Labākie VPN torrentēšanai

Torrentēšana ir jutīga tēma. Lai gan tā pamatā ir likumīga, daudzi cilvēki to izmanto nelikumīgiem mērķiem. Uzņēmumi un korporācijas jau vairākus gadus medī šos cilvēkus.

Diemžēl pat tie, kas likumīgi straumē, nokļūst krustugunīs. Ar interneta pakalpojumu sniedzējiem un šādiem P2P datplūsmas izvietošanas ierobežojumiem.

Šajā ceļvedī mēs apskatīsim visu, kas jums jāzina par torrentēšanas pasauli un VPN. Protams, mēs jums parādīsim labāko, ko izmantot (un kāpēc),

Sidenote: Mēs neatbalstām nelegālu torrentēšanu vai darbības. Iekšējā informācija tiek sniegta uz pašreizējās bāzes.

Labākie VPN torrentēšanai

Tagad apskatīsim labākos torrentēšanas VPN. Kā vienmēr, ir lietderīgi pārbaudīt un izmēģināt dažādas iespējas, lai uzzinātu, kura no tām atbilst jūsu vajadzībām. Par laimi, visi šajā sarakstā esošie VPN piedāvā naudas atmaksas garantiju vai bezmaksas izmēģinājumu.

1. ExpressVPN

ExpressVPN mūsu vietnē un daudzos citos bieži ierindojas kā VPN numur viens. Viņi nepiesakās, viņiem ir serveri visā pasaulē, un viņu tehnoloģija ir augstākā līmenī! Papildus tam to savienojums ir ārkārtīgi ātrs un stabils. Mēs varētu turpināt turpināt to izcilāko šifrēšanu, plašu ierīču atbalstu un daudz ko citu. Tomēr mēs domājam, ka jūs iegūstat priekšstatu.

Godīgi sakot, vienīgais ExpressVPN trūkums ir tas, ka tie ir nedaudz dārgāki nekā konkurenti. Tomēr ar 30 dienu (bez grūtībām) naudas atmaksas garantiju nav iemesla viņus nemēģināt. Jūs nebūsiet vīlušies!

2. NordVPN

NordVPN, tāpat kā daudzi mūsdienās populārākie VPN, nereģistrē žurnālus. Tas nozīmē, ka nav ne savienojuma, ne satiksmes žurnālu. Kopā ar augsta līmeņa šifrēšanu viņiem ir arī iespējas veikt dubultu lēcienu un Tor pār VPN. Lai gan pirmais ir vairāk triks, pēdējais var būt ārkārtīgi noderīgs.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts torrentēšanai vai straumēšanai, NordVPN ir tā cenas vērts. Vienkārši ņemiet vērā, ka gan serveri, gan programmatūra ik pa brīdim var būt lēni.

3. SurfShark

Lai gan salīdzinoši jauns, Surfshark piedāvā lielisku servisu. Tas ir aprīkots ar funkcijām, ar labu ātrumu un serveriem visā pasaulē. Tā atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salās, un tajā ir arī augsts šifrēšanas līmenis. Viņiem ir arī iebūvēts reklāmu bloķētājs, lai palīdzētu jums iegūt tīrāku tīmekļa pārlūkošanas pieredzi. Kopumā diezgan pienācīgs serviss.

Surfshark ir lielisks un ārkārtīgi pieņemams pakalpojums. Vienīgās rūpes ir tas, ka nav bijis pietiekami ilgi, lai mēs būtu pārliecināti, ka ilgtermiņā tas izdosies pareizi.


4. ProtonVPN

Šveicē bāzētā ProtonVPN nav sveša tiešsaistes privātuma pasaule. Sākotnēji viņi sāka ar savu privāto e-pasta pakalpojumu (pareizi nosaukts ProtonMail). Viņiem par laimi, arī viņu šāviens VPN dienestā ir izcils. Bez žurnāliem, kvalitatīvām lietojumprogrammām un daudziem citiem bonusiem, kurus vēlaties iegūt no torrentēšanas VPN. Lielākais ProtonVPN pārdošanas punkts ir tas, ka visa viņu programmatūra un lietotnes ir atvērtā koda un pārbaudītas.

Dažās vietās ātrums ir mazāks, un to atbalsts nav visātrākais pasaulē, bet kopumā lielisks cenas pakalpojums.

5. CyberGhost

Atšķirībā no citiem VPN šajā sarakstā, CyberGhost ir nedaudz ierobežojošāks, ja runa ir par torrentēšanu. Konkrēti, tas neatļauj torrentēšanu un P2P izmantošanu ASV un Krievijas serveros. CyberGhost nav žurnālu, tas darbojas ar slēdzi, kā arī palīdzēs atbloķēt Amazon Prime Video un Netflix.

CyberGhost ir lielisks serviss, taču tajā nav nekā unikāla, tādējādi iegūstot 5. vietu.

Kā izvēlēties labāko VPN torrentēšanai?

Tāpat kā lielākajā daļā lietojumprogrammu, VPN izvēle straumēšanai nav vienkārša. Vissvarīgākais faktors ir tas, ka izvēlaties VPN bez reģistrēšanas. Kā norāda nosaukums, bez žurnāliem VPN nesaglabā žurnālus. Tāpēc, pat ja to ierobežo likums, viņi nevarēs sniegt nekādus žurnālus un tādējādi atklāt jūsu identitāti.

Otrs faktors, kas ir svarīgs VPN izvēlē, ir viņu piedāvātā papildu tehniskā aizsardzība. Tas ietver tādas lietas kā aizsardzība pret noplūdi un slēdzi. Mēs tos tālāk apspriedīsim zemāk esošajā virsrakstā.

Pēdējais faktors ir vietas, no kurām tas ļaus jums straumēt. Lai arī tām nav vislielākās nozīmes, pareizās vietas tomēr rada papildu aizsardzības slāni, un mēs atkal to aplūkosim zemāk esošajā virsrakstā.

Torrentinga VPN tehniskās vajadzības

Lielākā daļa tirgū esošo VPN tikai piedāvā VPN tehnoloģiju pati. Ir daži, kas arvien vairāk ievieš papildu rīkus un opcijas, kas patiešām palīdz aizsargāt jūsu klātbūtni tiešsaistē. Šie programmatūras papildinājumi var palīdzēt jums aizsargāt torrentēšanu.

Noplūdes aizsardzība

Aizsardzība pret noplūdēm ir viens no vissvarīgākajiem papildinājumiem, un tai vajadzētu būt nozīmīgam faktoram, izvēloties VPN. Vai tas ir paredzēts torrentēšanai, vai kāda cita iemesla dēļ. Noplūde ir tad, kad jūsu reālais IP izplūst tehniskas kļūdas vai kļūmes dēļ. Patiesībā pirms dažiem gadiem bija skandāls, jo izrādījās, ka lielākā daļa VPN neaizsargā pret WebRTC noplūdēm. Par laimi šīs dienas ir beigušās, un mūsdienās lielākajai daļai VPN ir iebūvēta aizsardzība pret noplūdēm.

Nogalināt slēdzi un automātisko palaišanu

Ja jūs bieži torrentojat, ir svarīgi izvēlēties VPN, kas automātiski tiks palaists, kad jūsu dators to darīs. Par laimi šī daļa ir vienkārša, un daudziem VPN ir šī funkcionalitāte.

Kill slēdži ir retāk sastopami, bet tie ir svarīgāki. Kill-switch, kā norāda nosaukums, nogalina atlasītās lietojumprogrammas, ja VPN tiek atvienots. Tas darbojas neatkarīgi no tā, vai jūs manuāli atvienojat VPN vai kāda iemesla dēļ savienojums avarē. Tas ir svarīgi, jo tas pārliecināsies, ka jūs nemanāt bez VPN torrentēšanas, nemanot.

Ostu pārsūtīšana

Daži VPN un ISP bloķē vai droselē noteiktus portus, lai tos ietaupītu. Izmantojot ostas pārsūtīšanu, varat virzīt trafiku uz jebkuru vēlamo portu.

Kāda ir labākā Torrenting un P2P atrašanās vieta?

Jūs varētu domāt, ka, lietojot VPN torrentēšanai, jūs esat drošībā. It īpaši, ja tie atbilst visām iepriekš izpildītajām tehniskajām prasībām. Diemžēl, lai arī daudzi VPN apgalvo, ka nav žurnālu, jūs nekad nevarat būt pārliecināts par šo faktu. Labākās valstis, ar kurām var izveidot savienojumu torrentēšanai, ir šādas:

  1. Nīderlande
  2. Šveice
  3. Spānija
  4. Meksika

Vai torrentēšana ir likumīga?

Jā, torrentēšana ir 100% likumīga. Diemžēl ir daudzas organizācijas un valdības, kas apgalvo, ka torrentēšana ir nelikumīga. Patiesībā tas tā nav, jo torrentēšana ir līdzeklis, lai vienkārši kopīgotu saturu.

Nelegālums ir fakts, ka liela daļa torrentu vietņu satura ir aizsargāta ar autortiesībām. Neatkarīgi no tā, vai tās ir filmas, grāmatas, programmatūra vai jebkas cits, ar autortiesībām aizsargātu materiālu izplatīšana bez autortiesību īpašnieka atļaujas ir nelikumīga – kas vairumā gadījumu netiek nodrošināts.

Vai torrentēšana ir droša?

Jā un nē. Torrentēšana pati par sevi ir droša, ja vien jūs izmantojat cienījamu torrenta klientu, piemēram, uTorrent vai BitTorrent.

Diemžēl lejupielādētais saturs, iespējams, nav drošs. Pret to ir divi drošības pasākumi:

  1. Lielākajai daļai torrentu vietņu ir augšupielādētāju reputācijas vērtējums. Tas var palīdzēt noteikt, vai augšupielādētājs ir likumīgs un vai augšupielādē vērtīgu saturu
  2. Antivīrusu / pretmalmu programmatūras izmantošana palīdzēs aizsargāt jūs gadījumā, ja lejupielādējat kaut ko sliktu

Vēl viens nedrošs torrentēšanas aspekts tiek pieķerts, ja torrentējat nelegālu saturu.

Vai es varu torrentēt ar bezmaksas VPN?

Īsāk sakot, jā, bet tas nav īsti ideāls. Lielākā daļa bezmaksas VPN ir ierobežoti vienā vai otrā veidā un parasti ir paredzēti īslaicīgai lietošanai un kā klientu piesaistīšanas kanāls.

Lielākais bezmaksas VPN ierobežojums parasti attiecas uz datu apjomu, kuru varat izmantot. Saprotams, ka ātri iztērēsit 10 GB ikmēneša lejupielādes ierobežojumu, ja torrentējat, nemaz nerunājot par straumēšanas saturu. Vienīgais VPN, kura bezmaksas plānā ir neierobežoti dati, ir ProtonVPN, tomēr tie ierobežo ātrumu un neatļauj P2P, tāpēc jūs to nevarat izmantot torrentēšanai.

Tātad, lai gan jūs varat izmantot bezmaksas VPN torrentēšanai, ar to jūs netiksiet ļoti tālu.

Vai izmanto VPN Legal?

VPN lietošana ir likumīga lielākajā daļā pasaules. Ir dažas valstis, kur tas ir nelegāli, piemēram, Irāka vai Ziemeļkoreja. Dažās valstīs, piemēram, Ķīnā un AAE, tas ir ļoti ierobežots. Jūs varat atrast pilnu sarakstu vai ierobežojumus (šeit ).

Kā izmantot VPN torrentēšanai?

VPN izmantošana torrentēšanai ir ārkārtīgi vienkārša. Kad jūsu VPN ir ieslēgts, visas jūsu darbības internetā tiek automātiski aizsargātas. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc ir svarīgi izvēlēties VPN, kas var automātiski startēt, startējot datoru. Tādā veidā jūs nejauši nesāksiet torrentēšanu bez pasargāšanas.

Piekļūstiet savai Torrent aktivitātei

Daudzi cilvēki to nezina, taču, pateicoties torrentu darbībai, jūs varat uzzināt, kādi vienumi ir lejupielādēti, izmantojot noteiktu IP. (IKnowWhatYouDownloaded ) ir vispazīstamākā vietne, un, apmeklējot to, jūs varat saskarties ar biedējošu patiesību un patiešām dot jums šo mudinājumu iegūt VPN.

Secinājums

VPN torrentēšanai ir absolūti nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai jūs dzīvojat valstī, kas jau ir pretrunā, vai nē, labāk būt drošam nekā žēl. Cerams, ka mūsu ceļvedis ir aptvēris visu, kas jums jāzina, ja uzskatāt, ka kaut ko esam atstājuši, informējiet mūs komentāros. Pretējā gadījumā veiksmi un prieku, izmantojot kādu no šiem torrentēšanas VPN.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector