Labākā kriptogrāfijas valūtas maiņa: labāko tirdzniecības platformu saraksts

Kriptogrāfijas birža ir īpaša platforma, kurā lietotāji var pārdot vai iegādāties kriptogrāfijas citām kriptogrāfiskām vai fiat valūtām. Kopš kriptogrāfijas uzplaukuma kriptogrāfijas apmaiņas skaits ir ievērojami pieaudzis, un daudzi brīnās kāda platforma ir vislabākā piemērots viņiem.

Lai jums būtu vieglāk, mēs esam izveidojuši sarakstu ar dažām populārākajām tirdzniecības platformām, kas palīdzēs jums atrast labāko kriptovalūtas maiņa. Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par lielāko daļu no tiem, taču šeit uzzināsiet sīkāku informāciju par to, kas viņi ir un kā viņi darbojas.

Monētu kaste

Monētu kaste

Monētu kaste ir viena no uzticamākajām un drošākajām biržām kriptogrāfijas pasaulē, kurai ir visplašākā kriptogrāfijas monētu izvēle. Papildus 100 populārākajām kriptovalūtām, ieskaitot populārākās, piemēram, Bitcoin, Ethereum, XRP un citas, CoinBox atbalsta arī visus ERC20 marķierus. Kopumā pieejamo monētu skaits, ko lietotāji var iegādāties, pārdot un apmainīt, tagad pārsniedz 1500.

CoinBox pozicionē sevi kā mākonī balstītu mobilo un darbvirsmas kriptovalūtu glabāšanas un apmaiņas lietotni, galveno uzmanību pievēršot drošībai, ātrumam un ērtībai. Šī platforma rada ērtus apstākļus jebkādu operāciju veikšanai ar kriptovalūtu un visu kriptovalūtu un žetonu cenu uzraudzībai.

Pakalpojums ir ideāls monētu pirkšanai, pārdošanai, apmaiņai un glabāšanai bez jebkādiem ierobežojumiem. Nesen bija iespēja pārdot kriptogrāfiju uz jūsu bankas kontu, izmantojot SEPA, tieši no jūsu maka.

Papildus pieejamībai iOS un Android, klienti to var izmantot arī no pārlūkprogrammas. Turklāt tā ir pirmā lietotne pasaulē, kas padarīja kriptogrāfijas tirdzniecību pieejamu Apple Watch.

CoinBox saviem lietotājiem piedāvā lielisku klientu atbalstu. Augsti kompetents un profesionāls personāls nekavējoties atbild uz visiem e-pasta ziņojumiem un ātri atrisina problēmas.

Apmaiņai ir unikāla saistītā programma, kas dod iespēju saņemt līdz 45% komisijas maksu no lietotāja draugu darījumiem. Lietotājam vienkārši jānosūta savs novirzīšanas kods draugiem, lai viņi to varētu izmantot, reģistrējoties.

CoinBox var lepoties ar daudzvalodību, jo tā atbalsta 35 valodas.

CEX.IO

CEX.IO - labākā kriptovalūtas maiņa

Ja jūs esat jauns lietotājs kriptogrāfijas pasaulē un meklējat vieglu apmaiņu, lai pirktu vai pārdotu digitālos aktīvus, tad CEX.IO var nosaukt par labāko kriptogrāfijas valūtas maiņu. Tā ir Londonas kriptovalūtas birža, un tā tika izveidota 2013. gadā.

Lietotāja saskarne ir ļoti vienkārša un viegli saprotama. Tāpēc tā ir lieliska izvēle gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Šobrīd birža atbalsta 65 kriptovalūtas ar dažādiem tirdzniecības pāriem.

Fiat valūtās ietilpst USD, EUR, GBP un ​​RUB. CEX.IO ir viena no drošākajām biržām visā pasaulē. Tas ir pilnībā regulēts ASV un reģistrēts FinCEN, tāpēc lietotāji var būt pārliecināti par savu datu un līdzekļu drošību.

Ir vērts atzīmēt, ka tiem, kas vēlas saglabāt savu anonimitāti, vienlaikus tirgojot kriptogrāfiju, viņiem, iespējams, vajadzētu izvēlēties apmaiņu, kas neievieš KYC identifikāciju. Jūs varat to pārbaudīt nav KYC biržu saraksta atrast vairākas piemērotas iespējas.

Binance

Binance - vislabākā kriptovalūtas maiņa

Binance ir burtiski lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma. Šī raksta tapšanas laikā 24 stundu tirdzniecības apjoms pārsniedz USD 60 miljonus. Papildus tam, ka Binance ir lielākais dienas apjoms, tā ir arī viena no ātrākajām apmaiņām. Kā ziņots, 2018. gadā tā spēja apstrādāt 1,4 miljonus darījumu sekundē. Iespējams, ka šis skaitlis ir pieaudzis, jo arvien vairāk cilvēku izmanto platformu.

Binance ir arī augstākā līmeņa drošības ziņā. Tas ir nepieciešams, jo ar tik lielu darījumu apjomu klientu līdzekļiem jābūt drošiem, tāpēc birža iegulda daudz drošības. Lai gan tas ir uzlauzts divas reizes, tas joprojām ir viens no drošākajiem, un jauninājumi seko katram hakeram, lai nodrošinātu, ka līdzīgs uzlaušana vairs nekad neatkārtojas. Binance atbalsta lielu skaitu kriptovalūtu tirdzniecības pāru ar 9 fiat valūtām.

eToro

eToro - vislabākā kriptovalūtas maiņa

eToro ir sociālās tirdzniecības platforma. Tas nozīmē, ka tas ļauj jaunajiem tirgotājiem mācīties no pieredzējušiem, faktiski kopējot savus darījumus, izmantojot kopiju vai spoguli. Tā ir visizcilākā kriptogrāfijas apmaiņa ar šo funkciju pasaulē. Izraēlas birža atbalsta citu aktīvu tirdzniecību, izņemot kriptovalūtu, ieskaitot CFD, akcijas, preces, forex, ETF un indeksus.

Apmaiņa lepojas ar to, ka tā ir lietotājam draudzīga ar klientiem no vairāk nekā 140 valstīm un atbalsta dažādas valodas. Tāpēc tā var būt viena no dārgākajām biržām. Tas ir pilnībā regulēts, un tam ir spēcīga klātbūtne Eiropā un Lielbritānijā, padarot to par ļoti uzticamu.

Monētu bāze

Coinbase - vislabākā kriptovalūtas maiņa

Coinbase ir plaši pazīstama un cienījama kriptovalūtas birža, kas atrodas Sanfrancisko, ASV Šī gada janvārī platformai bija 35 miljoni lietotāju. Lai gan pamatā tā ir apmaiņa, Coinbase vēlas saviem lietotājiem piesaistīt pēc iespējas vairāk aktīvu, nav brīnums, ka platformas lietotāju skaits strauji pieaug.

Nesen platforma uzsāka aktīvu emisijas platformu, kas ļaus emitentiem emitēt digitālos aktīvus, minimāli iesaistot pašu Coinbase. Coinbase klienti atkārtoti sūdzas par augstām darījumu nodevām, taču biržas drošības pakāpe ir ļoti augsta, un tā ir pilnībā regulēta Amerikas Savienotajās Valstīs.

BitMEX

BitMex - vislabākā kriptovalūtas maiņa

BitMEX ir izcēlies kā kriptogrāfijas nākotnes tirdzniecības platforma – loma, kas telpā parasti nav redzama. Diemžēl tā ir apmaiņa pieredzējušiem tirgotājiem, jo ​​tirdzniecība ar svirām (ko tā piedāvā) ir diezgan riskanta. BitMEX piedāvā līdz pat 100x lielāku sviru nākotnes līgumu tirdzniecībai. Lai gan tas palielina tirdzniecības ieguvumus, tas palielina arī riskus, kurus jaunie tirgotāji nespēj mazināt.

Drošības ziņā BitMEX ir viena no drošākajām apmaiņām, jo ​​tā nekad nav uzlauzta. Ja esat pieredzējis tirgotājs, kurš var rīkoties ar sviras tirdzniecību, tad šī ir birža, lai pārbaudītu.

Krakena

Krakena

Kraken ir viena no vecākajām kriptovalūtu biržām. Lai gan tā nav ne tuvu tādām augstākajām biržām kā Binance, tā ir vienīgā birža, kuras drošība nekad nav pārkāpta nevienā formā.

Turklāt tam ir augsta likviditāte, un maksa par dažiem pakalpojumiem ir tik maza kā 0%. Tomēr tā ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža (neglabā lietotāju līdzekļus). Lietotāja saskarne ir diezgan sarežģīta, un tāpēc tā nav piemērota iesācējiem.

Dvīņi

Dvīņu apmaiņa

Dvīņi ir viena no jaunākajām apmaiņām. To 2014. gadā nodibināja dvīņi Winklevoss, un tas nesen ir pieaudzis. Atšķirībā no Kraken, Dvīņi ne tikai atvieglo kriptovalūtu apmaiņu, bet arī nodrošina brīvības atņemšanas maku un maksājumu pakalpojumus. Drošības ziņā apmaiņai ir militāri standarta drošības elementi, kas ir diezgan ievērojams.

Čanelija

Čanelija

Čanelija ir patiesi izcila platforma, kuru var nosaukt par labāko kriptovalūtas apmaiņu. Pirmkārt, tā ir vienīgā birža, kurai reģistrācijas laikā klienti neprasa KYC. Tas ir diezgan nozīmīgi, ņemot vērā, ka daži tirgotāji izvēlētos palikt anonīmi, taču lielākā daļa biržu to neatļauj. Turklāt tam ir lielāks atbalstīto aktīvu skaits nekā lielākajai daļai biržu un tas ir ātrs. Platformai ir zemas maksas, padarot to par vietu, kur tirgoties ar mazumtirdzniecības ieguldītājiem dienā.

Bitfinex

Bitfinex

Bitfinex ir kriptogrāfijas birža, kas kļūst arvien populārāka. Platforma ir ļoti populāra tās zemā minimālā pirkuma dēļ, kas ir tik maza kā 5 USD. Arī apmaiņai nav nepieciešama klienta pārbaude par kriptogrāfijas depozītiem, izņemot fiat depozītus. Turklāt tam ir zemas maksas, kas tirgus veidotājiem ir 0,1% un tirgus veidotājiem – 0,2%.

Secinājums

Šis ir bijis mūsu saraksts, kurā iekļautas dažas no labākajām kriptovalūtu biržām, kuras varat izmantot. Jums būs jāveic pats rūpīgs pētījums, lai atrastu apmaiņu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un cenu diapazonam. Viena no vietnēm, kas var jums palīdzēt meklēšanā, varētu būt KriptoZinks, tā kā ir kriptovalūtu biržu saraksts, kas sakārtots pēc 24 stundu tirdzniecības apjoma.

Piezīme. Šis ziņojums sākotnēji tika publicēts 2020. gada 21. janvārī, un tā saturs un pilnīgums un patiesums tika pilnībā atjaunināts 2021. gada 16. februārī..

Piedāvātais attēls: hackernoon.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me