar ģimeni vai draugiem, ir nepieciešams veikt pasākumus pietiekami agri. Ja jūs tirgojat kriptonauda, ​​jūs vēlaties zināt, ka jūs varat rezervēt gaisa rezervēšanu, viesnīcu rezervēšanu vai automašīnu nomu ar šo digitālo valūtu.

Tālāk ir norādītas labākās aviokompānijas, kas pieņem Bitcoin kā savu maksājuma veidu.

Aviosabiedrības, kas pieņem Bitcoin

airBaltic

AIRBALTIKA

airBaltic 2015. gadā sāka veikt maksājumus Bitcoin formā, kas bija novatoriska pieeja. Turklāt tas ir viens no desmit lielākajiem uzņēmumiem, kas uzsāk šo maksājumu sistēmu. Tas izmanto BitPay kā viņu maksājumu apstrādātājs.

Vieglāk ir rezervēt lidojumus visā kontinentā, piemēram, Eiropā un Tuvajos Austrumos. Dažas valstis, piemēram, Jordānija, Indija, Indonēzija, Malaizija, Libāna, Taivāna, Krievija un Vjetnama arī atturējās izmantot šo maksājuma iespēju. Kad tas sākās, aviosabiedrība tarifu dēļ saņēma daudz kritikas, taču vēlāk tā mainījās. Ikreiz, kad veicat maksājumus sadaļā “Kalnraču maksa”, tiek iekasēta maksa, kas tiek pieņemta pēc QR koda palaišanas. Galvenā mītne atrodas Latvijā un lielā mērā paļaujas uz BTC maksājumu piedāvātajiem pakalpojumiem.

aBitSky

abitskyRitinot Bitcoin ceļojumu vietnes, jūs paklupsiet tālāk aBitSky. Šis portāls ļauj cilvēkiem meklēt savus lidojumus un viesnīcas uz dažādām valstīm. Aviobiļetes var rezervēt tiešsaistē, un jūs varat izmantot BTC maksājumus.

Viņu tiešsaistes portāls arī tika izveidots, lai piekļūtu šiem pakalpojumiem no jebkuras vietas pasaulē. Bez tam viņu vietne arī izglītoja klientus par Bitcoins un to, kā veiksmīgi veikt savus maksājumus. Lielākā daļa lidojumu notiek visā Eiropā.

CheapAir

cheapair

Aviokompānija vietne ir biļetes lidojumu, transporta, viesnīcu un naktsmītņu rezervēšanai uz jūsu galamērķa valsti. Pakalpojumi ir noderīgi vairāk nekā trīs miljoniem cilvēku, jo Bitcoins tiek izmantots kā maksājuma veids.

Viņu vietnē, lai meklētu savu lidojumu, jums vienkārši jānoklikšķina uz vēlamās aviokompānijas un jāturpina process, noklikšķinot uz “Bitcoin un Altcoins”, tas izdosies nekavējoties. Uzņēmums atrodas ASV, un tie ir pietiekami elastīgi, lai maksājumu veidā izmantotu Dash, Litecoin un Bitcoin Cash.

BTCTtrip

BTCTtripTā ir ceļojumu aģentūra, kuras galvenā mītne atrodas Ņujorkā. Pēc dažādu maku pieņemšanas, piemēram, GoCoin, Litecoin un Bitcoin, tā tiek uzskatīta par kriptogrāfijas kopienu. Martins Fernandess un Jamils ​​ir šīs vietnes, kas sākās 2013. gadā, dibinātāji.

Vietnē ir uzskaitīti visi viņu galamērķi un instrukcijas, kā norēķināties ar kriptogrāfiju. Tas ir lietotājam draudzīgs arī attiecībā uz lidojumu izlidošanas un atgriešanās datumu iekļaušanu. Turklāt jums ir viegli rezervēt viesnīcas šajā vietnē, izmantojot BTC.

Destinia

DESTĪNIJA

Destinia.com ir Spānijas uzņēmums, kas nesen ir pieņēmis Bitcoin kā līdzekļu saņemšanas veidu par saviem pakalpojumiem. Tagad opcija BitPay ir slavena tiešsaistes maksājumu sistēma, un tā ir viena no kompānijām, kas apstrādā maksājumus kriptovalūtās. Destinia turpina piedāvāt viesnīcu rezervācijas un var viegli piekļūt aptuveni 19000 viesnīcām.

Jaunava Galaktika

Tas ir ceļojumu kompānija kuru vada Ričards Brensons kā tās izpilddirektors. Grupa sāka darboties 2013. gadā, kur sāka apstrādāt maksājumus bitkoinos. Uzņēmums ar lepnumu paziņoja, ka klients nākotnē kosmosa misijai maksāja, izmantojot Bitcoin.

AirTreks

Gaisa pārgājieniTas ir tiešsaistes rezervēšanas portāls, kas pieņem Bitcoin maksājumus no saviem klientiem. Viņiem ir funkcija, kas ļauj klientam iegūt kriptogrāfijas maku, kas nodrošina maksājumu tikai Bitcoins veidā. Maki var būt BitPay, Copay vai Edge, tāpēc klientiem ir jāreģistrējas pie viņiem pirms maksājumu sākšanas.

XcelTrip

XCELTRIP

Šajā tiešsaistes rezervēšanas platformā tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija, un tās galvenais mērķis ir decentralizēt ceļojumu nozari. Viņi pieņem Bitcoins, lai rezervētu jūsu lidojumus un viesnīcas ar vairāk nekā 400 citām aviosabiedrībām.

Citi maksājuma veidi ir Verge, Binance, Ethereum un Litecoin. Biedriem ir jāreģistrējas seifa sistēmā, kas atvieglos kriptovalūtu pārskaitīšanu, maksājot par lidojumiem vai rezervācijām.

Sērfošanas gaiss

SurfAIR

Tiešsaistes ceļojumu aģentūra atrodas Kalifornijā. Viņi apstiprināja bitcoīna izmantošanu kā maksājuma veidu 2017. gada decembrī. Vietne arī pieņem dažādus maksājumus, piemēram, Ethereum, kas notiek katru mēnesi.

Viņu lapā viņiem ir jauna dalības funkcija, kas darbojas tikai tad, ja esat reģistrējies maksājumu makā. Viņu vietne joprojām mudina izmantot kredītkarti.

Secinājums

Iepriekš uzskaitītajām ceļojumu vietnēm ir skaidrs, vai Bitcoin tiek pieņemts kā tiešsaistes maksājumu sistēma. To skaits turpinās pieaugt, jo klienti sāk izmantot BTC kā maksājuma veidu.

Pirms izlemt tirgoties ar viņiem, ir ieteicams vispirms uzmanīgi pievērsties vietnei un pēc tam pieņemt lēmumu. Tīmekļa vietnei ir jābūt autentiskai, un tai ir jāapstiprina savi pakalpojumi, izmantojot klientus.

Tirdzniecība kriptovalūtās var būt sarežģīta; jums vajadzētu pārbaudīt dinamiku un to, kā tirgus aug. Uzņēmumi turpinās integrēt Bitcoin savā tiešsaistes maksājumu sistēmā, padarot to lietotājiem ērtāku. Bitcoin ir pilnībā pārveidojis tūrisma nozari.

Piedāvātais attēls: coinnewsspan.com

Ja esat aviokompānija, kas arī pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu, sazinieties ar mums, lai jūs pievienotu sarakstam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me