Labākie aparatūras maki, kur var glabāt savus kriptogrāfijas

Aparatūras maki

2016. gadā pasaule saprata, ka ieguldījumiem Bitcoin (BTC) ir liels potenciāls. Tāpēc kopš tā laika diezgan daudz cilvēku to nav tirgojuši. Pēc gada samazināšanas uz pusēm ir ļoti iespējams, ka Bitcoin cena pieaugs. Bez tam aktīvi tirgojas ne mazums cilvēku. Jebkurā gadījumā, lai turētu savus aktīvus, jums ir nepieciešams drošs digitālais seifs.

Labākais veids, kā to izdarīt, ir atkarīgs no lietošanas veida. Tomēr, lai nodrošinātu maksimālu drošību, vienmēr ieteicams digitālo maku turēt uz saldētavas. Īkšķa vietā tagad mums ir vairāki aparatūras maki, kas to atļauj. Tie nāk ar pielāgotu programmaparatūru un piedāvā dažādas drošības funkcijas. Šeit mēs ātri iziesim cauri 10 labākajiem aparatūras makiem, lai glabātu jūsu kriptogrāfijas.

Trezors

SatoshiLabs aparatūras maku sērija, ko sauc par Trezor modeļiem, kļūst diezgan populāra. Šis uzņēmums tiek uzskatīts par vienu no nedaudzajiem izvēlētajiem, kam ir neapšaubāmi labākie aparatūras maki tirgū.

Pirmais modelis

Tāpat kā citiem labi izveidotiem uzņēmumiem, arī Trezor ir vecāki, bet joprojām ļoti noderīgi aparatūras maki un modernizētie. Pirmais modelis iznāca 2014. gadā, un to izstrādāja SatoshiLabs. Kaut arī kopš tā laika ir pagājis ilgs laiks, šī ierīce papildus lietotājam draudzīgam interfeisam un atbalstam lieliem kriptogrāfijas veidiem piedāvā augstu drošības līmeni – tas viss par salīdzinoši zemu cenu.

T modelis

Trezor modelis T. ir tas, ko Ledger Nano X ir paredzēts Nano S. Tā ir jaunāka tās pašas ierīces versija, bet ar uzlabotām īpašībām un vispārēju dizaina remontu. Tagad tam ir pieejams skārienekrāns, jaunākie programmaparatūras un drošības jauninājumi. Dizains ir kļuvis “automašīnas atslēgu” izskata ziņā, kas neizceļas tik ļoti.

Virsgrāmata

Pirmais sabrukušais uzņēmums būs Ledger. Tas ir sen izveidots uzņēmums, kas jau ilgu laiku strādā pie līdzīgas tehnoloģijas. Saraksta sākumā mums būs trīs ieraksti:

Nano S

Ledger’s Nano S modelis ir viens no slavenākajiem aparatūras maciņiem, kas tur atrodas. Lai gan tas jau ir nedaudz novecojis, tas joprojām nodrošina ērtu veidu, kā droši transportēt kriptonauda. Ledger Nano S var atbalstīt jebkuru no vairāk nekā 1000 dažādiem kriptogrāfijas veidiem, kurus jūs varētu vēlēties izmantot un tirgot.

Nano X

Ledger Nano X ir iepriekšējā Nano S modeļa jauninājums. Kaut arī tehniski tas ir tas pats vecais Nano, bet labāks, pateicoties Bluetooth, uzlabota atmiņa un kopumā labāks dizains.


Zils

Tas ir mēģinājums domāt par maku, domājot par pieejamību. Ledger Blue modelim ir liels ekrāns ērtai navigācijai un vienkāršai lietošanai. Līdzīgi kā citi produkti, tas piedāvā augstas kvalitātes drošību. Tomēr jāatzīmē viena lieta, ka, kad tā parādījās, šī ierīce gandrīz nebija pieejama. Tas veicināja vispārēju šīs preces popularitātes trūkumu. Tagad tā ir paredzēta cilvēkiem, kuriem jāveic tikai vienkārši uzdevumi.

SafePal S1

businesswire.com

Binance, kas ir viena no populārākajām kriptovalūtu biržām, ir finansējusi SafePal S1. Šīs ierīces galvenā iezīme ir uzlabotā drošība, ņemot vērā, ka tai nav nekādu līdzekļu, lai izveidotu savienojumu ar kaut ko. Tam nav USB, nav Wi-Fi, Bluetooth vai cita.

Darbības veids ir tas, ka augšpusē ir ekrāns ar kodu un veids, kā apskatīt un pārvaldīt saglabātās kriptovalūtas. Informācijas pāreja notiek, skenējot QR kodu, kas nāk ar tā viedtālruņa lietojumprogrammu. SafePal S1 ir lēta un lieliska saldētavas ierīce.

Ellipāls

hardware-wallets.ne

Ellipāls ir viens no tiem uzņēmumiem, kas nolēma, ka maksimālajai drošībai jābūt pat uz komforta rēķina. Ellipal ir mēģinājums izveidot īstu aukstu maku. Tas var izveidot savienojumu ne bezvadu, ne vadu stāvoklī. Tam nav ne Bluetooth, ne wi-fi, nekā. Līdzīgi kā SafePal 1, arī šī versija ir tikai QR koda skenēšana pirms informācijas iegūšanas.

Lai gan Ellipal ar šo ierīci ir pierādījis, ka viņi var izgatavot fantastiskus produktus, tie vēl nav labi izveidojušies tirgū. Tātad nākamajos gados būs jāpārbauda faktiskais drošības līmenis.

Bitfi

Izveidojis un pieder vienam no vispretrunīgākajiem cilvēkiem internetā Džonam Makafē, Bitfi bija viens no sava laika nesalaužamajiem Bitcoin makiem. Tomēr pēc pārāk liela lepošanās ar pašu Džonu, uzticīgi drošības speciālisti sāka atrast trūkumus šajā ierīcē. Tomēr tas nenozīmē, ka šī nav reāla iespēja. Tas lietotājiem joprojām nodrošina augstu drošības līmeni.

KeepKey

Cilvēkiem, kuriem no aparatūras maka nekas īpašs nav vajadzīgs, KeepKey ir ko piedāvāt. Šī ierīce ļauj izmantot saldētavas. Informācijas pāreja notiek, pateicoties tās ShapeShift funkcijai. Tiem, kuriem nav nepieciešams tehnoloģiski vismodernākais aparatūras maks, šī ierīce ir lielisks risinājums, jo tā ir lēta un labi aizsargāta.

CoolWallet S

CoolWallet ir ražojis kaut ko ļoti atšķirīgu no citām šajā sarakstā iekļautajām aparatūrām. Viņi ir izstrādājuši aparatūras maku, kas var ietilpt jūsu makā, līdzīgi kā jūsu parastā kredītkarte vai debetkarte. Turklāt tā ir ūdensizturīga ierīce. Saziņa ar ierīci notiek, izmantojot integrēto Bluetooth ierīci. Ar šo maku var darboties jebkura ierīce.

Secinājums

Noslēgumā jāsaka, ka internetā ir pieejams diezgan daudz aparatūras maku. Ir vērts atzīmēt, ka viena ierīce nevar būt visaptveroša. Tas nozīmē, ka tur, kur ir vislielākais komforts, ir jāupurē daudzi drošības elementi. Visdrošākais veids, kā saglabāt savus līdzekļus, ir saldētavās, kas nepieslēdzas neko un vienkārši atjaunina blokķēdes.

Piezīme. Šis ziņojums sākotnēji tika publicēts 2018. gada 19. janvārī, un tā saturs un pilnīgums un pilnīgums tika pilnībā atjaunināts 2020. gada 25. oktobrī..

Piedāvātais attēls: bitcoinist.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector