Kurš ir labākais Ripple (XRP) darbvirsmas maks?

Ripple (XRP) ir viena no visvairāk vērotajām digitālajām monētām, jo ​​tā dinamiskās kriptogrāfijas zonā ir parādījusi lielu izturību, pulsējošs darbvirsmas maks, kas jums ir nepieciešams šo monētu glabāšanai. Pēc tirgus kapitalizācijas tā pašlaik ir trešā augstākā kriptonauda – rezultātā lielākā daļa kriptogrāfijas entuziastu vēlas iegādāties un uzglabāt digitālo valūtu.

Bet kur viņi var droši uzglabāt XRP? Nu, ir vairāki veidi, kā tos uzglabāt, taču šajā rakstā mēs aplūkosim tikai labākos Ripple darbvirsmas makus. Vispirms ir svarīgi to precizēt darbvirsmas kriptogrāfijas maki būtībā ir lietotnes, kuras var lejupielādēt datorā.

Grauzdiņš Maks

Grauzdiņu maka pārskats

Toast ir bezmaksas lietojams Ripple darbvirsmas maks, kas atbalsta visas operētājsistēmas, ieskaitot Windows, Linux un Mac. Tas ir saderīgs ar iOS un Android ierīcēm, kā arī pārlūku Chrome.

Parasti Toast ir viegli uzstādāms, un to var izmantot gan iesācēji, gan pieredzējuši kriptovalūtas entuziasti. Tās priekšrocība ir tā, ka tā ir starpplatforma, kas nozīmē, ka to var izmantot kopā ar dažādiem datoriem un programmatūru.

Kā tas darbojas?

Grauzdiņu makus var lejupielādēt datorā. Varat arī izveidot kontu, izmantojot pārlūku Chrome.

Toast atšķirīgā iezīme ir tā, ka tā izmanto gan paroli, gan PIN. Parole ir būtiska drošības funkcija, jo tā šifrē jūsu maku, ļaujot atgūt piekļuvi savam kontam ikreiz, kad tas tiek apdraudēts. Turklāt tas ļauj lietotājiem izveidot sava maka adreses rezerves kopiju, kad viņi to iestatīs.

PIN un parole ir būtiska jūsu maka drošības un dublēšanas funkcijām, tāpēc ir svarīgi tos uzrakstīt uz papīra, lai tos droši uzglabātu.

Lietotāji var vai nu izmantot esošu XRP seifa adresi, vai arī ģenerēt jaunu. Lai ierobežotu surogātpastu, viņiem ir jāiemaksā vismaz 20 XRP, kas pastāvīgi tiek glabāti platformā. 20 XRP summa ir obligāta arī platformas aktivizēšanai. Bez tam Toast ir brīvi lietojams; tā neiekasē nekādas maksas.

Atomu maks

Atomic maku xrp

Atomu 2017. gadā izstrādāja Konstantīns Gladihs, un tā nosaukums radies no integrāla mehānisma platformā, kas ļauj veikt atomu mijmaiņas darījumus. Seifs ir XRP darbvirsmas lietotne, kas ir saderīga ar Mac OS, Windows, Fedora, Debian un Ubuntu operētājsistēmām, padarot to lietojamu dažādās ierīcēs..

Kā tas darbojas?

Atomic maku var lejupielādēt datorā, un tas ir bez maksas lietojams, lai gan, lietojot noteiktus pakalpojumus, jums var būt jāmaksā mainīga maksa.


Tas ir arī ļoti ērti lietojams un drošs. Klientiem ir pilnīga kontrole pār viņu digitālo valūtu, jo darījumu dati un privātās atslēgas tiek glabāti tikai lietotāju datoros. Tas atbalsta vairāk nekā 300 monētas un žetonus, kurus var izmantot gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs.

Platforma ļauj klientiem izmantot decentralizēto Atomic Swap, lai veiktu ķēdes savstarpēju apmaiņu, neiesaistot trešās puses. Seifā ir iebūvēta Changelly, ChangeNOW un ShapeShift apmaiņa, lai atvieglotu darījumus ar monētām, kuras neatbalsta Atomic Swap.

Turklāt Atomic ļauj lietotājiem iegādāties digitālās valūtas, izmantojot fiat valūtas standartus, šīs funkcijas trūkst lielākajai daļai kriptovalūtu digitālo valūtu platformu. Iekšējā maciņā, peer-to-peer valūtas maiņā var tikt piemērota mainīga maksa atkarībā no izvēlētajām opcijām un valūtām.

Teorētiski Atomic ir ļoti drošs. Tā kā atvērtā koda platforma ir izolēta no visām ievainojamībām, kas var apdraudēt jūsu līdzekļus. Arī tā parole tiek šifrēta un lokāli saglabāta jūsu ierīcē. Ir rezerves frāze, kas palīdz aizsargāt jūsu kontu un atkopšanu. Frāzi ieteicams kaut kur uzrakstīt un droši uzglabāt.

Seifs tiecas pēc vienkāršības, ļaujot ikvienam to izmantot, vienlaikus piedāvājot arī dažādas pieejamās funkcijas. Atomic mijmaiņas funkcija padara to par lielisku Ripple darbvirsmas maku šajā brīdī.

Exodus maks

izceļošanas maksforex.academy

Exodus Movement INC., Izstrādātājs Izceļošana, 2015. gadā dibināja Daniels Kastanjoli un JP Ričardsons. Seifs tika palaists 2016. gadā.

Daudzvalūtu platforma ir slavena ar savu estētiski pievilcīgo intuitīvo dizainu. Tam ir vienkāršs un saprotams lietotāja interfeiss, lai iesācēji to varētu ērti izmantot, tāpēc ikviens var veikt darījumus platformā, vienkārši sekojot soli pa solim..

Kā tas darbojas?

Exodus ir trīs būtiskas daļas – vairāku aktīvu dizains, portfelis un apmaiņa. Pateicoties tā viegli lietojamajam dizainam, jūs vienkārši atlasātSeifs savā saskarnē un noklikšķiniet uz visām interesējošajām monētām un žetoniem. Varat arī izmantot funkciju “Maks”, lai nosūtītu un saņemtu līdzekļus, pārbaudītu darījumus un pārbaudītu atlikumus. Turklāt jūs varat filtrēt savus darījumus, tādējādi ļaujot jums organizēti apskatīt savus darījumus.

Instalējot Exodus maku, tiek iegūta 12 vārdu atkopšanas parole. Frāze ir būtiska atkopšanas gadījumā, it īpaši, ja ierīce tiek pazaudēta, uzlauzta vai nozagta. Drošības nolūkos to droši rakstiet un uzglabājiet. Diemžēl Exodus neatbalsta divu faktoru autentifikāciju.

Viena izcila Exodus iezīme ir tā, ka tai ir vizuāla salikta diagramma, kas pilnībā parāda jūsu monētu un žetonu portfeli. Šī funkcija ļauj izsekot savus aktīvus reāllaikā, kā arī nodrošina visu jums piederošo kriptovalūtu un dolāru vērtību procentuālo sadalījumu.

Nozīmīgākais Exodus trūkums ir tas, ka tas nav atvērts avots. Tomēr izstrādātāji zina par drošības izaicinājumiem, ko tas rada, un strādā, lai tos atrisinātu. Neskatoties uz trūkumiem, tā satriecošā un ērti izmantojamā platforma padara to par lielisku izvēli iesācējiem.

Ja jūs lolojat lietotāju zināšanas un klientu apkalpošanu pāri visam, tad Exodus ir labākais Ripple darbvirsmas maks jums.

Coinomi maks

Coinomi makscryptoslate.com

Coinomi tika izlaists 2014. gadā un sākotnēji atbalstīja tikai Bitcoin, Litecoin un Ethereum, taču toreiz kriptogrāfijas entuziasti to labi uztvēra. 2017. gadā tā izstrādātāji paplašināja platformā atbalstīto žetonu un monētu sarakstu. Turklāt viņi integrēja maku ar ShapeShift un Changelly, veicinot vieglu un ātru apmaiņu.

Kā tas darbojas?

Coinomi ir vairāku līdzekļu seifs, un tas ir pieejams gan galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm. Tas ir arī atvērtā koda, tas nozīmē, ka tas ir brīvi lejupielādējams. Platforma ir ļoti lietotājam draudzīga, un tai ir racionalizēts maksājumu saņemšanas un nosūtīšanas process no dažādiem blokķēdēm.

Ja izmantojat mobilo lietotni, varat viegli atjaunot seifa saturu un pārvaldīt pakalpojumu no sava datora. Darbvirsmas versijai ir ļoti ērti lietojams interfeiss ar funkcijām, kas līdzīgas mobilā maka funkcijām. Coinomi tiek atbalstīta operētājsistēmās Windows, macOS un Linux.

Izveidošanas process ir vienkāršs. Vienkārši palaidiet lejupielādes failu un cītīgi izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Pēc tam pieņemiet licences līgumu, atlasiet seifa direktoriju, un viss.

Kriptovalūtu atbalsta jomā Coinomi ir ļoti izturīgs, atbalstot 125 digitālās monētas, kas darbojas attiecīgajās blokķēdēs, un vairāk nekā 380 žetonus, kopā dodot vairāk nekā 500 digitālo aktīvu.

Izņemot vairāk nekā 380 platformā atbalstītos marķierus, Coinomi ļauj jums izveidot žetonam specifisku maku, ja vien tas atbilst ERC-20 standartam. Process ir manuāls, un tas ietver kopiju un rediģēšanu par marķieri no Ethereum blockchain explorer, Etherscan.

Pateicoties tās integrācijai ar Changelly, Coinomi ir noderīga fiat funkcija, lai paplašinātu jau esošo kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecības saskarni. Turklāt integrācija nodrošina piekļuvi Changelly kredītkaršu pakalpojumam, kas ļauj iegādāties kriptogrāfiju ar fiat.

Kā decentralizēts seifs Coinomi nodrošina divpadsmit vārdu frāzi, lai aizsargātu jūsu maku. Šī frāze apgrūtina hakeriem uzlauzt jūsu maciņa jau šifrētās privātās atslēgas.

Coinomi ir iespējots SegWit, kas nozīmē, ka XRP, Bitcoin, Litecoin un citi digitālo aktīvu darījumi tiek veikti lietderīgi un lēti platformā. Turklāt seifs atbalsta vairākas valodas, piemēram, angļu, franču, vācu, ķīniešu, spāņu un krievu, ar drīzumā pieejamajām valodām.

Jaxx maks

Jaxxjaxx.io

Jaxx ir populārs, salīdzinoši jauns maks, kuru izstrādāja Kanādas uzņēmums Decentral Inc. Tas var darboties vairākās operētājsistēmās un platformās, tostarp Linux, Android, iPhone, Google Chrome, Windows un iPad.

Kā tas darbojas?

Ja meklējat labāko pulsējošo darbvirsmas seifu, Jaxx lieliski atbilst aprakstam. Platforma atbalsta vairāk nekā 70 kriptovalūtas, no kurām lielākā daļa ir ERC-20 žetoni. Tas ir atvērtā koda maks, tāpēc, kad esat pabeidzis lejupielādi, varat izveidot jaunu, ja to darāt pirmo reizi. Tomēr, ja jums jau ir cits seifs, varat to savienot pārī ar pašreizējo ierīci.

Ja esat pirmreizējs, procedūra ir šāda:

  • Atlasiet vēlamo digitālo valūtu;
  • Izvēlieties fiat valūtu, kuru vēlaties parādīt;
  • Ģenerējiet 12 vārdu dublējuma frāzi, lai aizsargātu jūsu maku un palīdzētu maka atkopšanas laikā, ja tas tiktu uzlauzts;
  • Izvēlieties četrciparu drošības PIN kodu, kas ļauj piekļūt seifam un dažām tā funkcijām.

Jaxx ir glīti sakārtots lietotāja interfeiss, kas ļauj viegli piekļūt jebkurai funkcijai. Maks ir integrēts ar ShapeShift, lai atvieglotu tirdzniecību ar kriptogrāfiju.

Lai gan tas neatbalsta fiat valūtas, seifs var iegūt no tirgus informāciju no interneta un izmantot to, lai aprēķinātu jūsu digitālo aktīvu vērtību fiat.

Tā kā Jaxx ir bez maksas, darījumu veikšanas platformā izmaksas sedz iesaistītā digitālā īpašuma tīkls. Sūtot naudu, jums ir nepieciešama tikai saņēmēja adrese un summa. Par laimi, makā ir adrešu grāmata, kas ļauj jums viegli atrast adresāta adresi.

Lai saņemtu līdzekļus, nosūtītājam jānosūta logā redzamais QR kods vai adrese. Varat arī veikt maksājuma pieprasījumu, norādot summu vai nu fiat, vai kripto, noklikšķinot uz “Ģenerēt”. Ar to maksātājam tiek nosūtīts cits QR kods.

Guarda maks

guarda maks

Guarda ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks, kas tika palaists 2017. gadā un kura vienīgais mērķis bija nodrošināt drošu platformu kriptogrāfijas lietotājiem, lai pārvaldītu viņu virtuālās valūtas no vienas vietas. Tas tiek atbalstīts galddatoros, tīmeklī un mobilajās ierīcēs. XRP atvērtā koda platforma ir saderīga arī ar OSX, Windows, Linux, Android un iOS operētājsistēmām.

Kā tas darbojas?

Guarda privātās atslēgas vienmēr ir lietotāja rīcībā, un tās ir droši šifrētas ierīcē. Atslēga automātiski izdzēš sevi, kad lietotājs atsakās no maka, neatstājot aiz sevis klienta informāciju. Platforma ir arī hierarhiski deterministiska, kas nozīmē, ka lietotāji var ģenerēt vairākus privāto un publisko atslēgu pārus.

Tā kā pakalpojums tiek atbalstīts galddatoros, tīmeklī un mobilajās ierīcēs, lietotāji var piekļūt savai kriptogrāfijai no jebkuras ierīces, kas savienota internetā, vai no ierīces, kas ir sinhronizēta starp platformām..

Guarda ir lielisks Ripple darbvirsmas maks, kas atbalsta ap 40 + citus aktīvus, piemēram, BTC, BCH, ETH, LTC un vairākus marķierus. Turklāt tam ir pirkšanas un apmaiņas iespējas ar īpašām valūtām.

Pēdējās domas

Kā redzat, ir jāpievērš uzmanība dažādiem Ripple darbvirsmas makiem. Visiem šiem maciņiem ir dažādas iespējas un iezīmes, kas interesē kriptogrāfijas entuziastus, kuri vēlas atrast labāko, kas atbilstu visām viņu vēlmēm. Tāpēc neaizmirstiet iepriekš informēt sevi, lai izbaudītu patīkamu pieredzi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector