Labākie IOTA maki 2019. gadā Funkcijas, drošība un citi

labākie iota maki IOTA maki

finder.com

IOTA ir unikāla kriptonauda, ​​kuras pamatā ir alternatīva blokķēdes tehnoloģija ar nosaukumu Tangle, kas paredzēta lietošanai ar lietu interneta (IoT) ierīcēm.

Bet daudzi MIOTA īpašnieki nespēj atrast daudz naudas, kas atbalsta kriptogrāfiju. Tas ir tāpēc, ka ir ļoti grūti iekļaut IOTA sistēmu, jo tas ir ļoti atšķirīgs, salīdzinot ar blokķēdi.

Tomēr ir pieejamas vairākas uzglabāšanas iespējas. Mūsu visaptverošajā ceļvedī mēs parādīsim labākos IOTA makus.

Trīsvienība

Trīsvienība ir oficiāls darbvirsmas maks, kuru izstrādāja IOTA komanda. Vienīgā Trīsvienības atbalstītā monēta ir MIOTA, un, iespējams, netiks pievienoti citi kriptogrāfi. Jāatzīmē, ka makā joprojām notiek beta testēšana.

Seifu var ērti izmantot un piekļūt tam, lai veiktu pārskaitījumus ar MIOTA. Saskarnes galvenajā lapā ir darījumu vēsture, cenu tendenču diagramma un pāri ar BTC, USD, EUR un ETH..

Trīsvienību atbalsta atveseļošanās sēkla. Ir arī iespēja ģenerēt vairākus kontus, taču katram no tiem ir nepieciešama 81 rakstzīmes “sēkla”. Lai nodrošinātu papildu drošību, tiek atbalstīta arī divu faktoru autentifikācija (2FA).

Tas ir pieejams daudzās valodās, un jūs varat pārslēgties starp tēmām un mezglu, vienkārši piekļūstot nolaižamajai izvēlnei.

Seifam ir divi režīmi: vienkāršs un uzlabots. Uzlabotajā režīmā ir tādas funkcijas kā automātiskās apstiprināšanas iestatījums, drošības noildze un poga, kas atiestata seifu.

Trinity ir saderīga ar Mac, Windows, Linux, Android un iOS, izmantojot TestFlight. Tiek ziņots, ka Android versija ir pakļauta avārijām, tāpēc tā nav ieteicama.

Trīsvienības maks

IOTA maks Android ierīcēm

Šis vieglais IOTA maks tika izveidots Android lietotājiem. Seifs ļauj ērti piekļūt MIOTA līdzekļiem, atrodoties ceļā. To var viegli lejupielādēt un instalēt, pēc kura jūs varat nosūtīt, turēt vai saņemt IOTA monētas.


Seifs ir aprīkots ar QR skeneri, valūtas maiņas kursu IOTA uz valūtu un papildu paroles iestatījumus.

Lietotne joprojām ir beta versijā, jo tā tika nesen izlaista. Tāpēc ir bijuši daudzi negatīvi ziņojumi par kļūdām.

Virsgrāmata Nano S

IOTA fonds sadarbojās ar Ledger Nano S, lai Trinity maku iekļautu aparatūras makā.

Ledger Nano S izmanto drošu drošu mikroshēmu, kuras pamatā ir izturīgais EAL5 protokols. Ledger ir labākais IOTA seifs tiem, kas vēlas saglabāt savas monētas drošībā saldētavā.

Seifu nodrošina PIN un rezerves frāze, kas tiek ģenerēta pēc iestatīšanas. Tas izskatās kā parasts USB ar OLED ekrānu un divām fiziskām pogām darījumu apstiprināšanai. Lietotāji papildus IOTA var uzglabāt dažādas kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, Litecoin, Ethereum un simtiem citu.

Seifs, izmantojot USB kabeli, tiek savienots ar datoru vai tālruni, un jūs varat viegli pārvietoties pēc nepieciešamā iestatījuma un lietotnēm.

Lietotājiem vienkārši jāpiekļūst Ledger Live pārvaldnieku un lejupielādējiet IOTA lietojumprogrammu un instalējiet to.

Virsgrāmata Nano S

outsidia.com

GUI IOTA gaišais maks

The GUI IOTA gaišais maks ir integrēts IOTA grafiskajā lietotāja saskarnē, kas ļauj ērti un ātri piekļūt līdzekļiem. Seifu var izmantot tādās operētājsistēmās kā Windows, Linux un Mac, taču tas tiek uzskatīts par labāko IOTA maku Windows lietotājiem.

Saskarne ir lietotājam draudzīga, vienkārša, un iesācēji tirgotāji to var viegli izmantot. Seifs dod iespēju palaist pilnu mezglu vai vieglu mezglu pēc seifa lejupielādes. Lietotājiem ieteicams izvēlēties gaismas mezgla opciju, jo jums nav nepieciešams izveidot savienojumu ar citiem tīkla mezgliem, izmantojot statisko IP.

Privātās atslēgas netiek turētas trešās puses serverī, tas nozīmē, ka tikai jums ir piekļuve savām monētām.

Guarda maks

Guarda ir populārs vairāku kriptovalūtu maks, kas papildus IOTA atbalsta arī daudzus citus kriptogrāfijas veidus, piemēram, BTC, ETH, XRP, XMR, TRX un virkni ERC20 žetonu. Šis tīmekļa seifs tiek uzskatīts par ļoti drošu un uzticamu, un tas kopā ar savietojamību starp platformām padara to par labāko IOTA maku MIOTA tirgotājiem.

Seifu var instalēt Windows, Macintosh, Linux darbvirsmas sistēmās, kā arī Android un iOS mobilajās ierīcēs.

Lai izvairītos no iespējas tikt uzlauztam, sūtot datus pa tīklu, Guarda neglabā nekādas privātās atslēgas vai seifa datus. Visa informācija tiek droši saglabāta ierīces drošajā atmiņā, kas tiek automātiski izdzēsta katru reizi, kad izrakstāties no seifa.

Guarda galvenā iezīme neapšaubāmi ir spēja veikt reklāmguvumus seifā. Lietotāji var savstarpēji apmainīties ar kriptogrāfijas aktīviem, neprasot reģistrāciju, ierobežojumus vai citas papildu procedūras.

Guarda maks

Nostalģija

Nostalģija ir viegls darbvirsmas maks, kuru var instalēt datoros, kuros darbojas operētājsistēmas Windows, Mac un Linux.

Seifā tiek ieviesti labi drošības pasākumi, kas nodrošinās, ka MIOTA līdzekļus nevar tik viegli uzlauzt. No otras puses, lietotne nav paredzēta tiem, kuriem trūkst pamatprasmju, jo to ir diezgan sarežģīti izmantot. Tāpēc šo maku neiesaka lietotājiem, kuriem nav nekādu zināšanu par kodēšanu.

Lai izmantotu Nostalgia, seifam jābūt savienotam ar serveri, kurā IOTA darbojas ar PoW protokolu. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir izmantot HTML redaktoru, piemēram, Text Wrangler, lai atvērtu failu nostalgia.html. Pārējais process var būt pārāk sarežģīts tiem, kas mazāk pārzina tehnoloģiju, taču ir pieejamas dažādas apmācības, kā to instalēt.

Tiem, kas varēs izmantot Nostalgia, noderēs ātra savienojamība ar IOTA tīklu, kas savukārt ļaus viņiem veikt ātrus darījumus.

Secinājums

Ar to mēs noslēdzam mūsu rakstu par labākajiem IOTA makiem. Ja esat sasniedzis šī raksta beigas, jums vajadzētu būt idejai par to, kāda veida IOTA maku jūs meklējat.

Piedāvātais attēls: cryptobit.media

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector