Kurš YubiKey jums vajadzētu iegādāties – visi YubiKeys salīdzinājumā

Vai domājat iegādāties YubiKey? Neesat pārliecināts, kurš jums ir labākais?

Mēs esam jūs informējuši!

Šajā ceļvedī mēs runājam par katru YubiKey modeli. Jūs atradīsit sev piemērotāko, netērējot pārāk daudz naudas modelim ar funkcijām, kuras jūs nekad neizmantosiet. Diemžēl tikpat lielisks kā viņu produkts, viņu lajs skaidrība ir pretēja. Varat izmantot mūsu satura rādītāju, lai pārietu uz sadaļu, kas jums ir svarīga vai noderīga.

Contents

Ievads

Kontu drošība ir viena no lielākajām problēmām 2020. gadā. Paroles noplūde pastāvīgi notiek un to ir grūti aizsargāt.

e-pasta un paroles noplūde

Kaut arī iepriekš virsraksts no CNET ir no 2019. gada janvāra, gandrīz katru dienu jūs varat atrast vairāk kā līdzīgu.

Viens no labākajiem veidiem aizsargāt jūsu privātumu ir, izmantojot paroļu ģeneratoru, piemēram, LastPass. Diemžēl pat šiem ir savi ierobežojumi. Aparatūras drošība, piemēram, a YubiKey ir gandrīz neiespējami uzlauzt. Tādējādi tas var palīdzēt pastiprināt jūsu datu drošību un drošību.

Kas ir YubiKey?

Profesionāliem un sociāliem mērķiem mēs arvien vairāk esam atkarīgi no tiešsaistes platformām. Šī pieaugošā tendence ir palielinājusi vajadzību pieņemt uzticamākus tiešsaistes drošība pasākumi.

Kiberdrošība un digitālās datu aizsardzības koncepcija

Viens no izplatītākajiem un uzticamākajiem kontu aizsargāšanas veidiem ir divfaktoru autentifikācijas (2FA) izmantošana. Protokols pievieno papildu drošības slāni, lai aizsargātu jūsu kontu. Lielākā daļa platformu, piemēram, Facebook un Krakena piedāvājums 2FA.

Kraken.com ekrānuzņēmums Kraken.com – Yubikey iestatīšana 2FA

Kad šī funkcija būs iespējota, jums būs jāsniedz vismaz divi pierādījumi, lai piekļūtu savam kontam. Pirmais parasti ir jūsu parole, bet otrais parasti ir sistēmas ģenerēts kods, kas tiek nosūtīts uz jūsu reģistrēto tālruņa vai e-pasta adresi. Lai varētu piekļūt savam kontam, jums jāievada šis kods.

YubiKey ir kompakta plastmasas un metāla atslēga, kuru savienojat vai pievienojat ierīcei (tālrunim vai datoram), lai autentificētu pieteikuminformācijas. Tas ir USB lielums un darbojas tāpat kā fiziska atslēga, lai atbloķētu jūsu virtuālos kontus.


Vietnes yubico.com ekrānuzņēmums Yubico.com – Droša piekļuve, izmantojot Yubikey

Jūs atradīsit vairākus zīmolus, kas piedāvā šādas atslēgas tirgū. Tie ir izgatavoti saskaņā ar Universal 2nd Factor (U2F) standartu, kas apprec publiskās atslēgas kriptogrāfiju ar aparatūras autentifikāciju.

Šie taustiņi atbalsta visas galvenās platformas, tostarp Windows, MacOS, Facebook, Google, Dropbox un paroļu pārvaldnieki piemēram, Keepass, Dashlane un Lastpass.

Visi Yubikeys salīdzinājumā

YubiKey 5ci

YubiKey 5Ci

 • Vislabāk Mac lietotājiem
 • USB-C un zibens savienotājs
 • Ūdensizturīgs un izturīgs pret saspiešanu

PĒRC TAGAD YubiKey 5c

YubiKey 5C

 • Vislabāk Mac lietotājiem
 • USB-C savienotājs
 • Ja jums nav nepieciešams zibens savienotājs, varat ietaupīt 20 USD

PĒRC TAGAD Drošības atslēga NFC

Drošības atslēga NFC

 • Vislabāk lietotājiem, kas nav LastPass lietotāji
 • 5 NFC budžeta versija
 • Vislabāk lietotājiem, kuri nevar tērēt daudz

PĒRC TAGAD yubikey fips sērija

YubiKey FIPS sērija

 • Vislabāk federālajiem darbiniekiem un darbuzņēmējiem
 • Atbilstiet augstākajam autentifikatoru nodrošināšanas līmenim, izmantojot jaunākās FIPS vadlīnijas
 • Ir pieejams visās YubiKey versijās

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

YubiKey un Yubico vēsture

YubiKey ir divu izgudrotāju Jakoba Ērensvērda un viņa sievas Stīnas Ērensvērdas ideja..

Visā pasaulē ir daudz ar privātumu saistītu uzņēmumu, sākot no VPN līdz drošiem dublējumiem, paroļu pārvaldniekiem un daudz ko citu. Tomēr Yubico ir uzņēmums, kas patiesi atrodas savā līgā.

Yubico sāka darboties 2008. gadā Zviedrijā, un tā mērķis bija paroles un autentifikācijas tirgus risināšana jaunā veidā. Tagad jau 5. paaudzē YubiKey neapšaubāmi ir sasniedzis savus mērķus.

Lai turpinātu virzīties uz priekšu un iegūtu pēc iespējas labākus talantus, Yubico atvēra birojus arī Silīcija ielejā. Kopumā Yubico iegulda ievērojamus līdzekļus, lai nodrošinātu vislabāko aparatūras autentifikāciju un turpinātu to darīt arī turpmāk.

Līdztekus tam Yubico iegulda arī privātuma tirgus izpētē. Piemēram, viņi katru gadu publicē paroļu stāvokļa pārskatu.

Kā darbojas YubiKey?

YubiKey ģēnijs slēpjas tā vienkāršībā. Parasti jaunās drošības tehnoloģijas cilvēki neizmanto grūtību dēļ, ar kurām viņi sastopas, mēģinot tās ieviest. Tomēr ar YubiKey pieredze ir patīkama.

kā yubikey darbojas

Faktiski dažādas programmatūras iestatīšana YubiKey izmantošanai ir laikietilpīgākā pieredze. Par laimi, tā ir vienreizēja lieta.

Lai iestatītu programmatūru vai lietotni, lai izmantotu YubiKey, darbības vienmēr ir ļoti līdzīgas:

 1. Pārejiet uz iestatījumiem
 2. Atrodiet divu faktoru autentifikācijas iespējas.
 3. Iespējojiet un kā opciju atlasiet YubiKey.
 4. Iespraudiet YubiKey un nospiediet pogu
 5. Tas ir viss, ko esat izdarījis

uzstādot yubikey uz lastpass

Pēc iestatīšanas YubiKey lietošana ir vēl vienkāršāka. Ja dodaties bez paroles, vienkārši pieskarieties pogai vai turiet YubiKey pret ierīci. Ja izmantojat to 2FA vai MFA, tas ir tas pats, bet vispirms jāievada parole.

Lai piekļūtu tam, var izmantot tikai Yubikey, kas ir saistīts ar konkrētu kontu. Citus YubiKeys, pat ja tie ir viena veida, nevar izmantot kontu autentificēšanai. Tomēr vienam kontam varat pievienot vairākus taustiņus – lai gan parasti tam ir nepieciešams sākotnējais YubiKey. Jums būs jāsazinās ar administratoru, lai pievienotu jaunu YubiKey vai uz laiku atspējotu 2FA, ja pazaudējat atslēgu.

Vai tas ir labāks par citām 2FA metodēm?

YubiKey piedāvā vairāk priekšrocību, jo tas ir vienkāršāk nekā citu metožu izmantošana – ko jūs darīsit, ja tālrunis būs izlādējies?

Tas arī samazina pārkāpumu risku, jo kodu var izmantot tikai vienu reizi noteiktā laika posmā. Turklāt, pat ja jūs pazaudējat atslēgu, tas neriskēs, jo tajā nav tādas informācijas kā jūsu paroles vai platformas, kurām tas tiek izmantots.

Yubikey ir viegli lietojams

Turklāt YubiKey aizsargā arī pret pikšķerēšanas uzbrukumiem, pateicoties U2F protokolam, kas piesaista pieteikšanos sākotnējam URL. Tas neatklās jūsu akreditācijas datus, ja vietne nav īsta. Tas ir ļoti svarīgi, jo aptuveni 70% no visiem kiberuzbrukumiem izmanto hakeru un pikšķerēšanas paņēmieni.

Vietnes yubico.com ekrānuzņēmums Yubico.com – Yubikey drošības pasākumi

Labākais YubiKey katram variantam

Šeit ir labākie YubiKeys pirkšanas varianti. Īsāk sakot, tas attiecas uz trim vienkāršiem jautājumiem, kas jums jāuzdod sev:

 • Ar kādām ierīcēm vēlaties to izmantot?
 • Cik jūs to vēlētos?
 • Cik drošs jums tas ir nepieciešams?

YubiKey 5 NFC – labākais universālais variants

YubiKey 5 NFC

The YubiKey 5 NFC šobrīd ir labākais risinājums tirgū. Tas ir USB-A savienotājs, kuru varat izmantot ar visiem galvenajiem datoriem un klēpjdatoriem. Tā kā tas nav saderīgs ar USB-C, tāpēc jums var būt dažas problēmas ar Apple ierīcēm. Tādā gadījumā YubiKey 5Ci ir ideāla alternatīva.

Līdztekus USB-A savienojamībai, kā norāda nosaukums, YubiKey 5 NFC ir arī NFC spēja. Tas nozīmē, ka jūs to varat viegli izmantot kopā ar tālruni, pieskaroties abiem kopā.

YubiKey 5 NFC pieskaršanās tālrunis

Atslēga ir mazāka par jūsu vidējo mājas atslēgu, un, pateicoties noderīgajai caurumam, jūs varat to pievienot ikdienas atslēgu piekariņam. Turklāt tas ir ūdensizturīgs un izturīgs pret saspiešanu, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par braukšanu pāri tam vai nomešanu kanalizācijā.

YubiKey ir pieejams iepakojumos pa 1, 2, 10 vai pat 50. Jūs saņemat pārsteidzoši zemu 4% atlaidi lielākiem pasūtījumiem. Tomēr kopumā lielākajai daļai cilvēku labākais YubiKey.

Pērciet Yubikey 5 NFC

YubiKey 5Ci un 5C – vislabāk Mac lietotājiem

YubiKey 5ci

The YubiKey 5Ci ir kā 5 NFC, bet Apple fanbojiem. Lielākā atšķirība ir tā, ka USB-A savienotāja vietā tam ir USB-C un Lightning savienotājs. Interesanti, ka tas maksā gandrīz divas reizes dārgāk nekā 5 NFC versija.

5Ci ir 5C pēctecis. Tas ir apsveicams solis, jo lielākā sūdzība par 5C ir iPhone saderības trūkums.

Līdzīgi kā 5 NFC, tas ir ūdensizturīgs un izturīgs pret saspiešanu. Ja jūsu ierīces ekosistēma ir vairāk Apple nekā Windows, tad labākais risinājums būs 5Ci.

Ja jums nepieciešams tikai USB-C un savienotājs, nevis zibens savienotājs, varat ietaupīt 20 USD un izņemt Yubikey 5C.

YubiKey 5c

Mūsuprāt, lielākajai daļai aparatūras, kurai mūsdienās ir USB-C ports, ir arī USB-A ports, un tāpēc YubiKey 5 NFC darbojas lieliski, un tas ietaupa 5 USD un nodrošina NFC atbalstu. Tā kā tā vienkārši ir ievadījusi paroli, nav reāla ieguvuma, izmantojot USB-C savienojumu, izmantojot USB-A.

Pērciet Yubikey 5Ci

YubiKey 5 Nano – labākais lietotājiem ar USB-A savienojumiem

YubiKey 5c nano

The YubiKey 5 Nano ir gandrīz tāds pats kā NFC versija, bet nelielā formā un NFC trūkums. Tas padara to perfektu, ja vēlaties izmantot YubiKey ar vienu klēpjdatoru un nevēlaties, lai tas izvirzītos.

Pērciet Yubikey 5 Nano

YubiKey 5C Nano – labākais lietotājiem ar USB-C savienojumiem

YubiKey 5ci

The Yubikey 5C Nano ir 5 Nano Apple versija. Tas ir mazs formas faktors USB-C YubiKey. Tādējādi jūs to varat noslēpt savā klēpjdatorā, un jums nav jāuztraucas par pastāvīgu tā pievienošanu un atvienošanu. Bet tam ir negatīvie aspekti – ja jūsu klēpjdatoram ir tikai viens USB-C ports, tad tas nebūs pārāk noderīgs.

Pērciet Yubikey 5C Nano

Yubico drošības atslēgas NFC – labākais lietotājiem, kas nav LastPass lietotāji, kuri nevar daudz tērēt

Drošības atslēga NFC

The Drošības atslēga NFC ir 5 NFC budžeta versija. Lielākajā daļā aspektu tas nodrošina to pašu funkcionalitāti un to pašu formas faktoru. Tas ir lētāk, jo programmatūra, kuru tā var atbalstīt, ir ierobežota. Vissvarīgākais ir tas, ka tas neatbalsta LastPass. Tāpēc, ja plānojat iegūt šo versiju, pārliecinieties, vai tā atbalsta visu izmantoto programmatūru.

Ir arī (ļoti nedaudz) lētāks Drošības atslēga, kas nav NFC, tas nozīmē, ka jūs to nevarēsit izmantot savā tālrunī.

Pērciet NFC drošības atslēgu

YubiKey FIPS sērija – labākais federālajiem darbiniekiem un darbuzņēmējiem

The YubiKey FIPS sērija ļauj valsts aģentūrām un darbuzņēmējiem sasniegt visaugstāko autentifikatoru garantijas līmeni no jaunākajām FIPS vadlīnijām. Papildu prasību dēļ, kas tai jāatbilst, tas ir dārgāks, bet nekas pārāk krass.

yubikey fips sērija

YubiKey FIPS sērija ir pieejama visās YubiKey versijās. Tādējādi jūs varat izmantot mūsu iepriekšējo salīdzinājumu, lai izlemtu, kurš jums ir piemērots. Jūs varat atrast visas Yubikey FIPS sērijas atslēgas šeit.

Pērciet Yubikey FIPS sēriju

YubiHSM – labākais pilnīgai biznesa drošībai

YubiHSM

The YubiHSM ir viena no dārgākajām USB ierīcēm, ko jebkad esam redzējuši ar milzīgiem 650 ASV dolāriem! Aparatūras drošības modulis Yubi ir paredzēts uzņēmumiem, kuru mērķis ir pilnīgs privātums un drošība. Tas uzņēmumiem palīdz šādos veidos:

 • Drošo atslēgu izveide un glabāšana
 • Plašas kriptogrāfijas iespējas
 • Drošas sesijas
 • Uz lomu balstīta piekļuves kontrole
 • Koplietojams tīklā
 • M no N ietīšanas taustiņa Dublēšana un atjaunošana
 • Saskarnes, izmantojot YubiHSM KSP, PKCS # 11 un vietējās bibliotēkas
 • Viltota acīmredzama revīzijas reģistrēšana

Patiesi, pat mēs nesaprotam lielāko daļu lietu, ko atbalsta YubiHSM. Ja jūsu uzņēmums nodarbojas ar ļoti ierobežotiem vai vērtīgiem datiem, mēs iesakām sazināties ar Yubico, lai uzzinātu, kā HSM var palīdzēt aizsargāt jūsu biznesu.

Pērciet YubiHSM

YubiKey vs Paroļu ģeneratori

Ar tādu rīku parādīšanos kā Dashlane, 1Password un LastPass daudzi cilvēki ir sākuši izmantot stingrākas paroles. Tas noteikti ir solis pareizajā virzienā, lai palīdzētu aizsargāt cilvēku datus. Es esmu godīgi dievam, ja viena no manām vecajām mēra parolēm noplūda un mēģināja tikt izpirkta, un tā ir drausmīga sajūta – pat es vairs nelietoju paroli.

Abstrakta datu aizsardzības sistēma

Izmantojot YubiKey, nav iespējams kaut kas tāds notikt. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat to bez paroles vai 2FA, kādam būtu jāzina jūsu pieteikšanās informācija UN JUMS jābūt jūsu YubiKey, lai varētu piekļūt. Hakeriem kļūstot arvien viedākiem, YubiKey ir vienīgais risinājums, lai nodrošinātu patiesu mieru.

Bez parolēm, 2FA un MFA

Runājot par YubiKeys, šķiet, ka termini Passwordless, 2FA un MFA tiek savstarpēji aizstāti dažādās vietnēs. Tomēr tie nav viens un tas pats, un YubiKey tos visus piedāvā.

Parole bez autentifikācijas ir jebkura veida autentifikācija, kurai nav nepieciešama parole. Attiecībā uz aparatūras autentifikāciju var apstiprināt jūsu identitāti, nospiežot pogu.

Yubikey bez paroles

2FA ir saīsinājums no divu faktoru autentifikācijas. Tas nozīmē, ka pirms pieteikšanās jums ir nepieciešami divi dažādi autentifikācijas veidi. Parasti pirmā ir jūsu parole, bet otrā ir īsziņu vai e-pasta apstiprinājuma kods. Pēdējo daļu pārņem YubiKey.

Yubikey un 2FA

MFA ir daudzfaktoru autentifikācijas saīsinājums. Kā norāda nosaukums, pirms pieteikšanās ir nepieciešamas trīs vai vairāk autentifikācijas metodes. Tas ir ārkārtīgi droši, bet, protams, arī laikietilpīgi.

Yubikey un MFA

Kādus protokolus tas atbalsta?

YubiKey atbalsta šādus protokolus: FIDO & FIDO2, Yubico OTP, OATH HOTP, U2F, PIV un Open PGP. Ja jūs esat līdzīgs mums, tas ir nejaušs vēstuļu saraksts arī jums, tāpēc ļaujiet mums tos sadalīt jums.

FIDO & FIDO2

FIDO & FIDO2 ir FIDO alianses izveidotas autentifikācijas metodes. FIDO alianse Yubico izveidoja kā neatkarīgu autoritāti drošas autentifikācijas jomā. Īsāk sakot, alianses mērķis ir izstrādāt programmatūras un aparatūras autentifikācijas metodes, kas palīdzētu mums samazināt paļaušanos uz parolēm. Tā kā atvērtas izcelsmes alianse ar atbalstu no lielākās daļas silīcija ielejas, tā ir viena no labākajām un spēcīgākajām autentifikācijas metodēm mūsdienās.

Vietnes yubico.com ekrānuzņēmums Yubico.com – Autentifikācijas standartu lapa

FIDO2 ir FIDO U2F attīstība un piedāvā tādu pašu augstu drošības līmeni ar paplašinātām autentifikācijas iespējām, piemēram, Passwordless, 2FA un MFA.

Yubico OTP

OTP nozīmē vienu laika piekļuves kodu. Yubico OTP darbojas līdzīgi visiem citiem OTP, kurus jūs varat iegūt, piem. pa tālruni vai īsziņu, kad mēģināt pierakstīties savā Gmail kontā. Lai izveidotu Yubico OTP, vienkārši nospiediet pogu 3 reizes. OTP priekšrocība ir tā, ka, kā norāda nosaukums, tas ir vienreizējs lietojums. Tas nozīmē, ka pēc tam, kad esat to lietojis, tā vairs nav aktīva parole.

Vietnes yubico.com ekrānuzņēmums Yubico.com – Priekšrocības Ybico OTP

Auzu karstums

OATH (Open Authentication) ir alianse, kas līdzīga FIDO aliansei. Viņiem ir divas galvenās autentifikācijas metodes TOTP un HOTP. TOTP ir uz laiku balstīta OTP, tomēr, tā kā Yubico nav iebūvēta pulksteņa, Yubico to natīvi neatbalsta. HOTP ir hash bāzes OTP, un tāpēc to atbalsta YubiKeys.

Vietnes yubico.com ekrānuzņēmums Yubico.com – OATH-HOTP protokoli

U2F

U2F (Universal 2 Factor) ir standarts, kas vienkāršo un stiprina 2FA. Līdzīgi kā FIDO, to vispirms izstrādāja Yubico un Google. Tagad tas pieder FIDO aliansei, lai uzturētu tā atvērtā pirmkoda standartu.

Zemāk varat redzēt īsu video, kurā sīkāk izskaidrots jēdziens:

PIV

PIV ir saīsinājums no personas identitātes verifikācijas. Tas ir federāls informācijas apstrādes standarts, kas nepieciešams visiem federālajiem darbiniekiem un darbuzņēmējiem, lai identificētu sevi.

Vietnes yubico.com ekrānuzņēmums Yubico.com’s Viedkartes

OpenPGP

OpenPGP ir e-pasta šifrēšanas protokols, kas ir mazāk pazīstams kā Pretty Good Privacy. Izmantojot e-pasta pakalpojumu sniedzējus, kas to atbalsta, tas palīdz šifrēt e-pasta saziņu, lai saglabātu jūsu privātumu.

Vietnes yubico.com ekrānuzņēmums Yubico.com – PGP sadaļa

YubiKey atbalstītās lietotnes un programmatūra

Pateicoties autentifikācijas metožu klāstam, YubiKey atbalsta pieteikšanos 100 rīkiem un programmatūrai. Daži piemēri ir:

 • Datora atbloķēšana
 • Mākoņkrātuve: viena diska, GDrive, Microsoft
 • Sociālie tīkli: Facebook, Twitter, Instragram utt
 • Paroļu pārvaldnieki: LastPass, 1Password, Dashlane
 • un vēl daudz vairāk

Pilns saraksts var būt atrodams šeit bet parastam cilvēkam tas atbalstīs pieteikšanās palīdzību visiem jūsu izmantotajiem rīkiem.

yubikey atbalstītie pakalpojumi

Turklāt uzņēmuma atvērtības un koda dēļ jaunajiem uzņēmumiem ir viegli integrēt FIDO autorizāciju savā pieteikumvārdā. Grūtākais ir faktiski pārliecināt uzņēmumu pievienot to savam repertuāram.

Kas notiek, ja es zaudēju savu YubiKey?

YubiKeys ir daudz priekšrocību konta drošības uzlabošanā. Tomēr šīs fiziskās ierīces to mazā izmēra dēļ var ātri pazust. Zaudējot YubiKey, jūs uz stundām vai pat dienām varat bloķēt savu kontu.

Jums ir nepieciešams tikai ielēkt ierīcē, kurā esat pieteicies. Pēc tam noņemiet YubiKey kā vēlamo autentifikācijas metodi.

Piemēram, ja, dodoties mājās no darba, pazaudējat YubiKey:

 • Lai mainītu iestatījumus, izmantojiet mājas datoru vai jebkuru ierīci, kurā joprojām esat pierakstījies savā kontā
 • lai piekļūtu savam Google kontam, vienkārši dodieties uz sadaļu Mans konts, pēc tam – Pierakstīšanās Google tīklā un atlasiet opciju Divpakāpju verifikācija.
 • pēc pogas “Divpakāpju pārbaude” nospiešanas noklikšķiniet uz zīmuļa ikonas, kas atrodas blakus pogai “Ierīces nosaukums”, un nospiediet “Noņemt”
 • tagad jums vajadzētu būt iespējai pierakstīties savā kontā, neievadot YubiKey verifikāciju
 • pārliecinieties, ka esat iestatījis citu e-pasta adresi vai autentifikācijas metodi, lai jūsu konts būtu drošībā

Alternatīvi, ja jums ir YubiKey dublējums, izmantojiet to, lai pieteiktos savos kontos.

Kā izvairīties no slēgšanas no kontiem

Tiesa, YubiKeys nodrošina papildu drošību tiešsaistē un ierīcēs. Tie ir ļoti noderīgi, strādājot ar kontiem, kuros ir potenciāli sensitīvi dati.

Iegūstiet rezerves atslēgas

Drošākais veids ir iegūt rezerves atslēgu, kuru varat izmantot, lai piekļūtu savam kontam, ja oriģinālā atslēga tiek nepareizi ievietota, pazaudēta vai sabojāta. Ideālā gadījumā rezerves atslēgu turiet atsevišķi un drošā vietā.

Rezervē Yubikey

Iespējot pieteikšanos bez 2-FA

Iespējojiet ērtu, alternatīvu pieteikšanās metodi

Google, Facebook un Dropbox visi ļauj iestatīt alternatīvus veidus, kā pieteikties savos kontos. Izmantojiet šo opciju, lai izvēlētos ērtu pieteikšanās metodi, kuru varat izmantot, kad pazaudējat savu Yubikey vai jums tai nav tūlītējas piekļuves.

Kā atkārtoti instalēt YubiKey kā vēlamo pieteikšanās metodi

atslēgas kopija Yubikey kopēšana ir līdzīga reālās dzīves atslēgas kopēšanai

Jūs arī priecāsieties uzzināt, ka aizstājošā YubiKey iestatīšana kā autentifikācijas metode ir samērā vienkārša.

Atkarībā no vietnes vai lietojumprogrammas pārejiet uz iestatījumu sadaļu un noklikšķiniet uz “drošība”.

Pēc tam varat turpināt iestatīt YubiKey kā vēlamo divfaktoru autentifikācijas metodi.

Visproblemātiskākais ir tas, ka jūs varat zaudēt piekļuvi saviem kontiem. Pēc noklusējuma lielākā daļa lietotņu un programmatūras nodrošina atkopšanas metodi, ja pazaudējat YubiKey, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka tās glabājat drošā un pieejamā vietā.

Tomēr ir iespējams dublēt YubiKey, lai, zaudējot vienu, jums būtu cits, kas darbojas tāpat.

Labākā metode ir dublēta YubiKey. Diemžēl citu atkopšanas iespēju izmantošana rada vājo vietu. Ikviens, kurš vēlas piekļūt jūsu kontam, var izmēģināt atkopšanas iespējas, tādējādi apejot nepieciešamību pēc YubiKey.

Vai es varu izmantot divus Yubikeys?

Jā, jūs varat izmantot divus YubiKeys vienlaicīgi. Ir divas dažādas metodes: dublēšanās un blakus. Ar iepriekšējiem jūs varat “klonēt” savu YubiKey, lai jūs varētu tos izmantot, piemēram, tādus pašus kā piem. 5C jūsu MacBook un 5 NFC tālrunim un galddatoram.

divi yubikeys

Ar pēdējo jūs viegli varat izmantot divus vai vairākus YubiKeys atsevišķi. Tomēr tas prasa, lai katrs lietotājs tiktu autentificēts. Lielākajai daļai lietotņu tas neradīs problēmas, taču dažas var atļaut reģistrēt tikai vienu YubiKey vienlaicīgi.

YubiKey alternatīvas

Yubico uzsāka aparatūras drošības galvenās tendences, un tāpēc nav pārsteigums, ka viņi ir nozares līderi un gandrīz visi iesaka savus produktus. Tas nenozīmē, ka tur nav lielisku alternatīvu. Patiesībā daži uzņēmumi ir pievienojuši dažus apsveicamus notikumus, piemēram, Bluetooth atbalstu un pirkstu nospiedumu nolasīšanu.

Thetis Fido U2F ar Bluetooth

The Thetis Fido ir ārkārtīgi noderīga, jo tā atbalsta USB-A pieslēgvietu un Bluetooth, padarot to ideāli piemērotu gandrīz visām ierīcēm. 29,99 ASV dolāru apmērā tas ir ārkārtīgi pieņemams, un ar rotējošu metāla pārsegu tas ir arī izturīgs.

Thetis

Diemžēl viņu Bluetooth versija atbalsta tikai U2F, nevis FIDO, tāpēc jums trūks piekļuves dažiem noderīgiem rīkiem, piemēram, LastPass. Viņi arī pārdod FIDO versiju, bet tā atbalsta tikai USB-A, tāpēc jūs to varēsiet izmantot tikai ar dažām ierīcēm. Ja viņi apvienotu Bluetooth un FIDO atbalstu, viņi tuvotos YubiKey pārspēšanai.

Google Titan drošības atslēga

Tā kā Google palīdzēja Yubico izstrādāt FIDO autentifikācijas metodi, nav pārsteigums, ka viņiem ir sava drošības atslēga. Google Titan drošības atslēgai ir trīs dažādas garšas: USB-C, USB-A & NFC un Bluetooth & NFC.

Google Titan

Kopumā viņi atbalsta ļoti dažādus standartus, taču šķiet, ka to uzbūves kvalitāte nav tik augsta kā YubiKey.

Tikai CryptoTrust Key

The Tikai CryptoTrust Key atbalsta virkni autentifikācijas metožu, tostarp FIDO2 / U2F, Yubico OTP, TOTP un Challenge-response. The OnlyKey ir īpašs ar to, ka tajā ir PIN spilventiņš, kas palīdz pret taustiņlogotājiem un pievieno papildu drošības slāni jūsu parolēm. Turklāt pēc 10 nepareiziem mēģinājumiem ierīce sevi noslaucīs, lai novērstu iebrucējus.

Vienīgais taustiņš

Lai arī tas var neizskatīties, tas ir arī ūdensizturīgs un ļoti izturīgs. Ja tas nebūtu tikai USB-A atbalsts, tas, visticamāk, iegūtu otro vietu.

Qkey Smartkey

Qkey Smartkey ir paredzēts kā lieljaudas personiskās aizsardzības ierīce ar daudzām funkcijām, ieskaitot tuvuma sensoru. Diemžēl tas ir tikai USB-A, un daudzas no viņu piedāvātajām funkcijām joprojām tiek izstrādātas.

viedatslēga

Kensingtona VeriMark

Kensington VeriMark ir aparatūras drošības ierīce, kas iespējota ar pirkstu nospiedumiem. Tā kā viņi jau gadiem ilgi ražo USB diskus un pirkstu nospiedumu lasītājus, ierīces kvalitātei var ļoti uzticēties. Tāpat kā ar visām citām YubiKey alternatīvām, tā atbalsta virkni autentifikācijas, ieskaitot FIDO. Kopumā tas ir lielisks produkts, taču atkal to ierobežo tikai USB-A atbalsts, un mēs domājam, ka pirkstu nospiedumu sensors ir pārāk liels vidusmēra cilvēkam.

VeriMark

Visi Yubikeys salīdzinājumā

YubiKey 5ci

YubiKey 5Ci

 • Vislabāk Mac lietotājiem
 • USB-C un zibens savienotājs
 • Ūdensizturīgs un izturīgs pret saspiešanu

PĒRC TAGAD YubiKey 5c

YubiKey 5C

 • Vislabāk Mac lietotājiem
 • USB-C savienotājs
 • Ja jums nav nepieciešams zibens savienotājs, varat ietaupīt 20 USD

PĒRC TAGAD Drošības atslēga NFC

Drošības atslēga NFC

 • Vislabāk lietotājiem, kas nav LastPass lietotāji
 • 5 NFC budžeta versija
 • Vislabāk lietotājiem, kuri nevar tērēt daudz

PĒRC TAGAD yubikey fips sērija

YubiKey FIPS sērija

 • Vislabāk federālajiem darbiniekiem un darbuzņēmējiem
 • Atbilstiet augstākajam autentifikatoru nodrošināšanas līmenim, izmantojot jaunākās FIPS vadlīnijas
 • Ir pieejams visās YubiKey versijās

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Secinājums

YubiKeys izmanto daži lieli uzņēmumi visā pasaulē, tostarp Google. Saskaņā ar ziņojumiem uzņēmums YubiKeys izmanto kopš 2009. gada.

Uzņēmums vērsās pie YubiKeys pēc tam, kad 2009. gadā cieta nopietnu datu pārkāpumu. Tas sadevās rokās ar Yubico, lai palielinātu sistēmas iespējas, iekļaujot publiskās atslēgas kriptogrāfiju. Tas deva mums iepriekš minēto U2F protokolu.

Tagad Google ir integrējis YubiKey atbalstu visu lietotāju drošības aizsardzībā. Ir pierādīts, ka tas ir drošs un uzticams.

Tirgū atradīsit daudz atslēgas modeļu, ieskaitot versiju, kas paredzēta paroļu iznīcināšanai. Tomēr pašlaik neviens patērētāju dienests nav gatavs atbalstīt pieteikšanos bez paroles. Neskatoties uz to, daudzi eksperti uzskata, ka tas ir laikmeta ar paroli sākums.

YubiKey ir aparatūras drošības ierīce, kas palīdz viegli un droši piekļūt kontiem. Aparatūras taustiņi ir drošāki nekā paroles, jo tos nevar izkrāpt vai kopēt. Tajā pašā laikā tos ir vieglāk izmantot nekā tradicionālās 2 faktoru lietotnes.

Vienkārši sakot, YubiKey palīdzēs vienkāršot pieteikšanos. Tā kā parasti Google, Apple, jūsu banka utt. Var nosūtīt jums pieteikšanās kodu pa e-pastu vai tekstu, izmantojot YubiKey, jūs to vienkārši pievienojat un nospiežat, kad nepieciešama 2FA.

Tas nozīmē, ka jums vairs nav jāpaļaujas uz tādām lietotnēm kā Google atuhenticator kuriem ir daudz drošības problēmu.

Kopumā YubiKeys ir fantastiskas ierīces, un tas neapšaubāmi ir labākais ieguldījums jūsu tiešsaistes privātumā un drošībā. YubiKey 5 NFC būs piemērots lielākajai daļai cilvēku, un mēs ļoti iesakām to iegūt.

FAQ

Vai man ir nepieciešams YubiKey?

Ja vien jūs nestrādājat valdībā vai lielā uzņēmumā ar komercnoslēpumiem, jums, visticamāk, nav vajadzīgs YubiKey. Tomēr ir ļoti ieteicams, lai ikdienas lietotāji, ja iespējams, aizsargātu savus kontus ar aparatūras 2. faktoru.

Cik maksā YubiKey?

YubiKeys cenas mainās atkarībā no atbalstītajiem savienojumiem un šifrēšanas līmeņa. Lētākais YubiKey (‘drošības atslēga’) maksā 20 USD, taču par viņu drošāko produktu (‘YubiHSM’) varat iztērēt līdz 650 USD..

Ko darīt, ja es pazaudēšu savu YubiKey?

Ja jūs zaudējat savu YubiKey, parasti nav par daudz jāuztraucas, ja vien nav vienkārša veida, kā piesaistīt šo YubiKey jums un jūs savos kontos izmantojat stingras paroles. Lielās problēmas ir atgriešanās savos kontos bez tā. Tāpēc ieteicams savos kontos iestatīt vairāk nekā YubiKey, lai jums vienmēr būtu dublējums. Izmantojiet dublējumu, lai atgrieztos savos kontos un izdzēstu trūkstošo YubiKey kā autorizētu otro faktoru.

Vai es varu izmantot YubiKey ar iPhone?

Jebkurš YubiKey, kura nosaukumā ir ‘NFC’, ļaus to izmantot ar jebkuru iPhone 6 vai jaunāku versiju.

Cik droša ir YubiKey?

Jebkurš YubiKey ir neticami drošs vidusmēra lietotājam. Tie, kuriem nepieciešama papildu drošība, var iegādāties FIPS sērijas Yubikey vai YubiHSM produktu vēl iespaidīgākam drošības līmenim.

Vai YubiKey strādā ar Amazon?

Diemžēl Amazon neatbalsta aparatūras otro faktoru, piemēram, YubiKey, izmantošanu. Vienīgais Amazon atbalstītais divu faktoru veids ir īsziņas, izmantojot mobilo tālruni.

Vai YubiKey ir drošs?

YubiKey ir tikpat drošs, cik jūs varat iegūt, ja vēlaties aizsargāt savu tiešsaistes privātumu. Tā ir drošākā metode.

Kas ir aparatūras drošības atslēga?

Kā jau minējām, YubiKey ir aparatūras drošības atslēga. Tas nozīmē, ka jums tas fiziski ir jāpieder, lai varētu pieteikties savos kontos. Vienkārši sakot, tas darbojas, izmantojot kriptogrāfiju, un to nav iespējams apmānīt).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector