Labākie NEO (NEO) maki 2019. gadam

Mūsu šodienas rakstā mēs uzskaitīsim dažus no labākajiem NEO makiem. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kurš jums ir vispiemērotākais.

Par NEO

NEO, agrāk pazīstams kā AntShares, ir Ķīnā izstrādāta blokķēdes platforma, kuru darbina divi vietējie kriptovalūtas marķieri – NEO un GAS. Tās platforma ļauj gudri izveidot un izvietot līgumus, līdzīgi kā Ethereum.

Kaut arī NEO kopš tā izlaišanas ir ievērojami pieaudzis, tam joprojām nav tik daudz seifa iespēju kā citām kriptovalūtām. Tomēr, ja jūs interesē NEO iegāde, varat izmantot dažas iespējas. Turpiniet lasīt mūsu rakstu, lai uzzinātu labākos NEO makus, kas jums ir vispiemērotākie.

Atomu maks

neo_coin_crypto_wallet

Atomu maks ir vairāku kriptogrāfijas, ar brīvības atņemšanu nesaistīta kriptogrāfijas glabāšanas iespēja, kas atbalsta NEO, Bitcoin un daudz citu altkoīnu. NEO lietotāji var glabāt, nosūtīt, saņemt un pat apmainīt monētu ar citiem aktīviem no vienas vietas.

Atomic Wallet personālam nav pieejamas privātas atslēgas un paroles, un tikai jūs varat kontrolēt to izmantošanu. Kad runa ir par jūsu pieteikšanās un darījumu ierakstiem, šie dati tiek šifrēti, izmantojot AES algoritmu, un lokāli tiek saglabāti jūsu ierīcē.

Jūs varat izmantot seifā iebūvēto biržu, lai jebkuru no atbalstītajām 300 monētām tirgotu citos aktīvos. Ja jums nav kriptogrāfijas, varat sākt iegādāties jaunas monētas, izmantojot savu kredīta kontu.

Lietotāji, kuri darbvirsmā darbojas ar Windows, MacOS, Ubuntu, Debian un Fedora, var izmantot maku. Android vai iOS mobilo ierīču lietotāji var arī instalēt savas attiecīgās seifa lietotnes.

NEON maks

NEON ir Cionas pilsētas izveidots un NEO apstiprināts starpplatformu maks, kas darbojas ātri un ļauj lietotājiem viegli uzglabāt un pārvaldīt NEO, GAS un citus NEP5 marķierus. NEON makam ir vienkārša uzstādīšana un tas ir ērti lietojams, padarot to ideāli piemērotu tiem, kas tikko ienākuši kriptonauda pasaulē.

Šo vieglo maku ir viegli lejupielādēt un instalēt, un tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss. Tas ir saderīgs ar Windows, Mac un Linux operētājsistēmām – privātie taustiņi netiek turēti NEON serveros.

Guarda maks

Guarda ir papeles maks, kas pazīstams ar to, ka piedāvā visaptverošu, daudzplatformu risinājumu kriptogrāfijas glabāšanas un iegādes pakalpojumiem. Tās atbalsta sarakstā ir daži no populārākajiem tirgū esošajiem kriptotipiem, kas ļauj jums uzglabāt un pārvaldīt visu, sākot no NEO līdz Bitcoin.

Guarda ir viegls maks, kas nozīmē, ka atšķirībā no pilna mezgla NEO makiem jums nav jāgaida ilgi periodi, līdz seifs sinhronizējas ar blokķēdi. Lietotāji vienmēr var kontrolēt savas privātās atslēgas, jo nekad neatstāj personiskās ierīces. Drošības ziņā seifu nodrošina PIN un visi taustiņi un datu priekšrocības veido AES šifrēšanu.

Guarda sadarbojas ar Changelly, kas ļauj tai piedāvāt tūlītējus un ērtus kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumus. Vēl viens plus ir tas, ka makā ir iebūvēti fiat maksājumu pakalpojumi, kas ļauj iegādāties kriptogrāfiju tieši ar bankas karti.

Seifs ir saderīgs ar Android, iOS, Windows, Mac OS, Linux un Chrome.

Virsgrāmata Nano S

NEO glabāšanai vidējā termiņā vai ilgtermiņā labākais risinājums ir aparatūras seifs. Ledger Nano S pievienoja atbalstu NEO 2017. gada pēdējā ceturksnī, un tas ir saderīgs arī ar NEON maku. Uz GAS var pretendēt, izmantojot Ledger Nano S kombinācijā ar NEON, kas neprasa privātas atslēgas ievadīšanu vai glabāšanu datorā.

Ierīcē ir pogas un OLED ekrāns, kas ļauj jums pārvietoties un manuāli pārbaudīt katru darījumu. Jūsu privātās atslēgas ir aizsargātas ar PIN kodu, divfaktoru autentifikāciju, kā arī jūsu konti tiek dublēti atkopšanas lapā. Nano S iestatīšanas process ir diezgan vienkāršs. Papildus NEO tas atbalsta arī Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) un virkni citu kriptogrāfiju.

NEO GUI

Šis oficiālais darbvirsmas maks ļauj piekļūt NEO krājumiem, izmantojot grafisko lietotāja saskarni (GUI). Šis ir sinhronizēts seifs, kas nozīmē, ka datorā ir jālejupielādē visa blokķēde. Process var aizņemt kādu laiku, un tas prasa arī ievērojamu atmiņas daudzumu datorā.

Kad sinhronizācijas process ir pabeigts, varat izveidot paroli, lai aizsargātu jūsu maku, un pēc tam šifrēt privāto atslēgu, lai dublētu maku. Seifs ļauj nosūtīt vai saņemt NEO vai glabāt savus marķierus GAS ģenerētiem marķieriem. NEO GUI piedāvā lielu drošību, taču lietotājiem, kuri nav pazīstami ar tehnoloģijām un kriptogrāfiju, var būt grūti to izmantot.

NEO seifs

Šo tīmekļa maku izstrādāja un uzturēja NEO kopienas attīstības komanda. The NEO seifs oficiāli ir “bezsaistes” maks, kas nozīmē, ka seifa faili vai privātās atslēgas netiek augšupielādēti NEO seifa serverī. Tas izmanto lietojumprogrammu saskarni (API), kas šifrē visus ziņojumus pirms to nosūtīšanas.

Šis seifs ļauj lietotājiem uzglabāt, nosūtīt un saņemt gan NEO žetonus – GAS, gan NEO, kā arī ļaut viņiem pieprasīt GAS, kas iegūts, turot NEO žetonus. NEO maku var lejupielādēt, izmantojot interneta pārlūkprogrammas Chrome un Edge, un tas ir pieejams angļu un ķīniešu valodā.

NEO Tracker seifs

NEO Tracker seifs ir tīmekļa maks, kas izstrādāts neatkarīgi no NEO. Tas ir rakstīts Javascript un ļauj NEO īpašniekiem mijiedarboties ar NEO blokķēdi un izpētīt to tīmeklī.

NEO Tracker darbojas kā bezsaistes seifs, izmantojot nepieciešamo datu ģenerēšanai jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu, un NEO Tracker serveros netiek glabāti atslēgas vai dati. Jūs varat glabāt un veikt darījumus gan ar NEO, gan ar GAS marķieri, kā arī pieprasīt jebkuru GAS, kas radusies, uzliekot NEO.

NEO Tracker seifs nav NEO izstrādātāju projekts. Tomēr tas nodrošina spēcīgu lietotāju līdzekļu drošību. Kad tiek ģenerēts NEO seifs, jūs saņemsit lejupielādējamu atslēgu krātuves failu. Šajā failā atslēgas tiek glabātas šifrētā formā. NEO Tracker maku var lejupielādēt, izmantojot pārlūkprogrammas Chrome un Edge.

NEO CLI

Šis NEO seifs ir arī oficiālās NEO izstrādes komandas izveide. Atšķirībā no NEO GUI seifa, tas ir CLI seifs, tas nozīmē, ka tam var piekļūt, tikai izmantojot komandrindas uzvednes.

NEO CLI ir uzlabotas drošības funkcijas, taču iesācējiem to nav tik viegli izmantot. Šis maks ir paredzēts pieredzējušākiem lietotājiem, kuriem ir zināmas zināšanas par CLI valodu. Seifs atbalsta darījumus gan ar NEO, gan ar GAS, kā arī ļauj NEO īpašniekiem pieprasīt savus GAS marķierus – tas ir saderīgs ar Linux un Windows sistēmām un pieejams tikai angļu valodā.

O3 maks

The O3 maks ir mobilais maks, ko var izmantot Android un iOS sistēmās. Lietotnei ir vienkāršots dizains, kas ļauj ērti pārvaldīt savus NEO žetonus, atrodoties ceļā.

Šis vieglais maks ir izveidots lietošanai tikai NEO, lai jūs reāllaikā nepārvaldītu savu NEO portfeli. Tas ļauj sadalīt līdzekļus divos maciņos – karstā maciņā ikdienas lietošanai un aukstā makā naudas līdzekļu glabāšanai GAS. Šo bezmaksas atvērtā koda maku ir viegli lietot, taču ņemiet vērā, ka tas nav tik drošs kā aparatūras maks.

Labākie NEO maki: secinājums

Šis ir bijis mūsu raksts ar labākajiem seifiem NEO un GAS glabāšanai. Mēs ceram, ka tas jums ir palīdzējis pieņemt apzinātu lēmumu par to, kurš maks ir piemērotāks jūsu uzglabāšanas vajadzībām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me