Labākie altkīni, uz kuriem vajadzētu pievērst uzmanību 2020. gadā

labākie altkoīni

Kripto ekosistēmā lietas mainās ātri. Lai arī mēs varam prognozēt labākos altkoīnus, daži rādītāji, kas šodien šķiet būtiski, dažu mēnešu laikā var pēkšņi mainīties.

Tomēr, ieejot jaunā desmitgadē, mēs apskatīsim dažus svarīgus notikumus, kas, iespējams, veidos tirgu 2020. gadā. Ņemot vērā to, ka kriptonauda tirgus uzsilst, ir pienācis laiks aplūkot dažus daudzsološos altkoīnus.

Iemesls, kāpēc mēs koncentrējamies uz altkīnus, ir tas, ka tie rada neticamu peļņas potenciālu. Turklāt tie ir arī ļoti pieņemami, tādējādi novēršot šķēršļus iegūšanai. Patiesībā, izmantojot dažus dolārus, jūs varat iegādāties vairākus tūkstošus altkoīnu un gaidīt, kamēr to vērtība pieaugs.

Šajā ceļvedī jūs saņemsiet labākos altkoīnus, no kuriem jāpievērš uzmanība 2020. gadā. Pēc iepazīšanās jūs atradīsit nepieciešamo informāciju par šīm monētām, kuru izmantosiet, lai pieņemtu pamatotu ieguldījumu lēmumu. Apskatīsim labākos 2019. gada altkoīnus un argumentēsim, kāpēc tieši tos varēs skatīties 2020. gadā.

TRX

trona logotips

2018. gada jūlijs bija mēnesis, kad lietas sāka kristalizēties BitTorrent. TRON iegādājās BitTorrent, lielāko vienādranga failu koplietošanas protokolu pasaulē, un sasniedza mūsu labāko altkoīnu sarakstu ar vairāk nekā 100 miljoniem lietotāju un veido 33% no kopējās interneta trafika.

Izmantojot iegādi, TRON mērķis bija apvienot savu blokķēdes tīklu ar BitTorrent P2P tīklu. Partnerība, saukta par Project Atlas, izveidos infrastruktūru decentralizētas izplatīšanas platformas izveidošanai visā pasaulē.

TRON tīkls būs izdevīgs straumju ekosistēmai, platformai pievienojot krātuvi un joslas platumu. Sākotnēji BitTorrent tīkls darbojās pēc stimulēšanas modeļa, kas lietotājiem, kuri augšupielādēja ātrāk, ļāva ātrāk lejupielādēt. Tomēr līdz ar TRON tehnoloģijas ienākšanu BitTorrent tagad piedāvās TRX žetonus kā kompensāciju par ieguldījumu. Jaunās tehnoloģijas lietotāji tagad saņems ātrāku lejupielādi, nosolot cenas ar TRX žetoniem.

Aplūkojot TRON spēku kopā ar BitTorrent stiprumu, maz ticams, ka Project Atlas izgāzīsies 2020. gadā. Turklāt, tā kā BTT marķieris pašlaik tiek tirgots par zemu cenu, tas piedāvā stimulu gudriem investoriem pirkt. Pamati norāda uz žetona vērtības pieaugumu 2020. gadā, kas varētu kalpot vairākiem miljonāriem. 

IoTeX daļa no mūsu labākajiem Altcoins

IoTeX logotips

Dibināta 2017. gadā, IoTeX ir atvērtā koda projekts, kas izveido jaunu uz privātumu vērstu blokķēdes platformu, lai atvieglotu lietu internetu (IoT). Lietiskais internets attiecas uz digitālās mijiedarbības izredzēm ārpus personālajiem sīkrīkiem un datoriem, lai iekļautu visas ierīces ar digitālajām iespējām. Aplēses liecina, ka līdz 2022. gadam IoT ierīču skaits pārsniegs 50 miljardus. Tā kā drošība ir galvenā problēma internetā iespējotā pasaulē, ir vajadzīgas drošas saziņas metodes. Tieši šim nišas tirgum ir paredzēts aizpildīt IoTeX.

IoTeX arhitektūrā tiek izmantota blokķēde, kas nodrošina tīkla drošību, vienlaikus piedāvājot dažādu funkciju veikšanai dažādu sānu ķēžu pārvaldību un pārvaldību. Blakusķēdes ļauj lietotājiem savienot IoT ierīces, pamatojoties uz dažādiem kritērijiem, piemēram, uzticības līmeņiem, funkcijām vai līdzīgām vidēm.

Vēl viena IoT priekšrocība ir tā, ka tā ir orientēta uz privātumu. Konkrēti, tam ir divi privātuma mehānismi – maksājumu kodi un paraksti, lai noslēptu darījumu saņēmēja adresi.

Ar privātumu un iespēju izveidot savienojumu ar daudzām ierīcēm IoT 2020. gadā solās kļūt par spēļu mainītāju. Ikvienam, kurš meklē ieguldījumu, veiksmes maiņas ieguldījums būs IoTeX akciju iegāde, izmantojot VITA monētu..


NPXS

NPXS logotips

NPXS ir monēta, kuru izveidojis Pundi X jāizmanto viņu bloku ķēdes projektā. Projekta mērķis ir izmantot kriptovalūtu, lai visā pasaulē veicinātu norēķinus bez skaidras naudas. Pundi X atšķiras no citām platformām, jo, lai iespējotu kriptogrāfijas valūtas pārsūtīšanu, tajā ir bloķēšanas ķēdes iespējota tirdzniecības vieta (XPoS). Tirgotājiem XPoS ir jābūt tikai mazumtirdzniecības vietās, un bez skaidras naudas maksājumi tiks veikti bez piepūles.

XPoS darbojas ar mobilo maku (XWallet), kuru pircēji izmanto, lai veiktu maksājumus ķieģeļu un javas veikalos. Tam ir saskarne, kas lietotājiem ļauj pirkt un pārdot BTC, XEM, ETH un QTUM. Tam ir arī izrakstīšanās izvēlne, kas ļauj veikt pirkumus, izmantojot kriptovalūtas. Turklāt XPoS izseko krājumus un pasūtījumus, drukājot kvītis pēc katra darījuma.

Nākamo trīs gadu laikā Pundi X plāno izplatīt 100 000–700 000 ierīču vairāk nekā 12 valstīs. Panākumi projektā, kas Honkongā ir veiksmīgi darbojies, kļūs par simbolu starp labākajiem altkoīniem, kas jāmeklē 2020. gadā. Tā kā NPXS cena šobrīd ir zema, nopērkot NPXS marķieri tagad un gaidot bulli būs laimes mainītājs 2020. gadā.

Cardano

Cardano logotips

Cardano, kas dibināta 2017. gadā, ir 12 lielākā kriptovalūta pasaulē pēc tirgus kapitalizācijas. To dibināja Čārlzs Hoskinsons, Ethereum līdzdibinātājs. Tas piedāvā ne tikai platformu viedajiem līgumiem un Dapps, bet arī citus tehnoloģiskos sasniegumus, izņemot Ethereum.

Jāatzīst, ka atšķirībā no citiem labākajiem altkoīniem Cardano ieguldītājiem nav guvis lielu atdevi. Tomēr tas ir iecienīts izstrādātājiem, jo ​​tas sola izveidot spēcīgu blokķēdi, ko nodrošina citas monētas, piemēram, Ethereum.

Paredzams, ka 2020. gadā (atkārtoti) tiks palaisti divi nozares PoS tīkli, proti, Cardano un Ethereum. Cardano nepārprotami cenšas uzlabot savu jau esošo PoS platformu kā publisku tīklu. Atjauninātajā tīklā būs 100 reizes vairāk cilvēku, kas darbinās tā programmatūru, nekā Ethereum, Bitcoin vai jebkuras citas PoW sistēmas. Šī attīstība būs sākums Cardano protokola nodošanai sabiedrībai.

Cardano atrisinās trīs galvenos jautājumus, ar kuriem saskaras pirmās un otrās paaudzes bloku ķēdes projekti – sadarbspēja, mērogojamība un ilgtspēja. Turklāt protokols pievērsīsies arī starptautisko maksājumu pārskaitīšanas problēmai, kas ir laikietilpīga un dārga. Blokķēde samazinās aizņemto laiku vai starptautiskos pārskaitījumus no dažām dienām līdz dažām sekundēm.

Ņemot vērā visus šos notikumus, Cardano būs viens no labākajiem altkoīniem, no kuriem jāpievērš uzmanība 2020. gadā. Tā salīdzinoši zemā cena, salīdzinot ar Ethereum, padara to ideāli piemērotu tiem, kas vēlas iegādāties vairāk. Turklāt Cardano kā monētas pierādīšanas monēta revolucionizēs PoS kā nekad agrāk.

Labākie Altcoins Nobeiguma piezīmes

Ieskatoties iepriekš minēto altkoīnu vēsturē un turpmākajā attīstībā, jūs tagad zināt labākos altkoīnus, no kuriem jāpievērš uzmanība 2020. gadā. Protams, tirgus dinamika var mainīties, un neparedzēti notikumi var mūs pārsteigt ar kaut ko jaunu. Bet, ņemot vērā to, ka 2020. gads jau ir sācies, mēs uzskatām, ka šīs monētas saglabās nākotni.

Piedāvātais attēls: hacked.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector