Kura ir labākā Coinbase alternatīva?

Coinbase alternatīva

Vairāk par 200 kriptonauda apmaiņas platformas pašlaik darbojas visā pasaulē, radot ieņēmumus 6,5 miljardu USD vērtībā. Coinbase birža tiek uzskatīta par vienu no vadošajām platformām starp tām. Šī platforma nodrošina kriptovalūtu pārdošanas, iegādes, pārsūtīšanas un uzglabāšanas iespējas.

Organizācijas nodrošinātajā bezsaistes veikalā varat uzglabāt plašu digitālo līdzekļu klāstu. Lai arī šai platformai ir daudz trūkumu, kas atbaida lietotājus. Mēģināsim atrast labāko Coinbase alternatīvu, kuru varat izmantot.

Kas jums jāaplūko Coinbase alternatīvā?

Tirgū darbojas plašs Coinbase alternatīvu klāsts. Tomēr ne visi no tiem ir piemēroti lietošanai.

Skatiet šādus parametrus, lai novērtētu Coinbase alternatīvās platformas iespējamību:

  • Pirmā lieta ir novērot platformas funkcionalitāti vairākās valstīs.
  • Platformas drošības politika un drošības pasākumi.
  • Tirgus reputācija un to atbalstīto kriptovalūtu skaits.
  • Maksa, komisija, valūtas kurss; katru slēpto un redzamo monetāro maksu.
  • Lietošanas ērtums un apmaksas metodes, ko nodrošina platforma.

Labākā alternatīva Coinbase

Ir vairākas Coinbase alternatīvas, un mēs esam izveidojuši sarakstu ar visefektīvākajām. Visas tālāk uzskaitītās apmaiņas ir atlasītas, izmantojot iepriekš minētos parametrus.

1. Binance

Šī kriptovalūtas apmaiņa atbalsta vairāk nekā 150 dažādu veidu kriptovalūtas. Platforma nodrošina API un citus tiešsaistes rīkus, kas atbalsta jūsu konta pārvaldību. Paralēli tam tiek nodrošināts arī diennakts klientu atbalsts un iepriekšēja apmaiņas saskarne. Dienas tirdzniecības apjoms ir aptuveni 54 miljardi USD.

2. Dvīņi

Dvīņu apmaiņa ir ievērojami veicinājusi kriptonauda leģitimizāciju un kalpo kā Coinbase alternatīva. Šī ASV izvietotā apmaiņas platforma ir pirmā, kas pilnībā regulē kriptovalūtu apmaiņu.

Lai gan viņi tirgo tikai Ripple, Bitcoin, Ethereum, Litecoin un Zcash. Viņi ir labi pazīstami tirgū ar saviem drošības pasākumiem un ārkārtēju atlaidi līdz 0%. Organizācija maksā gandrīz 0% -1% no kopējiem ieguldījumiem atkarībā no tirdzniecības struktūras.

3. Bitfinex

Bitfinex apmaiņas platforma ir specializējusies Ethereum, EOS un Litecoin. Tīmekļa vietne ir eksperts, lai nodrošinātu vienādranga finansējumu.


Platformai ir arī iepriekšēja diagramma konta pārvaldīšanai. Turklāt, lai novērtētu jūsu tirdzniecības peļņu, tā ir pieejama no mobilā tālruņa ar dažādām atskaites iespējām. Marķiera lādiņi sākas no 0,100%.

4. Krakena

Kraken apmaiņas apskats

Atpazīstamākā Coinbase alternatīvās apmaiņas platforma – Kraken tika izveidota 2011. gadā un ir uzrādījusi ievērojamu izaugsmi. Platforma tirgo visas galvenās monētas un arī dažas mazākās monētas. Tas strādā vairāk nekā 200 valstīs ar izcilu drošības līmeni.

Maržas tirdzniecība ir aptuveni piecas reizes ar iespēju tirgot altkīnus. Marķiera lādiņi ir no 0% līdz 0,16%; tā kā ņēmēja maksa ir 0,10% līdz 0,26%.

5. eToro

eToro apskats

eToro ir Coinbase apmaiņas aizstājējs. Platforma ļauj tās lietotājiem izveidot portfeli. Lietotāji var izmantot gandrīz tūlītēju finanšu tirgus izpildi. Organizācijai ir nozares klases drošības protokoli, un tai ir nepieciešama atļauja koplietot personas datus.

Šīs platformas izmantošanas galvenais iemesls ir tas, ka tā uzglabā līdzekļus cienījamās bankās, lai nodrošinātu drošību. Viņi apgalvo, ka par katru darījumu tiek iekasēta 0% komisijas maksa.

6. CEX.IO

CEX.IO īpaši nodarbojas ar Bitcoin. Tas var palīdzēt jums iegādāties Bitcoin, izmantojot MasterCard, Visa Card un pat PayPal kartes. Dati un aktīvi tiek nodrošināti, izmantojot skalpēšanas un frekvences tirdzniecības stratēģijas. Kopā ar Bitcoin tas arī atvieglo tirdzniecību ar Ethereum un Ripple.

Izplatītā pakalpojumu atteikšana nav iespēja, to lietojot. Ja tiek izveidots jauns konts, tirdzniecības sviras ir aptuveni desmit reizes. Lejupielādējamie pārskati un darījumu vēsture ir arī platformas iezīmes.

7. Šķidrums

Liquid ir Japānā bāzēta platforma, kas divu gadu laikā ir darbojusies ievērojami un ir sasniegusi vidējo dienas tirdzniecības apjomu 250 miljonu ASV dolāru apmērā.

Viņiem ir konkurētspējīgas tirgus maksas ar tirdzniecības rezervēm līdz 100 reizēm. Uzņēmums atbalsta vairāk nekā 200 tirdzniecības pārus. Lai gan līdz šim tie nedarbojas ASV tirgū.

8. Pionekss

Pionex var pieskaitīt vienai no vecākajām biržām. Viņi piedāvā pakalpojumus 12 bezmaksas tirdzniecības robotos ar diennakts klientu apkalpošanu.

Platforma ir noteikta arī kā viens no lielākajiem Binance brokeriem. Pionex tirdzniecības maksa ir tikai 0.05% gan pārdevējiem, gan pircējiem. Tie nodrošina piecas reizes lielāku sviras efektu un viedās tirdzniecības termināļu iespējas.

9. IDEX

IDEX ir modernizēta esošās decentralizētās apmaiņas versija, kas tiek uzskatīta par atbilstošu Coinbase alternatīvu. Tā ir Ethereum virzīta apmaiņas sistēma, kas atbalsta ERC20 pāru tirdzniecību.

Šī platforma ir vispiemērotākā personām, kuras meklē vienādranga un drošas vides tirdzniecību. Platforma atbalsta aptuveni 400+ kriptovalūtu pārus un vislielāko šķidro DEX skaitu. Makernieku tirdzniecības maksa sākas no 0.10%, un minimālais pasūtījumu limits ir 20% veidotājiem.

Kādi ir iemesli, kāpēc neizvēlaties Coinbase?

Coinbase ir labākā platforma kriptovalūtu tirdzniecības apguvei. Tā tiek uzskatīta par visieteicamāko un ērtāko valūtas maiņas platformu. Kopā ar šīm funkcijām fakts ir arī augstāks kriptovalūtas kurss.

Maksa par darījumu, kas pārsniedz 10 USD, ir 0,99 USD. Par darījuma summu, kas pārsniedz 200 USD, maksa ir 1,49% no kopējās summas. Šī nav vienīgā funkcija, kas apmelo Coinbase. Pārmērīgas krāpšanas apkarošanas funkcijas arī izraisa lietotāju izsīkumu un kairinājumu.

Pēc tam sekoja ilgs laika posms, kas vajadzīgs darījumam un līdzekļu dzēšanai. Drošības elementi arī neatbilst atzīmei. Tāpēc cilvēki meklē Coinbase alternatīvas, lai nākotnē veiktu kriptovalūtu tirdzniecību.

Mēs ceram, ka ar iepriekš minētajām apmaiņas funkcijām būs pietiekami, lai izvēlētos atbilstošu Coinbase alternatīvu.

Autora biogrāfija

Melisa Kalverta pašlaik strādā par uzticīgu dzīvesveida padomdevēju Pūļu rakstniece Lielbritānija. Viņa ir veltīta rakstniece un kaislīgas sievietes. Viņu ļoti interesē turpmākās investīcijas un peļņa no kriptovalūtām.

Piedāvātais attēls: medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector