Labākais VPN Ķīnai

Vēlaties apiet Ķīnas lielo ugunsmūri un piekļūt saturam, kas šajā valstī ir aizliegts?

Nu, jums būs jāizmanto a VPN pakalpojums. Bet ne tikai jebkurš VPN to darīs. Jums jāizvēlas drošs, drošs un anonīms VPN pakalpojums. Tikai tad jūs saņemsiet piekļuvi aizliegtam saturam Ķīnā.

Ķīna-siena

Pēc daudzu dažādu VPN pakalpojumu testēšanas man ir ieteikumi galvenajiem VPN pakalpojumiem, kas darbojas Ķīnā. Bet vispirms – pārskats par Ķīnas lielo ugunsmūri. Es dalīšos to īpašību analīzē, kurām VPN vajadzētu būt, lai tas varētu pārvarēt Ķīnas juridiskās un tehnoloģiskās problēmas.

Ātrā informācija

Labākie Ķīnas VPN

SALĪDZINĀJUMS

NordVPN logotips

Nord VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU ExpressVPN logotips

Express VPN

 • Lielākā daļa privātā VPN
 • Ātri degošs
 • Lielākā daļa visu VPN serveru un valstu

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Surfshark logotips

Surfshark VPN

 • Liels ātrums
 • Lielisks drošības rekords
 • Jauns VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Ķīnas lielais ugunsmūris – pamati

Šī sistēma ir juridisku un tehnoloģisku faktu sajaukums, kas ierobežo interneta lietošanu Ķīnā. Ķīnas iedzīvotājiem nav piekļuves tādām informācijas vietnēm kā Google vai Wikipedia. Arī sociālie tīkli, piemēram, Twitter un Facebook, ir aizliegti. Šeit nav pieejami arī daudzi straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix, HBO, BBC iPlayer un citi.

Likumi nosaka, ka cilvēkiem ir aizliegts brīvi piekļūt internetam. Tas varētu kaitēt nacionālajai drošībai, valsts interesēm un novest pie valsts noslēpumu izpaušanas. Es varu saprast un piekrist cilvēku piekļuves ierobežošanai seksuālam vai vardarbīgam saturam. Es nevaru piedot šo sistēmu kopumā, jo tā arī aizliedz piekļuvi informācijai un tai ir stingra cenzūras politika.

porcelāna žogs


Ķīnā visas tiešsaistes darbības tiek uzraudzītas, izsekotas un uzglabātas. Turklāt daudzas vietnes nav atļautas, liela daļa satura tiek cenzēta. Tātad jūs nevarat brīvi skatīties YouTube videoklipu, lasīt ziņu vietnes vai pat pārbaudīt savu Gmail kontu.

Ilgu laiku cilvēki ir izmantojuši dažādas metodes, lai piekļūtu aizliegtam saturam. Tie ietver starpniekserveru izmantošanu, atvērtus starpniekserverus, piemēram, Freegate, Ultrafurf un tamlīdzīgus. Tiek izmantoti arī Tor un I2P, kā arī šifrētie DNS, Shadowsocks un VPN pakalpojumi.

Kādām īpašībām vajadzētu būt VPN Ķīnā?

Ķīnas lielais ugunsmūris ir ļoti ierobežojošs. Ne katrs VPN var piešķirt piekļuvi ierobežotam saturam Ķīnā. Daudzus no tiem pat nevar lejupielādēt vai instalēt, atrodoties Ķīnā. Tādējādi cilvēkiem ir jāizmanto alternatīvas VPN instalēšanas metodes.

Lai varētu pārvietoties Ķīnas interneta cenzūrā, VPN ir nepieciešamas vairākas īpašības:

 • Izcili drošības protokoli
 • Lieliska šifrēšana
 • Kill-switch funkcija
 • Spēcīga ģeobloku apiešana
 • Anonīms savienojums

Padoms: Jums jāinstalē VPN pirms nonākat Ķīnā. Ķīnas kontinentālajā daļā bieži nav iespējams lejupielādēt un iestatīt VPN. Visi Ķīnas ISP bloķē piekļuvi VPN vietnēm. Cilvēki parasti dodas ārpus valsts ar savām ierīcēm, lai instalētu VPN.

Labākais VPN Ķīnai

Šeit es jums parādīšu trīs galvenos VPN pakalpojumus, kas piedāvā piekļuvi ierobežotam saturam Ķīnā. Lasiet tālāk, lai detalizēti aprakstītu viņu galvenos pakalpojumus un to, kāpēc viņi strādā Ķīnā.

SALĪDZINĀJUMS

NordVPN logotips

Nord VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU ExpressVPN logotips

Express VPN

 • Lielākā daļa privātā VPN
 • Ātri degošs
 • Lielākā daļa visu VPN serveru un valstu

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Surfshark logotips

Surfshark VPN

 • Liels ātrums
 • Lielisks drošības rekords
 • Jauns VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

NordVPN

Vēl pirmajās dienās NordVPN, šis pakalpojums Ķīnā nebija pieejams. Bet pateicoties uzticamiem inženieriem, NordVPN ir kļuvis par vienu no vadošajiem VPN pakalpojumiem, ko izmanto Ķīnā. Šim pakalpojumam ir pieejamas cenas un pievienota anonimitāte, ja maksājat ar kriptovalūtu. Ja ceļojat uz ASV, jūs pat varat maksāt skaidrā naudā par NordVPN abonementu un saņemt kastes instalāciju. Šī ir anonīmākā norēķinu metode, un jūs varat instalēt lietotni NordVPN un izmantot to jebkur.

nordvpn

NordVPN serveru tīklā ietilpst 5706 serveri 59 valstīs. Netālu no Ķīnas ir vairāk nekā 300 serveri. Serveri ir Japānā, Taivānā, Honkongā, Dienvidkorejā un Vjetnamā. Viņi atbalsta P2P, Obfuscated un Double VPN savienojumu. Tie ir ļoti svarīgi, runājot par VPN izmantošanu Ķīnā. NordVPN ir stingra nulles žurnālu politika, un tā ir reģistrēta Panamā. Panamā ir stingri likumi par privātuma aizsardzību.

NordVPN ir AES-256 šifrēšana, kas spēj slēpt IP adresi un tiešsaistes trafiku. Kill Switch funkcija nekavējoties bloķē trafiku, ja tiek zaudēts savienojums ar serveri. Tādā veidā jūs saņemat lielisku VPN pakalpojumu, kas var atvērt daudzas vietnes Ķīnā. Vienu abonementu var izmantot sešās ierīcēs. Jūs varat tērzēt ar lielisko diennakts atbalstu tiešraidē NordVPN vietnē un atrast piemērotu risinājumu savai problēmai.

Izlasiet NordVPN pārskatu

ExpressVPN

Viens no vadošajiem VPN pakalpojumiem, ExpressVPN ir lieliska izvēle, lai piekļūtu saturam Ķīnā. Šim pakalpojumam ir vairāk nekā 3000 serveru tīkls 160 serveru vietās 94 valstīs. Tas viņiem dod pārsvaru pār lielāko daļu citu VPN. Tam ir serveri Ķīnas valstīs. Japāna, Honkonga, Dienvidkoreja, Vjetnama, Butāna, Taivāna, Nepāla un citas kaimiņvalstis.

expressvpn

ExpressVPN ir lieliska AES-256 šifrēšana un Trusted Server tehnoloģija, kas darbojas tikai RAM serveros. Šis VPN ir reģistrēts Lielbritānijas Virdžīnu salās, un uz to attiecas stingri likumi par privātumu. Tam ir stingra bez žurnālu politika, kuru palīdz tikai RAM serveri. Kill slēdzis bloķēs trafiku, ja savienojums ar serveri pārtrauks. Ir laba ģeogrāfiskās atbloķēšanas funkcija un VPN tuneļa iezīme.

Daļu no datplūsmas varat pārorientēt, lai ietu caur VPN, un daļu no datplūsmas, lai iet caur parasto ISP kanālu. Tādā veidā jūs varat pārlūkot plašo, necenzēto internetu, izmantojot VPN vienā pārlūkprogrammā, piemēram, Tor. Cita pārlūka izmantošana, lai piekļūtu apstiprinātām Ķīnas vietnēm, nodrošinās labu pārklājumu. Ja tiekat pieķerts, jums ir meklēšanas vēsture no parastā ISP kanāla, lai pierādītu savu darbību tiešsaistē. ExpressVPN piedāvā pārsteidzošu klientu atbalstu visu diennakti. Tas ir nedaudz dārgs, bet joprojām ir tā cenas vērts, jo jūs saņemat lielisku servisu.

Lasiet ExpressVPN pārskatu

Sērfošanas haizivs

Viens no mūsdienās visrentablākajiem VPN, Surfshark ir funkcijas, kas var šķist pārāk labas, lai būtu patiesība, bet tas tā nav. Surfshark ir lieliskas drošības funkcijas un pakalpojumi. Tas piešķir piekļuvi cenzētam saturam un ļauj orientēties Ķīnas Lielajā ugunsmūrī.

sērfošanas haizivs

Surfshark serveru tīklā ietilpst 1700+ serveri 63+ valstīs. Daudzi atrodas Ķīnā, Japānā, Dienvidkorejā, Vjetnamā, Taivānā un Honkongā. Tas palīdz ātri izveidot savienojumu, izmantojot šo VPN Ķīnā. Laba drošības funkcija ir viņu NoBorders režīms, kas pārvietojas pa stingriem ģeoblokiem. Kamuflāžas režīms slēpj faktu, ka izmantojat VPN pakalpojumu. Šī funkcija ir īpaši ērta, lietojot Surfshark Ķīnā.

MultiHop ir funkcija, kas ir noderīga netraucētai sērfošanai Ķīnā. Jūsu trafika aizsardzībai ir funkcija Kill Switch. Kiber tīmekļa aizsardzības funkcija aizsargā jūsu ierīci no ļaunprātīgas programmatūras, reklāmām un izsekotājiem. Šis VPN pakalpojums atrodas Britu Virdžīnu salās, un tam ir nulles žurnāla politika. Ar vienu abonementu varat savienot neierobežotu ierīču skaitu. Jūs saņemat lielisku diennakts atbalsta dienestu tiešraidē.

Izlasiet SurfsharkVPN Review

Secinājums

Mēģinot izveidot savienojumu ar ārēju vietni vai pakalpojumu Ķīnā, jums jāzina, ka šajā valstī ir stingri interneta cenzūras likumi. Tātad VPN izmantošana ir nepieciešama, ja vēlaties izmantot Google, Facebook, Gmail, YouTube un daudz ko citu.

Iepriekš ir trīs visaugstāk novērtētie VPN, lai apietu Ķīnas cenzūru. Šiem trim ir izcili pakalpojumi un tie piedāvā labu ātrumu. Pēc viņu pārbaudīšanas un konsultēšanās ar cilvēkiem Ķīnā es varu brīvi ieteikt viņu pakalpojumus.

SALĪDZINĀJUMS

NordVPN logotips

Nord VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU ExpressVPN logotips

Express VPN

 • Lielākā daļa privātā VPN
 • Ātri degošs
 • Lielākā daļa visu VPN serveru un valstu

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Surfshark logotips

Surfshark VPN

 • Liels ātrums
 • Lielisks drošības rekords
 • Jauns VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector