Kriptovalūtas lietotnes, kuras katram tirgotājam vajadzētu būt 2020. gadā

kriptovalūtas lietotnes

Saskaņā ar jaunāko statistiku vairāk nekā puse pasaules iedzīvotāju ir dzirdējuši vai redzējuši kaut ko saistītu ar kriptogrāfijas aktīviem. Kopš darbības sākuma Bitcoin, kas ir digitālais pamatiniciatīvs, ir atvēris nozari visai pasaulei. Pašlaik kriptogrāfiskajā telpā ir vairāk nekā 300 digitālo līdzekļu. Lielākā daļa tirdzniecības iedzīvotāju kriptogrāfijas kopienā tajā iekļuvuši dažādu iemeslu dēļ, tostarp darot to peļņas nolūkos.

Ja jūs plānojat iekļūt kriptogrāfiskajā tirdzniecībā, jums laiku pa laikam nepārtraukti jāuzrauga dažādu monētu tendences. Tomēr, ņemot vērā dažu tirgotāju aizņemto grafiku, viņi, iespējams, nespēs uzraudzīt digitālo aktīvu pastāvīgi mainīgās tendences tik bieži, cik vēlētos.

Paturot to prātā, dažas kriptovalūtas lietotnes ir izstrādātas, lai analizētu un sniegtu reāllaika digitālo aktīvu cenas un sniegtu jums lietas, kas nepieciešamas, lai sāktu savu ceļojumu kā tirgotājs. Tātad, ja vēlaties sekot jaunākajām ziņām un kriptogrāfijas tendencēm, jums būs nepieciešama portfeļa izsekošanas lietotne, piemēram, Monētu statistika. Šāda veida lietojums noteikti atvieglos jūsu dzīvi un sniegs lielisku tirdzniecības pieredzi.

Šī raksta mērķis ir attaisnot šo vienīgo mērķi. Mēs iepazīsim jūs ar dažām kriptovalūtas lietotnēm, kuras jums jāapsver tirdzniecībai 2020. gadā.

Monētu bāze

monētu bāzes mobilā lietotne

cryptoslate.com

Atzīta par vienu no labākajām kriptogrāfijas biržām visā pasaulē, Coinbase nodrošina savu klientu bāzi ar pamata sajūtu, ko nozīmē kriptogrāfiskā tirdzniecība. Sākot no reāllaika cenu kustības un analīzes līdz plašam jaunu notikumu klāstam kriptogrāfiskajā sfērā, lietotne ir lieliska vieta, kur sākt savu kripto tirdzniecības biznesu.

Coinbase mitina vairāk nekā 300 digitālo aktīvu un ļauj personām iegādāties aktīvus par vietējo skaidru naudu vai apmainīt savus digitālos aktīvus pret skaidru naudu. Šī kriptovalūtas lietotne darbojas arī kā tiešsaistes maciņš. Lietotāji var uzglabāt dažādus digitālos līdzekļus un pārliecināties par savu drošību savos maciņos. Saskaņā ar statistiku, Coinbase ir veikusi uzņēmējdarbību aptuveni 20 miljonu ASV dolāru apmērā, un to uzskata par apmaiņu pret kriptogrāfijas tirgotājiem.

Blokfolio

Blokfolio

blog.blockfolio.com

Ja jūs dodaties uz kriptogrāfijas pasauli un vēlaties, lai viss būtu kārtībā, nezaudējot daudz skaidras naudas, tad Blockfolio jums to visu iemācīs. Blockfolio piedāvā tirgotājiem atjauninātas cenu tendences, ikdienas cenu grafikus, diagrammas un cenu paziņojumus.

Šajā kriptovalūtas lietotnē mitinās vismaz aptuveni 800 monētas ar detalizētu informāciju par visām tām. Lietotne nodrošina zināmas struktūras pamatfunkcijas, piemēram, paziņojumus par cenām, pasūtījumu grāmatas, diagrammas un pamata ziņas kriptogrāfijas pasaulē, tostarp CoinDesk un Bitcoin žurnāls. Blockfolio ir filiāles gandrīz visur pasaulē, jo tas lepojas ar fiat valūtām apmēram 30 dažādās valūtās. 

TabTrader

TabTrader

cryptonigeria.blogspot.com


TabTrader ir lietotne, kas apvieno visas kriptogrāfiskās tirdzniecības tehnikas un nodrošina to vienkāršotā veidā, lai lietotāji to viegli saprastu. Lietotne atbalsta dažādas kriptogrāfijas nozarei raksturīgas funkcijas un piedāvā cenu analīzi reāllaikā. Dažas no lietotnes ievērojamākajām funkcijām ietver digitālo aktīvu pirkšanu un pārdošanu, maržas tirdzniecību Ethereum un sviras tirdzniecību.

Lietotne ir optimizēta, lai samazinātu akumulatora patēriņu un ļautu tirgotājiem ērti tirgoties bez ierobežojumiem. Tam ir visi tehniskie rādītāji, kas vajadzētu būt parastai kriptogrāfijas lietotnei, un ļauj klienta bāzei iegādāties digitālos aktīvus savā platformā, izmantojot kredītkartes.

CryptoTrader

CryptoTrader

Kā viena no interaktīvākajām kriptovalūtas lietotnēm tirgū, CryptoTrader nodrošina reāllaika analīzi un sīkāku informāciju par dažādiem digitālajiem aktīviem kriptogrāfijas tirgū. Optimizēto funkciju rezultātā tā piedāvā nevainojamu servisu, labi attīstītu lietotāja saskarni un optimizētas diagrammas, kas pielāgojamas viedtālruņiem. Tas lepojas ar vienu no drošākajiem seifiem, jo ​​tas lietotājiem nodrošina dažādas autentifikācijas iespējas, lai hakeri nevarētu piekļūt. Lietotne atbalsta plašu kriptogrāfijas aktīvu klāstu, piemēram, Bitcoin, Augur, Zcash, Dash.

CoinDex

CoinDex

CoinDex ļauj lietotājiem pārņemt kontroli pār saviem kriptogrāfijas aktīviem un atbalsta plašu kriptovalūtu klāstu visā tirgū. Pieejamība ir viena iezīme, kas izceļ šo lietotni starp dažādām tirgū esošajām tirdzniecības lietotnēm. Platformas lietotāji no sākuma ekrāna var izvēlēties jebkuru vajadzīgo monētu un iegūt visu nepieciešamo informāciju par kriptogrāfiju.

Šī lietotne arī nodrošina lietotājiem aktīvu iegūšanas vai zaudēšanas apjomu, kas viņiem ir noticis noteiktā laika posmā. Turklāt CoinDex piedāvā jaunākās ziņas kriptogrāfijas nozarē, kā arī gaidāmo vai notiekošo ICO, kas ir viena lieta, kas būtu jāzina jebkuram kriptogrāfijas tirgotājam. 

Monētu vāciņš

CoinCap lietotne

medium.com

Ar Monētu vāciņš lietotni, tirgotājs vienmēr uzraudzīs visu kriptogrāfijas nozares digitālo aktīvu vērtību, tikai pieskaroties pogai. Lietotņu saskarnē esošo diagrammu rezultātā tirgotājs jebkurā laikā var viegli izsekot cenai un to kopējam aktīvu skaitam. Lietotne lietotājiem nodrošina arī pogu “Meklēt”. Tam ir trauksmes pārvaldnieks, kas brīdina lietotājus par notikumiem kriptogrāfijas tirgū. Trauksmes pārvaldnieka rezultātā lietotāji var izlemt par savu digitālo aktīvu iegādi, ja aktīvu cena kritiski pazeminās līdz zaudējumiem. 

Secinājums

Parasti digitālie aktīvi ir bijuši jau šķietami ilgu laiku, un cilvēki, kuri ir izmantojuši tā esamību, ir guvuši milzīgas priekšrocības. Lielākā daļa tirgotāju varētu domāt, ka, kriptogrāfiju cenām jau atrodoties debesīs, viņi nespēs sekot līdzi, taču, kā teikts, labākais laiks sākt ir tagad. Lai veikšana kriptogrāfiskajā telpā būtu realitāte, jāapsver iepriekš izklāstītās kriptovalūtas lietotnes, lai tirdzniecības pieredze būtu patīkama.

Piedāvātais attēls: fxleaders.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector