Kucoin apskats

Kriptos

Papildus informācija

Mērķa tirgus

 • Globāls

Depozīts

 • Tikai kriptogrāfija

Valūtas

 • Tikai kriptogrāfija

Plusi

 • Piedāvājiet dažas monētas, ko citi nedara, un bieži vien tām ir reklāmas monētu pilieni
 • Dalieties ar Kucoin panākumiem, izmantojot viņu KCS monētu.
 • Pašlaik nav KYC

Cons

 • Tirdzniecības platformā trūkst svarīgu rīkojumu veidu
 • Angļu valodas komunikācija būtībā nav saprotama
 • Svarīgi kriptogrāfijas aktīvi vēl nav pieejami

Kucoin ir viena no nedaudzajām vairāku monētu biržām, kas parādījās 2017. gadā un nekavējoties satvēra ievērojamu tirgus daļu. Viņi sevi ir nosaukuši par “cilvēku apmaiņu”, manuprāt, pateicoties viņu piedāvātajam Kucoin Shares, KCS, monētai, kuru var tirgot biržā un kas piedāvā procentuālo daļu no KuCoin ikmēneša ieņēmumiem. Cilvēku birža ir interesants veids, kā iezīmēt jūsu ICO, bet es domāju, ka tā ir cilvēku apmaiņa tāpat kā jebkurš publiski tirgots uzņēmums ir tautas uzņēmums (tikai nav regulējuma, uzraudzības, patērētāju aizsardzības utt., Bet mēs atkāpjamies).  

Lai gan Kucoin nav masveida tirdzniecības apjoma lielajās fiat pieņemošajās biržās, kā arī tas nav tuvu altcoin monstriem, piemēram, Binance, ir vairāki iemesli, kāpēc viens pats varētu izlemt tirgoties ar Kucoin:

 1. Tas var rīkoties ar saviem klientiem. Binance un tamlīdzīgi ir izrādījušies nespējīgi tikt galā ar milzīgu satiksmes pieplūdumu, un atbalsta un drošībā ir cietusi rezultātā. Šajā rakstā nav šādu problēmu ar Kucoin.
 2. Tie piedāvā labu apjomu dažiem maza izmēra vāciņiem, kas jūs varētu interesēt un kas nav redzami citur, un tie bieži vien savieno palaišanu ar dāsniem dāvanām.  
 3. Pašlaik atsaukšanai nav nepieciešams KYC. Konta verifikācijai ir cilne, tāpēc mēs pieņemam, ka kādreiz var tikt ieviesta KYC noteiktām izņemšanas summām.  

Platforma

Iestatiet savu kontu, izmantojot savu e-pastu un paroli. Lai atsauktu, jums kontā būs jāiestata divu faktoru autentifikācija, tāpēc jūs varētu arī parūpēties par to ārpus vārtiem.

Noguldījumi ir iespējoti, piemēram, 100 dažādos altkoīnos, tāpat arī izņemšana. Pašlaik nav nepieciešama papildu informācija, lai iemaksātu vai izņemtu naudu. Izņemšanu Kucoin apstrādā 30 minūšu laikā, un pēc tam pārsūtīšanas laiku nosaka attiecīgā altkoina tīkls.

Kad jūsu konts ir ieskaitīts, klikšķis uz cilnes tirgi sniedz intuitīvu visu pieejamo monētu izkārtojumu. Kucoin piedāvā tirgus btc, eth, neo, usdt, kcs un bch. Tirdzniecības apjomi tiek parādīti gan konkrētajā altcoin, gan USD. Parādītā informācija un monētas ir regulējamas, un ērtības labad jūs varat pievienot monētas izlasēm. Jūs varat ātri pirkt vai pārdot tirgus pasūtījumus tieši no šīs saskarnes vai noklikšķināt uz tirdzniecības ikonas, lai novirzītu uz biržu.

Tirdzniecības platformā ir izveidots grafiks, ko integrē tradingview, kas ir labāks nekā diagrammas, kuras lielā konkurence ir izveidojusi mājā, un pasūtījumu grāmatai ir pienācīgs dziļums, it īpaši to populārākajiem pāriem.  

Jūs varat izveidot limita rīkojumus, vienkārši spēlējot ar cenu, kas tiek piedāvāta tirdzniecības lapiņā. Tomēr liels, acīmredzams negatīvs Kucoin platformā ir stop loss trūkums, nemaz nerunājot par papildu pasūtījumu veidiem, kas patiešām palīdzētu palielināt Kucoin pievilcību. Dienas tirgotājiem, kuriem patīk spēlēties ar altāriem, liela problēma ir apstāšanās zaudējumu trūkums, un Kucoin būtu labi, ja risinātu šo ASAP.


Jums varētu būt labāk citur, ja:

Jūs esat dienas tirgotājs.  

Dienas tirgotāji, visticamāk, negribēs riskēt ar tirdzniecību bez zaudējumu apturēšanas un peļņas funkcionalitātes izmantošanas. Labāk dodieties ar Binance vai pat Bitfinex, ja jūs netirgot mazo vāciņu monētas.

Jūs vēlaties sviras.  

BitMex piedāvā sviru nelielai altkoīnu izvēlei un ir izcils produkts ar nozares vadošajiem apjomiem. Ja jūs labi tirgojat atvasinātos finanšu instrumentus (un nepērkat, lai turētu), tas ir labāks variants.

Jūs viegli nobiedējat.

Jā, Kucoin vēl nav uzlauzts. Bet viņi ir jaunpienācēji un patiesībā nav saskārušies ar reāliem pārbaudījumiem. Nav ne jausmas, kā viņi tiktu galā ar nopietnu izaicinājumu – apskatiet mūsu izvēles iespējas par labākajām altcoin apmaiņām, ja vēlaties iepirkties.

Apakšējā līnija

Kucoin galvenā priekšrocība ir tā, ka tā piedāvā dažus mazus vāciņus, kas netiek piedāvāti citur. Tas, mūsuprāt, nav ilgtspējīgs uzņēmējdarbības modelis tirgū, kurā regulatori šobrīd kļūst arvien nelabvēlīgāki spekulatīvajiem altāriem. Lai izdzīvotu, Kucoin būs jāuzlabo produkts un vairāk jākoncentrējas uz reālas likviditātes un platformas vērtības veidošanu un mazāk savas monētas pumpēšanu un maksu saņemšanu no sh * tcoin airdrops.    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector