Labākie Tezos (XTZ) maki 2019. gadam

Šodienas rakstā mēs aplūkosim dažus no labākajiem Tezos makiem, kurus jums vajadzētu izmēģināt šogad. Pārliecinieties, vai atlasītais maks atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem.

Tezos ir blokķēdes platforma, kas nodrošina viedu līgumu izvietošanu un attīstību, paļaujoties uz pašpārvaldes protokolu. Šī dApp platforma atšķiras no citām, jo ​​ieinteresētās personas visus tīkla lēmumus pieņem, izmantojot balsošanas sistēmu.

Lietas, kas jāņem vērā, pirms izvēlaties XTZ maku

Ja jūs interesē XTZ monētu vai Tezzies iegāde, kā tās sauc, ir jāņem vērā daži elementi:

Valūtas atbalsts– Pirmais, kas jums jāmeklē, ir maks, kas piedāvā atbalstu XTZ. Pašlaik ir maz seifa iespēju, kas glabā monētu.

Vairāki altcoin atbalsts– Atkarībā no tā, kāda veida portfeli vēlaties, varat izvēlēties seifu, kas atbalsta tikai XTZ, vai tādu, kas atbalsta vairākas kriptogrāfijas valūtas.

Drošība– Pārbaudiet, vai interesējošais maks glabā privātās atslēgas, vai tajā ir divfaktoru autentifikācija, stabila šifrēšana un dublēšanas sistēma.

Atomu maks

Atomu maks ir piemērots starpplatformu maks, kas ļauj vienkārši glabāt un pārvaldīt savus Tezos. Seifs ir saderīgs gan ar Android, gan iOS ierīcēm, kā arī ar šādām darbvirsmas sistēmām: Windows, Ubuntu, Debian, Fedora un macOS.

Atomic Wallet ir aprīkots ar estētisku saskarni, kas ir viegli saprotama un orientējama. Seifs nav ar brīvības atņemšanu saistīts, privātās atslēgas un paroles tiek šifrētas un nekad neatstāj jūsu ierīci. Darījumu dati un pieteikšanās ieraksti tiek glabāti arī lokāli.

Ja vēlaties apmainīt savu kriptogrāfiju Tezos vai citās monētās, ziniet, ka Atomic ietver apmaiņas funkciju, kas ļauj veikt ātrus mijmaiņas no kriptogrāfijas uz kriptogrāfiju. Ir arī iespēja iegādāties monētas, izmantojot USD, EUR un citas fiatus, izmantojot kredītkarti.

Runājot par uzglabāšanas iespējām, Atomic Wallet atbalsta bez Tezos vairāk nekā 300 citus kriptogrāfijas un žetonus.

TezBox maks

TezBox bija pirmais Tezos paredzētais maciņš, kuram bija grafisks lietotāja interfeiss. To uzsāka, kad projektu veica ICO pārdošana, kuru veica izstrādātājs, kas bija no Tezos kopienas. TezBox ir viegli orientējams interfeiss, kas ir saderīgs ar datoriem, kas darbojas Windows un Mac sistēmās. Tiek izstrādāts arī maks Linux darbināmiem datoriem.

Seifam ir pieejams arī Chrome paplašinājums, un pašlaik tiek izstrādātas Android un iOS versijas.

TezBox lepojas ar integrētu atbalstu gan Trezor, gan Ledger aparatūras maciņiem, lai gan Leger vietnē Tezos atbalsts nav minēts. Trezor to dara, liekot domāt, ka varbūt viņu ierīcē Tezos tiek labāk atbalstīts.

Tiešsaistes makā tiek glabātas publiskās un privātās atslēgas lietotāja ierīcē.

tezbox.com

Guarda maks

Kas padara Guarda viens no labākajiem Tezos makiem ir tā gandrīz universālais marķiera pārklājums.

Papildus augstākā līmeņa kriptogrāfijai, piemēram, Bitcoin, Ethereum un Ripple, tā atbalsta arī plašu ERC 20 žetonu, kā arī Tezos monētu klāstu..

Arī maks atvieglo žetonu iegādi ar fiat caur jūsu kredītkarti, kas ietaupa laiku un naudu, jo jums nav jāmaina valūtas maiņas punkts

Guarda ir saderīgs ar gandrīz visām lielākajām platformām, neatkarīgi no tā, vai tā ir darbvirsma vai mobilā. Jūs nevarat arī lejupielādēt nevienu lietotni un vienkārši no sava pārlūka izmantot tiešsaistes tīmekļa maku.

Jūsu seifa dati vai privātās atslēgas vienmēr paliek ierīces drošajā atmiņā un tiek izdzēstas, izrakstoties no seifa.

Bet viena no ērtākajām Guarda funkcijām, iespējams, ir tās iebūvētais kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojums, kurā varat apmainīt monētas tieši lietotnē.

Galleon Tezos maks (Tezori)

Galleon ir programmatūras seifs Tezos glabāšanai. Tezori, Tezos bloku ķēdes atvērtā pirmkoda maka infrastruktūras, izvietošana Galleon tiek atbalstīta aparatūras un programmatūras makos, un tā ir pieejama astoņās dažādās valodās. Seifs ir saderīgs ar datoriem, kas darbojas Mac, Windows un Linux sistēmās.

Tezos CLI maks

The CLI seifs ir paredzēts lietotājiem, kuriem ir zināšanas par kodēšanu, jo tas prasa komandrindu izmantošanu. Tezos to ir iekļāvis savā tīmekļa vietnē, un to ir pārbaudījis neatkarīgs ārējais drošības revidents. Tā kā seifam ir nepieciešama zināma komandrindas pieredze, lielākajai daļai lietotāju to var būt diezgan grūti izmantot.

Kukai Tezos maks

Kukai ir tīmekļa atvērtā koda seifs, kas lietotājiem ļauj glabāt XTZ. Lietotāji var ģenerēt pavisam jaunu seifu vai importēt esošu, izmantojot mnemotisko sēklas kodu vai a.tez failu.

Maka dizaina ziņā ir vienkārša vietne, un Tezos kopiena to parasti labi novērtē. Tas tieši sinhronizējas ar Tezos tīklu, ļaujot viegli nosūtīt vai saņemt XTZ.

Seifā ir iespēja parakstīt darījumus bezsaistē, kas nozīmē, ka jūsu atslēgas tiek pasargātas no tiešsaistes draudiem. Kad seifs atkal ir izveidojis savienojumu ar internetu, darījumu, kuru esat parakstījis bezsaistē, pēc tam var pārraidīt tīklā.

Tezos. Zilais maks

tezos.zils

The Tezos. Zils ir vienkāršais seifs mobilajiem lietotājiem, kuru atbalsta operētājsistēmas Android un Windows 10. Maka lietotnes var lejupielādēt attiecīgi no Google Play un Microsoft Store.

iOS lietotāji var izmantot arī maku, taču tas ir pieejams tikai Apple Test Flight programmā. Apple neatklāja, kad lietotne tiks integrēta tās App Store.

Lai gan tas tika veidots kā viegls maks, tas neapdraud drošību. Tā gūst labumu no pašas operētājsistēmas aizsardzības, jo tā ir vietējā lietotne, turklāt privātie taustiņi tiek šifrēti vairākos līmeņos..

Tezos Blue tiek uzskatīts par funkcionālu maku, taču šķiet, ka aiz tā esošā izstrādes komanda pēdējā gada laikā nav izlaidusi nevienu atjauninājumu.

WeTez maks

WeTez izstrādāja uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Ķīnā, un bija vieni no pirmajiem, kas izveidoja mobilo maku, kas paredzēts XTZ uzglabāšanai un darījumiem.

Mobilo seifu atbalsta viedtālruņi, kuros ir iekļautas Android un iOS sistēmas, savukārt tā programmatūra ir integrēta Tezos ierīcē. Seifs ļauj lietotājiem sūtīt, saņemt un likt žetonus par XTZ atlīdzībām.

Trezor Model T seifs

Amazon.com

The Trezor T. ir jaunākais Trezor modelis un vienīgais, kas ir pievienojis atbalstu Tezos un tā marķierim ar nosaukumu XTZ. Šis aparatūras seifs papildus plašam altkoīnu sarakstam atbalsta visus citus lielākos kriptogrāfijas veidus.

Šī mazā ierīce nodrošina jūsu naudas līdzekļus, izmantojot PIN kodu, uzlabotu šifrēšanu, manuālu darījumu verifikāciju un 2 faktoru autentifikāciju. Trezor atbalsta aktīva izstrādes komanda, kas pastāvīgi izlaiž atjauninājumus un uzlabojumus.

Spriedums

Ar to mēs noslēdzam savu sarakstu ar dažām labākajām iespējām Tezos monētu glabāšanai. Pārliecinieties, ka atlasītais maks atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem, lai tas nodrošinātu drošu jūsu XTZ glabāšanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me