Labākie Dash (DASH) maki 2019. gadam

Dash maki

Šodienas rakstā mēs aplūkosim dažus no labākajiem Dash makiem un analizēsim dažas to ievērojamākās funkcijas.

Par Dash

Dažiem Dash ir nekas cits kā ieraksts pasaules 20 lielāko kriptovalūtu tirgū pēc kapitalizācijas. Citiem Dash ir daudz vairāk: tā ir ļoti gudra vienādranga bloku ķēdes platforma, kas paredzēta tūlītēju, privātu un drošu maksājumu nodrošināšanai.

Šis altkoīns ir arī pirmā kriptonauda, ​​kas ieviesa masternodes jēdzienu, kuru pēc tam izmantoja dažādas citas kriptogrāfijas platformas. Šie galvenie kodi nodrošina Dash decentralizētu pārvaldību. Masternodes var balsot par vai pret jaunumiem Dash tīklā.

Dash izmanto arī kaut ko tādu, ko sauc par PrivateSend, kas ļauj veikt privātus darījumus (tas nozīmē, ka ikviens var nosūtīt līdzekļus anonīmi). Vēl viena noderīga tehnoloģija ir funkcija InstantSend, kas lietotājiem ļauj reāllaikā apstiprināt līdzekļu pārskaitījumus.

Lietas, kas jāņem vērā, pirms izvēlaties Dash Wallet

Pirmkārt, jūs vēlaties izvēlēties seifu, kas piedāvā atbalstu DASH marķierim, kā arī visām tīkla unikālajām funkcijām (InstantSend, PrivateSend utt.). Ja jūs plānojat izmantot seifu citu kriptovalūtu glabāšanai, labākais variants ir vairāku valūtu seifs..

Protams, drošība, iespējams, ir vissvarīgākais jebkura kriptogrāfijas maka aspekts. Meklējiet makus, kas piedāvā pilnīgu kontroli pār jūsu privātajām atslēgām un iespēju tos aizsargāt, izmantojot PIN vai divu faktoru autentifikāciju. Tā kā dažreiz viss var noiet greizi, ir svarīgi arī izvēlēties seifu ar ļoti labām dublēšanas un atjaunošanas iespējām, lai negaidītas kļūmes, kļūdas vai kļūdas gadījumā jūs varētu viegli iegūt līdzekļus..

Visbeidzot, ļoti svarīgi ir izvēlēties seifu ar labu lietotāja saskarni. Kriptonauda var būt neskaidra, jo tā ir pēdējā lieta (kā iesācējam) ir tas, lai būtu maciņš, kuram nepieciešamas dienas, lai mācītos.

Ja tas nav iespējams, šeit ir mūsu saraksts ar labākajiem Dash makiem, kas pašlaik ir tirgū.

Atomu maks

dash_coin_crypto_wallet

Atomu maks ir daudzkodu kriptogrāfijas maks, kuru 2017. gadā izveidoja Changelly izpilddirektors. Tas ne tikai atbalsta Dash, bet tā sarakstā ir arī 300 citi kriptotipi, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar un daudzi citi.

Pamatojoties uz tā atomu mijmaiņas funkciju, lietotāji var pārvērst savas monētas Dash vai otrādi. Viņu apmaiņas funkcija atbalsta arī kredītkaršu pievienošanu no Visa un Mastercard un kriptogrāfiju iegādi ar fiat.


Ja jums ir ierīce, kurā darbojas operētājsistēma Windows-64 bits, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, Android vai iOS, varat atrast saderīgas maka versijas.

Neviena no jūsu atkopšanas izejvielām, privātajām atslēgām un parolēm netiek glabāta seifā. Jūs esat vienīgā persona, kas viņiem var piekļūt un tos mainīt. Drošības ziņā Atomic Wallet izmanto AES simetrisku šifrēšanas algoritmu, lai lietotāja datus pasargātu no ārējiem draudiem, un visa šī informācija paliek lietotāja ierīcē.

Dash Core (darbvirsmas maks)

Dash Core ir oficiālais maks, un tajā ir atbalsts visām Dash funkcijām, piemēram, InstantSend un PrivateSend, kas nozīmē, ka tas ir īpaši izstrādāts DASH glabāšanai, nosūtīšanai un saņemšanai. Turklāt seifs datorā instalē pilnu DASH mezglu.

Jāatzīmē fakts, ka tas nav viegls risinājums. Seifs izmantos daudz vairāk vietas cietajā diskā un lielāku apstrādes jaudu nekā citas iespējas. Dash Core var lejupielādēt vietnē veltīta sadaļa oficiālajā Dash vietnē un ir pieejama operētājsistēmai Windows (abas) 32 un 64 bitu), macOS, un Linux (32 un 64 bitu).

Guarda maks

Guarda ir kriptogrāfijas maks, kuru var izmantot vairākās platformās un ierīcēs. Lietotāji var pārvaldīt savus līdzekļus, piekļūstot darbvirsmai, klēpjdatoram, planšetdatoram, viedtālrunim un tīmekļa pārlūkprogrammai.

Lietotne ir saderīga ar Windows, Linux vai Mac OS, Android, iOS un Chrome paplašinājumu.

Guarda atbalsta neskaitāmas digitālās monētas un žetonus, ieskaitot Dash un citas privātuma monētas, piemēram, Zcash un Monero. Tas atbalsta arī Bitcoin, Ethereum un Litecoin.

Papildus drošai glabāšanai Guarda makā ir arī integrēts kriptogrāfijas iegādes pakalpojums, kas ļauj jums iegādāties kriptogrāfiju tieši ar fiat, izmantojot bankas karti. Ir arī integrēts apmaiņas pakalpojums, caur kuru jūs varat apmainīt monētas no seifa. Šīs funkcijas padara Guarda par vienu no ērtākajiem Dash makiem mūsu sarakstā.

Visas Guarda lietotnes versijas nav ar brīvības atņemšanu saistītas, tas nozīmē, ka uzņēmums aiz seifa neglabā publiskās / privātās atslēgas, kā arī nekādus lietotāja datus..

Dash Wallet (mobilais maks)

Dash wallet ir iepriekš aprakstītās Dash Core mobilā versija. Tas ir oficiālais Dash mobilais maks, tas ir atvērtā koda, HD maks, kuram ir ļoti lietotājam draudzīga lietotāja saskarne, un tas ļauj jums pilnībā kontrolēt savas privātās atslēgas.

Tā kā tas ir mobilais risinājums, tas ir mazliet minimālistiskāks nekā tā darbvirsmas kolēģis. Piemēram, Dash Wallet nodrošina tikai InstantSend funkcijas atbalstu (PrivateSend netiek atbalstīts). Tomēr seifs to veido, izmantojot unikālu funkciju, kas ļauj apstrādāt darījumus bezsaistē, izmantojot ierīces Bluetooth tehnoloģiju. Maks ir pieejams abiem, iOS un Android, un to bez piepūles var lejupielādēt oficiālajos veikalos.

MyDashWallet (tīmekļa maks)

Izstrādājis uzņēmums ar nosaukumu DeltaEngine.net, MyDashWallet mērķis ir darīt Dash labā to, ko dara MyEtherWallet

Attēla rezultāts domuzīmes logotipa png

par Ethereum. Tas ir tīmekļa maks, kas nodrošina ātru veidu, kā izveidot savienojumu ar Dash blokķēdi, vienlaikus nodrošinot, ka jūs vienmēr varat pilnībā kontrolēt savas privātās atslēgas.

Tas atbalsta gan InstantSend, gan PrivateSend un lepojas ar saderību ar diviem labākajiem šobrīd tirgū esošajiem aparatūras makiem Ledger Nano S un Trezor.

Ledger Nano S seifs (aparatūras maks)

Ledger Nano S ir vispopulārākais aparatūras maks, kas šobrīd ir tirgū. Tas piedāvā augstākā līmeņa “aukstās” glabātuves, kā arī labākās drošības funkcijas, kas šobrīd ir tirgū. Tas ļauj jums saglabāt privātās atslēgas, izmantojot PIN kodu, divfaktoru autentifikāciju un darījumus ir jāpārbauda manuāli. Tas ir arī hierarhisks deterministisks maks, kas nozīmē, ka katram darījumam būs jauna adrese.

Tas nāk ar atbalstu vairāk nekā 1000 kriptovalūtām (iekļauta DASH), un to var izmantot jebkurā Windows, MacOS vai Linux ierīcē, izmantojot tās īpašo programmatūru ar nosaukumu Ledger Manager.

Dash Core (papīra maks)

Aparatūras maki drošības ziņā ir ļoti labi, taču, ja plānojat budžetu, papīra maks var ietaupīt daudz naudas. Papīra maki piedāvā neticamu drošību (jo tie nav savienoti ar internetu), ja vien tos pareizi uzglabājat. Dash Paper Wallet ir paredzēts šī iemesla dēļ. Plašāka informācija par Dash Core papīra maks ir pieejams oficiālajā tīmekļa vietnē.

Diemžēl Dash Paper Wallet neattiecas uz InstantSend un PrivateSend atbalstu.

Jaxx maks (mobilais & Darbvirsmas maks)

2014. gadā Entonija Diiorio izveidotais Jaxx maks ir ticis ļoti tāls ceļš. Mūsdienās Jaxx ir produkts, kas pazīstams ar daudzpusību un cildenām lietotāja saskarnēm. Jaxx ir pieejams Windows, Linux un MacOS galddatoros, kā arī Android un iOS mobilajās ierīcēs, un tas ir pieejams pat kā pārlūka Chrome paplašinājums.

Jaxx nāk ar atbalstu dažām populārākajām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, kā arī Dash. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt privātās atslēgas, glabājot tās tieši ierīcē. Turklāt Jaxx ļauj eksportēt arī privātās atslēgas. Vēl viena jauka Jaxx iezīme ir fakts, ka tai ir ShapeShift integrācija, kas ļauj konvertēt kriptovalūtas, neatstājot seifu.

Jaxx galvenais trūkums (vismaz attiecībā uz Dash saglabāšanu) ir fakts, ka tam nav InstantSend un PrivateSend integrācijas.

Secinājums

Runājot par Dash glabāšanu, ir daudz ļoti labu iespēju. Ja drošība ir jūsu galvenā problēma, aparatūras seifs, šķiet, ir labākais risinājums, lai gan, ja jūs nodarbojaties ar ikdienas tirdzniecību, jums noteikti būs nepieciešama daudzpusīgāka un praktiskāka iespēja. Visus mūsu saraksta maciņus oficiāli apstiprina Dash, tāpēc tos droši izmēģināt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector